לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879718,797 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'BB cream BB קרם ביבי קרמים!'
BB cream BB קרם ביבי קרמים!
<< ההודעה הנוכחית
21/04/2012 | 18:59
45
6490
אז זה השירשור הגדול שבו אני הולכת לסקור את כל הביבי קרמים שניסיתי.

מה זה ביבי קרם?
בקצרה, זה קרם לחות עם גוון שבמקור הומצא בגרמניה והייה מיועד להגן, להרגיע ולטשטש צלקות על עור הפנים לאחר ניתוחי לייזר.
בשנים האחרונות המוצר נהייה פופולרי מאוד באסיה. (ועכשיו מתחיל להשתלט גם על שאר העולם...)
יש הרבה סרטונים ביוטיוב שמסבירים על זה קצת יותר ובוויקיפדיה אתן יכולות לקרוא על זה עוד. פשוט תקלידו "bb cream" בגוגל/יוטיוב.

בכל מקרה... הכל התחיל לפני 7 חודשים כשהזמנתי מאיביי ביבי קרם באריזה מוקטנת בתור מתנה לאחותי הצעירה. מאז קראתי ביקורות ברשת והתחלתי לחפש את הביבי המושלם עבורי. חלק מהקרמים הזמנתי למרות שלא מצאתי ביקורות עליהם ברשת (מה שנקרא "על עיוור") כי פשוט הייתי סקרנית.

העור שלי לפעמים שמן ולפעמים מעורב ולפעמים אני צריכה הרבה קרם לחות כדי שמייקאפים ישבו עליי טוב. אז תקחו את הסקירה שלי בערבון מוגבל. מה שטוב לי לא בהכרח יהייה טוב גם לכן.

החלטתי להכניס לסקירה גם את סופט&סאן של ד"ר עור כי יש לו מאפיינים דומים לביבי קרם וכי זה נחמד להשוות מוצר ישראלי זמין.
את הביבי קרם של גרנייה לא הכנסתי לסקירה כי אין לי אותו (אני משתדלת מאוד לא לקנות מוצרים מחברות שמנסות על בע"ח).
ובנוגע לטריפל של סבוקלם... בחנות שמתי על היד טיפה מהטסטר והריח דחה אותי אז לא טרחתי אפילו לבקש דוגמית מהאתר שלהם.

לפני הכל אני רוצה לציין לטובה משהו חשוב שמותגי הקוסמטיקה הקוריאנית עושים. רוב הביבי קרמים שמגיעים בשפופרת לחיצה באים אטומים במין נייר כסף שמבטיח שאף אחד לא ניסה את הקרם לפניך.
ועכשיו נעבור לסקירות "אחד על אחד" עם הקרמים שניסיתי. לטובת העיניים שלכן אני אכתוב בכותרת רק את שם החברה, ובגוף ההודעה את השם המלא של המוצר.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ד"ר עור'
ד"ר עור
21/04/2012 | 19:06
3
937
(Soft&Sun cover )
על פי החברה מיועד לכל סוגי העור.

קיים רק גוון אחד.
הכיסוי שהתקבל עליי הייה מינימלי ביותר. אנשים אחרים כנראה היו חושבים שאין שום דבר על הפנים שלי. אבל הוא כן מאחד קצת את גוון העור. בימים שהעור שלי מתייבש הקרם לא נראה עליי טוב, אבל בדרך כלל אין לי בעיות יובש. המרקם- קרם שנוח לעבוד איתו. כמעט ג'ל.
בגלל רמת הכיסוי הנמוכה הגוון השתלב עליי טוב. יכול להיות שעל בנות מאוד בהירות הגוון לא ישתלב טוב.
יש לו ריח עדין של... אפשר לקרוא לזה ריח מרענן. אני לא יודעת להגדיר בדיוק. בכל מקרה זה לא ריח רע ואני דיי אוהבת אותו.
בסך הכל מוצלח בתור "הכל במוצר אחד".
ניתן לקנות בכל סופר פארם וניו פארם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שכחתי לכתוב- מכיל SPF30'
שכחתי לכתוב- מכיל SPF30
21/04/2012 | 19:07
272
לצפיה ב-'סחטיין על הסקירה המושקעת!'
סחטיין על הסקירה המושקעת!
21/04/2012 | 22:02
177
לצפיה ב-'בקשר לד"ר עור'
בקשר לד"ר עור
21/04/2012 | 22:08
371
חייבת לציין שלי הוא היה מאוד ורוד ואני ממליצה לבקש מהם דוגמית קודם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'SKIN79'
SKIN79
21/04/2012 | 19:14
8
1022
(Super+ BB Cream Pink Label)
מכיל SPF25

זה הביבי קרם הראשון שניסיתי. יש עליו הרבה סקירות ברשת ורובן מהללות אותו.
אני ניסיתי את הגרסה באריזה הורודה שאמורה להיות לעור שמן/מעורב (הבנתי את זה לפי סקירות ברשת).
רמת כיסוי: קל-בינוני. תת גוון ורוד אפרפר.
מרקם- קרם שנוח לעבוד איתו. מאוד מזכיר את המרקם של ד"ר עור. בימים יבשים הוא לא הייה מספיק מלחח (כמו המוצר של ד"ר עור).
הגוון הייה מעט בהיר לי אבל לא האפיר אותי.
זה הביבי קרם האהוב ביותר על אחותי הצעירה. אני לא מצליחה להגדיר את הריח אבל אחותי אוהבת אותו.
בחורף הגוון יושב עליה בול. (להשוואה: בקולורסטיי של רבלון היא נעה בין 150 ל 180)
בסך הכל מוצר מאוד טוב למי שיש עור בהיר ואין בעיות יובש (לא הרגשתי שינוי משמעותי בין הגרסה הכסופה לורודה)

המחיר באיביי: 13 דולר לכמות של 40 גר'
ניתן לקנות דוגמיות וגם אריזה מוקטנת של 5 מ"ל מכל מני מוכרים באיביי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לאיזה גווני עור הוא יתאים?'
לאיזה גווני עור הוא יתאים?
21/04/2012 | 20:06
4
202
לצפיה ב-'אם נדבר במונחי מאק'
אם נדבר במונחי מאק
21/04/2012 | 22:41
3
503
אז לגווני כהות 15-20 לדעתי.
מבחינת תת הגוון יכול להיות שהוא לא יתאים לכולן, אבל אני ואחותי דיי צהובות והתת גוון הורוד שלו לא בולט עלינו.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אין לי מושג איזה גוון אני במאק...'
אין לי מושג איזה גוון אני במאק...
22/04/2012 | 09:23
2
144
לצפיה ב-'הבנתי... בכל מקרה אם'
הבנתי... בכל מקרה אם
22/04/2012 | 16:29
1
246
בדרך כלל הגוון הכי בהיר במייקאפ מתאים לך- נראה לי שזה יתאים לך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך,אני 01 בדאבל וור לייט בדרך כלל'
תודה רבה לך,אני 01 בדאבל וור לייט בדרך כלל
22/04/2012 | 16:48
193
וקניתי לאחרונה את הסרום הלטי מיקס מתאים לי גם 52 וגם 53,קניתי 53 כי קיץ,היום קיבלתי את המיסהה #21 טרם ניסיתי,רק על היד יש לו ריח של ים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איך העמידות שלו?'
איך העמידות שלו?
22/04/2012 | 14:21
2
83
לצפיה ב-'על אחותי הוא דיי עמיד.'
על אחותי הוא דיי עמיד.
22/04/2012 | 16:32
1
187
אני הברקתי איתו תוך שעות בודדות.
(לאחותי יש עור רגיל-מעורב ולי יש עור מעורב-שמנוני)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
22/04/2012 | 16:36
40
לצפיה ב-'MISSHA'
MISSHA
21/04/2012 | 19:17
903
(M Perfect Cover BB Cream)
מכיל SPF42

זה עוד אחד מהקרמים שיש עליהם הרבה סקירות טובות ברשת (וגם כאן בפורום).
יש בסדרה שלושה גוונים: 13, הבהיר ביותר. 21 הכהה יותר (שאותו אני ניסיתי והוא הייה לי בהיר מידי) ומס' 23 שהוא הכהה ביותר (ובדיעבד אוליי הגוון הזה הייה מתאים לי בדיוק).
חיצ'קן אותי בטירוף בפעם הראשונה (וגם בפעם השניה, אחרי כמה שבועות) שניסיתי אותו ואין לי ממש ממצאים לגביו. תת גוון ניטרלי. מכיל מקדם הגנה.
המרקם שלו מזכיר יותר מייקאפ ופחות קרם לחות.
ריח: סבוני-כימיקלי מעט
מחיר באיביי: 14 דולר לכמות של 50 גר'. או 8 דולר לכמות של 20 גר'
ניתן לקנות דוגמיות מכל מני מוכרים באיביי. (אבל לא יצא לי לראות דוגמיות של גוון 13)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'EVAS'
EVAS
21/04/2012 | 19:19
5
737
(Caviar gold bb cream)

את הקרם הזה הזמנתי על עיוור. לא מצאתי ברשת ביקורות עליו אבל אמרתי "ננסה".
על פי החברה מיועד לעור בוגר.
הוא נותן כיסוי יפה. אפשר לומר קל-בינוני. יש רק גוון אחד ותת הגוון צהוב!. המרקם- קרם סמיך ועבה. הכי סמיך מבין כולם. אין בו מקדם הגנה. מלחח בצורה טובה ולא מרגיש שמנוני.
מעבר לזה, השתמשתי בו אחרי הזוועה שהקרם של מישה גרם לעור שלי, ואני חושבת שהקרם הזה עזר לעור להחלים מהפצעים והאדמומיות מהר יותר.
הגוון הייה מעט בהיר לי אבל בכל זאת השתלב יפה בגלל התת גוון הצהוב.
יש לו ריח מאוד נעים שמזכיר קצת יסמין אבל אני לא בטוחה שזה אכן הריח.
בסך הכל מוצלח למי שמחפשת קרם לחות עם גוון. אם הייה בו מקדם הגנה הוא הייה המנצח שלי.
אחרי שהעברתי אותו לאחותי היא התאהבה בו והוא נהייה הביבי האהוב עליה ביחד עם סקין79.

מחיר באיביי: 13 דולר לכמות של 50 גר'. רוב הזמן מופיע גם במכירות פומביות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם פה אשאל לגבי העמידות שלו'
גם פה אשאל לגבי העמידות שלו
22/04/2012 | 14:23
2
78
לצפיה ב-'על העור שלי הוא לא הייה ממש עמיד'
על העור שלי הוא לא הייה ממש עמיד
22/04/2012 | 16:27
1
133
בסוף היום הוא כבר נעלם לי מהאף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
22/04/2012 | 16:33
24
לצפיה ב-'אילו גוונים יש ואיזה את קנית?'
אילו גוונים יש ואיזה את קנית?
22/04/2012 | 21:03
1
63
לצפיה ב-'כמו שכתבתי, יש רק גוון אחד =)'
כמו שכתבתי, יש רק גוון אחד =)
23/04/2012 | 00:11
43
לצפיה ב-'BRTC'
BRTC
21/04/2012 | 19:21
599
(All in One BB Cream)
מכיל SPF37

זה ביבי קרם שבמקור מיועד לגברים (בקוריאה הגברים מאוד מטופחים!).
לא מצאתי ברשת ביקורות על ביבי קרמים לגברים והייתי נורא סקרנית לדעת מה ההבדל. על שאר הביבי קרמים של החברה מצאתי סקירות דיי טובות אז לא חששתי.
כמו ד"ר עור, מאחד את גוון העור אבל לא ממש נותן כיסוי. בניגוד לד"ר עור, הייה אפשר לנחש ששמתי משהו על הפנים... כנראה כי הגוון מאוד בהיר. תת הגוון ורוד. המרקם- הכי דליל מבין כולם.
יש לו ריח ממש חלש. זה לא ריח רע אבל גם לא ריח של פרחים. אני מניחה שזה פשוט הריח של החומרים שיש בקרם. בכל מקרה הריח מתאדה מיד אחרי ההנחה
זה מוצר שכנראה ארכוש שוב כשהנוכחי יגמר. הוא משאיר את הפנים שלי מאט לכל היום (לשם ההשוואה- עם הקולורסטיי אני מבריקה תוך כמה שעות). אני משתמשת בו בתור פריימר.

מחיר באיביי: 23 דולר לכמות של 40 גר'. לפעמים יש אותו במכירות פומביות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'LIOELE'
LIOELE
21/04/2012 | 19:25
1
644
(Dollish Veil Vita BB)
מכיל SPF25

יש שני גוונים- ירוק וסגול. אני ניסיתי את הסגול.
על הדף הוא התקבל דיי כהה. הוא אמור לשנות את הצבע לפי גוון העור שלך אבל אין לי מושג איך הוא יתקבל על עור בהיר מאוד. תת גוון ורוד-אפור (שהאפיר את הפנים שלי). גם המוצר הזה בימים מאוד יבשים- לא מספיק מלחח. המקרם- קרם שנוח לעבוד איתו.
יש לו ריח עדין ומטריף של יסמין.
הוא הייה דיי עמיד עליי. אומנם הברקתי איתו אבל הוא לא נעלם לי מהאף כמו שקורה לי עם מייקאפים לא עמידים או עם ביבי קרמים אחרים. התחושה שלו על הפנים מאוד נעימה.

מחיר באיביי: 19 דולר לכמות של 30 מ"ל
ניתן לקנות דוגמיות דרך המוכר הזה: http://www.ebay.com/itm/Lioele-SAMPLES-Dollish-Vei...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני אהבתי אותו,'
אני אהבתי אותו,
21/04/2012 | 19:54
216
והעור שלי בהיר מאוד [הוא יוצא מהטיובה בגוון לוונדר ובאמת מתאים עצמו לעור], מה גם שהכיסוי מאוד נמוך.
אני משתמשת בקרם לחות מתחת לכל BB CREAM, כך שעם קריטריון ה'מלחח' אני לא יכולה לעזור.. יש לי עור מעורב-נוטה ליבש ואף אחד מהם לא מלחח מספיק.
אהבתי אותו כי אני אוהבת BB קליל וכי הוא באמת נעים על הפנים. היסוי לטעמי כמעט בלתי מורגש, יותר מאחד את גוון העור. היה נחמד אולי אם היה לו טיפה יותר כיסוי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'Holika Holika'
Holika Holika
21/04/2012 | 19:29
1
603
(Peach Girl BB Cream)
מכיל SPF37

זה הביבי קרם האחרון שהזמנתי. יש לו שני גוונים, 1 ו-2. אני הזמנתי את הכהה יותר מס' 2.
לא בטוח שרואים על הדף אבל הוא הכי כהה ועם הכיסוי הכי גבוה. אני מסכימה עם הסווטץ'. מבחינת הכהות הוא מאוד טוב עליי. אבל בגלל תת הגוון שלו הוא לא נראה מושלם עליי ואני צריכה לפדר מעליו עם פודרה צהובה כלשהי (או להניח מייקאפ מינרלי).
למרות שזה הביבי עם הכיסוי הכי גבוהה הייתי עדיין מגדירה את רמת הכיסוי קל-בינוני.
כמו מישה, גם הוא מרגיש כמו מייקאפ ולא כמו קרם לחות, ההרגשה שלו על הפנים הזכירה לי את ליואל- מאוד נעים.
הריח שלו לא מאוד מורגש אבל אם הייתי צריכה להגדיר את הריח הייתי אומרת "פרחוני". בכל מקרה לאף אחד מהקרמים לא הייה ריח כימיקלי כמו של ביוטיקר שסקרתי בעבר (זה הקישור להודעה), וזה מצוין =).
מי שגימיקים עושים לה את זה תשמח לגלות שבפקק המוצר יש סומק קרם קורלי ומראה (לא שימושית במיוחד). אני לא מומחית בסמקי קרם אז אין לי מה לומר עליו חוץ מזה שמאוד חיבבתי אותו.
ניסיתי להניח אותו עם ספוגית לחה אבל הכיסוי שהתקבל הייה גבוה יותר ונראה אפרורי יותר והרגשתי שהספוגית מבזבזת הרבה חומר.

מחיר באיביי: 15 דולר לכמות של 50 מ"ל. רוב הזמן מופיע גם במכירות פומביות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ניסיתי להניח עם ספוגית= את הקרם. לא את הסומק.'
ניסיתי להניח עם ספוגית= את הקרם. לא את הסומק.
21/04/2012 | 19:51
175
למקרה שלא הייתי מובנת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סיכום וסווטצ'ים:'
סיכום וסווטצ'ים:
21/04/2012 | 19:36
7
911
יש בעייתיות מבחינת הגוונים. אם אתן רוצות מוצר שהוא "הכל באחד" שאפשר למרוח וישר לצאת מהבית- לא בטוח שתמצאו. לרוב הביבי קרמים יש גוון אחד או שני גוונים, רוב הפעמים הם בהירים או עם תת גוון ורוד אז המוצר יכול לקלוע רק לטווח מאוד מצומצם של נשים.
לעומת זאת, אם אתן בכל מקרה מתכוונות להניח מעל הביבי מייקאפ או פודרה עם גוון- יש סיכוי טוב שתמצאו אחד שתאהבו.
עוד לא יצא לי לנסות ביבי קרם שהייה לי כהה מידי. להשוואה: בקיץ אני 240 בקולורסטיי של רבלון. במאק אני NC20 עד NC25
עם רוב הביבי קרמים שניסיתי, (כלומר כולל הקרם של ד"ר עור אבל לא כולל BRTC) אני מבריקה אחרי שעתיים עד 4 שעות ואז מפדרת. אבל קחו בחשבון שזה בגלל שהעור שלי שומני רוב הזמן.
למרות שביבי קרם זה לא מייקאפ עמיד, כל הקרמים היו הרבה יותר עמידים מהמייקאפ הנוזלי של ביוטיקר (שסקרתי בעבר בשירשור המלצות/השמצות).
אני ממליצה לקנות דוגמיות לפני שקונים גודל מלא (אם זה אפשרי).
הדרך הכי נוחה מבחינתי להנחת ביבי קרם זה בעזרת האצבעות.
אני ממליצה על ביבי קרמים שמיוצרים בקוריאה. לפני שאתן קונות תבדקו אם המוכר שולח את המוצר מקוריאה כדי להיות בטוחות שזה לא חיקוי סיני. הרבה פעמים גם כתוב בתיאור המוצר "מייד אין קוריאה", אבל אם לא כתוב כדאי לשאול את המוכר.
לכל החברות שסקרתי כאן יש ביבי קרמים נוספים.
חברות נוספות שאוליי תרצו לחפש ברשת סקירות על הביבי קרים שלהן: Etude House, SkinFood, Baviphat,

מקווה שזה עזר לכן =)
בהצלחה בחיפוש ה-BB המושלם שלכן!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה מאוד על הסקירה המפורטת והמושקעת'
תודה רבה מאוד על הסקירה המפורטת והמושקעת
21/04/2012 | 20:00
111
שלך, אין ספק שהנושא עכשיו מאוד רלוונטי בפורום, ואני בטוחה שעזרת להרבה חברות כאן.
תודה שוב וכל הכבוד.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קודם כל- כבוד על הסקירה וההשקעה!'
קודם כל- כבוד על הסקירה וההשקעה!
21/04/2012 | 20:03
2
113
גם אני חובבת מאוד BB CREAMS למיניהם והיה כיף לקרוא [מכל אלה שסקרת ניסיתי רק אחד, אבל ניסיתי רבים אחרים מאותם מותגים].
רציתי להעיר בנוגע לגוונים: זה נכון שיש מבחר גוונים מאוד מוגבל עד מינימלי, אבל- רוב הBB'S מתיימרים ורובם גם עושים את זה- להתחמצן ולשנות גוון במגע עם העור. כלומר הסווטצ' על דף לא בהכרח משקף את מה שייראה על הפנים, צריך להניח על העור ולחכות מס' דקות עד שהגוון 'יתיישב'.
אני בהירה כאמור [בסביבות NC15 אבל גוון די ניטרלי] וכמעט בכל המוצרים הגוון הבהיר ביותר מתאים לי. אני מנסה לבחור את אלה שלא מגיעים עם תת גוון מובהק צהוב [בכל זאת מיוצרים לשוק האסייתי], לצערי אלה רבים.
אהבתי מאוד BB CREAMS של SKINFOOD, היו לי די הרבה [זכור במיוחד לטובה ה- Agave Cactus]. מתכננת לנסות אחד נוסף בקרוב.
יש לי אחד מעולה של BRTC [עם מי יסמין] אבל הכיסוי שלו מעט רציני לי מדי ואני לא משתמשת בו... אוהבת אותם קלילים. נראה לי שיעבור לקומונה.
אני צריכה לעבור על הדוגמיות שניסיתי כדי לתת עוד חוו"ד... אז זה לבינתיים (:

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה =)'
תודה =)
21/04/2012 | 22:49
1
69
האמת שבהתחלה אמרתי לעצמי "אני אקנה... מה שאני לא אוהב ימכר בקומונה" אבל בכל אחד מהקרמים (לפחות אלו שקניתי בגודל מלא) יש משהו שאני מאוד אוהבת ואני לא רוצה להיפרד מאף אחד
אם לא היו לי 4 BB קרמים בגודל מלא הייתי קונה ממך גם את ה BB שלך. זה מוצר כל כך כיפי.

ודווקא עניין הגוונים מוזר. רוב הביבי קרמים עם תת גוון ורוד... או ניטרלי (כמו שאפשר לראות בסווטצ'ים שעל הדף, רק אחד באמת צהוב).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כנראה אליי הגיעו כל הצהובים '
כנראה אליי הגיעו כל הצהובים
21/04/2012 | 23:26
106
והניטרלים... האמת שנאי מנסה לקנות לפי מה שאמור להתאים לי, אבל מכמות הסקירות שקראתי וראיתי ביוטיוב התרשמתי שרוב הגוונים נוטים לצהוב. תכלס גם נשמע הגיוני...
טוב לראות שיש גם וגם.
אני לא נוטה להיאחז במוצר שלא עובד עבורי ולא עונה בדיוק על הקריטריונים שלי פשוט אין לי סבלנות לכאלה! ככה גם אפשר להיפטר ממוצרים שלא מתאימים וגם להצדיק קנייה של אחרים...
הבאים בתור שאני מתכננת עליהם- כמעט כולם של SKINFOOD, אולי עוד אחד או שניים של חברה אחרת. ניסיתי גם דוגמיות של THE FACE SHOP ומאוד אהבתי.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני הזמנתי את מיסהה בגודל מוקטן בתקווה '
אני הזמנתי את מיסהה בגודל מוקטן בתקווה
21/04/2012 | 20:11
166
להניח מעליו מייקאפ,רציתי את מקדם ההגנה שלו,תודה על הסקירה המעניינת!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה! סקירה מעולה!'
תודה! סקירה מעולה!
21/04/2012 | 23:55
42
לצפיה ב-'תודה רבה, את משקיענית אמיתית!'
תודה רבה, את משקיענית אמיתית!
22/04/2012 | 08:48
39
לצפיה ב-'סקירת חלומות בשבילי מכל הבחינות, סוג העור'
סקירת חלומות בשבילי מכל הבחינות, סוג העור
21/04/2012 | 20:28
204
הימנעות מחברות שעושות ניסויים!
תודה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואו, סקירה מעולה! תודה רבה'
וואו, סקירה מעולה! תודה רבה
21/04/2012 | 21:46
46
לצפיה ב-'איזו סקירה מושקעת - כל הכבוד!'
איזו סקירה מושקעת - כל הכבוד!
21/04/2012 | 21:50
1
143
אני ניסיתי בזמנו, את הביבי של מיסהה. מלבד העובדה שהוא חיצ'קן אותי, הכיסוי לטעמי ממש בלתי מורגש, ואני אוהבת כיסוי אמיתי... מה שכן, הביבי הסגלגל הזה בסוף הרשימה נשמע מעניין, אולי בתור פריימר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לדעתי הוא יהיה מעולה בתור פריימר!'
לדעתי הוא יהיה מעולה בתור פריימר!
21/04/2012 | 23:27
63
לצפיה ב-'כל הכבוד ! בהחלט כיסית את הנושא'
כל הכבוד ! בהחלט כיסית את הנושא
22/04/2012 | 00:16
43
לצפיה ב-' אחלה סקירה, כל הכבוד'
אחלה סקירה, כל הכבוד
22/04/2012 | 01:25
1
158
מצרפת למטה הודעה שכתבתי בנושא לא מזמן.

מעבר לזה המחשבות שלי על BB קרים:
זה הפריימר הכי טוב שיש. המייק אפ מעליו נראה אגדה, נשאר אגדה, מכסה מעולה והשומן מופרש הרבה פחות.
הוא באמת מאד בהיר. אני 150 בקולורסטיי, bone בדאבל וור, 0.5 בדאבל וור לייט, עם תת גוון צהוב. הם נראים עלי בשניה הראשונה בהירים מדי, אבל אחרי כמה דקות
כאילו מתאימים עצמם לעור שלי ומתכהים, אבל לא בקיצוניות.
בתקופות יבשות של העור כדאי לשים מתחת קרם לחות.

אני משתמשת ב:
Innisfree Mineral Total Care BB cream SPF30 #1 Light
שעלה לי באי-ביי 23$ + 6$ משלוח.
לאמא שלי הזמנתי כבר פעמיים:
Innisfree Trouble Care BB Cream SPF27 PA++ 35ml
מחירו באי-ביי היה 12.5$ + 4$ משלוח.
איפור וציור גוף >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה על התוספת! ואני מסכימה איתך'
תודה על התוספת! ואני מסכימה איתך
22/04/2012 | 16:36
98
שבתקופות יבשות כדאי לשים קרם לחות מתחת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מעולה את! הולך לארכיון'
מעולה את! הולך לארכיון
22/04/2012 | 07:20
1
73
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/04/2012 | 23:45
22
לצפיה ב-'תודה!! שאפו'
תודה!! שאפו
22/04/2012 | 08:23
34
לצפיה ב-'איזו סקירה מושקעת! כל הכבוד! '
איזו סקירה מושקעת! כל הכבוד!
22/04/2012 | 09:14
51
לצפיה ב-'לצערי BB לא מכסה עבורי, אבל כבוד על ההשקעה!'
לצערי BB לא מכסה עבורי, אבל כבוד על ההשקעה!
22/04/2012 | 11:25
175

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ