|שרשור התחדשויות חדששששש

hanitos1

New member
ערכה של 3 קרמים אחד ליום אחד ללילה ועוד ביוטי

באלם שאמור להיות סוג של סרום\פריימר שקנה זוהר לעור . והערכות מחולקות לפי גילאים 30 , 40 ועוד כמה סוגים שאני לא זוכרת 40 ש"ח לערכה ואת מקבלת זיכוי של 40 שקלים בקניית מוצר בגודל מלא מהערכה
נראה לי שווה לנסות ...

hanitos1

New member
רק שתדעי שרכשתי אותו בעיקבות ההמלצות שלך בפור

בפורום ועכשיו אני ממש ממש ממש מתאפקת לא לרכוש גם את הפודרה שלהם ....
איזה מס' לקחת (הפודרה)אני תמיד עומדת מול הסטנד ולא יודעת איזה גוון לבחור אני NC 20 במק ?

iefrat

New member
הקונסילר מעולה לדעתי לגבי פודרה

אם את NC20 אני בעד 71, היא שקופה אז היא לא מוסיפה גוון אלא רק מקבעת ונותנת מראה מאט. יש עוד גוונים.
מ.אפ הייתי מציעה 52.

מה שאני עושה (לא לצחוק) או שאני מניחה רק מ.אפ ואז בפארם מוסיפה על חצי פנים גוון אחד ועל השני גוון אחר, יוצאת החוצה לראות באור יותר טבעי ולהתרשפ (כך גם מ.אפ) או כשאני מגיעה אחרי יום עבודה והפנים מאופרות, מנקה אותן שמה לחות ומ.אפ (בעצמי, לא נותנת לדיילת להתעסק בפני) ואז מנסה חצי פנים מכל גוון מ.אפ וכולי. כמעט אף פעם לא קונה לפי "תחושה"

אני מאוד אוהבת את הפודרה של לוריאל טרו מאץ' אבל בחורף בלבד, היא יותר עבה ומכסה, קצת כבדה.

hanitos1

New member
איזה אלופה את הרסת אותי עם החצי פנים מאופרות

בגוונים שונים שאפו על האומץ .
האמת שגם לי היה נראה שמס 71 בפודרה יתאים לי ועכשיו כשאת אומרת לי שהיא שקופה ורק מקבעת זה בדיוק מה שרציתי לשמוע וחיפשתי בפודרה
שוב תודה רבה

l i r o n i t

New member
תתחדשי!!

המבצע על הצלליות של סמשבוקס נשמע שווה! הוא עדיין תקף??

hanitos1

New member
תודה .אני לא בטוחה לגבי המבצע אבל שווה לבדוק

יוצא 42 ש"ח לצללית צלליות איכותיות ביותר

Iherb, סופר פארם + סקירה קטנה על המוצרים

מ- IHERB הזמנתי את הדברים הבאים:

Essential Oils

* Lavender and Tea Tree oil *
* German Chamomile oil *
* Cypress oil *
* Lemon oil *
* Rose Hip Seed oil *
* Emu oil *
* Sweet Almond + Vitamin E oil *

הסיבה בגללה הזמנתי כל-כך הרבה שמנים ודווקא את אלה ספציפית, היא -
אני סובלת מקופרוז בפנים ומכיוון שהעור שלי גם דקיק, רואים את הנימים אף יותר.
עברתי שני טיפולי לייזר והנימים נעלמו כמעט לחלוטין, ועדיין... מאוד חשוב לי שלא אגיע למצב חרוני כמו שהיה קודם.
החלטתי לקנות שמנים שאמורים לעזור בנושא ולעשות מסאז' פנים כל ערב, על מנת להמריץ את הדם.
בין כל השמנים שקניתי, ישנם גם שמנים שאמורים לעבות את העור.

- הזמנתי מאיביי גם את ה"DermaRoller" לפני כשלושה שבועות. אורך המחטים הוא 0.25MM
והוא עוזר [מאוד!] לחדירה טובה יותר של מוצרים. אחרי השימוש בו, עור הפנים שלי פשוט "שותה" את המוצרים
אבל חשוב, כמובן, לדעת להשתמש בדרמה-רולר נכון על מנת שלא לפגוע בעור.
בינתיים, אני חייבת להודות, העניין עובד לא רע בכלל.

עוד מוצרים מ- IHERB

* Queen Helene, The Original Mint Julep Masque *
מנקה את העור שלי מבלי לייבש אותו יותר מדי, אממה? המוצר מכיל כמה מרכיבים שאני לא כ"כ בטוחה
לגבי יעילותם לעור הפנים S: מעבר לזה - הטיובה מעצבנת אותי ברמות! היא מלאה בהמון אויר בפנים, מה שגורם
לי לבזבז יותר מדי חומר לפעמים. אבל סך-הכל, נחמד לי.

* Reviva Labs, Vitamin K Cream *
את הקרם הזה קניתי בשביל הנימים [קופרוז], גם כן :} עוד לא השתמשתי בו, לצערי.

* Vitamin C Crystals *
ויטמין C תמיד טוב לעור הפנים! אנסה בהקדם ואעדכן.

* Original Witch Hazel, Pore Perfecting Toner *
כבר לא יכולה לחכות להשתמש במוצר הזה!!!

* XyliWhite Toothpaste Gel 1 OZ *
קניתי את גירסאת ה-Travel Size של המשחה, מכיוון שבקרוב אטוס ליפן וזאת חתיכת טיסה ארוכה.
אני צריכה משחת שיניים פיצפונת למטוס, אחרת ארגיש שאני מעלה עובש :{

* Vitamin C Refreshing Cleansing Gel *
טוב, זאת [באופן רשמי!] אהבת חיי החדשה. אני כ"כ אוהבת את סבון הפנים הזה!
אני לא בטוחה לגבי עניין הויטמין C, האמת. כי מאוד קשה "להשתלט" על ויטמין C והוא כנראה התנדף
לו ממזמן. אבל מדובר בסבון עדין שעוזר לי לאזן את עור הפנים לחלוטין. הוא לא מייבש אותי
אבל גם לא משאיר אותי שומנית. הסבון הזה גם עוזר לי מאוד עם הפצעונים שצצים לי מדי פעם!
מנקה את העור בצורה נהדרת ומסיר את האיפור כמו שצריך [קחו בחשבון שאני לא מתאפרת יותר מדי, והאיפור שלי
לא מאוד עמיד, לרוב] בקיצור, מופלא ומומלץ לדעתי לכל מי שיש לה עור פנים שומני או רגיש. אוליי גם יתאים לבעלות עור מאוזן.
חסרון [בעיניי]? הסבון לא מקציף יותר מדי, במידה ומשתמשים בידיים בלבד. תמיד העדפתי מוצרים שמקציפים,
אבל במקרה הספציפי הזה, אני מוכנה להתפשר על העניין :}

* Rosewater *
מי ורדים נעימים. לא ראיתי שינוי בעור הפנים ולא הרגשתי שזה עושה משהו רציני, אבל כיף לי לקחת בקבוקון קטן
ולרסס את המים על מנת לצנן את פניי בימים חמים :} בקיצור - נחמד, אבל לא מאוד שימומי או נחוץ.

מוצרים מהסופר-פארם

* Lash Architect Mascara *
את המסקרה הזו החלטתי לקנות מכיוון שהמסקרה האהובה עליי ביותר עולה יותר מדי בשבילי כרגע,
אז התפשרתי [מה שאחר-כך התברר כטעות]. מה אני חושבת על המסקרה הזו? אממ... היא בסדר,
לא יותר מדי מדהימה בעיניי וקצת מתפוררת לי מתחת לעיניים אחרי מספר שעות,
אבל היא כן נותנת לריסים שלי אפקט של ריסים מלאכותיים.
הריסים ארוכים יותר, עבים יותר ומופרדים בצורה לא רעה בכלל. עדיין, קצת קשה לי להתלהב מהמסקרה הזו
כשהיא מתפוררת, במיוחד אם יש לי מסקרה אחרת ב"טופ", מסקרה שאני יודעת שתעשה קצת יותר.

* Lancome Hypnose Doll Eyes *
המסקרה האהובה עליי! כן, כן... אני יודעת, לא הייתי אמורה לקנות אותה }:
אבל היא הייתה במבצע מדהים ולא יכולתי שלא!!! מה גם שהולך להיות ממש לחותי ביפן ולא רציתי לקחת
את הסיכון שה-Lash Architect תתפורר לי כל היום.
אגב, אתן יודעות שהיפנוז היא המסקרה המצליחה ביותר כרגע ביפן? היפניות משתגעות עליה... ובצדק, לדעתי.

* Rimmel Stay Matte powder *
ה-Blot היקר שלי נשבר! }: הצלחתי להחיות אותו מעט, אבל הרבה מהחומר התבזבז לו... אז החלטתי
לקנות פודרה נוספת, פודרה זולה עם כמות חומר נאה. ניסיתי את זאת, ו... היא לא רעה בכלל, האמת!
אני מניחה מעט ממנה עם קבוקי ואך ורק אחרי שאני סופחת את השומן מהפנים.
הכיסוי מינימלי, שומרת על עור הפנים שלי מאט לכ5 שעות, משתלבת נחמד עם ה-BB Cream שלי,
מרגישה די קלילה על עור הפנים [לא מאוד, אבל די].
חסרונות? הסגירה שלה לא מאוד טובה, בלשון המעטה. יש סיכוי סביר שהמכסה הזול שלה ישתתחרר בתוך תיק האיפור
וזה חיסרון עעעצצצוווםםם בעיניי, לכן לא ארכוש את הפודרה הזו שוב, למרות שהיא עושה עבודה נחמדה.

זהו, בעצם!!! אלו הן כל הקניות שלי בחודש [חודש וחצי?] האחרונים.

memee2

New member
גם אני התחדשתי מלא

מה שבתמונה, מגבונים להסרת איפור של לייף 1+1, ומסיר איפור של סופטאץ' שאני מוכרת.

memee2

New member
אה ואיך שכחתי

מברשות מריל טכניקס: אקספרט, סטיפלינג, ועוד מברשת עיניים שקניתי לאמא.
עדיין לא יצא לי לנסות.

תתחדשי, יקירתי.

הרגת אותי לגמרי

ועכשיו אחרי שיש לך אותן כבר כמה ימים אשמח לשמוע את חוות דעתך: מה אהבת, על מה את ממליצה ועל מה לא.

RUTHIE1

New member
הרגתי גם את עצמי
מזל שהרוב שולם ע"י אמא

אני אוהבת את כולן כרגע, טרם הספיקותי לנסותן מלבד בסדנא...

eli1808

New member
בנות, תתחדשו !

אני התחדשתי היום בבוקר בקופסץ גלוסיבוקס יוני (מעולה!)

ועכשיו אני הולכת לקנות צללית מעולה ממאק

(מאק שוכנת לה בכיף בדיוק ליד העבודה שלי, לצערה של פקידת הבנק שלי)

Anyutka1

New member
התחדשויות מהשבוע...

גם אני בנופלות בערכות התנסות של קלרינס... קניתי את הערכה ל30+, למרות שיש לי עוד שנתיים להגיע לשם

ביוטיקר- מגבונים להסרת לאק, שני לאקים- 44 ו74, אחד סגלגל בהיר והשני חום-בז', שני אודמים של שבת (חום-בורדו וורוד בהיר), מברשת לברונזר ועוד שטויות.

למעלה