שרשור איפור חתונה

האיפור שלי...

מעושן בגווני חום וירוק (יראו אותו יותר טוב בתמונה הבאה) עם סומק כתמתם עפרון בגוון טבעי על כל השפתיים ומעליו ליפגלוס ורדרד מסדרת גלאם-שיין של לוריאל. המאפר שלי היה טירן חמצני

וקלוז אפ על העיניים

בדיעבד הייתי מבקשת לטשטש יותר את הזווית החיצונית אבל עדיין מאוד אוהבת את התוצאה...

scarlet moon

New member
טוב אני לא אעבור אחת אחת

אבל כולכן כלות מהממות
איזה פורום יפה יש לנו

aimy42

New member
גם אני כמו סקרלטה, לא אעבור אחת אחת לומר

כמה כולכן יפות יפות (שדווקא *לא* בא לבכות כמאמר השיר...) ומאחת לאחת ה"יו כמה יפה" רק הלך ותפח... אין מה לעשות, יש משהו ביום הזה, גם אנרגטית, שכל היופי הפנימי שלנו יוצא החוצה ולא רק זה החיצוני, ולכן המושג "כלה יפה" נכון מעצם היות המתחתנת - כלה. וברור שאין ספק שהבנה באיפור תמיד תורמת ליופי הפנימי הזה להתעצם...
ובנימה חיובית זו - מזל טוב לכל מי שהתחתנה (רטרואקטיבית) ולאלה שזה עומד להתרחש.

Mics

New member
גם אני :)

בהתחלה הייתי משוכנעת שאלך על איפור מודגש, בסגנון מעושן/כהה/צבעוני ואפילו עשינו כמה נסיונות (היה כייף!). אבל ככל שהתקדמתי מבחינת תפירת השמלה וסגנון השיער החלטתי שבאמת עדיף לי להשאיר איפור בסגנון כזה ליציאות (או חתונות של אחרים
), והאיפור יצא עדין ויפיפה, עם איליינר שמדגיש את העין וצבע עדין וטבעי. על האיפור אחראית לבנתו'ש המדהימה - לבנת סדן - הלוא היא לב אביב שלנו
מצורפת תמונה (חלקית) משלב האיפור.

marina4o

New member
זה דווקא סגנון שאצלי נחשב ל"כבד" יחסית אבל

בכל אופן יצא מהמם!

Mics

New member
תודה, יחסית לכיוון ההתחלתי זה עדין :)

ביומיום אין לי זמן להשקיע (להתאפר בשש וחצי בבוקר...) אז בערב אני אוהבת "להכביד". אהבתי מאוד את התיחום עם האיליינר שנתן הדגשה מיוחדת.

shlomitmp

New member
טוב, נו, לאור הביקוש.... ולמרות שראיתן אותן

כבר אלפי פעמים... הנה תמונות של איפורי החתונות שלי!
טוב, אז נתחיל מהאיפור הראשון והחשוב מכולם (וגם האהוב עליי מכולם), לטקס עצמו ברטושה בפראג. איפור, שיער ושמלה- אנוכי

shlomitmp

New member
איפור מס' 2!

איפור ושמלה וחליפה מצויירות- עינת דן שיער- לינדה וורשטפן

shlomitmp

New member
איפור מס' 4! מתנצלת, אבל אין ממש תמונות טובות

עם האיפור הזה...
גם כאן התאפרתי בעצמי ואת השיער עשתה אחותי המהממת מורן.
ושכחתי לציין באיפור הקודם- אני איפרתי ורפאל רובין עשה את השיער.

Zorikit

New member
כיף לראות כל פעם מחדש!

וגם אני הכי אהבתי באותך באיפור שאת עשית :) ואני עדיין מתעלפת על השמלה ועכשיו שמתי לב גם לעגילים המדהימים!

למעלה