לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1880518,805 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
25/07/2011 | 20:01
56
7
לצפיה ב-'חיים בלה לה לנד ב-'
חיים בלה לה לנד ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2011 | 12:27
7

רוצים לזכות בספר נפלא?
פורום שיחת נשים, בשיתוף הוצאות הספרים "זמורה ביתן", "כנרת", ו"דביר", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספר מהו הזיכרון הכי מתוק שיש לכם ממישהו ואולי תזכו בספר החדש "תודה על הזכרונות" של ססיליה אהרן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

בואו לחיות ב"לה לה לנד"!
"חי בלה לה לנד" הוא סיפורם של 6 כוכבי הזמר הים תיכוני בישראל - דודו אהרון, זהבה בן, אתי לוי, אביהו שבת, ג'ולייטה ואלון דה לוקו הנשלחים ל-LA, במטרה לזכות בחוזה סינגל בחברת GEFFEN RECORDS ולפרוץ לזירת המוסיקה הבינ"ל.
הציעו בפורום ערוצי הסדרות של yes סטיקר ללימוזינת הכוכבים ואולי תזכו במארז יוקרתי של "חי בלה לה לנד", מתנת yes!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' בהוראת המנהלת '
בהוראת המנהלת
25/07/2011 | 15:35
9
14
לא הכי קשור לכאן וכתבתי גם ב"יופי וטיפוח אישי" אבל כאן יותר פעיל ובעבר עזרתם לי המון בענייני איפור.

אני מתלבטת בין קנית מכונה של בראון/פיליפס/ליידי אפיל (משהו כזה) לבין המוצר של סנדפייל http://www.sundepil.co.il/

האם יש לכן נסיון עם הנ"ל? מכונה מורידה גם שערות קצרות? כי באתר של סנדפייל אחד היתרונות שכתובים לגביו זה שהוא מוריד שערות קטנות, ולא כמו בראון שצריך לחכות שהשערה קצת תגדל בשביל למרוט.

כמו כן, על איזו מכונה אתן ממליצות שלא  צריך להטעין אותה יותר מדיי ולא מסובך לנקות..בקיצור שתהיה יעילה ונוחה לשימוש.

שאלה אחרונה- אם אני זוכרת נכון, הבראון זה  תוצרת גרמניה. חברה שלי נמצאת עכשיו בברלין, מן הסתם יהיה לי זול יותר אם היא תקנה לי שם את המכונה. לא?
השאלה לגבי האחריות, זה יתפוס לי כאן בארץ?- היא חוזרת עוד 3 ימים אז אני צריכה כבר להחליט..(דרך אגב, אם אני שולחת לה סמס או מתקשרת- זה על חשבונה או חשבוני? בחברת פלאפון)

תודה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תראי, אני לא מכירה את המוצר שציינת...'
תראי, אני לא מכירה את המוצר שציינת...
25/07/2011 | 15:40
14
אבל שתי נקודות למחשבה:
בראון שייך לקונצרן פרוקטור אנד גמבל, שמתעללים בבע"ח (אם הייתי יודעת את זה לפני 6 שנים כשקניתי את הבראון שלי, לא הייתי קונה).
מבחינת איכות ההסרה - לפני בראון היתה לי מכונה של פיליפס, ולטעמי היא היתה פחות יעילה (שיער התחיל לצמוח מהר יותר). כאמור - זה היה לפני 6 שנים - הרבה מים עברו מתחת לגשר מאז.
פעם קיבלתי פה המלצה על המכונות של בייבי-ליס, אך לא יצא לי לבדוק זאת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא מכירה את המוצר הזה, נשמע מעניין אך נראה לי'
לא מכירה את המוצר הזה, נשמע מעניין אך נראה לי
25/07/2011 | 20:11
5
שייקח גם הרבה יותר זמן והתעסקות מאשר עם מכונה.
אני באופן אישי מעדיפה את המכונה הדו ראשית של בייביליס, היא בעלת שני כיווני הסרה בשני ראשים שפועלים בו זמנית ולכן לטעמי הכי יעילה.
היא אינה נטענת (כמו גם שאר המכונות שניסיתי לפניה..), את רק מחברת אותה לחשמל בזמן השימוש.
בברלין יהיה לך זול יותר לרכוש, גם את של בייביליס או כל חברה אחרת.
לגבי האחריות- אני באמת לא בטוחה, אני חושבת שאחריות נמצאת בידי היבואן, ולכן אני חוששת שזה לא יהיה תקף, אבל אל תתפסי אותי במילה.
לגבי סמס או שיחות- תלוי מאוד בהסכם החו"לי שהיא עשתה עם חברת הסלולר שלה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המוצר שקישרת פה אינו עושה אותה פעולה'
המוצר שקישרת פה אינו עושה אותה פעולה
25/07/2011 | 22:55
1
3
כמו מכונה, משמע הוא לא מסיר מהשורש,
אלא כמו פעולת הגילוח....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הא כן, וSMS נכנס לנייד של חברה שלך לא עולה '
הא כן, וSMS נכנס לנייד של חברה שלך לא עולה
25/07/2011 | 22:59
15
לה כסף, רק יוצא.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שאלה נוספת- היכן יהיה יותר זול לרכוש - '
שאלה נוספת- היכן יהיה יותר זול לרכוש -
26/07/2011 | 10:02
1
3
בחו"ל או בדיוטי? ואם רוכשים בדיוטי, יש אחריות מקומית?

ונניח אני רוכשת בחו"ל (גרמניה לצורך הענין) יש שם הוראות באנגלית גם?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יתכן ובדיוטי יהיה יותר זול, אבל אני לא יודעת '
יתכן ובדיוטי יהיה יותר זול, אבל אני לא יודעת
26/07/2011 | 11:25
2
בוודאות.
אם את רוכשת בגרמניה יש מצב שלא יהיו הוראות באנגלית, אבל מצד שני זה לא מכשיר מסובך לתפעול- יש פשוט און / אוף P.:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ממליצה על פילפיס'
ממליצה על פילפיס
27/07/2011 | 11:05
2
3
ולא על בראון
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יכולה לפרט מדוע? '
יכולה לפרט מדוע?
27/07/2011 | 11:55
1
1
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
28/07/2011 | 14:04
4
אני מסירה שער רק באמצעות המכשירים
יש לי אחד של פיליפס שאחותי קנתה לפני לדעתי.. 8 שנים?
יש לי של בראון שקניתי לפני שנתיים, אני קונה של בראון כל תקופה, אחרי זמן מה נתקעות בו שיערות שאי אפשר להוציא בגלגלת [ממש איפה שזה מסתובב] זה די מחרב את פעולת המכשיר וגורם לו לחתוך שיערות ולא לתלוש
זה מבאס נורא כי זה יקר
הפיליפס פחות חוטא בזה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הודעה חשובה לחבריי חיוורי העור'
הודעה חשובה לחבריי חיוורי העור
26/07/2011 | 03:58
3
10
מייקאפ לבן (או כמעט, אבל מספיק בהיר!) נמצא בכותלות הסופר פארם בעזריאלי. הוא של פופה והוא מס׳ 11 בגוון, לא ראיתי את השם שלו כי מיהרתי, אבל על הסטנד הוא בדיוק באמצע וקשה לפספס אותו. מסווטצ׳ מהיר הוא נראה כיסוי מלא אבל נמרח בקלות. אני כמובן לא יכולה להעיד על עמידות כי לא ניסיתי אותו בעצמי, אבל נצלן את המבצעים עכשיו ונסו אותו! הוא נראה מבטיח :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הוא נוזלי או מוצק? ומה המחיר בערך? '
הוא נוזלי או מוצק? ומה המחיר בערך?
26/07/2011 | 10:06
2
4
ומה ההפרש במחיר בין הארץ לחו"ל (יכולה לנצל את העובדה שחברה שלי עד סופ"ש בחול). כמו כן אם את מכירה את שיסיידו הבהיר- מה יותר בהיר לדעתך?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נוזלי '
נוזלי
26/07/2011 | 14:23
1
6
הוא עלה 175 אני חושבת, אבל יש 1+1
ושל שייסידו נורא כהה (לפחות עליי, אבל אני דיי בהירה, בערך nc10 במאק..) אז זה יותר בהיר (בהרבה, כמו שאמרתי הוא כמעט לבן)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם עליי שיסיידו נורא כהה אנסה את פופה'
גם עליי שיסיידו נורא כהה אנסה את פופה
26/07/2011 | 14:56
1
לצפיה ב-'סרטון אוף, בערך'
סרטון אוף, בערך
26/07/2011 | 06:36
4
כל האישיו עם קרליין, גרם לי להחליט שאני עושה סרטון הבהרה שמיועד לכל אנשי היח"צ שחושבים לפנות אליי, כי לא בא לי יותר לריב עם אפחד. אפעם.
ובגלל ששיתפתי אתכן בכל העניין איתם, חשבתי שתרצו לראות. הלינק כרגיל בחתימה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סוגי איפור שונים.ביוטי/כלות/אופנה'
סוגי איפור שונים.ביוטי/כלות/אופנה
26/07/2011 | 13:01
5
10
אני עושה עבודה קצרה לאוני'(שלומית כבר יודעת מהעיניין ) ואני רוצה לכתוב ממש בקצרה על סגננות איפור שונים.
מביוטי, אופנה וכאלה...
הכוונה היא לכתוב כמה סגננות איפור רבים יש כיום ובמילה שתיים למה כל אחד מתאים.
מישהי רוצה לעזור לי קצת בזה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למשל'
למשל
26/07/2011 | 13:20
2
7
איפור מעושן שחור - מתאים לאיפור ערב, אפשר גם בצבעים אחרים המתאימים לאיפור יום.
איפור מעושן בדרך כלל נעשה בטכניקה של צבע אחד שעולה ומטשטש בצורת עשן

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'או מראה נטורל '
או מראה נטורל
<< ההודעה הנוכחית
26/07/2011 | 13:23
3
מראה נטורל איפור נטורל מתאים למאופרת עם יופי טבעי,  יוצר מראה נקי וקלאסי פנים שנראות נקיות מלוטשות וזוהרות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה'
תודה רבה על העזרה
26/07/2011 | 13:41
5
אבל אני חושבת שהובנתי לא נכון.
התכוונתי יותר לסגנונות של אופנה/ביוטי/כלות/אמנות.
לא מה הם מכילים, אלא אילו סגנונות כאלו יש.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'צרי איתי קשר אשמח לעזור'
צרי איתי קשר אשמח לעזור
26/07/2011 | 15:07
7
שולחת לך את הנייד שלי בפרטי
כל שאלה שיש לך, לי יש תשובה :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אמנם בארץ מחלקים את זה טיפה שונה, אבל זו '
אמנם בארץ מחלקים את זה טיפה שונה, אבל זו
26/07/2011 | 23:04
121
החלוקה האוניברסלית:
Bridal - כולל את איפורי הכלה כמו גם כל איפור לאנשים פרטיים.
Portrait - איפור לצילומי פורטרט. יכול להיות לדוגמניות, אך גם לצילומי תדמית, לדוגמא של אנשי עסקים, פוליטיקאים... אנשים "רגילים" שהם לא דוגמנים.
Glamour - איפור זוהר לצילומים, בסגנון כוכבות המוסיקה והקולנוע.
Beauty - איפור לצילומי קלוז אפ. זה יכול להיות איפור טבעי, כמו גם איפור מטורף. החשוב באיפור הזה הוא דיוק והקפדה על כל פרט מינימלי אפשרי.
Editorial -  איפור להפקת אופנה במגזין. יכול להיות טבעי או מטורף, תלוי בדרישות.
Commercial - איפור מסחרי (לצילומי פרסומות, קטלוגים או כל דבר שמקבלים עליו כסף בעצם ונועד לפרסם מוצר כלשהו). איפור כזה לרוב יהיה עדין יותר, שכן הוא צריך למכור.
Theatre - איפור לתאטרון ולאופרה. המאפרות אמורות לדעת גם פאנות והן אלו שמכינות בעצמן את כל הפאות למופע.
TV / Cinema - איפור שצריך לעבור מסך. יש כאן עוד המון תתי קטגוריות, אם תרצי אז אפרט.
SFX - אפקטים מיוחדים- החל מתוספות, חליפות שומן, פציעות למיניהן וכלה בבניית יצור חדש לגמרי. בד"כ מיועד לקולנוע וטלויזיה, אך ישנם גם הרבה אפקטים שנעשים לצילומי סטילס או מופעים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' לקוחות לייף סטייל! חשוב!!'
לקוחות לייף סטייל! חשוב!!
26/07/2011 | 13:38
13
18
רק היום גיליתי משהו שקשור לכרטיס לייף סטייל. אולי חלקכם יודעים אבל לי זה עלה בחוב לא קטן... הכרטיס, לא משנה מה אתם עושים איתו- מגהצים, מוציאים כסף בכספומט או קונים באינטרנט- נפרע לכם במועד החיוב רק 500 ש"ח! וכל היתרה נצברת כחוב לישראכארט!! שימו לב אם אתם לא מצליחים להשתמש בכרטיס- כנראה שהגעתם לגג היתרה, אני ממליצה מאוד מאוד למי שלא ידע, לבדוק יתרה, לבדוק הוצאות ולבדוק מסגרת! כשאני עשיתי את הכרטיס לא הסבירו לי על מה אני חותמת ועוד הנציגה אמרה לי שזה "כרטיס אשראי רגיל, את אפילו יכולה לבטל את הכרטיסים האחרים שלך ולהשתמש רק בו..." אפילו מזומן שהוצאתי- לא ירד מהעו"ש אלא הפך לחוב לישראכארט ... הרגשתי צורך לשתף אתכם למקרה שגם לכם זה קרה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא בדיוק מבינה על מה את מדברת...'
אני לא בדיוק מבינה על מה את מדברת...
26/07/2011 | 14:19
1
11
גם אני בעלת כרטיס לייפ סטייל החדש ויצאו לי חיובים מעל 500 שקלים כך, שאני לא כ"כ מבינה על מה מדובר. מה גם שהזמנתי כרטיס זה נאמר לי ואף היה כתוב בטפסים שבמשך שנתיים אהיה פטורה מתשלום עמלות על הכרטיס וכו'. אני אישית מתייחסת אליו ככרטיס מועדון ומגהצת בכרטיס השני שלי ליתר ההוצאות אבל, לראשונה נתקלתי במקרה כשלך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עכשיו דיברתי עם נציגת שירות לקוחות.'
עכשיו דיברתי עם נציגת שירות לקוחות.
26/07/2011 | 14:26
11
נכון החיובים יוצאים מעל 500 ש"ח אבל פורעים ממך רק 500. יכול להיות שאת עשית את זה שהפרעון שלך יהיה יותר גבוה... תסתכלי בחשבונית אם כתוב לך "יתרת חוב לפרעון". יכול להיות שבחרת באפרות פרעון אחרת של יותר כסף או בלתי מוגבלת ואז זה באמת מתפקד אצלך רגיל, אבל במיוחד בכרטיס הזה זה שזה אמור להיות כמו מין תשלומים שכאלה שאת קונה כמה שבא לך וזה פורע לאט לאט...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה הכרטיס היחיד והעיקרי שלי '
זה הכרטיס היחיד והעיקרי שלי
26/07/2011 | 14:48
1
13
ולא נתקלתי בשום דבר דומה לזה. אולי זו איזו בעיה פרטנית שלך ? כי אני מחייבת גם מעל 1500 ש"ח ויותר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן כן זו בעיה פרטנית שלי, וכמו שרותי כתבה'
כן כן זו בעיה פרטנית שלי, וכמו שרותי כתבה
26/07/2011 | 16:39
9
זו פשוט אחת מהאפשרויות שניתן לבקש בשימוש עם הכרטיס... זה לא לכולן אבל אני זוכרת שכשהנציגה של הלייפסטייל עשתה לי את זה היא לא ממש שאלה אותי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'העניין מאוד פשוט, זה משהו שמגדירים בפתיחת '
העניין מאוד פשוט, זה משהו שמגדירים בפתיחת
26/07/2011 | 14:58
8
הכרטיס.
אותי שאלו אם אני רוצה שיירד הכל או סכום קבוע. כמובן שאמרתי הכל.
לעומת זאת כשעשיתי כרטיס מועדון + אשראי ב-H&O, לא שאלו והגעתי לחוב של 12000 ש"ח (!!!!!!) כמובן שהתרגזתי מאוד.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה תלוי בסוג כרטיס שבחרת'
זה תלוי בסוג כרטיס שבחרת
26/07/2011 | 17:54
5
אצלי יוצא מעל 1500 ש"ח
אף פעם לא יצא שהגעתי ל500
יש כרטיסים שמוגדרים להורדת רק סכום מסוים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שאלה עליו'
שאלה עליו
26/07/2011 | 18:51
2
4
יש עליו דמי חבר?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נראה לי שבשנה הראשונה אין..'
נראה לי שבשנה הראשונה אין..
26/07/2011 | 19:03
1
2
לצפיה ב-'שנתיים'
שנתיים
26/07/2011 | 19:21
3
לצפיה ב-'קצת סדר בבלאגן'
קצת סדר בבלאגן
26/07/2011 | 19:20
2
5
מה שאת מתארת זה כרטיס more של ישראכרט שמאפשר גלגול של החיוב (אחד הדברים המטומטמים אם שואלים אותי... אבל זה טוב לישראכרט)  המדרגת חיוב המינימלית היא 500 שקל.. וכנראה מסיבה כלשהי זה מה שהוגדר אצלך... כמובן ששאר החיוב מתגלגל לחודש הבא בריבית מטורפת...
ניתן להגדיר שירד הסכום המקסימלי, או כל דבר החל מ500 בקפיצות של 100 אם אני זוכרת נכון...
כמובן שאפשר להנפיק את הכרטיס בתור כרטיס ישראכרט רגיל.. (גם בתור כרטיס מסטרכרד...) בלי חיוב מתגלגל... כמו הכרטיס שלי.. שמשמש אותי בתור הכרטיס העיקרי שלי... ועשיתי בו מספיק חיובים שירדו (לצערי:P) במועד הצפוי... (לייף סטייל כן)
ולמה הנפיקו לך מראש כרטיס MORE? כי הנציג הדביל שהנפיק לך מראש את הכרטיס מקבל עמלה גבוהה יותר על כרטיסים מסוג כזה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם הכרטיס שלי הוא MORE ובכל זאת'
גם הכרטיס שלי הוא MORE ובכל זאת
27/07/2011 | 10:21
1
3
יורד לי כל הסכום.
כאמור זה שאלה של הגדרה מראש.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמו שכתבתי:) ניתן להגדיר שהסכום שירד יהיה '
כמו שכתבתי:) ניתן להגדיר שהסכום שירד יהיה
27/07/2011 | 11:13
4
לצפיה ב-'זה קרה לחברה שלי בכרטיס אשראי של שופרסל'
זה קרה לחברה שלי בכרטיס אשראי של שופרסל
26/07/2011 | 20:15
7

מכיון שהיא אחת שלא בודקת חשבונות ובקושי רואה מה מצב האשראי/חשבון הבנק שלה היא גילתה את זה אחרי יותר משנה..

כמובן שהיא התעצבנה עליהם קשות, היא ממש היתה תקיפה והגיעה לצרחות בטלפון שהם חצופים שעשו לה את התכנית הזו [במקרה שלה זה היה מעל 1000 שקל].
כשהיא רצתה לפדות את החוב [כלומר לשלם את כל מה שהיא היתה חייבת] היתה לזה ריבית מטורפת.. והיא אחרי הרבה ויכוחים וצעקות הצליחה להמנע מתשלום הריבית + עשו לה הנחה מסויימת.

זו חוצפה שאין כדוגמתה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פריקה- יש ספורה בסין'
פריקה- יש ספורה בסין
27/07/2011 | 10:10
7
ולא ידעתי על זה!
רק עכשיו כשההורים חזרו והסתכלתי בתמונות שהם צילמו פתאום קלטתי שיש שם סניף.
נכשלתי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'bronze goddess soleil הגיעה לארץ!'
bronze goddess soleil הגיעה לארץ!
27/07/2011 | 10:03
16
13
אני חושבת שזה מצדיק הודעה חדשה, הקולקציה המדהימה הזו בסוף כן עשתה עליה לארץ - היא סולד אאוט בכל העולם, אפילו אם תרצו להוציא מחיר שערורייתי באיביי על הפריטים הנ"ל לא תוכלו כי כבר אין.

היא הגיעה לפני כמה ימים, וכבר לדיילת שלי נותר רק סומק-ברונזר יחיד (שקניתי, אז בנות באר שבע נסו סניף אחר מקניון הנגב. סורי!)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מפרגנת! לא קנית אותו כבר?'
מפרגנת! לא קנית אותו כבר?
27/07/2011 | 17:15
6
5
לצפיה ב-'את הראשון קיבלתי מתנה'
את הראשון קיבלתי מתנה
28/07/2011 | 15:12
5
7
את הנוכחי קניתי בעצמי - כיף באותה המידה :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מי החמוד שהביא לך מתנה כזאת?תגידי לו שאני'
מי החמוד שהביא לך מתנה כזאת?תגידי לו שאני
28/07/2011 | 16:21
4
4
מאוד אוהבת מתנות כאלה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אחותי היקרה - שגם קנתה לי את הפלטה :)'
אחותי היקרה - שגם קנתה לי את הפלטה :)
29/07/2011 | 13:54
3
2
לצפיה ב-'אפשר לאמץ אותה?2 אחיות לא מספיקות לי'
אפשר לאמץ אותה?2 אחיות לא מספיקות לי
29/07/2011 | 13:59
2
2
אני קונה להן והן אף פעם לא קונות לי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לשלוח אותן דחוף לחינוך מחדש!'
לשלוח אותן דחוף לחינוך מחדש!
29/07/2011 | 14:04
1
1
לצפיה ב-'שולחת אותן אלייך!'
שולחת אותן אלייך!
29/07/2011 | 14:17
לצפיה ב-'חלום חיי הברונזר הזה!!! חלום חיי!!'
חלום חיי הברונזר הזה!!! חלום חיי!!
27/07/2011 | 18:44
4
6
אבל הוא כ"כ יקר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קודם כל יש מבצע השני ב50% והוא עולה "רק" '
קודם כל יש מבצע השני ב50% והוא עולה "רק"
28/07/2011 | 15:10
3
5
20$ יותר מהמחיר שלו בחו"ל, ובתשלומים בכלל :) הייאוש נעשה יותר נוח.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בטח עד שאני אגיע למשביר לא ישאר כלום...'
בטח עד שאני אגיע למשביר לא ישאר כלום...
28/07/2011 | 15:54
3
לצפיה ב-'אין סיכוי קלוש שאני מחלקת מוצר איפור'
אין סיכוי קלוש שאני מחלקת מוצר איפור
28/07/2011 | 16:03
1
5
לתשלומים... אני בכלל, לא מחלקת שום דבר לתשלומים, אצלי זה מתכון בטוח לבזבוז מיותר.
תמחור מטורף ואם אקנה זה בטח לא יהיה בארץ. ו20$ זה המון!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אצלי התקציב לאיפור הוא שנתי אז מעדיפה ככה'
אצלי התקציב לאיפור הוא שנתי אז מעדיפה ככה
29/07/2011 | 13:57
2
לצפיה ב-'למי שמתעניינת - באפריל בדיזנגוף סנטר עדיין יש'
למי שמתעניינת - באפריל בדיזנגוף סנטר עדיין יש
28/07/2011 | 17:47
3
6
בקניון רמת גן כבר אין, בקניון גבעתיים טוענים שהיא לא הגיעה לארץ...

(כן. קניתי את הסומק/ברונזר, את העיפרון המדהים בטורקיז/ורוד ואת פלטת הצלליות. ואין לי רגשי אשמה כי כבר חודשיים לא קניתי כלום)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תתחדשי....'
תתחדשי....
28/07/2011 | 17:57
1
1
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/07/2011 | 19:26
1
לצפיה ב-' את תהני מהם כל כך!'
את תהני מהם כל כך!
29/07/2011 | 14:01
1
לצפיה ב-'כרטיסים זוגיים לשלמה ארצי ב'
כרטיסים זוגיים לשלמה ארצי ב
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2011 | 13:55
1
רוצים לראות את שלמה ארצי בבריכת הסולטן?
פורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה מזמין אתכם לספר לנו איזה שיר של שלמה הכי מרגש אתכם - ולמה? ואולי לזכות בזוג כרטיסים להופעה של שלמה בבריכת הסולטן בירושלים!

רוצים לדעת איך להצליח יותר בזוגיות, בעסקים ובהגשמה העצמית?
סאלי תדמור מאמנת המתמחה במגוון תחומי החיים, תתארח הערב בשעה 20:00 בפורום "אפי היקרה" ותענה על שאלותיכם בנושא.

עושים לכם בית ספר בפרסום
ורד בטש, מנכ"ל "הבצפר" - מכללה מקצועית ללימודי פרסום ועיצוב, תתארח בפורום "שיווק באינטרנט וברשתות חברתיות" בין השעות 18:00-20:00, תיתן טיפים חשובים ותשיב על שאלותיכם.

מבשלים ונהנים עם הילדים
החופש הגדול הוא זמן מעולה לבלות קצת עם הילדים ולשבור את השגרה.
רוצים לזכות בספר קיץ שמח במטבח מאת איילת הירשמן ובהוצאת "ידיעות ספרים"?
פורום "בישול לילדים" מזמין אתכם לשתף אותנו במתכון קיצי שאתם מכינים עם הילדים ואולי לזכות!

בואו להכריע מי יזכה בכרטיסי כניסה לתערוכה במוזיאון "מדעטק" ובעוד פרסים מדהימים בפורום טיולי משפחות:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מומחים מתארחים ב-'
מומחים מתארחים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2011 | 12:48
1

עתודאים בהווה או לעתיד? הכנסו!
בשעה 18:00 יתארח בפורום עתודה רב סרן רוברט כהן – ראש מדור תכנון ומדיניות של מסלול העתודה, שיענה על שאלות בנושא מדיניות הנוגעות לשירות עתודאים בחובה ובקבע בצה"ל.
כולם מוזמנים!

מניקה וחוזרת לעבודה בספטמבר? בואי להתייעץ
בראשון לספטמבר תהיינה התחלות חדשות. אמהות תחזורנה לעבודה, תינוקות ייכנסו למסגרות.
כיצד ניתן יהיה לשמר את ההנקה? איך בונים סטוק שאוב או משלבים תמ"ל?
על שאלות אלו ועוד תענה עדי יותם - יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, עובדת בחדר ההנקה בבית החולים ליולדות ליס (איכילוב) ובאופן פרטי, דולה ומדריכת הכנה ללידה, אשר תתארח בשעה 19:00 בפורום הנקה ותשיב לשאלותיכן בנושא:

"שקר הבריאות": אירוח מיוחד
בעקבות התחקיר המיוחד של כלבוטק ובצל מחאות הרופאים ברחבי הארץ, פורום חוק ומשפט יארח את ד"ר אלון קורן-מידן - רופא שיניים ועורך דין העוסק בתביעות רשלנות רפואית בשעה 20:00.
ד"ר קורן-מידן יענה לשאלותיכם בנושא רשלנות רפואית, רפואה ומשפט, חוות דעת של רופאים מומחים ועוד - בראי הטענות על העומס:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?for...

סמכות הורית: אירוח פסיכולוג מומחה
איך מפתחים סמכות הורית? איך מיישמים אותה בצורה הנכונה ביותר? והאם זה באמת הפתרון, או שמדובר בעוד טרנד חינוכי חולף?
אריה טבעון - פסיכולוג קליני בכיר, מנהל מכון טבעון ומפתח שיטת "הסמכות השלמה" יתארח בשעה 20:00 בפורום הורים למתבגרים וישיב על שאלותיכם בנושא:

רוצים לזכות בספר "זאב גדול, זאב קטן"?
כשילד חדש מגיח לאוויר העולם, נולדים איתו גם הורים חדשים. אבל מתי בפעם הראשונה הרגשתם שהיצור הקטן הזה שגר אצלכם בבית הוא באמת הילד שלכם? מתי ואיך הבנתם שהפכתם להורים?
ספרו לנו על כך בפורום הורים לתינוקות ואולי תזכו בעותק מספר הילדים שזכה בתואר "ספר המתורגם הטוב ביותר לשנת 2010", בהוצאת "כנרת":

רוצים לזכות בספר נפלא?
פורום שיחת נשים, בשיתוף הוצאות הספרים "זמורה ביתן", "כנרת", ו"דביר", מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספר מהו הזיכרון הכי מתוק שיש לכם ממישהו ואולי תזכו בספר החדש "תודה על הזכרונות" של ססיליה אהרן:

איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

20:58 | 20.11.19 mothermotherworg
14:59 | 11.11.19 אורחים בפורום
11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ