שרשור המלצות
/השמצות
, 29.6

גליS

New member
אפשר לקנות דרך קוסמטיקאיות

ודרך אתרים באינטרנט. שווה לעשות סקר שוק.
דרך החברה הם מוכרים במחיר המומלץ לצרכן, ואילו דרך קוסמטיקאיות את יכולה לקבל הנחה.

Anyutka1

New member
מקסימים!

ביקשתי דוגמית בהירה של הBB והם שאלו מה עוד ארצה לנסות חוץ מזה.

lilo4

New member
וואו!

כל הכבוד להם!
עד היום הצלחתי לקבל דוגמיות מקמדיס [אפשר להזמין דרך עמוד הפייסבוק שלהם] ודוגמיות של הולילנד- אבל זה דרך הקוסמטיקאית שלי.
יפה לראות שגם הם בעד לתת דוגמאות ועוד שלחו לך מגוון כדי שתוכלי להתנסות. הלוואי ששאר החברות יבינו עד כמה דוגמיות זה דבר קריטי כשרוצים לקנות מוצר

dana8le

New member
לא נוהג ליחצן, אבל כשמגיע- אז מגיע!!!

אתמול קראתי את ההמלצה פה על השירות לקוחות (ממש זו שאני מגיבה לה כעת) והחלטתי לנסות את מזלי ולשלוח להם מייל, בתקווה שיכוונו אותי למוצרים המתאימים לי.
עכשיו (!!!!!), יום שבת (!!!!!!), בצהריים (!!!!!!!!), קיבלתי תשובה מפורטת למייל, מנציגה בשם ליאורה, עם הסברים על מה מתאים לסוג העור שלי, הסבר למה BB קרם לא יתאים לי (למרות שהכי קל היה למכור לי את זה, הרי אני לא באמת מבינה בזה. ע"ע דיילות הפארמים) וכמובן גם הודיעה שתשלח לי דוגמיות (מבלי שבכלל ביקשתי).
אני ממש בהלם חיובי כרגע. מעולם לא נתקלתי בשירות כזה מהיר ואדיב.

*סתם לציין, שליאורה גם כתבה לי שהם היו רגילים לקבל 2-3 פניות ביום ולאחרונה הם מוצפים בפניות. הלוואי וכל נותני השירות בישראל יבינו ששירות טוב יביא עימו גל של לקוחות. וכמובן גם שחברות הקוסמטיקה בפרט, יבינו שלחלק דוגמיות זהו אינטרס שלהם לא פחות מאשר של הצרכנים.

Osnatz1

New member
גם לי ליאורה ענתה היום! מאוד התרשמתי מהשירות

תשלח לי דוגמית של הBB+רשימת קוסמטיקאיות מהאיזור שלי שעובדות עם אנה לוטן.
ומבחינתי שירות לקוחות כלכך חשוב שזה לגמרי מכריע אם לרכוש מוצרים של החברה או של חברה מתחרה, גם אם יש הפרש מחירים.

אז מצטרפת ל
של כל בנות השרשור!

lilo4

New member
וואו!

באמת באמת כל הכבוד להם. כל כך משמח לגלות שיש חברה מקצועית ורצינית, שחשוב להם לשמור על הרמה המקצועית וחשוב להם להתאים לך מוצרים ולא לדחוף לך סתם.
זה כל כך יפה וכל כך מוערך בעיניי. עד היום רק שמעתי עליהם אבל לא יצא לי להתנסות, והידיעה שאפשר לקבל דוגמיות בכלל גורמת לי לרצות לנסות.

scarlet moon

New member
אני שמחה לשמוע שכולכן מרוצות

אכן השירות לקוחות הכי טוב שנתקלתי בו, ומוצרים מצויינים - אז זה שילוב נהדר.

irisw2

New member
אנה לוטן הן בין היחידים שנותנים את השירות

המעולה קשובים לצרכן הישראלי יש להן מוצרים מעולים לא רק סדרת הזהב ובכלל יש להם מסיר איפור מעולה ולא יקר..
אני שנים אם המוצרים שלהם ולפני שאני קונה את המוצר המלא אני מבקשת דוגמיות לנסות ותמיד הן שולחת בשמחה..

ממישלי

New member
הפריימר הירוק של PUPA

או בשמו הרשמי Smoothing Foundation Primer
נכון, זה ממש לא מוצר חדש וגם די מוכר פה בפורום, אבל אני גיליתי רק לאחרונה, ואני מת-לה-בת!
אחרי שימוש בפריימרים אחרים שהאחרון בהם של קלרינס ונחשב לעילוי, עבורי הפריימר של פופה עושה את העבודה הכי טובה מכולם!
הוא מחליק את העור, משפר בהרבה את עמידות המייק אפ ובגלל שהוא מנטרל קצת את האדמומיות, אני גם יכולה לשים מעט פחות מייק אפ.

hollypop girl

New member
רגע! פריימר או קונסילר? או שזה פשוט

פריימר לפנים? (כדי שהמייק אפ יחזיק מעמד טוב יותר)

למעלה