שרשור המלצות
/השמצות
, 29.6

lilo4

New member
אציטון מייבש את הציפורן

וזה מחליש אותה ויכול לגרום להתפצלויות ודברים כאלה. אין בעיה להשתמש באציטון, אבל פשוט לקחת בחשבון שזה פוגע בציפורן, ואם גם ככה סובלים מציפורניים חלשות וכו' מומלץ להשתמש במסיר לק נטול אציטון

מסירים לק בקלות - הורדתי לק בצבע

שחור, לא נשארו סימנים של צבע על הציפורן, לא נדבקו חלקים מהמגבונים לציפורן (מה שהיה קורה תמיד עם צמר גפן בשילוב אציטון),
למה לא - המגבונים ממש קטנטנים. היה טוב אם היו מגדילים את צורתם.

israelmakeup

New member
מסכימה

חלק מהלקים הם מסירים וחלק לא, אבל גם את אלה שהם מסירים ההסרה ארוכה וסיוטית למדי

aimy42

New member
מצטרפת לגמרי - ויותר מזה, דווקא ביוטיקר שבזמן

האחרון מאוד משתדלים להוציא מוצרים שהם לפחות טובים אם לא למעלה מזה, מאוד מפתיעים אותי בהוציאם מוצר שהוא כל כך, אבל כ-ל- כ-ך גרוע. אצלי זה לא שרד הורדה של אפילו 2 אצבעות!! שלא לדבר על משך הזמן שהייתי צריכה להצמיד מגבון אחד לאצבע כדי להמיס מעט את הלק (מה שבסופו של דבר לא כל כך קרה...).
מאוד מוזר לי.
חבל.

hollypop girl

New member
על איזה מוצרים "מעולים" את מדברת?

האמת שחוץ ממוצר חדש פעם בכמה חודשים אני לא שמה לב שמשהו מתחדש שם.

aimy42

New member
מבחינתי יש להם כמה מברשות מעולות ביחס למחיר

ואני בהחלט מאלה שיש להן מברשות של מאק וחברות מקצועיות אחרות כך שיש לי למה להשוות, ועוד כל מני "פיצי'פקעס" שביחס למחיר שלהם - בהחלט מספקים את הסחורה ויותר, כולל צלליות פה ושם (למרות שבהשוואה ל"וואוו" שמבחינתי אותו רף של מוצרים ומחירים הצלליות של "ווואוו" טובות יותר משל ביוטיקר).
אז אולי באמת קצת הגזמתי קצת במילה "מעולים" אבל כן יש להם הרבה מוצרים טובים, שוב, ביחס למחירם.

Osnatz1

New member
הגעתי למסקנה שזה די תלוי בציפורן

כי אני הצלחתי להוריד עם שני מגבונים בשתי הידיים (לא לק "קל".. ג'לי אדום+לבן מתחתיו), אבל לאמא שלי המגבון הסיר בקושי רב 3 אצבעות ואז שבקו חייו(שכבה אחת מסכנה של לק אדום).

מסכימה שהוא מאוד שמנוני!
בניתי עליו לזמן העבודה כי תמיד מתלוננים על מגבונים רגילים בגלל הריח החזק, אבל כשהוא כזה שמנוני זה הופך את זה לבלתי אפשרי להסיר במהלך העבודה כי אני לא באמת אוכל להמשיך לגעת בניירת או מקלדת עם הג'יפה על הידיים.

בכל מקרה רכשתי כמעט את כל הריחות אז דחפתי אחד בעבודה, אחד באוטו, אחד בתיק ואחד בבית. עד שיגמרו/יתייבשו וזהו.

cherrycat

New member
אני דווקא מאוד אהבתי

ניסיתי בינתיים רק את אלה שבריח תפוח. אומנם מגבון אחד ממש לא הספיק לשתי הידיים, הלכו לי בערך 3 לכל יד, אבל הם המיסו את הלק ממש מהר ובקלות הרבה יותר גדולה ממסיר לק רגיל (מאחרון שהיה לי חטפתי כוויה כימית מרוב שיפשופים). הלק היה של LAKA בשתי שכבות +מחזק+ סילר.
נכון שהם שומניים אבל אני פשוט שוטפת את היידים אחרי, בדיוק כמו ששטפתי אחרי הסרה עם מסיר לק אז מבחינתי הם עדיפים.

מסכימה איתך.

באמת לא הבנתי את ההמלצות.
הדבר היחידי שבו שאם באמת הלק התקלף באופן נוראי הוא מעביר לי זמן בשיעורים להוריד לק.חבל שכל היד מתלכלכת על הדרך.

danra

New member
סומק טרקוטה נוזלי של גרלן

קיים בגוונים ורוד וכתום. לי יש את ה- Spicy Coral, גוון כתום שזוף כזה בגימור שימרי בוהק.
גוון שממש מתאים לאווירת הקיץ ולעור הסמוק שלנו גם ככה והאמת שיכול לשמש גם כצללית, שימר לפנים ואפילו לאזור המחשוף. יתאים במיוחד לשזופות.
הסומק הזה מגיע במיכל מאורך עם משאבה נוחה שלחיצה אחת ממנה מוציאה חומר בכמות מדויקת לשתי הלחיים.
את הסומק אפשר להניח בטפיחות עם האצבעות או עם מברשת דואו פייבר קטנה (כמו מאק 130) שתפזר אותו באחידות ובצורה מטושטשת בגבולות, לא מוכתמת.
ללא ספק המראה שנוצר מרהיב ואף עמיד לאורך כל היום למרות האתגרים שהלחות הקיצית מציבה לו.
הסומק הזה מעצם היותו נוזלי-קרמי יתאים לטעמי למשתמשות מיומנות קצת יותר שלא נרתעות מצורת ההנחה שלו.

noalita

New member
מברשת מייק אפ של סיגל תדמור

היללו אותה כבר בכמה מקומות בהזדמנויות שונות.
רכשתי אותה מפרושופ (שגם עליהם יש לי רק שבחים ומילים טובות !!!)

מאוהבת בה קשות. לאחרונה זנחתי את המברשות וחזרתי לספוגיות ו/או כפות ידיי האהובות.
לטעמי היא עוזרת להגיע לרמת כיסוי טובה יותר ובזכותה עם טיפה אחת של מייק אפ , פניי מסודרות :)

MacabreDoll

New member
היא לא יודעת להשתמש בספוגית

אם זה מה שיוצא לה אז היא לא כזו נהדרת אחרי הכל
ולדעתי לא רק בגלל זה

ליאתו2

New member
לדעתי היא ממש גרועה

אחת המברשות שעלו לי הכי הרבה ושוות הכי מעט.
כל כך קשה לעבוד איתה. הקוטר קטן מדי וצפוף מדי. אני מרגישה שאני צריכה דיפלומה בטייחות כדי לעבוד איתה.

RUTHIE1

New member
לא מכירה את המברשת יותר מדי אבל...

מוכרחה לומר שהתגובות שלך מאוד לא נעימות.

פעם פעמיים ושלוש כתבת שאת לא מרוצה מהמברשת ומהרכישה. הבנו.יש כנראה כאלו שמרוצות.גם לי יש מוצרים שלא אהבתי והומלצו פה. כתבתי פעם אחת שלא אהבתי , למה ודי. לא צריך לטחון...

גם שחר כתבה לך ונדמה לי שיותר מפעם אחת.אני אישית התנסיתי לא פעם עם האתר של שחר ובכל פעם השירות היה מעולה. הקניה האחרונה הגיעה אליי תוך 3 ימים במשלוח EMS למרות ששילמתי על משלוח רשום רגיל.

גילוי נאות - אני מכירה את שחר. ואני יכולה לומר לך בכל היושרה שלי (ומכירות אותי פה מספיק בנות כדי להעיד על היושרה שלי) שהיא הכי רחוקה מלדחוף מוצרים ולכתוב דברים שלא מנסיונה האישי.

שבת שלום.

למעלה