שרשור איפור חתונה

marina4o

New member
מצער לשמוע. זה רק מוכיח שחייבים לסמוך על

עצמינו ולא להתפשר!

לא נורא.

התחתנתי לפני 14 שנים. לא היתה לי אז מודעות לנושא האיפור בשיט. סגרתי עם סלון הכלות הכי משתלם שמצאתי בלי לבדוק בכלל מי המאפרת. האמת שאת כל החתונה סגרנו בערך כך לאור הנסיבות ההולכות ותופחות
. הייתי מאוד מאושרת ושמחה בחלקי באותו היום. גם די יפה. מן הסתםהייתי יכולה לצאת זוהרת יותר אם הייתי משקיעה יותר מאמץ וכסף אבל ממרחק השנים זה לא כל כך חשוב. חשוב יותר שבעיני בעלי אני יפה גם היום
.

אם היא לא היתה גסת רוח בנוסף לכל

ולא היתה מזמינה מאופרות אלי בזמן שלא הייתי אמורה להיות בחדר המלון שלי מבלי לתאם איתי מראש, ואם מעצבת השיער לא היתה לוקחת איתה קישוטים שנתנו לי בסלון הכלות (כמה חרוזים מושחלים על חוט ששווים גרושי וחצי, לא משהו פנסי) אולי גם אני הייתי מתרכזת בחיובי. אבל וואלה, אחרי 9 שנים אני עדיין מאוכזבת ממנה.

ronbely

New member
נכון שאפשר לשתף, אפילו אם אני סמויה ?

אני רציתי לחתונה איפור לא קיים. כלומר נורא רציתי להיות מאופרת כי הייתי בחרדות עצומות שבלי איפור התמונות יצאו נורא ואיום ולכן רציתי להתאפר, אבל רציתי שזה יראה כאילו אין עלי כלום. המאפרת שלי הייתה נהדרת בכל רמה אפשרית, אבל... עדיין ראו שאני מאופרת
בין היתר (מהרבה סיבות) עשינו סבב צילומים נוסף שאליו איפרתי את עצמי (אחרי חודשים של קריאה אינטנסיבית פה בפורום
). בעיני יצא הרבה יותר יפה ומתאים לי
[זה מהחתונה]

וואו! תוכלי להעלות עוד כמה? פשוט מדהים

גם המאפרת שלך עשתה עבודה טובה, אבל פה באמת נראה שאין עליך כלום.

ronbely

New member
i thought you'd never ask

אני ממש מתרגשת מהתמונות האלה, כי בעיני הן יצאו הרבה יותר טוב מהתמונות חתונה
תודה רבה רבה על המחמאות, הכל הודות לפורום

ronbely

New member
ואחד אחרון אחרון

ודי מיוחד, בעיני
מהצלמת שלקחנו (זה אמור לזוז.. אני מקווה שזה יעבוד)

למעלה