הודעה מנהלתית חשובה!!

shlomitmp

New member
הודעה מנהלתית חשובה!!

יקירותיי ויקיריי, לפני שנתיים וקצת, יפותו ביקשה ממני להצטרף ולנהל איתה ביחד את הפורום הנפלא הזה, הפורום שבמשך שנים כבר היה הבית שלי ואני קיבלתי את בקשתה בשמחה ובהוקרה. ניסיתי ככל יכולתי להעשיר את הפורום ולהפוך אותו למקום אפילו יותר נעים וכיפי ומלא בידע, אני מקווה שהצלחתי ולו במעט. בחודשים האחרונים אתם רואים אותי כאן פחות ופחות. אני עובדת יותר ויותר ושעותיי הפנויות לשבת עם המחשב מול הפורום התמעטו והלכו. בימים אלו אני מתחילה עבודה נוספת, מלבד האיפור והקברט- עבודה מדהימה, עבודה מהחלומות: אני הולכת לנהל פרוייקטים בין לאומיים עבור העמותה "פרח המדבר" של הסופר-מודל וואריס דירי. למי שלא מכיר את פועלה של וואריס ושל העמותה, מדובר בעמותה הנלחמת במילה הנשית, תופעה מזעזעת ואכזרית שמתרחשת גם בימינו בכל רחבי העולם. לכבוד גדול הוא לי לעבוד איתם, אני מאושרת כל-כך על הצעת העבודה שקיבלתי מהם, בהפתעה גמורה אגב, וכולי תקווה שאצליח לסייע אפילו לאחוז אחד מכל אותן הנשים הסובלות מזה או שנמצאות במעמד סיכון. מיותר לציין שבכך שלקחתי על עצמי את העבודה השלישית והמטורפת הזו, זמני הפנוי יעלם לחלוטין ולכן הגעתי למסקנה שזה רק הוגן יהיה לשחרר ולהעביר את שרביט הניהול הלאה, למישהי שתוכל להשקיע בפורום הזה כמו שמגיע לו. אני רוצה להודות לכולכם, לכל מי שאכפת לו מהפורום, ששלח לי הודעות עם רעיונות והצעות, שהעלה סקרים ופינות וגם לכל מי שפשוט נהנה לקרוא ולכתוב פה- סמויים כגלויים. אני אוהבת את כולכם! אתם תמיד תשארו הבית החם שלי ואני מבטיחה להשאר בסביבה! תודה על שנתיים נפלאות!! החל ממחר, אני כבר אפסיק להיות כחולה, אך אני לא משאירה את יפותו לבדה במערכה! המחליפה שלי היא בחורה מדהימה, מקסימה, יפיפייה ומוערכת מאוד על ידי כוווווווווולכם! אני בטוחה שתשמחו מאוד על המינוי שלה
אז אתם רוצים לדעת מי זו? טוב, תנו לי למתוח אתכם עוד שניה..................... .............. ממחר, המנהלת החדשה של פורום איפור וציורי גוף היא............... מרינה - marina4o !!!!! המון המון מזל טוב בובה, כמו שכבר כתבתי לך- אני יודעת שאת הבחירה המושלמת ואני בטוחה שאת עוד תרחיבי לי את הנעליים
בהצלחה!

יפותו

New member
אהובתי-זו היתה עבורי זוגיות מושלמת!

לכאורה-הפכים... כשאני רתחתי, את מיתנת כשאני נבחתי, את ליטפת אבל כשאת סוף סוף התרגזת, המוזות רעדו
בסופו של דבר-כמעט תמיד ראינו עין בעין, וכמו שאמרתי לך-מי היה מאמין שעברו כבר מעל לשנתיים!
תודה על כל מה שאת, אוהבת אותך עד בלי די על מי שאת, כמו שאת. תחסרי לי מאד....
מרינוצ'קה-גם כאן שלומית ואני היינו תמימות דעים, פה אחד, את היית הבחירה הראשונה של שתינו. מאחלת לך פריחה ושגשוג בעזרתו של הפורום המופלא הזה, מי כמונו יודע שהוא מדהים! ברוכה הבאה...

shlomitmp

New member
תודה אהובה! אכן זו היתה זוגיות מושלמת

ומה שבטוח- יצרה חברות שתשאר הרבה אחריי
אוהבת אותך גם כן מאוד מאוד מאוווד!

מה, אין צבע VIP מיוחד למנהלים לשעבר?

יהיה נורא מוזר לראות את השם של שלומית "רגיל" כזה...

צונית

New member
שלומיתי יקרה

מבאס מאוד שאת עוזבת אותנו, אבל אני בטוחה שגם כשלא תהיי "כחולה" תמשיכי להעשיר אותנו בידע |
שיהיה בהצלחה בעבודה החדשה, אין לי ספק שכמו כל דבר שאת עושה - תלכי עם זה עד הסוף ותחוללי שינוי. תודה רבה על התקופה בה ניהלת את הפורום, את תותחית!
ומרינה יקירה
ברכותיי! אין לי ספק שתעשי חיל!

marina4o

New member
שלומית אני מורידה בפנייך את הכובע אחרי שהבנתי

על איזה פרויקט את הולכת לעבוד. תופעה מזעזעת שלדעתי צריכה להיעלם מהעולם שלנו לחלוטין. מאחלת לך הצלחה בכל הפרויקטים שאת עוסקת בהם וכמובן רק לגדול מעבר!!! ולפורום - כמו היום אני נזכרת בחודש אוגוסט 2009 (נראה לי כן אל תתפסו אותי במילה
) שבו גיליתי את הפורום אחרי שחיפשתי בגוגל מידע על מאק. מאז חיי השתנו (לטובה או לרעה - תלוי את מי תשאלו
) אך אין דרך חזור ברגע שמכירים את הפורום ומתחילים להתאהב בו. אז נכון אני לא תמיד רגשנית כזאת (תסלחו לי זה פוסט חתונה
) אבל אני מקווה שאוכל לתרום לכן ולעזור לפורום היקר להפוך לעוד יותר פורה ויפה. ובמילים אלו אם יש לכן טענות/מענות/בקשות/איחולים/הצעות - תיבת מסרים שלי תמיד פתוחה בשבילכן!!!

israelmakeup

New member
תודה ענקית לשלומית

על הזמן וההשקעה והניהול המופתי ביחד עם יפותו (ותודה גם ליפותו!
) המון בהצלחה למרינה הנהדרת!!!

Mics

New member
שלומיתו'ש מתוקה

למרות שלאחרונה כבר איני כותבת אבל תמיד נכנסת לקרוא ולבדוק מה חדש בפורום הנפלא שלנו, רציתי לאחל לך המון בהצלחה בכל התחומים (נשמע מרתק!). המון המון תודה על כל הידע והעזרה, תמיד שמחה לקרוא אותך :) ומקווה שתצליחי להישאר נוכחת בפורום גם בהמשך!

וואו , חתיכת הפתעה אירגנתן לנו [Both ways]

שלומית , את מקסימה ומאוד נהניתי לקרוא אותך [גם אם נראה שאני לא כאן] , הפרוייקט שכתבת עליו הוא מטרה נעלה ומקודשת בעיניי ואני בטוחה שאת בחירה מצויינת .תצליחי בכל ושיהיה רק טוב וכמובן , אל תעזבי אותנו לגמרי
ומרינושקה! - איזה כיף!!!! אני בטוחה שאת יכולה לתקום מניסיונך הרב לבנות כאן , מנהלת פורום זה תפקיד עם דרישות ואני בטוחה שאת תעמדי בכבוד בכולן.
לשתיכן
וב-ה-צ-ל-ח-ה!

cherry 1

New member
שלומקה תודה על כל מה שעשית ותרמת...

ובהצלחה בדרכך החדשה. אני שמחה עבורך שאת מוצפת בעבודה, זה אומר שמעריכים את הכישרון העצום שיש בך ורק נותר לייחל שזה ימשיך כך. מקווה שלא תעלמי לחלוטין ותגיחי פה ושם. גם אני לא נוכחת בפורום בתדירות הגבוהה שהייתי בעבר אבל, אני תמיד חוזרת. הפורום הזה הוא חלק בלתי נפרד ממני ולא משנה מה ומו אני תמיד אמצא זמן להציץ ואני בטוחה שזה יהיה כך גם איתך. (חסר לך ולא!
) ומרינוש'? לא חושבת שיש ראויה ממך לתפקיד הזה ואני בטוחה שאת וצ'יפופו תהיינה צוות לעניין. בהצלחה יפתי

MineraliT

New member
שלומצה היקרה!

אני מאחלת לך בהצלחה רבה בפעילות שלך, אין ספק שאת עושה דבר מדהים!! קראתי הרבה על התופעה המזעזעת הזו, וכל פעם אני מזדעזעת מחדש! הלוואי ותגרמי לתופעה הזו להיעלם מהעולם! אני מאוד מאוד אוהבת אותך ומודה לך על הכל! ובהצלחה למרינושקה.. ללא ספק בחירה מצויינת!!

danra

New member
תודה שלומית, תמשיכי לעשות חייל בהמשך

ולהביא לנו המון כבוד בחו"ל. מרינה - בחירה נפלאה, המון בהצלחה!!

ספרפור

New member
שלומית יקרה!! המון הצלחה בדרך שלך,

אני מאוד מתרגשת לשמוע על הפרוייקט שאת לוקח בו חלק, מאוד חשוב ומשמעותי... חוץ מזה רציתי לומר תודה על כל מה שלמדתי ממך! החל בדברים קטנים וכלה בדברים חשובים ומשמעותיים כמו מה שאת עושה כעת, דאגה לבעלי חיים וכדומה... את ויעל באמת שתי בחורות מוכשרות ואינטיליגנטיות בטירוף, שכיף לראות את העבודות שלכן ולקרוא את מה שאתן כותבות... נתגעגע! ומרינה היא פשוט בחירה מעולה מעולה!! עוד אינטיליגנטית לאוסף המנהלות... המון בהצלחה!!!

irisw2

New member
שלומתיה עצוב את עוזבת
אבל עם עתיד גדול

בדרך נשאר להגיד לך בהצלחה, נהלת את הפורום יוצא מין הכלל תמיד תהיה פינה בלב שלי
ולך יקרתי מרינוש איזה כייף המון המון הצלחה בתחום וממחר תהיה הכחולה שלנו

למעלה