שרשור יום שלישי 27.3

לפי מה שהבנתי...

לפי מה שהבנתי זה רק למי שיש כרטיס אשראי שכתוב עליו את Issue ויש מספר.
אני עם ויזה נטענת , אז לא היה צריך למלאות את זה...

BlurryHorizon

New member
שאלה לגבי איילינרים.. :)

יש הבדל בין Super liner carbon gloss
לSuper liner black lacquer(נראה לי שגם קראו לו Black vinyl)
שניהם של לוראל?
שניהם נראו מדהים, שחור מבריק אינטנסיבי על היד,
אבל קראתי ביקורות שהלכו בעד הcarbon gloss ונגד השני.
מיותר לציין שקניתי את השני, כי הדיילת יופי קידמה את זה נמרצות.
זה פשוט מוצר חדש, אז התחשק לה או נאמר לה לקדם.
בכ"מ, אני רוצה לדעת מנסיונכן מה טוב יותר. תודה!

BinaVL

New member
שאלה והתעייצות לימודי איפור

אחרי לא מעט זמן והתחבטות עם עצמי החלטתי שאני הולכת על זה. אני רוצה ללמוד איפור באופן מקצועי ולהפוך את זה למקצוע.
מהמ שיצא לי לראות יש מספר בתי ספר שמלמדים איפור בארץ אבל אני לא ממש מבינה את ההבדלים בינהם.
ראיתי את מה שמציע ירין שחף ועדה לזורגן. שניהם אני מבינה מאפרים טובים, נחשבים? יש גם את רוית אסף ואיל מקיאג'- אבל קיבלתי את הרושם שהם פחות מתאימים למה שאני רוצה.

חשוב לי לציין שאיפור כלות זה מה שמושך אותי במיוחד, אבל ברור לי שכדי לגוון אני אהייה חייבת לעבוד גם בהפקות.

מה ההמלצות/ אי המלצות שלכן?
איזה קורס עדיף? האם יש מקומות נוספים שכדאי לבחון? מי מסייע יותר בכניסה לשוק העבודה בתחום?

תודה רבה רבה!

irisw2

New member
מנסה לעור

קודם כל בהצלחה בתחום, את צריכה ללכת לשיעור ניסון בכל בית ספר כמו ירין שחף, עדה לזורגן וגם נטשה שלושתיהם לפי דעתי מעולים ואת צריכה ללכת לפי מה שאת מרגישה שאת מתחברת לכל אחד יש את היתרונות ואת החסרונות, תמיד אפשר לעשות אח"כ עוד קורסים לשיפורים, אם יש דברים שמושכים אותך..
אני מזמני למדתי באיל מיקאג' שאז היה רק הם וירין שחף.. מאז הדברים ישתנו שווה לך פשוט לגשת לשיעור ניסון ואז תהיה יותר חכמה..
מקווה שעזרתי

BinaVL

New member
האמת שעל נטשה אפילו לא שמעתי...

נראה לי שאני צריכה אולי לחפור קצת לפני באינטרנט, להכיר מושגים, חומרים וכאלה לפני שאני אתחיל לבחון בתי ספר, או שלדעתך אין בזה צורך?

כרגע, נראה שאני הולכת לחפור על הבלוגים של הבנות מכאן ולחפש אינפורמציה נוספת..

לכי לשיעורי ניסיון,

תכל'ס, את כל הפרטים (וגם מחירים וכאלה) את יכולה לברר רק בשיחה במקום, ואת גם מקבלת מתנות בכל מקום אז זה גם נחמד.
נטאשה אני יודעת שיקר -משמעותית- מירין, כנ"ל באיל מקיאג', מהם גם תתרחקי כמו מאש.
אני הייתי מרוצה אצל ירין.

שרון ל 1

New member
תבדקי גם את מיקי בוגנים

לא מתה עליו אישית, ואני לא מאמינה שאני ממליצה עליו

אבל צוות המדריכים שלו הוא מהטובים בתעשייה, ובהחלט הייתי הולכת ללמוד אצלם!
לדעתי זה יתרון אדיר שיש לו לעומת כל שאר המתחרים...
תראי מורים מוכשרים שבאמת עובדים בתעשייה ביומיום שלהם, ושמאפרים אחרים משלמים כדי ללמוד מהם...
ואין איש צוות אחד שמדריך את כל הקורס, שזה נשמע לא טוב - אבל ככל שתראי יותר טכניקות ושיטות עבודה, ככה תהיי מאפרת טובה יותר.
ובאמת שרוב הצוות שמלמד אצלו הם מהמאפרים המובילים בהווה או בעבר.

רוני325

New member
האחיות פיקסיוו משתמשות בקרם לחות שנקרא

אמברליסט (משהו כזה..)מישהי מכירה? ניסתה? לאיזה עור הוא טוב? האם יש בו מקדם הגנה? ולאיזה חברה הוא שייך?
תודה מראש

cherry 1

New member
אני משתמשת בו כבר כמה חודשים טובים

ואני מרוצה ממנו עד הגג. הקרם הזה עזר לי לצלוח את החורף הזה בשלום וגם יצא לי לכתוב עליו בבלוג שפתחתי ולצערי לא הצלחתי להתמיד בו אבל, יתכן ובקרוב אתפנה לזה שוב. כפי שכתבו לך הוא לא נמכר בארץ, את שלי הזמנתי מהאינטרנט, הוא מוגדר כמתאים לכל סוגי העור, אין בו מקדם הגנה והוא מאוד מרוכז מספיקה ממנו כמות ממש קטנה שמלחחת את כל הפנים. מומלץ ביותר

Chappi

New member
שאנל Riviere

האם מישהי רכשה את הפנינה הזאת?

זאת צללית מסידרת illusion d'ombre המפורסמת ועכשיו שמתי לב שהופיעה בסטרוברי!

אודה לכל מי שתוריד אותי מהעניין

לימי43

New member
מישהי פה המליצה מזמן על קרם לחות עם הגנה

מהשמש של לאוקיסטן...אולי זכור לכם איזה זה היה?

alubash

New member
קולקציית מרילין מונרו של מאק

לא שאלה, סתם לחלוק איתכן:
התרגשתי כשקראתי על קולקציית מרילין מונרו של מאק, שלפי טמפטליה אמורה לצאת באוקטובר. אני רק חוששת מלהתאכזב: אפשר בקלות לגרום לקולקציה להיות משעממת (צללית לבנה, בלאקטרק וראשן רד ) .
זו גם הזדמנות מצוינת למאק לצאת עם אריזות מגניבות

שאלה לגביי אברידיי מינרלס.

מישהי יודעת אם הם אמורים לחזור לשלוח לארץ בזמן הקרוב?ולמישהי יש דוגמיות מייקאפ וקונסילר שהיא לא השתמשה בהם הקונסילר לכהויות מתחת לעיניים והמייקאפ לעור שחמחם.אז אם למישהי יש והיא לא צריכה אשמח אם תיצרי איתי קשר.

למעלה