הודעה מנהלתית חשובה!!

l i r o n i t

New member
בהצלחה לשתיכן!

הפרוייקט הזה נשמע דבר מדהים וחשוב ביותר! כל הכבוד לך על כל העשייה, שיהיה המון בהצלחה!

1Unicorn1

New member
שלומית יקירה

אמנם אני כבר לא פעילה פה אבל קוראת הרבה מן הצד, תרמת המון לפורום והיה נפלא להיכנס לכאן בניהולך. במקביל, ראיתי כל פעם בתמונות שהעלית בפייס גם כמה רבה עשייתך, ואני שמחה שמצאת את דרכך לשלב בין אהבתך ליצירה לבין נתינה
שיהיה המון בהצלחה בהמשך ומזל טוב למנהלת המקסימה החדשה

שלומית, אשת חייל שכמותך, המון הצלחה

והלואי ונוכחותך באירגון החשוב הזה תביא לאיזשהו שינוי... אנשים חושבים שזה קורה רק אי-שם בשבטים נידחים באפריקה, אבל לצערנו הרב, זה קורה גם פה, ממש מתחת לאפנו, בכמה וכמה שבטים בדואים בנגב. תודה לך על שנתיים נפלאות, המשיכי לעשות חייל, ואל תשכחי לבוא לבקר! מרינוצ'קה, מאחלת לך המון הצלחה, וכבר מצפה לראות מה תעוללי
זאזדרוביה!

שלומית, תודה רבה

והמון בהצלחה בפרוייקט הכה חשוב הזה. ומרינה, המון בהצלחה. מגיע לך להצטרף לניהול

חילופים בניהול הפורום

גולשים יקרים, אנו מודים ל shlomitmp על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל . בהזדמנות זו, אנו מברכים את marina4o עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

kutchon

New member
שלומית המקסימה, הצלחתך היא הצלחתינו

היה כייף מאוד איתך בפורום, העשרת אותנו בהמון ידע, וכל שנותר הוא לאחל שתצליחי בכל אשר תחפצי ותשמרי על קשר. תודה רבה על הכל..

shlomitmp

New member
תודה לכולן על התגובות, הברכות והאיחולים!

ריגשתן אותי מאוד
זה רק מוכיח שוב איזו זכות גדולה היתה לי לנהל פורום מקסים שכזה. ממש מוזר לי להכנס לפה ולא להיות כחולה, אבל אני רואה שמרינוש' כבר מניפה את השרביט בגאון
אל תדאגו, אני לא חושבת שאי פעם אוכל להיעלם מכאן, תמיד אחזור לבקר! המון אהבה ונשיקות לכווווווווווולן!!!

orelz123

New member
שלומית בהצלחה!

שלומית שיהיה לך המון הצלחה והרבה פרויקטים:) מרינה?מלא מזל טוב,על החתונה,על ניהול של הפורום ועל הכל,אני בטוחה שתעשי את זה על הצד הטוב ביותר=]

bluestvixen

New member
המון בהצלחה בתפקיד החדש!

הארגון הזה עושה עבודת קודש. תודה לך על ניהול הפורום, יפותו ואת יצרתן כאן פורום עם אווירה נעימה ומזמינה. מקווה שתמשיכי לכתוב כאן מידי פעם בפעם. ומזל טוב למרינה! אני בטוחה שתעשי עבודה נפלאה

וואי! איזה עצוב לשמוע!!!

אבל אני חושבת שצריך לממש חלומות קודם! חחח
ואיך הולך עם הקבראט??!?!?? בחייאת ,את פשוט wonder woman! ועכשיו שסיפרת על הפרוייקט של "פרח המדבר" אני בכלל מורידה בפנייך את הכובע, אני לא רק מעריצה שלך, אני אסגוד לך!
את יודעת בדיוק מה עשיתי בתחום בשנתיים האחרונות ויצאתי רק מתוסכלת מהאטימות, הזוועה וממה שקורה במדינה הזו (שלא לדבר ההפגנות בנושא שהיו כל כך מעטות, לא מתוקשרות וחסרות נוכחות!). אז, ספרי, במה מדובר? מה את הולכת לעשות בפרוייקט הזה? מלכה שלי!
*חיבוקים ונשיקות!!! (וירטואליים כמובן XD)*

ואו.

תודה על כל מה שתרמת לפורום הזה, שלומית! בהצלחה בהמשך!
בהצלחה למרינה בתפקיד, האמת שזה היה צפוי, מגיע לך!

chica100

New member
שלומית תודה על הניהול

מאחלת לך בהצלחה בדרך בה בחרת ובאותה הזדמנות מברכת את מרינה לניהול הפורום - בהצלחה

mayane21

New member
שלומית יקרה- האישה עם ידי הזהב

מדהימה ומוכשרת כל כך.. מאחלת לך המשך דרך רצופה בהצלחות גדולות וסיפוק אין סופי מכל פרוייקט ומכל עשייה מבורכת. ישר כוח !
מרינה- בהצלחה רבה!

merav999

New member
תודה רבה ובהצלחה בפרויקט המדהים!

ומזל טוב למרינה, בחירה מעולה

לוטוס7

New member
שלומית היקרה, תודה רבה

על שנתיים של ניהול נפלא ותומך... בטוחני שתעשי חייל בעבודת הקודש אליה נרתמת!! ומרינה-בהצלחה ומזל טוב

ditdit

New member
וואו - בהצלחה לשלומית ולמרינה!!

יישר כוח - אין לי ספק ששתיכן תפרחו

aimy42

New member
שלומית יקרה, סיבה מעולה לפרוש! כל כך חשוב,

וכל כך מתאים לך לעסוק בנושא שהמילה "פשע" קטנה עליו. מאז ש"הכרתי" אותך, ראיתי אך ורק עשיה ייחודית שלך, החלטות נועזות, אמביציה, יצירתיות - כל אלה לצד עובדה שאי אפשר להתעלם ממנה וזה ליבך הטוב, השאיפה שלך לעשות טוב לאנשים, בעלי חיים (חייזרים?) וביודעי אחרי שצפיתי בזמנו בטלויזיה מאיזו משפחה את באה - זה לא מפתיע. אני מאחלת לך הצלחה גדולה, סיפוק, שפע כלכלי לצד יצירתי, המשך בניית התחושה שיש לך משמעות בעולם הזה, המשך פריחה בתחום המקצועי שלך שהוא גם התחביב שלך. לא הרבה אנשים זוכים לעסוק במפורש במה שהם הכי אוהבים לעשות. ומעל הכל - הרבה בריאות, פיזית ונפשית כאחד - בלי זה אי אפשר. אני תמיד אומרת זאת ותמיד אמשיך לומר. מרינו'צקה, 2 חתונות בתקופה קצרה - וואוו - מה יכול להיות יותר טוב? (ואם חלילה לא הובנת - חתונה עם הבן זוג וחתונה עם הפורום). אין ספק שלשניהם היית מאורסת לא מעט זמן, ובשניהם השקעת באופן כזה שאני מקווה שתקצרי פירות עסיסיים וטעימים. המון הצלחה, בחירה מעולה לדעתי. אמירה.

הרמוניר

New member
איזה חדשות, כל הכבוד והמון בהצלחה לכולן

אני בטוחה שהכל ימשיך להתנהל כאן בצורה נהדרת והמון בהצלחה

למעלה