שרשור שאלות ליום שלישי 31.1

angry bird1

New member
חלופה מנצחת לדאבל וור לייט

היי לכולן. אני משתמשת בדבל וור לייט כבר תקופה מאוד מאוד ארוכה ובעקרון די מרוצה, אבל מתחשק לי שינוי :) אני מחפשת מייק אפ שיתאים לעור מעורב, עם עמידות טובה כמו של הדאבל וור ואותה רמת כיסוי, לגבי הגימור קצת פחות משנה לי מאט או חי (העיקר שהעור לא יראה שמנוני). אני טסה בסופש לפריז, אז גם המלצות למייקאפים מחול יתקבלו בברכה. תודה :)

המליצו לי בבקשה על מסקרה משובחת

עד כה השתמשתי בהיי אימפקט של קליניק, שהיתה מושלמת. אך מאז שאסתי לאודר נכנסו לרשימה השחורה של PETA כחברה שעורכת ניסויים בבע"ח - קליניק שייכים לקונצרן אסתי לאודר ולכן לא אשוב לקנות מוצרים של החברה. דרושה מסקרה שלא נמרחת! ושמפרידה יפה ריסים. הצעות?

המ... שאלה קטנה.

את משתמשת רק במוצרים של חברות שהן ברשימה הלבנה של פטה? כי אם את משמשת במוצרים שהם לא פה ולא שם, יש הרבה יותר אפשרויות. לאחרונה אני מנסה את המסקרה Masquara של אילמסקה, היא לא מי יודע מה מפרידה, אבל עמידה ולא מתפוררת [עליי בכל אופן].

memee2

New member
גם מאק וקליניק ברשימה הלבנה של פטה

אבל אסתי לאודר האבא שלהן ברשימה השחורה
לא חושבת שצריך לסמוך על הרשימה הזו בעיניים עצומות.

צודקת

לכן אני מוותרת על המסקרה המעולה של קליניק... מאוד קשה לדעת. אני חושבת שהיחידים ש"חפים מכל פשע" בחברות המוכרות הם אורבן דיקיי.

RUTHIE1

New member
איך פופה? הבנתי שהם בסדר מבחינתך לא?

יש להם כמה לא רעות...

פופה וניצול בע"ח

לגבי פופה אין מידע - הם לא מופיעים בשום רשימה של PETA. בעבר גם לא מצאתי מידע על הנושא באתר שלהם.

לימי43

New member
אפשרי להזמין מהאינטרנט?הומלץ לי פה על של

TARTE LIGHTS CAMERA LASHES אבל טרם ניסיתי אותה..הם לא עושים ניסויים וגם טו פייסד

שאלה למי שמערבבות שפתונים

איך אתן עושות את זה? יצא לי למשוח את השפתיים בגוון אחד, ואז עברתי עליו עם גוון אחר - ישירות עם השפתון. אבל זה קצת לכלך את השני, שהיה בהיר יותר. השפתונים שלי לא בפלטה. האם שמים על היד, מערבבים ומושחים? משתמשים במברשת שפתיים? ואיך משחזרים את הצבע?
אשמח לשמוע את השיטות שלכן.

LITALURI

New member
רעיון

אם את עושה את זה באופן קבוע עם שני שפתונים ספציפיים כל הזמן את יכולה להמיס קצת מכל אחד בקופסית ואז לערבב אותם...

מעניין

אני עוד לא עושה את זה באופן קבוע - אבל זה בהחלט רעיון מעניין לנסות! (כשיהיה לי אומץ)

למעלה