שרשור איפור חתונה

טוב סליחה על ההצפה פשוט כל תמונה באיכות גרועה

יותר מהשנייה ולא הבנתי מה אני עושה לא נכון החתונה מ- 2006 , היום הייתי עושה הכל אחרת השיער שחור מדי, היום הוא אדמוני השמלה פשוטה מדי למרות שהיתה יפה. המאפרת היתה סמדר רטושניק , בזמנו היא היתה מוכרת בפורום חתונות והיא מאפרת יפה. לא רואים טוב בתמונות. השמלה מפישינדג. חגית ויטמן מהממת, התופרת שלה פחות. החתונה היתה מאד יפה, נערכה בקימבה עם 100 איש.

Zorikit

New member
אז עדיין לא התחתנו...

אבל זאת הזדמנות לחפור.... ולספר שהאיפור בחתונה שלי זה בערך הדבר שהכי מדאיג אותי. אחרי הרבה לבטים והצעות מחיר ושיגועים החלטתי שאני מאפרת את עצמי. זה נשמע לאנשים קצת תמוהה, אבל אני מכירה את עצמי הכי טוב ומאפרת את עצמי הכי טוב בעולם ואני פשוט לא סומכת מספיק על אפחד אחר. שנית, מדובר על לא מעט כסף. ברוב המקרים - יותר כסף ממה שעלתה השמלה שלי. באופן כללי אני לא מאמינה בלחסוך על האיפור, ממש לא! אבל כשאני יודעת לבצע אותו בעצמי זה משהו אחר. אני ידועה במעושנים הכבדים שלי ויש לי נטיה מצד אחד לכיוון הזה. מצד שני בא לי נורא איפור עדין והרמוני שמשתלב עם כל הפלטה של החתונה ולא בא לי להיות מחופשת. אז סיימתי בסוף עם 2 סקיצות והחלטתי שאני אתאפר איך שהכי ירגיש לי נכון בבוקר של החתונה. ותודה ליעל יעקבי לביא, שלומית מיגאי ויעל דרוקמן שספגו חפירות תקופה ממושכת :p

marina4o

New member
החלטה אמיצה שלא בטוח שהייתי יכולה לעשות

בעצמי לא בגלל שאני לא בטוחה ביכולות שלי אלא כי דווקא ביום כזה הייתי רוצה שיפנקו אותי ויאפרו אותי. אבל אם את שלמה איתה, לכי על זה

Zorikit

New member
אז זהו שאני לא רואה את זה בתור פינוק

אלא בתור לחץ היסטרי. "מה אם אני לא אוהב את 28902909038 הדברים האלו?" זה מלחיץ אותי נורא.

marina4o

New member
בשביל כך יש איפור ניסיון שבו מתאמים ציפיות,

מנסים דברים ומכירים את המאפר. בלי איפור ניסיון הייתי גם מפחדת מהלא נודע

Zorikit

New member
זה לא היה מרגיע אותי בכלל :/

זאת חרדה מהותית של מישהי שמעולם לא נתנה למישהו אחר לאפר אותה. יש לי אישיו עם הדברים האלו. כמו שאפעם לא הייתי אצל קוסמטיקאית/שעוונית/גבנית/מניקוריסטית. אני עושה ה-כ-ל בעצמי.

israelmakeup

New member
לא כתבת לא מזמן שסגרת עם מאפרת?

זכרתי שרשמת בבלוג שסגרת עם מישהי שאת סומכת עליה. התחרטת כי את חוששת מידי? מצד אחד לגיטימי - גם אני הייתי שמחה לעשות את זה בעצמי. מצד שני, אני בכ"ז חושבת שכדאי להשקיע מאמץ בלמצוא מישהי טובה. נראה לי ביום של החתונה גם ככה נתונים לכ"כ הרבה לחצים שלהוסיף על זה עוד לאפר את עצמך רק יחמיר את המצב. אני יודעת על עצמי שכשאני לחוצה וממהרת יוצא לי איפור גרוע תמיד. בכל מקרה, מאחלת לך שהכל יעבור בשלום

Zorikit

New member
את צודקת, כתבתי.

אבל דברים השתנו מאז.... אותי יותר מלחיץ שיאפר אדם זר.... אני מתאפרת כל כך הרבה זמן שלחץ זה לא מה שמשפיע לי על האיפור. אני גם מתכננת להתארגן מאוד מאוד מוקדם ולהתחיל את היום שלי מוקדם. ואם במקרה ולא אתפקד - תהיינה בבית שלי 2 מאפרות של המשפחה.

israelmakeup

New member
העיקר שתרגישי בנוח ביום הזה

אני למשל לא הייתי רוצה לבלות את היום באחד מסלוני הכלות עם מליון אנשים מסתובבים סביבי ומתעסקים בי, מעדיפה לעשות הכל מהבית (לא שיש תכנונים או משהו, הכל רק בתיאוריה...), אז אני מבינה את הצורך להרגיש בנוח ביום הזה. טוב שיהיו שתי מאפרות נוספות בבית, ככה גם אם יהיו פאשלות או לחץ בזמנים יהיה לך פתרון. לפחות יש לך עכשיו תירוץ לעשות מלא איפורי ניסיון!

Zorikit

New member
מותק את בדיליי, עשיתי כבר!

נסגרתי על 2 סקיצות סופיות, מתוך 500 איפורי ניסיון D:

israelmakeup

New member
בפוסט של תסרוקות לחתונה?

מותק, עם עד החתונה לא תעשי עוד 200 סקיצות אני מייגן פוקס!!

Zorikit

New member
היה לי פוסט על תסרוקות לחתונה? O_O

עשיתי המון סקיצות באמת, אני פשוט לא אומרת שהן סקיצות ומתאפרת ככה ביום יום :)

scarlet moon

New member
גם אני כנראה אאפר את עצמי מאותן סיבות

1. אני מכירה את עצמי הכי טוב... יש כאלה שיגידו שדווקא בגלל זה מישהי אחרת תצליח להוציא ממני משהו אחר, אבל אני לא רוצה משהו אחר בחתונה- אלא את עצמי
2. אני קונטרול-פריק רצינית
גם מבחינתי מצב שבו מישהי אחרת תאפר אותי הוא מלחיץ יותר מלאפר את עצמי. 3. כמה איפורי ניסיון שאני רוצה
4. בשבילי איפור זה לא מלחיץ אלא סוג של תרפיה, אני לא מודאגת מזה... 5. ולמרות כל הסיבות האלה, עדיין יש לי מאפרת מסוימת על הכוונת, נראה מה יצא מזה, עוד לא החלטתי סופית במאה אחוז
(זה דווקא לא עניין כספי בכלל..)

shlomitmp

New member
מסכימה עם שתיכן, אמנם זה כיף להרגע ולתת

למישהו אחר לעבוד במקומך, אבל ביום הזה שרוצים להראות הכי מושלם בעולם- זו בעיה לתת למישהו אחר לאפר אותנו, שכן כמאפרות בעצמנו אנחנו בטוח נראה מליון ואחד דברים שהוא לא. אני כידוע זכיתי להתאפר 4 פעמים שונות לחתונה שלי, ב 3 מהן התאפרתי לבד ובאחת איפרה אותי עינת דן (שתסכימו אתי, היא אחת המאפרות המדהימות וזו זכות גדולה מאוד...) ועדיין אני הכי אוהבת את האיפורים שעשיתי בעצמי, הם יותר "אני" ואני פשוט שמה לב לכל הפאקים הקטנים האלו אצלי בפנים שרק אני רואה אבל יודעת להסוות... מה שכן, בכל אחד מהמקרים צריך להיות בנאדם עם שלווה עילאית כדי לא להלחץ באותו יום- לא מהעבודה ולא מהעבודה של מישהו אחר
(וטוב שנבראתי עם סבלנות מברזל ויכלתי גם לאפר את כל בנות המשפחה על הדרך, כשאחותי כולה לחוצה ומנסה לזרז אותנו ואני מאפרת בשנטי שלי..
)

Zorikit

New member
כמו טל - איפור זה תרפיה בשבילי.

גם האמת? אני כנראה אחת היחידות שלא רואה מה מלחיץ ביום הזה. או בכלל בחתונה ובהכנות... הכל אצלי נסגר ככה נורא לאט ובכיף ובלי לחצים מיותרים. מה יש להילחץ באותו יום? הרי הכל סגור מלפני חודשים מראש... לקום בבוקר, להתאפר, להסתרק, וללכת להתחתן.

למעלה