פינה חדשה בפורום
Make up your mind

נעמהdj21

New member
פינה חדשה בפורום
Make up your mind

אני מתרגשת להעלות את הטור הראשון של Make up your mind , לפורום איפור!!!הטור יתפרסם אחת למספר שבועות ויעסוק בסיקור מותגי איפור וחנויות איפור מהארץ ומחו"ל. במידת האפשר אני אבקר אישית בחנויות,באם הן בארץ או בעולם (תוך כדי טיול כמובן). הטור נולד מתוך הצורך למודעות מקומות שלא תמיד ידענו עליהם, שבהם ניתן יהיה לרכוש אחלה מוצרים במחיר שווה, או חנויות שאף אחד לא ממש מדבר עליהן, או חלק גדול מהקהל לא מכיר.אני אשתדל לנסות את המוצרים ולחוות, ולהביא לכן את רשימת המוצרים שהם חובה, מאותה חנות/מותג!
אז חבל על דיבורים, היום אסקור את חנות הדגל החדשה של פנינה רוזנבלום, בדיזינגוף סנטר!!!
אז פנינה
. הכל כבר נאמר עליה, או שאוהבים אותה, או ששונאים, אין אמצע. אז זהו שיש!!! אני באמצע...אני אוהבת מאוד את האישה העצמאית שהיא, את היזמות, את רוח הקרב, את הוואו והללכת בענק, ואת כוח ההישרדות המופלא. אחרי פנינה אני עוקבת כבר שנים מהצד, והיה לי חשוב ומסקרן, לראות את המהלך הזה שלה בעיניים. מצד שני, מעולם לא הייתי חובבת איפור של פנינה, אבל דווקא כשהיא פזלה לכיוונים אחרים, כמו תיבול לסלטים, הרגשתי צורך לבוא ולבדוק שוב, מה קורה עם ליין האיפור האבוד, שיצא מהסופר פארם ומנקודות המכירה, עקב הסתבכויות כלכליות. באחד הימים שבהם נסעתי דרומה להביא סחורה לדוכן שלי, אמרתי לעצמי: הפעם אני נכנסת לחנות החדשה, נראה על מה המהומה. אז קדימה!
מיקום: החנות ממוקמת בדיזנגוף סנטר, ממש ליד קפה גרג. החנות נמצאת סמוך למכון קוסמטי אחר, מה שהופך את קיומה לבעייתי. היא נמצאת באיזור פחות מרכזי בסנטר, דבר הגורם למצב בו, היא כמעט ריקה מאדם (למעט אני ועוד חברה שנכנסנו כאמור בפרק זמן של שעה וחצי שנמדדו) ומי שלא שמע עליה, לדעתי לא ימצא אותה בביקור מזדמן או בשיטוט.
עיצוב ומראה כולל: אז כיאה לכל מיזם של פנינה, תמונה גדולה ומגלומנית בכניסה - לא אהבתי, ולא בגלל שפנינוש לא יפה, אלא כי אני חושבת שצניעות זה דבר יפה וחשוב...אני מבינה שפנינה היא המותג והמותג הוא פנינה, ולכן יש להדגיש את הקשר ביניהם, אבל יש מספיק פנינה על כל אריזה ואריזה. עמדת התשלום יפה אך קיים חוסר סדר. חלק מהטסטרים של האיפור, גלשו להם לעמדה, או מלאי נוסף של איפור המיועד למכירה. הכל זוהר ומנצנץ, ועושה חשק, ל- לא לגעת! התחושה שלי הייתה שהכל כזה מסודר ויפה שלא כדאי שאני אהרוס משהו, או אבלגן, תחושת סטריליות, כמו חנות שלא ממש נוגעים בה הלקוחות. במבט חטוף החנות מרשימה, נקייה, גדולה, אך קיים כאוס של מוצרי פנינה, שאין קשר ביניהם: כלי מיטה, איפור, תיבולים, קרמים, בישום, הכל באנדרלמוסיה. סה"כ החנות אסתטית ויפה, אבל נראה לי כמו תפסת מרובה, לא תפסת. בהמשך החנות, ניתן להבחין בחדרים נוספים, המיועדים לטיפולי אקספרס. שוב, לא ברור מה מהות המקום, קצת חנות, קצת איפור, קצת מזה, קצת מההוא, קצת מכון קוסמטי. אין פה מסר ברור, ויש תחושה של חוסר מקצועיות, הנובעת מחוסר המיקוד.
מוצרים ומגוון: כפי שכבר שציינתי. הכל מהכל, כמו מוזיאון פנינה לדורותיה, איפור, שיער, טיפוח, בישום, קוסמטיקה, מזון ותוספות, כלי מיטה, מה לא! התצוגה לא הכי מרשימה מאחר והמלאי על הסטנדים מאוד נמוך, ובחלק מהמקרים נגמר במוצר תצוגה אחד בלבד, על המדף, מה שתורם לתחושת המוזיאון.
מחירים: סה"כ המחירים הם דיי עממיים ושווים לכל כיס! כל אחת יכולה למצוא משהו להתחבר אליו, שזה דווקא כן היתרון בלהחזיק מגוון מוצרים רחב מכמה תחומים. האיפור ברמת מחיר של בין לבין. לא זול מידי, ולא יקר מידי...לגבי האיכות, הצלליות אבקה נראות לי מדהימות, מעט הגוונים שיש הם מהממים, כל הכבוד על זה!
שירות: מאחר ולא נראה הומה אדם בחנות, המוכרת היחידה שהייתה, נראתה מאוד מרוצה מהכניסה שלנו לחנות, לאחר ששמעה מנגינה המבשרת על בואנו,אה לה חנויות באירופה. לא הבנתי למה יש צורך במנגינה, מאחר והמקום לא ממש גדול, ואין מצב לפספס לקוחה, מה גם שאם יש טיפול בחדר, יש עוד עובדת שנמצאת בחנות. עוד נקודה, אולי קטנונית, היא שיש תקלה במנגינה הזאת, והיא בריפיט כל כמה דקות...משעשע מאוד, אבל דורש תיקון . המוכרת הייתה מאוד מאוד אדיבה ונלהבת, ניכר שהיא אוהבת את כל המוצרים, שזה נחמד, אך עקב כך הציפה אותי במידע, וניסתה למכור לי כל מה שעיני נחה עליו, אפילו שאמרתי לה שסוג המוצר הוא לא אני. היא נתנה לי לנסות קרם ידיים עם ריח אלוהי, ונתתי לו הזדמנות, למרות שאני לא סובלת קרם ידיים. לאחר שהבעתי עניין עתידי בטיפול, היא הייתה נורא אסרטיבית וניסתה לתאם איתי מועד שוב ושוב, למרות שציינתי שאין ביכולתי לקבוע כל כך רחוק ומראש, ואני אחשוב על כך. המוכרת, לצערי, לא שלטה במחירים כלל, וכל מוצר שהרמתי, לא ידעה לציין את מחירו, וחיפשה אותו מספר דקות בקטלוג.פה אני לא מאשימה אותה, אבל לא מבינה למה ההנהלה לא מכתיבה דרך של מדבקות עם מחיר, מה שיותר נוח לכולם ולפי החוק היבש. סה"כ חביבה, מקצועית, מאוד אוהבת את המותג ורואים, רק קצת נלהבת מידי לטעמי, אולי כי אין הרבה לקוחות במהלך היום.
השורה התחתונה ומה נרכש: סה"כ דיי התאכזבתי, ציפיתי למשהו שנראה יותר כמו חנות גדולה יותר, ולא מוזיאון בוטיק. הרגשתי שכל הפוקוס עליי, חיפשתי נואשות משהו מעניין לקנות, ובסוף בעצם מצאתי! נזכרתי שאין לי סיליקון לשיער, ומיד ניסיתי את הספריי סיליקון של פנינה, באריזה כסופה, עם ריח מטמטם. הספריי במחיר מעולה, 23 ש"ח, הכמות דיי גדולה, הבקבוק הכסוף יפה בעיניי ואיכותי, ההתזה שיוצאת היא ממש רסס מפוזר, משהו שאני דיי אוהבת. הסיליקון משאיר מגע שיער רך ונעים, ואינו דביק כלל! הבטחתי למוכרת שאבקר שוב, ושאולי אתאם טיפול פנים, השארתי לה גם את המספר שלי, בנושא שיתופי פעולה.
נקודות לשיפור: למלא יותר את המדפים ולנסות להתמקד, כי מרוב דובים לא רואים יער. לתמחר. להוריד את התמונה, סורי! (פנינה מהממת אבל זה גונב יותר מידי פוקוס, ויותר מידי דונאלד טראמפי לטעמי). לגרום למקום לשדר שיש בו אפשרויות לטיפולים, כי אם לא הייתי שומעת על זה, לא הייתי יודעת שיש אופציה כזאת, מאחר והחדרים מוסתרים. בדיעבד הייתי ממקמת כמה כסאות או מיטות טיפול בכניסה, איפור שכולם רואים, אבל במצב הקיים של חנות, זה בלתי אפשרי.
אז כמה גלוסים תקבל החנות של פנינה במדד הגלוס? אני הייתי נותנת לפנינה 7 מתוך 10 גלוסים במדד...על הניסיון, המקצועיות, התעוזה והעיצוב המושקע בחנות. באופן אישי אני אחזור, מאחר ואני אוהבת את התיבול לסלט, והייתי רוצה לנסות צללית אבקה, בפעם הבאה שאבקר שם. עד כאן, מקווה שנהניתן! מוזמנות לחלוק חוויות מהחנות אם יצא לכן לבקר, נתראה בפעם הבאה

J y ת

New member
YYY משקיענית...

דווקא נחמד שהחדרים מוחבאים נותן הרגשה של פרטיות. יש לך מושג לגבי מחירי הטיפולים [סוג הטיפולים, מי עושה וכו'] תודה :)

נעמהdj21

New member
תודה תודה תודה

בשבילי להקליד זה כמו לנשום...אני מקלידה עיוור אז הכל יותר קל! לגבי הטיפולים והחדרים: הטיפולים עולים החל מ150 ש"ח, אך מדובר בטיפול טקספרס יופי, מסיכות וכו'!!! ללא שחורים או טיפול עמוק...ניתן לעשות זאת בתיאום ובתוספת מראש, כפי שהבנתי. לגבי החדרים - גם אני אוהבת מאוד פרטיות. התכוונתי מבחינה שיווקית, היה יותר נכון למקום מיטות טיפולים (לפחות לפחות אינטנסיביים מבניהם, בכניסה! רוב המכונים עושים זאת כעת, אם המקום מציע טיפולי פדיקור, מניקור וכו'. לטיפולי פנים עמוקים, אני בהחלט בעד החדרים הצדדיים.

SimplyMaya13

New member
השם הזה מופיע בכל מקום

גם הבלוג שלי, גם ספר האיפור של מר נארס (מהמותג האגדי), גם הפינה הקבועה של pixi2woo ביוטיוב... טוב נו
כל הכבוד על ההשקעה, זה אישית לא מקום שהייתי הולכת לבקר בו- גם כי אני לא סובלת את הסנטר ומעדיפה לא לבזבז שם את זמני יותר מדי, וגם כי אני לא אוהבת חנויות מגלומניות של "הכל מהכל על שמי!"

נעמהdj21

New member
ולחשוב שלקח לי חצי שעה לחשוב על שם לטור

הפכתי את העולם לקבל רעיונות
יש משפט שאומרים great minds think a like??? משהו כזה??? גם אני אישית לא סובלת את הסנטר! הוא בנוי כמו מבוך בלתי אפשרי וללא שום היגיון...אני מאוד אוהבת את החנות של הוצאה לפועל, בגדים, וכל פעם מחדש, אני לא מוצאת אותה!!! גם לי קשה עם אובר מיתוג שסובב סביב פרסונה. למשל משפחת קרדשיאן...

Osnatz1

New member
חחח הצחקת אותי עם החנות של ההוצאה לפועל

כי מצאתי אותה פעם אחת (כשכמובן, הלכתי לאיבוד בסנטר ובטעות הגעתי אליה) וממש התלהבתי מכל הבגדים הזולים, ומאז כל פעם שאני בסנטר אני מנסה למצוא אותה ואף פעם לא מצליחה

נעמהdj21

New member
ממש ככה, אבל ממש!

זה מביא לי את הפיוז כל פעם שאני שם...ולהגיע לשירותים, גם סרט...ואז לרדת למטה...הם לא שמעו על מעליות?! טוב נו בכל זאת הקניון הראשון במדינה, זה חלק מקסמו.

דידו24

New member
כל הכבוד על הסיקור! מקיף וענייני, אשמח לראות

ולקרוא בפינה בעתיד (-:

אנדי120

New member
מוזיאון פנינה לדורותיו...

ענק! אני מופתעת שאין בובת שעווה בדמותה... או שיש? :S תודה רבה!

נעמהdj21

New member
בטוח שיש
במוזיאון השעווה

אני מאוד מבינה את ההחלטה האסטרטגית לתלות תמונה של פנינה, ולכתוב את שמה ולעיתים לשים את תמונתה על המוצרים שלה, כי פנינה היא המותג והמותג הוא פנינה. אני אישית לא מתחברת לשיטה כזאת, כפי שציינתי משפחת קרדשיאן היא דוגמה קלאסית, האחיות אולסן, וכו'... אם זה ליין זמני או מיוחד, ניחא!

אנדי120

New member
לאלא, התכוונתי בחנות...

וכן, זה מטורף. אני חושבת שצניעות זה דבר חשוב מאוד, ולא הייתי רוצה להכנס באמת למקדש שכזה...

נעמהdj21

New member
אולי אני קצת רגישה אז אני מגזימה??

אבל זאת ההרגשה שנוצרה לי...איך שנכנסים, לחנות הלא מאוד גדולה הזאת, יש תמונה של כמעט מטר על 80 ס"מ...שזה ענקי!!!

נעמהdj21

New member
אגב-עוד חיסרון בלבסס מותג שלם על פרסונה

הוא בכך, שאם יש שערורייה הנקשרת בשמה, הלך המותג ברוב המקרים...עדיף להצניע את הקישור בין האדם עצמו למותג שלו או לחברה, בדיוק בגלל מקרים כאלה. אני לא אוהבת שהמוצרים הופכים שוליים, והאדם הוא ה"מוצר" פתאום.

marina4o

New member
את מעלה סוגייה מעניינת וכשאני חושבת על מותג

ופרסונה שכן הולכים ביחד קופצת לי דוגמה של קוקו שאנל והיא דווקא כן דוגמה לשיתוף מעולה של שני הדברים... מצד שני דיור וגליאנו ומה שהיא בשנה אחרונה זה סיפור המדגים במדויק את הטענה שלך. פינה מעניינת מאוד וארצה לראות עוד בהמשך!

נעמהdj21

New member
כשזה עובד זה עובד

כל עוד המותג עובד יפה, ואין סקנדל, הכל בסדר. קים קרדשיאן וכל משפחת קרדשיאן סובלים, ויסבלו בגלל פרשת נישואי הבזק שלה... אני בטוחה שהיא מקללת את הרגע. אני מניחה שבמקרה הספציפי הזה, המותג קרדשיאן לא היה מתקיים ללא חשיבות השם קרדשיאן...לפעמים אין ברירה. קשה לי להאמין שאם הן היו יוצאות בליינים של מוצרים בצורה אנונימית תחת השם "דאש" בלבד למשל, הן היו מצליחות כמו שהן.. ואם הן היו מצניעות את נוכחותן בהקשר למותג ורק מוציאות אותו בלי כל הטרראם והריאליטיז, ספק בליבי אם הן היו מגלגלות מיליוני דולרים.

marina4o

New member
ברור לחלוטין. אני עוד מחכה שהיא תתחיל למכור

ריסי עכביש כמו שלה!

נעמהdj21

New member
חחחחח אני תוהה אם היא בכלל מורידה איפור בלילה

נראה לי היא לא מזהה את עצמה ללא איפור
הריסים שלה, ובכללי האיפור שלה, כפי שרואים בסידרה לפחות, הוא טו מאץ'!

marina4o

New member
אבל זה בדיוק ה-BRANDING שלה והיא מודעת

לזה שאנשים מצפים ממנה להיות תמיד מאופרת וכו'. הרי בסופו של היום היא לא בדיוק התפרסמה בזכות כישורי משחק שלה/שירה אך היא ידעה לנצל את המומנטום דאז ולהפיק ממנו כסף.

למעלה