לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879618,796 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור פרגון לפורום '
שרשור פרגון לפורום
<< ההודעה הנוכחית
13/11/2011 | 00:07
82
7
חשבתי על רעיון נחמד... כל אחת תכתוב מה הדבר הכי משמעותי שהיא למדה מהפורום, ואם היא זוכרת גם מקרה ספציפי- מעולה, ואם יש גם מישהי ספציפית שהיא רוצה להודות לה, אז בכלל מעולה!
מעלה את המורל ואת החברותיות בפורום
נכתב בלשון נקבה אך מיועד לשני המינים...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה מקסימה את! '
איזה מקסימה את!
13/11/2011 | 01:35
3
וזה אחלה רעיון

הדבר הכי משמעותי שלמדתי מהפורום- אף אחת לא נולדה עם הידע וכולן התחילו מאפס. עד שמצאתי את הפורום ממש רציתי ללמוד להתאפר אבל לא ידעתי איך, וגם דיי הייתי בטוחה שפשוט אין לי את זה. בזכות הפורום היה לי את האומץ להתחיל [והיום אני מכורה, אבל מילא ]

זה בלתי אפשרי להודות לכל אחת באופן אישי, אבל אני באמת מעריכה כל אחת ואחת מכן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שרשור מעולה!'
שרשור מעולה!
13/11/2011 | 06:56
אני רוצה להודות לכולם בכללי כי באמת שכולם עזרו לי ולמדתי מהם דברים.

הדבר הכי משמעותי שלמדתי מהפורום זה להעיז לא לפחד להשתמש בצבעים יותר "נועזים" יותר בהירים. תמיד הייתי על חומים וזהו

ונורא פחדתי לנסות להשתמש בצלליות בהירות וצבעים צבעוניים ועכשיו לא דווקא אני רואה שזה מתאים לי וחבל שכל השנים לא ניסיתי ופחדתי

זהו בערך אני כבר הודתי לכולם פה בהודעה בעבר אז את שלי אמרתי.

אבל באמת שהפורום הזה נתן לי המון ואני בטוחה שלעוד הרבה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רעיון פשוט מעולה'
רעיון פשוט מעולה
13/11/2011 | 07:48
5
2
נכון שמן הסתם למדתי המון על איפור, אבל הדבר שלמדתי והכי משמעותי עבורי זה שזה בסדר גמור שאני אוהבת איפור ואני לא משוגעת ואני יכולה לקבל את עצמי כמו שאני.
אולי זה ישמע מוזר לחלקכן, אך פעם חשבתי שזה מוזר וזה לא בסדר כי ככה גם הסביבה הגיבה אלי (לא הבינה את האהבה שלי לדבר "שטותי" כמו איפור ולמה אני "מבזבזת" כסף).
איכשהוא בפורום הזה מצאתי נחמה ולמדתי לקבל את עצמי עם כל השגעונות שלי
אני רואה שהאהבה לדבר הזה מחברת אנשים מכל הגילאים, המקצועות והמינים

על כן אני רוצה באמת להודות לכולן בפורום כי אם לא אתן והאווירה המדהימה שאתן יוצרות, הייתי עד עכשיו מתביישת בעובדה שאני אוהבת איפור ואת כל ההתעסקות סביבו.

הנה, אמרתי את זה.. לא היה פשוט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה ממש לא מוזר'
זה ממש לא מוזר
13/11/2011 | 17:01
2
1
לאנשים קשה לקבל תחביב כמו איפור, כי זה מצטייר בצורה ממש שטחית. הרתיעה הראשונית שלי מאיפור הייתה בגלל שגדלתי באווירה שיש בנות יפות ויש בנות חכמות וזה לא משתלב, וכל מי שמקפידה על הלבוש והמראה שלה היא שטחית.
הפורום הזה הוא הוכחה שזה ממש לא נכון. יש פה קבוצה מדהימה של בנות מקסימות ואינטיליגנטיות, עם מגוון עצום של עיסוקים. יש פה נשים חזקות ומדהימות, ובתור פורום הוכחנו כמה פעמים שיש לנו כוח עצום והשפעה עצומה- והכוח הזה מנוצל בצורה מאוד מאוד חיובית- השפעה על חברות עם אג'נדות שליליות, העלאת מודעות לנושאים חשובים, עמידה על זכותנו לקבל שירות טוב ולהיות צרכניות טובות יותר וכמובן מגוון איסופי תרומות ופעולות התנדבותיות שנערכו בסיוע של חברות הפורום.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שמחה לשמוע שמזדהים איתי'
שמחה לשמוע שמזדהים איתי
13/11/2011 | 17:05
1
ומסכימה מאוד עם מה שכתבת!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לגמרי נכון '
לגמרי נכון
13/11/2011 | 17:08
לצפיה ב-'ההורים שלי והחברים (למעט חברה אחת) גם לא '
ההורים שלי והחברים (למעט חברה אחת) גם לא
14/11/2011 | 13:57
1
1
גם לא מבינים מה מעניין בלשבת ולראות "סיפורים" איך שאמא שלי קוראת לזה ביוטיוב, ומה מעניין בלקרוא ביקורות ולראות תמונות של קולקציות קרובות במאק, אבל עם הזמן אני חושבת שהם התרגלו לזה ובסופו של דבר איפור זאת אומנות לכל דבר, נו אז מה שעל הדרך זה גם גורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו ולהראות טוב?
עדיף להיות מכורה לאיפור מאשר לסמים/אלכוהול וכו' (זה מה שאני תמיד אומרת לעצמי כשאני רואה בתדפיס בנק כמה הוצאתי בחודש על איפור)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'העיקר שיש לנו משפט קבוע שאנחנו אומרות לעצמינו'
העיקר שיש לנו משפט קבוע שאנחנו אומרות לעצמינו
14/11/2011 | 14:25
1
כל חודש כשרואים את פירוט הויזה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה מקסימה!(:'
איזה מקסימה!(:
13/11/2011 | 08:27
3
אני חולה על הפורום הזה, יש ימים שאני מרפרשת פה כל כמה דקות!
יש פה בנות מקסימות,מוכשרות ותמיד אפשר לקבל פה עזרה

לפני הפורום,היה לי פחד מלקנות מייקאפ חדש, לא העזתי לנסות למרוח איילנר,לא התשתמשתי במברשות אף פעם רק באצבעות (לפחות לא באפליקטורים המצורפים חח) ואוסף האיפור שלי גדל פי 20 לפחות  (ואני לא מגזימה) זה התחיל מתיק איפור קטן,המשיך למזוודה, עכשיו יש לי דברים על השולחן,מזוודה,מגירות קטנות,ועוד קופסה שבה אני זורקת את כל האיפור שאני לא משתמשת בו לעיתים קרובות ומחכה לאיזה חברה חחח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תכלס? למדתי הכל מהפורום הזה, הכל.'
תכלס? למדתי הכל מהפורום הזה, הכל.
13/11/2011 | 08:34
5
על מוצרים, על איך לאפר, להתאפר. אני חייבת חלק מהקריירה שלי לפורום הזה ולנפשות הפועלות שבאמת לימדו אותי פשוט המון.
לא למדתי מעולם בצוקה "מקצועית" כי למדתי הכל מכאן בהתחלה ואח"כ מיוטיוב ומקורות אחרים, אבל הכל התחיל מכאן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למדתי להתאפר!!'
למדתי להתאפר!!
13/11/2011 | 09:00
3
הייתי מאד קלולסית לפני שהגעתי לפורום.
ונכון אולי אני לא הכי פעילה, אבל תמיד התגובות פה חמות ומפרגנות, אם זה לבלוג שלי או לשאלות שלפעמים נראות קצת טיפשיות.
כייף לקרוא את השירשורים פה וכייף לדעת שיש מקום שאפשר לחלוק בו את השיגעון הזה שנקרא איפור(:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הפסבקתי להשתמש בקוקה כסומק! D:'
הפסבקתי להשתמש בקוקה כסומק! D:
13/11/2011 | 10:08
2
2
למדתי הרבה מאוד דברים , חשבתי שאני יודעת להתאפר והבנתי מהר מאוד שאין לי מושג בשיט. גיליתי את עולם הצלליות הממכר ונהייתי מודעת יותר לעצמי ולעור שלי. הכרתי בנות מקסימות - אמנם וירטואלית אבל זה לא ימשך לעוד הרבה זמן!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' קרועה...הרגת אותי מצחוק!'
קרועה...הרגת אותי מצחוק!
13/11/2011 | 13:24
לצפיה ב-'אני מזדהה איתך מאוד!!'
אני מזדהה איתך מאוד!!
14/11/2011 | 13:45
3
אני הפסקתי להשתמש באדמה האינדיאנית המזעזעת יש לומר של ג'ייד בתור סומק עד היום כשאני רואה תמונות שלי מפעם אני מזדעזעת וחושבת לעצמי איך יכולתי לחשוב שזה היה יפה פעם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בתור מי שנמצאת כאן כבר עשור'
בתור מי שנמצאת כאן כבר עשור
13/11/2011 | 11:29
2
יש לי הרבה על מה לפרגן.
1. כשהתחלתי את דרכי כמאפרת, כאן זכיתי לתמיכה ולפרגון האמיתי ביותר. עד היום אני זוכרת את הסיבה שהובילה אותי לכתוב כאן והיא עדיין תקפה. פרגון אמיתי בין קולגות.

2. סביר להניח שרובכן לא זוכרות את המנהלת הכמעט ראשונה של הפורום וזו "מיקמיק" אבל עד היום מדובר בחברת אמת שמלווה אותי ועל כך תמיד אהיה אסירת תודה. למען האמת רכשתי פה לא מעט חברות וקולגות שאני גאה לומר שהם חלק בלתי נפרד מחיי
אתן יודעות מי אתן, תודה לכן...אוהבת...

3. ידע מקצועי, אני חושבת שאחד הדברים הכי נפלאים שיש לפורום הזה להציע או הפרייה הדדית. לכל אחת הניסיון שלה, הידע שלה והאופי המיוחד שבו היא רואה דברים ועל כן תמיד יש מה ללמוד.

4. פורום איפור תפוז הוא גם במה נהדרת להוצאת קיטור, הבעת תיסכולים מרמת השירות בארץ וכדומה. אני חושבת שהדבר הכי חשוב בעניין הזה  הוא שלחוד הקול שלנו חלש וקטן וככבוצה כבר הוכחנו שיש לנו יכולת לשנות ולעשות דברים. עיינו ערך כל הסיפור עם ניוואה שהיה לא מזמן.

5. ודבר אחרון ואולי הכי משמעותי. יש שיאמרו שפורום תפוז הוא משפחה, תמיד יש את הדוד המעצבן שאף אחד לא מסתדר איתו, את האמא האובר דואגת וחונקת ואת האחיין שתמיד עושה בלאגן בכל מקום אבל סך הכל זו משפחה מתפקדת ונחמדה. עברתי בחיי המון שינויים ומעברי דירה לערים הזויות ובזויות ותמיד הצלחתי לבנות את עצמי מחדש בעזרת חברויות שהוקמו כאן. העובדה שהפורום מורכב מאנשים בכל רחבי הארץ מאפשר לכל אחד מאיתנו להושיט יד לכל מי שרק זקוק לה. המשפחה שלנו חוצה גבולות, חוצה פערי גילאים וקישרה בין אנשים שבשום דרך אחרת לא היו נפגשים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פה מצאתי את מדריכת האיפור '
פה מצאתי את מדריכת האיפור
13/11/2011 | 12:11
1
1
המוכשרת, המדהימה, היפהפיה (קיצר, מושלמת) שלי

תודה שלומיתתתתתתתתתתת!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' '
13/11/2011 | 20:09
1
היה לי לעונג ללמד מאפרת מוכשרת כמוך!!!!!!!!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הדבר הכי חשוב בשבילי-'
הדבר הכי חשוב בשבילי-
13/11/2011 | 13:35
1
1
היה שיש לי עם מי לדבר על איפור! רוב החברות שלי לא מתאפרות כמעט בכלל או לא מתעניינות בנושא יותר מדי, וכיף שיש לי עם מי להוציא את האהבה שלי לתחום היפה הזה (הבנתן, יפה ואיפור עושה אותך גם יפה, בין היתר... לא חשוב). התחושה הזו שאני לא לבד עושה את התחביב הזה עוד יותר נהדר!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
15/11/2011 | 09:32
1
לצפיה ב-' למדתי בשעה טובה מה זה פריימר'
למדתי בשעה טובה מה זה פריימר
13/11/2011 | 14:47
2
ולמה אני צריכה כזה
מגיל 14 ועד היום הייתי מתאפרת בעיניים רק עם איילינר וצלליות לעיתים סופר רחוקות כי לא היה לי מושג מה אני עושה עם זה, בזכות היוטיוב והפורום אני יודעת עכשיו קצת יותר  
אני גם לא שמה יותר מייקאפ ביום יום, רק קונסילר ופודרה
אז תודה לכן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואו, מאיפה להתחיל? '
וואו, מאיפה להתחיל?
13/11/2011 | 15:03
9
2
אני באמת חושבת שהדבר הכי טוב שקרה לי בזכות הפורום, זה שקיבלתי הרבה אומץ להיות באמת מי שאני. תמיד נמשכתי גם לתחום האומנותי וגם לתחום היותר מדעי-מתמטי (התנסחות לא משהו...) ובכל זאת תמיד הייתה לי נטייה יותר לכיוון האומנותי. בגלל הפרעות קשב וריכוז נוראיות, מצאתי הרבה נחמה בהתעסקות עם איפור וגיליתי שאני ממש לא רעה בזה. אני חושבת שבסך הכל הפורום נתן לי את האומץ להשלים עם עצמי שיש דברים שבאים לי בקלות ויש דברים שבאים לי פחות בקלות, בעיקר בגלל הפרעות הקשב שלי, ושאני צריכה לקבל את זה ולחבק את זה, כי זה מה שהופך אותי לאדם שאני באמת...
היום, אחרי השתתפות דיי פאסיבית בפורום של בערך כשנה, מצאתי את האומץ להרשם ללימודי איפור (ולשלם עליהם! וואו, זה היה קשה...) ואני מתחילה ביום שישי הזה. אני מרגישה שהפורום הזה גרם לי להבין שזה בסדר גמור לרצות להיות מאפרת מקצועית בעתיד.
אז... תודה רבה לפורום!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
13/11/2011 | 17:02
3
1
אני כ"כ מסכימה איתך, תעשי מה שטוב לך וגורם לך אושר, ותמצאי את הדרך האישית שלך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
13/11/2011 | 17:08
2
זה בהחלט יציאה מהקומפורט זון שלי... אבל יהיה בסדר :) מקסימום אני אבכה קצת פה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ככה זה...'
ככה זה...
13/11/2011 | 18:26
1
בד"כ בשביל להתקדם צריך לצאת מהפינה הקטנה, הנוחה והמוכרת שלנו. והקשיים בדרך לגיטימיים לגמרי אני באמת מאמינה שאת מסוגלת להתמודד עם כל מה שיקרה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה!!!'
תודה רבה רבה!!!
13/11/2011 | 19:42
אני באמת מקווה, כי זה באמת משהו שאני אצטרך להוכיח את עצמי בו, בעיקר בפני המשפחה שלי שלא הכי תומכת ברעיון שאני לא בהכרח אהיה מדענית טילים....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המון בהצלחה בובה!! '
המון בהצלחה בובה!!
13/11/2011 | 20:11
1
אם יכולנו לעזור למישהו להבין שהוא יכול להיות מי שהוא רוצה בחיים, בהחלט עשינו את שלנו :.)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה !!! '
תודה רבה !!!
13/11/2011 | 20:57
לצפיה ב-'איזה יופי בהצלחה!!!אני מאמינה שמתישהו'
איזה יופי בהצלחה!!!אני מאמינה שמתישהו
13/11/2011 | 23:50
2
גם אני ילמד איפור בצורה מקצועית ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה!!! '
תודה!!!
16/11/2011 | 21:16
1
ואני מקווה בשבילך שתגשימי את זה, כי זה נראה לי אחד הדברים אם לא ה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תהני...'
תהני...
16/11/2011 | 22:42
לצפיה ב-'קיבלתי אומץ לפתוח בלוג משלי'
קיבלתי אומץ לפתוח בלוג משלי
13/11/2011 | 15:27
1
זה כמובן חוץ מהטיפים והגישה המדהימה שיש פה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני בפורום הזה כבר המון שנים'
אני בפורום הזה כבר המון שנים
13/11/2011 | 16:27
1
מ-2001! ועצם זה שנשארתי כל כך הרבה, למרות שהיו תקופות שהייתי פחות פעילה אבל תמיד קראתי, זה שהוא היה מאד משמעותי בשבילי. הוא הסיבה שהלכתי ללמוד איפור.. הוא בעיקר לימד אותי, בזמנו לפחות, את הכוח של מילה טובה ופרגון. מילה טובה יכולה לבנות בצורה שאנשים לא מבינים לפעמים, והחוסר בה יכול להרוס. אפשר לומר שהוא תרם הרבה לידע שלי ולבחירות שלי בחיים...זה היה כמו "בית שני" שלי. כיום אני מודה שהזמנים השתנו, גם אני פחות כותבת ואני פחות מרגישה קשורה פה ופחות מכירה, אבל עדיין ממשיכה לעקוב ולכתוב מדי פעם :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למדתי המון מהפורום המקסים הזה. פרגוניישן'
למדתי המון מהפורום המקסים הזה. פרגוניישן
13/11/2011 | 17:55
21
2
הגעתי לפורום לפני שהתחתנתי, נשארתי ואני פה כבר שנים רבות (עם הפסקות קטנות אבל תמיד חוזרת).
כיף לראות שנשארו פה עוד כמה מה"דור" שלי: סקרלט, מינרלית, תותיזוקה... ושהצטרפו אחרות.
אני זוכרת את הימים הטובים עם תוקית המקסימה שעכשיו מנהלת את הקומונה, את המפגשים הכיפיים השתתפתי בהם ואת המנהלת הקודמת המתוקה הילהלה, וכמובן שכאן נחשפתי לבלוג של שלומית שאהוב עלי מאוד.
מה שכיף לי פה שתמיד פעיל ושמח ותמיד יש תשובות כל כך מהר, יפותו עונה בשניות ומתוך שינה על כל מה קשור במאק, ויש פה טיפים נהדרים על מוצרים חדשים, תמיד מעודכן, פשוט ים של ידע והנאה. אפילו התאמות של גוון מייקאפ אפשר לעשות כאן בפורום!
פרגון גדול גם למפעילת הפינה של השטיח האדום ג'וי - את מעניקה המון הנאה בפינה שלך.
ובימים קשים תמיד כיף לפתוח את הפורום הזה וליהנות קצת מאיפור ולשכוח מהכול :)

מה שקצת חסר לי זה מפגשים, כמו שהיה פעם: היו לנו מפגשים שאורגנו בצורה נפלאה עם חסות של אחת מחברות האיפור, למשל היה אירוע של OFRA שהתקיים בסטודיו של צלם והתאפרנו והצטלמו וקנינו איפור ישר מהחברה, זה היה נהדר. עד היום אני משתץמשת במה שקניתי שם. הייתי מאוד רוצה שהמנהלות ירימו אירוע מהסוג הזה - מפגש סגור עם הדרכות והדגמות ומכירת איפור מיוחדת בהנחות רק לפורום. יש המון אירועים כאלה לבלוגריות, אז למה לא לייחד אירוע כזה לבנות הפורום? גם אנחנו רוצות
מה דעתכן, מנהלות?

יישר כוח לכל הבנות המקסימות כאן :)

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מסכימה'
מסכימה
13/11/2011 | 18:01
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי!'
מסכימה לגמרי!
13/11/2011 | 18:42
4
אני מתה על הבנות כאן. אני מרגישה שאני נמצאת פה שנים!
אני באמת נמצאת פה שנים, הא?

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יאפ'
יאפ
13/11/2011 | 20:18
3
1
אנחנו מזדקנות כאן הא?...
סתאאם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מזדקנות יפה, הא בלונדי??? '
מזדקנות יפה, הא בלונדי???
13/11/2011 | 20:21
2
לצפיה ב-''
14/11/2011 | 13:37
1
1
לצפיה ב-' אני אנצל את ההזדמנות הזאת כדי להתנצל '
אני אנצל את ההזדמנות הזאת כדי להתנצל
13/11/2011 | 20:44
1
בפנייך ובפני שאר הקוראים שלי שגולשים פה, על כך שמחודש אוגוסט לא עדכנתי את הבלוג... כבר התרעתי בפוסט האחרון שאני לא יודעת מתי תהיה לי הזדמנות לשבת ולכתוב שוב, אני עדיין לא רואה מתי זה יהיה שכן אני כל הזמן רק עושה יותר ויותר..

אני לגמרי מבינה אותך לגבי המפגשים, אבל זה מאוד קשה לנו לארגן אחד כזה. שתינו מאוד עסוקות ואני בכלל לא בישראל.. אני שמחה אבל לראות את היוזמה הפרטית של הבנות פה שלקחו על עצמן לארגן מפגש ביתי!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך בלונד, גם אני און אנד אוף'
מסכימה איתך בלונד, גם אני און אנד אוף
14/11/2011 | 10:00
10
1
אבל תמיד מציצה ובודקת מה חדש...
מאוד מתגעגעת לימי תוקית, שהיתה מעיין של ידע ונתנה מעצמה 120%, ולפינות שהיו פה ואינן עוד כמו "פותחת תיק", "טריינקייס", תותים על הבוקר ועוד...
לצערי, לאחרונה הפורום משמש בעיקר כ"אני רק שאלה" (ולא שזה רע, אני בכייף עונה ותמיד נחמד לראות ניקים חדשים), ופלטפורמה לפרסום עצמי (שגם זה בסדר, כל עוד זה בטעם ולא כל תשובה צריך להפנות לבלוג של עצמך, ושהבלוגריות ישתתפו גם כשזה לא שייך למשהו שהן בדיוק כתבו עליו).
בהחלט היה נחמד אילו היינו נפגשות פעם בחצי שנה - שנה, לאיזו סדנה מעניינת, שבה יכולות לקחת חלק גם מקצועיות וגם לא.

חוץ מזה, הכרתי בפורום הזה בנות מדהימות, אחת מהן הפכה לחברה הכי טובה שלי, שאני מדברת איתה כל יום, לפעמים כמה פעמים ביום (תנחשו על מה?)...
וכמובן הקומונה, שהיא כייפית בפני עצמה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לגבי הפינות- גם לנו הן חסרות, אבל אם אתן '
לגבי הפינות- גם לנו הן חסרות, אבל אם אתן
14/11/2011 | 13:35
4
3
הגולשות לא תצלמו אותן, הן לא יוכלו להתקיים.
כולן מתגעגעות לפינות האלו מצד אחד, אבל מצד שני אף אחת לא מתנדבת באמת לעשות כזו פינה כבר קרוב לשנה!
בזמנו נדנדנו וביקשנו שוב ושוב מהגולשות להתנדב, אבל זה לא קרה.
אולי זה הזמן שלכן- אלו שמתגעגעות לפינות, להעלות אותן ובכך גם לעודד אחרות לעשות כך?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני תמיד מוכנה לצלם תותים'
אני תמיד מוכנה לצלם תותים
15/11/2011 | 08:13
אבל אני היחידה :/
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' בנות אהובות, לגבי הפינות '
בנות אהובות, לגבי הפינות
15/11/2011 | 12:49
1
תות [הדרכת איפור מצולמת] וטרינקייס [אוסף איפור אישי], הן חסרות לכולנו...

אז, מה דעתכן שנרים את הכפפה ושנחזיר אותן ביחד כל אחת מוזמנת להצטרף, לצלם תות קטנטן, את אוסף האיפור האישי שלכן שאתן כל כך גאות בו
גם אלו שחוששות שהתות או האוסף שלהן לא הכי מקצועי... אין מה לחשוש, הכל מתקבל באהבה!
כך נוכל ללמוד אחת מהשניה, להיחשף למוצרים שונים ולהעשיר את הידע עוד יותר!

היתי בעבר אחראית על הפינות הללו אך בשל חוסר הענות, זה הופסק.

כך, מי שמעוניינת..... אני זמינה במסרים
לכל שאלה שתהיה תקבלו מענה ואפילו חם ואוהב!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'DUH...'
DUH...
15/11/2011 | 21:34
אבל כנראה שלשבת לבד בחושך ולקטר, זה השחור החדש....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
14/11/2011 | 23:17
כולל לקטנות המהממות שלך!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' אני בעד מפגשים כאלו'
אני בעד מפגשים כאלו
15/11/2011 | 09:36
2
3
אני הייתי במפגש עם גיורא שביט שהיה בדיזינגוף סנטר והיה ממש נחמד.
לדעתי זה מתאים יותר לאופי הפורום, מאשר מפגשים ביתיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שם הכרנו, זוכרת? '
שם הכרנו, זוכרת?
15/11/2011 | 21:08
1
היה מפגש מהמם!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, היה כיף שם'
כן, היה כיף שם
16/11/2011 | 08:33
2
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/11/2011 | 18:41
1
הדבר הכי טוב שלקחתי מהפורום הזה, מלבד העצות הטובות, הוא החברות שיצרתי עם כמה בנות.
אני אסירת תודה על כך!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
15/11/2011 | 09:42
לצפיה ב-''
13/11/2011 | 19:55
TFSI???
מוטגים יקרים אינם בהכרח טובים יותר
קיבלתי המלצות על אתרים
המלצות על מוצרים מחברות שלא הייתי מגיעה אליהם
ומרינה.... נתנה לי השראה לאיפור מעודן
אבל לא רק.

ובכלל יש פה אנשים נחמדים לרוב

אני מאוד נהנית מהפוסטים של יפותו שכוללים לפעמים גם ביקרת על התנהלות\ניהול\פרסום\שיווק וכו' של מוצר או מותג מסויים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יותר קל לשאול מה לא למדתי מהפורום...'
יותר קל לשאול מה לא למדתי מהפורום...
13/11/2011 | 21:13
1
נראה לי ש 99% ממה שאני יודעת על איפור הגיע מכאן. קשה להסביר את ההנאה הזאת שבלעמוד מול המראה דקות ארוכות (וב"דקות ארוכות" אני מדברת גם על 40 דק ארוכות...) ולהתעסק בכל הקרמים והאבקות והצבעים האלה. זר לא יבין זאת, אבל אני בטוחה שכל מי שקוראת את ההודעה מבינה ב-ד-י-ו-ק על מה אני מדברת :)
אז תודה לכולן/ם כאן על כל מה שלימדתן/ם אותי, על הסבלנות לענות בנחמדות גם לשאלות הכי טיפשיות או נדושות,ועל זה שהיכרתן לי את הכיף הזה שבלהתאפר :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חייבת לומר שאני ממש מתרגשת מהתגובות'
אני חייבת לומר שאני ממש מתרגשת מהתגובות
13/11/2011 | 23:20
2
1
פה של כולן, אבל באמת מתרגשת!
אני למדתי המון המון מהפורום... הדבר הראשון שלמדתי הוא שיש לי עוד הרבה מה ללמוד (ושאיל מקיאג' היא לא החברה הכי טובה בעולם )
למדתי שאיפור זה אומנות ולא מסיכה, שאיפור יכול להבליט ולא רק לכסות, שאפשר להכיר אנשים נפלאים גם באינטרנט, שיש כאן חבורה של בנות (ובנים) ערכיות מאוד, שלמרות שכביכול הפורום עוסק ב"חיצוניות" לכולן פה אכפת לשמור על הסביבה, החיות, וכמובן אחת על השניה...
בקיצור אני נהנית מכל רגע ושמחה שהגעתי לכאן! הפורום הזה תרם המון לחיצוניות שלי והרבה יותר לפנימיות
אז תודה לכולן ובכללן למנהלות המקסימות שלנו...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא לכולן איכפת לשמור על חיות. '
לא לכולן איכפת לשמור על חיות.
14/11/2011 | 07:42
1
1
בכל השאר מסכימה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דיברתי באופן כללי...'
דיברתי באופן כללי...
14/11/2011 | 08:54
לצפיה ב-'למדתי את כל מה שאני יודעת על איפור '
למדתי את כל מה שאני יודעת על איפור
13/11/2011 | 23:25
1
אבל ממש ככה.
ומקרה ספציפי? איך שהגעתי לפורום- התחלתי עבודה חדשה בה הייתי חייבת להתאפר, ובהתחלה היה לי קורס של חודשיים- בו בכלל הייתי חייבת להקפיד על איפור! ולא היה לי ממש מושג....
ערב לפני היום הראשון של הקורס התקשרתי בהיסטריה לחברה שנאי לא יודעת מה לעשות, נסעתי אליה והיא העבירה לי 'קורס' מזורז [מאוד] ונתנה לי כמה צלליות... וכשהבנתי שזה צריך להיכנס לשגרה שלי התחלתי לחפש באינטרנט עזרה, והגעתי לכאן מאז פיתחתי אהבה רצינית לטיפוח ואיפור, בעבודה ההיא אני מזמן לא עובדת, גם לא מתאפרת בהכרח כל יום, אבל כן אוהבת ומטפחת ויודעת מה לעשות כשצריך ועל זה- תודה!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פרגון?? איזה פרגון?!'
פרגון?? איזה פרגון?!
14/11/2011 | 00:14
3
2
יחסיי עם הפורום הם לחלוטין יחסי שנאה-אהבה, להלן סיבותיי :

* לפני שבאתי לכאן ישנתי אקסטרה 20 דקות בבוקר
* לא התבאסתי לעשן סיגריה באוטו מחשש שזה יגרום לליפסטיק לדהות
* הייתי מכורה לשוקו בשקית על הבוקר (מנסיון עגום, זה לא הולך טוב בכלל עם ליפסטיק כל עניין מציצת השקית הזו, מצאתי את עצמי בוקר אחד בוהה במראה של המעלית בעבודה ותוהה איך הגיע ליפסטיק לסנטר מזל שעליתי על התקלה החמורה לפני שראו אותי בני אנוש..)
* אם התחשק לי לצאת בערב במפתיע זה כלל התארגנות של גג 10 דקות
* יכולתי פעם לעשות סיבוב של שעה בסופרפארם ולצאת גג עם שמפו ודיאודורנט, בוואו או ביוטיקר בגלל הייתי קונה רק לקים...
* בכללי, חשבון הבנק שלי הפך לעצוב מאוד מאז שהחלה ההתמכרות

לסיכום, הפורום הזה הרס לי את שעות השינה, את הרגלי הבוקר, את הכיס ואת התעוזה לצאת מהבית בלי מייקאפ ולא להרגיש מכוערת.

מה שכן? כל זה מתגמד לעומת כמה כיף זה לצאת מהבית מתוקתקת ולדעת שגם אם אפגוש פתאום אקס מיתולוגי ברחוב אני לא אראה כאילו קמתי משינה , לדעת שאם אני מצליחה למרוח קו אייליינר ישר בחצי דקה בתכלס אני יכולה לכבוש גם את העולם (ושוב תודה לך על המדריך יפותו) ובכללי כיף לראות קהילה של בנות נחמדות, מפרגנות, עוזרות ושותפות להתמכרות שלא הרבה בעולם האמיתי יכולים להבין...
אז למרות הודעה קצת צינית, אהיה רצינית לרגע ואגיד שזה לגמרי הפורום האהוב עליי בתפוז ובכלל כרגע, ונטשתי כמעט את כל הפורומים האחרים שכתבתי בהם :)

אני רק לא מבינה למה אין אזהרה בתקנון הפורום שכניסה לכאן מובילה להתמכרות חמורה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לגמרי מבינה אותך...'
לגמרי מבינה אותך...
14/11/2011 | 19:07
אצלי ההתמכרות לפורום באה ביחד עם ההתמכרות לאיביי אז זה עוד יותר נורא...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אין, אין עלייך! '
אין, אין עלייך!
16/11/2011 | 01:20
לצפיה ב-'קודם תודה!!'
קודם תודה!!
14/11/2011 | 00:24
בזכות הפורום אני כל הזמן נחשפת לחידושים בתחום ומקבלת השראה מבלוגים שונים.
אני מרגישה שתמיד יש מי שיעזור כשיש שאלה וזה חשוב לי מאוד במיוחד בתקופה זו- בתחילת דרכי המקצועית.

ושוב תודה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הפורום הזה הוא אוטוריטת מידע הקשור לאיפור'
הפורום הזה הוא אוטוריטת מידע הקשור לאיפור
14/11/2011 | 00:46
1
בתחילת דרכי נעזרתי בו המון, דרך ההתלבטויות, והרגעים הכיפיים, ההחלטה האם ללמוד איפור (נעשה בעיקר בשביל הכייף האישי, והפך להתמכרות, וקריירה של מכירות איפור ואביזרים נלווים), היכרות עם אנשים מדהימים כמו מתן מרחב, שעזרו לי להבין שזה מה שאני רוצה, כי בכלל הייתי עם זה עמוק בארון ולא חשבתי שאני אעשה קורס בחיי. השילוב של מלחמת לבנון ה2, שגרמה לי להבין שהחיים שלנו קצרים מכדי להתלבט, מתן, והפורום, שינו לי את התפיסה.
האהבה שלי לאיפור צמחה פה והתגברה, בתור נערה הייתי שמה רק שחור בעיניים, ומסקרה, אולי אולי סומק...לקראת הצבא התחלתי להתעמק, וגיליתי, בעזרת הסביבה, שיש לי "יד" לאיפור.
אני לא אשכח לפורום לעולם, שהלקוחה הראשונה שלי, הגיעה בזכותו! העליתי את תמונות הבוק שלי מיוסי ביטון, ומשם הדרך הייתה קצרה.
למדתי בפורום המון דברים, קל להישאר עם היד על הדופק פה, ובתור משווקת אני חייבת להיות בקיאה, ומעורה בטרנדים ומוצרים חדשים, ואני ממליצה המון ללקוחותיי על מוצרים שאותם איני מוכרת, בזכות הפורום, ויכולה לנהל שיחה ערה איתן, על יתרונות וחסרונות הקוקה של איל מקיאג', או כל נושא.
אני נהנית לקרוא פה, פחות לקרוא ולהגיב, אני לא ממש מרגישה שייכת...אבל מרגישה שזה חזק ממני בגלל האהבה לאיפור.
אני מכורה קשה כעת, ולמזלי אני מוכרת איפור, ככה שזה קצת נרגע מהכיס הפרטי, ואני נהנית לראות את כל המוצרים, להשתמש בטסטרים שלי, וככה רוכשת פחות לעצמי, יותר בחו"ל מאשר בישראל...כי פה יש לי כל מה שאני לא מעלה על דעתי.
אני מאוד מרוצה מההנהלה הנוכחית, אבל קצת קשה לי עם כללים מסויימים של תפוז בפורום...
נורא אהבתי בעבר תותים שעלו כאן, ואני אשמח לבצע אחד כזה בקרוב בעצמי!
יש פה בנות מקסימות, שעונות בסבלנות, בנות מקצועניות, וחובבות ברמה גבוהה מאוד, וזה מקסים לראות שאני לא לבד...ויש עוד משיגנע חחח.
לדעת שאני לא המטורפת היחידה, שחצי משהותה בברלין, קנתה או חיפשה איפור
אני נהנית מאוד מהצמיחה של הענף בארץ, זה מרגש, וזה קורה המון בזכותנו פה, בזכות בלוגריות, יוטיוביות, מאפרות, וחובבות!
אני לוקחת את האהבה הזאת לאיפור איתי כל בוקר לעבודה, ומוקסמת לראות לקוחות ששבויות בדיוק כמוני בעולם הצבעוני הזה...ולא יכולות להתנגד לצללית יפה.

תודה לך פורום!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הפורום הזה הוא ביה"ס של החיים'
הפורום הזה הוא ביה"ס של החיים
14/11/2011 | 12:16
2
3
אני אישית למדתי פה המון, הכרתי חברות נפלאות, נחשפתי למותגי איפור שגרמו וגורמים לי להתרוששות כמו מאק.
בהתחלה כששמעתי את המילה "מאק" נבהלתי כי המחירים נחשבו למופרזים היום אני פשוט לא הולכת אצה, טסה, רצה לשם מבלי לחשוב פעמיים.
הפורום הזה מנוהל ביד רמה ע"י המנהלות שלומית ויפותו, הסדר המופתי ממש נעים לקרוא פה.
משתתפי הפורום מנדבים מיידעים מקצועיים בקיצור אחלה פורום שבעולם, לא נראה לי שאלך לרעות בשדות זרים.
כל שאר הפורומים בנט בנושא איפור הם פשוט "מעפנים".
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רק חבל שהפסיקו לעשות פה צילומי "תות" וצילום'
רק חבל שהפסיקו לעשות פה צילומי "תות" וצילום
14/11/2011 | 12:58
1
2
של אוספים.
למי שיש זמן לעשות אז זה אחלה.
הגיע הזמן לרענן את הפורום
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' אנחנו תמיד נשמח למתנדבות לפינות האלו!'
אנחנו תמיד נשמח למתנדבות לפינות האלו!
14/11/2011 | 13:31
לצפיה ב-'למדתי פה המון..'
למדתי פה המון..
14/11/2011 | 13:50
2
אחרי שלפני כמה שנים מתוך שעמום נתקלתי בכמה סרטוני איפור ביוטיוב (אני כבר לא זוכרת של מי) נכנסתי במקרה לפורום והתאהבתי!!! סוף סוף יכולתי לקרוא על כל מה שאהבתי, עם הזמן רכשתי דברים אחרי המלצות בפורום ונדיר שהתאכזבתי מהם, למדתי לעשות מחקר ולראות סוואטצ'ים ומה לא ורק אז לקנות, ככה שבדרך אולי אפילו חסכתי קצת בעצם על מי אני עובדת- הפורום נתן לי לגיטימציה לקנות כל מה שרציתי רק כי זה יפה ואז מה שיש לי עוד 24 סמקים ו58 צלליות, עוד צללית אחת או סומק לא יזיק אני מאוד אוהבת את אווירת השיתופיות שיש כאן, את המענה המהיר שאני תמיד מקבלת לשאלות שלי, ובאופן כללי  כיף לגלוש ולקרוא ולהרגיש שאני לא לבד, ויש עוד הרבה חברות פורום שיכולות לבלות שעות בצפייה ביוטיוב ובחיפוש סוואטצ'ים באינטרנט אז תודה רבה לכן!! (אני מרגישה כמו בקבוצת תמיכה למכורות איפור)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ריגשתם אותי מאד...'
ריגשתם אותי מאד...
14/11/2011 | 16:43
1
1
(מרביתכם בכל אופן...)
ולכל מי שמקטר על פינות שנעלמו לתוך תהום הנשיה-אתם יותר ממוזמנים ליזום מיזמים.
לא זכורה לי כמעט פעם אחת שבה מישהי בקשה להעלות "תות" או להראות "טריינקייס" (או כל יוזמה אחרת לצורך העניין) וסירבנו...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יפותו לא התכוונתי חלילה להרגיז'
יפותו לא התכוונתי חלילה להרגיז
14/11/2011 | 18:51
לצפיה ב-'בזכות הפורום!'
בזכות הפורום!
14/11/2011 | 17:30
6
3
קיבלתי 100 בקורס באוני'.
True story!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ספרי ספרי על שום מה ולמה? '
ספרי ספרי על שום מה ולמה?
14/11/2011 | 17:44
5
2
האם זה היה קורס במבוא לפסיכולוגיה שיווקית?
"השפעת קולקציות מאק המוגבלות על יצר הקניה הכפייתי של האשה הגולשת בפורום, מסקנות, המלצות ואזהרות"
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
14/11/2011 | 17:56
4
2
כידוע לחלקכן, אני לומדת תולדות האמנות (ייאי?!).
והיה לי קורס שמתעסק בכל מיני חומרי אמנות (הכנו צבעי שמן בעצמנו, עשינו פרסקו, ועוד כהנה וכהנה) והייתי צריכה לעשות עבודה על תחום אמנות שהוא חדש לבחרתי ולבחור באמנית.
אז בחרתי במנהלת הפורום היפה שלנו (לא את! השניה!) וכתבתי עליה עבודה חביבה.
וככה קיבלתי 100
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האם תיעדת את הציצי של שלומיצי?'
האם תיעדת את הציצי של שלומיצי?
14/11/2011 | 19:50
2
(סליחה, הייתי חייבת......עכשיו אני באמת נזכרת שכתבת על זה בזמנו. כל הכבוד מותק!)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היא תיעדה את שלי!!! '
היא תיעדה את שלי!!!
14/11/2011 | 20:31
1
לצפיה ב-''
14/11/2011 | 22:02
לצפיה ב-'מה?! עשית על שלומית עבודה?!?!'
מה?! עשית על שלומית עבודה?!?!
15/11/2011 | 21:43
אני רוצה לראות!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב..'
טוב..
14/11/2011 | 19:34
1
ווואוו.. למדתי מלא.. קודם כל למדתי שיש עוד אנשים סופר חמודים בעולם שמוכנים לעזור ולענות על שאלות אפילו הכי "מטומטמות" בעולם ומליון פעם.. באמת בנות, כל הכבוד לכולן על הנכונות לעזור וללמד!
מממ למדתי לא לקנות בארץ כמעט שום דבר כי הכל כאן במחירי שחיטות, הכרתי מוצרים שונים ומשונים ממותגים שאולי בחיים לא הייתי מכירה ( ניקס אלף מילאני קוסטל פיקסיוו ושות ), למדתי להזמין מהאינטרנט ( אני כבר לא יודעת אם זה טוב או רע נישבעת לכן.. ), למדתי להעריך יותר את האיפור שיש לי ומה אני יודעת לעשות איתו, ואני יודעת !!
זה מה שעולה לי עכשיו.. למדתי הרבה וכל הכבוד לכולן/ם פה , באמת.
תודה.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ