הודעה מנהלתית חשובה!!

רוני325

New member
שלומיתוש: היה לי כיף כיף כיף להכירך פה בפורום

נהנתי מאד מנוכחותך מציורייך
ומכל התמונות שהעלית לפורום את מנהלת נהדרת תודה על השנים הנפלאות שהעברת איתנו.. והמון המון המון הצלחה לך מרינושקה

scarlet moon

New member
שלומית תתחדשי על העבודה החדשה

מקווה שנמשיך לראות אותך כאן.. ובהצלחה למרינה

Chappi

New member
שלומית, המון המון הצלחה בדרכך החדשה!

אין ספק שאת עושה דבר מדהים.. ממש התרגשתי כשקראתי את מה שכתבת. נהניתי מהפורום מאוד במיוחד מאז שאת ויפותו מנהלות אותו (למרות שאני כבר לא סמוייה רק מספר חודשים), אין ספק שאתן זוג משמיים
מאחלת לך המון הצלחה בתפקיד ובאחריות החדשה! אני בטוחה שאת תשני ותשפיעי אפילו יותר ממה שאת חושבת.. מרינקה
- בהצלחה גם לך!!
אכן בחירה מושלמת!

bijoula

New member
קראתי את ההודעה והדמעות חנקו את גרוני

אני חברה בפורום קצת יותר מחצי שנה. חשבתי שאתחיל כסמויה, אבל זה לא החזיק מעמד אפילו לא יום אחד. למה? כי יש כאן משהו ככ אמיתי, כי יש כאן פרגון, כי מגישים כאן עזרה שבאה באמת מכל הלב, כי יש כאן אהבה, כי זה בית במלוא מובן המילה. בעולם המנוכר של ימינו לצערי, אלה ערכים נדירים, ועל כן שאפו אדיר לכל מי שלוקחת חלק בחוויה הקסומה הזו. ההודעה של שלומית ולא פחות מכך כל התגובות שבאו בעקבותיה, רק ממחישות את העצמה של כל זה. שלומית, אמנם ההיכרות שלנו לא ארוכה, אבל לאישיות המיוחדת שלך, לחכמה, לרגישות ולניסיון המקצועי שלך, אי אפשר להישאר אדישים. מאחלת לך המון הצלחה בדרכך החדשה, זו עבודת קודש של ממש, ואין לי צל של ספק שתצליחי בה בגדול. אני מקווה מאד שתבואי לבקר ותמשיכי לתרום מחכמתך ומניסיונך, וגם כדי לספר לנו איך את הופכת עולמות. ואת מרינה מתוקה, רצה התזמון וקיבלת מתנת חתונה מהפורום שכל כך אוהב אותך. הרווחת את ה'כחול' ביושר, ואנחנו הרווחנו אותך. מעכשיו נזכה לראות הרבה כחול בעינים, תרתי משמע.

krahzen

New member
בהצלחה בהמשך הדרך!

למדתי ממך המוווון בפורום, אז תודה רבה!!
את מדהימה, תמשיכי לעשות דברים מדהימים. ומרינה - בחירה מושלמת

יקירה אני כל כך שמחה בשבילך

שתינו ותיקות והרי זה לא שתעזבי לחלוטין. יש התמכרויות שקשה להפסיק. לא מזמן ראיתי את הסרט "פרח המדבר" בהחלט מדובר במטרה ראוייה והם ללא כל ספק בחרו באישה הנכונה על מנת להעלות את המודעות ולקדם את עשייתה של העמותה. ייש כוח, אני גאה בך מאד וכמובן מאחלת למרינה המון הצלחה אלו נעליים גדולות וצבעוניות למלא :)

לולילוק

New member
בהצלחה לשלומית וגם למרינה

מקווה שתצליחו שתיכן כל אחת בדרכה החדשה ואין לי ספק שכל אחת מכן תהיה נהדרת בכל מה שתבחר לעשות. אתן מקסימות.

lilo4

New member

הייתי צריכה כמה שניות בשביל להחזיר למקום את הלסת שנשרה לי. קודם כל- תודה על הכל
נתת לפורום הזה המון, תענוג לקרוא את ההודעות שלך ולראות את העבודות שלך, אני יודעת שלמדתי ממך המון וקיבלתי ממך הרבה השראה. ומעבר לזה, הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה בהצלחה בכל הפרוייקטים ובעבודה החדשה
נראה לי מדהים ומרגש לקחת חלק בפרוייקט כל כך חשוב למיגור תופעה כל כך דוחה. מרינה- המון המון המון המון המון מזל טוב
אני יודעת שיש לך כל כך הרבה לתרום לפורום

anat186

New member
המון בהצלחה בהשך הדרך

שלומית היקרה, אמנם אנחנו לא מכירות, אך אני מרגישה שנתרמתי המון מהידע שלך. אז המון המון תודה.. (מקווה שתמשיכי לכתוב..) ולך מרינה היקרה, המון בהצלחה (ואני בטוחה שתצליחי!!). תמשיכי לשתף את כולנו בידע ובנסיון העצום שלך. סופ"ש מקסים לכולם!!

RUTHIE1

New member
שלומית ו-
למרינה!

מסיבות אישיות אני לא כותבת לאחרונה הרבה אבל קוראת המון.
גדול לשתיכן!

lilu 72

New member
שלומית ומרינה בהצלחה !!!

שלומית, למרות שאני כמעט ולא כותבת בפורום, אני קוראת אותו באופן קבוע, וגם קוראת את הבלוג שלך, המון בהצלחה !

Zorikit

New member
שלומיתי היקרה שלי!

זה היה מאוד צפוי מהסיבה שאת בנאדם שאוהב לתת את כולו ואכן הלכת ונעלמת מכאן ועם זאת ראיתי בפייסבוק איך את פורחת ומתקדמת. אז יש פה עצב מהול בשמחה... צר לי שאת לא תנהלי יותר אבל הסיבות הן מעולות! המון אהבה! ומרינה - את בהחלט בחירה נהדרת! בהצלחה!

SimplyMaya13

New member
ל-זה- לא ציפיתי!

מה שכן, אני מעריכה אותך מאד. מהידע שהספקתי לרכוש בנושא מילת נשים, זה אחד הדברים האכזריים והפרימטיביים ביותר שנתקלתי בהם- ההשתתפות שלך בפרויקט כזה היא יותר ממבורכת. אבל אפשר לשתף במשהו? ידעתי שמרינה תהיה המנהלת בשלב זה או אחר

patita

New member
המון תודה שלומית ובהצלחה עם כל הפרויקטים

המדהימים שלך! מרינה - בהצלחה בתפקיד החדש - תענוג לקרוא אותך כל פעם ולמדתי ממך המון!

למעלה