לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1878818,788 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'שירשור היכרות וחפירות לכבוד סוף השנה האזרחית '
שירשור היכרות וחפירות לכבוד סוף השנה האזרחית
<< ההודעה הנוכחית
31/12/2010 | 11:38
367
39
אז בעקבות ההודעה של פיצקה, שרצתה שירשור היכרות, אבל כנראה התביישה לפתוח - אני מרימה את הכפפה
אז חברות, אתן מוזמנות לענות על השאלון, לחלוק ולהתגבש :

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ואני אתחיל :)'
ואני אתחיל :)
31/12/2010 | 12:10
1
28
אני אלכס, בת 30, מתכנתת ונשואה טריה יחסית

התחתנתי, טיילתי בחו"ל, מצאתי עבודה חדשה כשחזרתי.

בריאות, שלום בית, הצלחה בעבודה.

לאכול בריא יותר, להתמיד בפעילות גופנית, לחסוך יותר.

לקרא ספרים, לרקוד, להפגש עם חברות.

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
קראתי יחסית הרבה, הספרים שזכורים לי והשפיעו עלי הם:
-הקלות הבלתי נסבלת של הקיום
-כשניטשה בכה
-אישתו של הנוסע בזמן

-UP סרט חמוד ומרגש שדי היווה את הטריגר בשבילי לטייל בדרום אמריקה

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
-פרו-לונוור קונסילר של מאק
-אקסטרים קונסילר של הלנה
-מייקאפ HD של מופה
-מסקרה אייס טו קיל של ארמאני
-שפתון אינקוגניטו של שאנל

9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
-סבון פנים אימורטל של לאוקסיטן
-תחליב הפנים מאותה הסידרה.
-מסכת חימר לבן של קליניק.
-מי הפנים מאותה הסידרה.
-פילינג exfoliKate של קייט סומרוויל שגיליתי במקרה אחרי שנתנו לי דוגמית שלו מספורה (זה פילינג אינזימתי שמונח על עור רטוב לחצי דקה).

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
וואו....
נראה לי סומק חדש, חולצה ארוכה יפה או שמלה, נעלי עקב אלגנטיות לחורף.
ביום יום אני מתלבשת צנוע וספורטיבי לעבודה, אבל לאחרונה שמתי לב שכשאני יוצאת בערב, אין לי מספיק בגדי חורף יפים ואלגנטיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה חמודה את נראית'
איזה חמודה את נראית
02/01/2011 | 10:25
2
לצפיה ב-'עונה '
עונה
31/12/2010 | 12:34
5
10
אז אני אתחיל (אלא אם עד שאני אסיים את החפירות שלי מישהי תקדים אותי ... :))

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  -     אני עדי בת 26. סטודנטית שנה ד' (ואחרונה תודה לאל :)) לעיצוב פנים.
2)מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?    התארסתי השנה, אחרי 9 שנות זוגיות ביחד
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?    שאני אסיים את הלימודים בהצלחה וכמובן שיהיה לי זמן לתכנן את החתונה!! (החתונה בספטמבר אז יש זמן )
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?   נתחיל ב-לחיות (הלימודים האלה תופסים את רוב החיים שלי כרגע...) וכמובן לעשות את הכל על הצד החיובי והטוב ביותר :)
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?   כמובן - הפורום   ובכלל כל דבר שקשור לעניין.. גם אם זה רק לשטוף את העיניים :)
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?     לצערי חוץ ממאמרים לא מי יודע מה מעניינים לא יצא לי לקרוא ספרים...
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?     אני מנסה להריץ בראש סרטים מיוחדים שראיתי השנה ... מממ.. "ההתחלה" רק זכור לי לטובה ..
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?  רק 5?? :) מממ.. הייתי הולכת על 2 מברשות : 217 ו187. צללית 1:סאטין טופ, מייקאפ(זה די משתנה - כרגע אני עם PHOTOREADY של רבלון) וסומק (כרגע היומיומי שלי הוא Light over dark ).  
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? מזל שאני לא אשת טיפוח.... :)  הייתי הולכת על קרם לחות טוב (שנגמר לי, אז באותה הזדמנות אם למישהי יש הצעות למשהו חדש וטוב אני אשמח ).
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? קודם כל - הפלטה של אורבן דיקיי - נייקד (כן, יש לי חולשה לדברים שלא ניתן להשיג ולא כי באמת אני צריכה את זה - אפילו שמי כמוכן יודעות שאין דבר כזה 'לא צריכה' ...   הייתי גם קונה עוד מיליון צלליות ממאק שעוד אין לי (לא חסר אילו, אבל דוגמאות כמו - הומיד, קלאב ... :))

נראה לי שזהו פחות או יותר ...
אז באמת בהזדמנות זאת אאחל לכן שנה חדשה טובה ומקסימה, מי ייתן וזו תיהיה השנה הכי טובה והכי מאושרת!
♥♥
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזל טוב עדי איפה את מתחתנת?'
מזל טוב עדי איפה את מתחתנת?
31/12/2010 | 13:00
2
1
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
31/12/2010 | 13:23
1
3
ואני מתחתנת ב"עדן"
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא מכירה :) אבל בטוחה שזה מקום יפה'
לא מכירה :) אבל בטוחה שזה מקום יפה
31/12/2010 | 16:52
1
לצפיה ב-'מזל טוב לאירוסין '
מזל טוב לאירוסין
31/12/2010 | 17:44
1
1
לצפיה ב-'אוווו איזה כיף '
אוווו איזה כיף
31/12/2010 | 12:34
14
21
טוב, אז למרות שאני פה כבר כמה זמן, תמיד כיף לעשות refresher:

1)הצגה עצמית קצרה:
מייקי, בת 27, הייטקיסטית ביום ומאפרת/מסרקת/זמרת/שחקנית/רקדנית/עורכת וידאו/מוזיקאית/לא ישנה בלילה

וואו, הייתה שנה מטורפת! התארסתי לפני החגים, ולפני שבועיים עברתי ניתוח מעקף קיבה. בשנה הבאה החתונה, אז כנראה שהיא תהיה גם מטורפת לא פחות

שהחתונה תעבור בשלום ותהיה כיפית, שאגיע למשקל היעד שלי ואהיה בריאה, ושאקבל קביעות בעבודה (כרגע אני דרך חברת קבלן).

טוב, קודם כל זה די ברור שאני צריכה ללמוד איך לאכול מחדש. אני גם חייבת להיכנס לרוטינה של ספורט, אחרת אני אראה כמו כלב שרפאיי עם כל הירידה החדה הזאת במשקל!

לאפר (כמובן), לצילומים והופעות, לארגן הפקות של פינ-אפ ורטרו עם החברות שלי, לשיר בקברט ועם שלישיית הבנות שלי (הופעה בקרוב, stay tuned!!!), ולערוך סרטי איפור ליוטיוב (שלא עשיתי מזמן, shame on me).

אני קוראת כל כך הרבה ספרים, שקשה לי לפרט כי אני פשוט לא זוכרת את כולם! אני קוראת כמעט אך ורק באנגלית, גם כדי לשמר את השפה וגם כי אני שונאת תרגומים לעברית. סידרה אחת של ספרים שבאמת עשתה עלי רושם הייתה The Girl with the Dragon Tattoo (קראתי את כל השלישיה בשבוע אחד), כי למרות שהיא מאוד קשה מבחינת התוכן, הכתיבה שם נהדרת (אפילו שזה תרגום משבדית), והסיפור והדמויות פשוט שבו אותי. - לא לבעלות לב חלש! יש שם תיאורים קשים ודי גרפיים של כל מיני מצבים לא נעימים לבחורות .

בקטע הזה אני דווקא יכולה לבחור שניים די במהירות: בקטגוריית סרטי מבוגרים, לדעתי RED לוקח את השנה אצלי. אני חולת ברוס וויליס, והסרט פשוט היה מצחיק ומלא אקשן וכיף לצפות! בקטגוריית סרטי הילדים (כן, אני חולת מצוירים!), מבחינתי How to Train Your Dragon מנצח בגדול! הוא עשוי כהלכה, ואמנם לא ראיתי אותו בקולנוע אבל ראיתי אותו על Blu-Ray והוא פשוט מהמם וויזואלית, הסיפור עשוי בחוכמה, והבדיחות ממש מצחיקות!

הממ. שאלה מעניינת. אני הייתי הולכת על הקומבינציה הזאת:
Studio Fix Powder של MAC
עפרון חום לעיניים כלשהו (לא משנה איזה, שישמש אותי גם לגבות וגם לטישטוש)
צללית אפרסק/קורל (לא משנה לי איזה, אבל שתוכל לשמש אותי גם לעיניים וגם ללחיים)
GoverGirl LashBlast בגוון שחור
Candy Gloss של ג'ייד בגוון 4 (ורוד פנינה)
ומי צריך מברשות כשיש את הידיים??? חוץ מלStudio Fix Powder, שנמכר עם פאף

5 מוצרי טיפוח זה המון בשבילי, חחחח! אני משתמשת באמת רק בדברים בסיסיים. מכיוון ששאלתם אבל:
קליניק שלושת השלבים - סבון, מי פנים, וקרם לחות (וכן, אני מחשיבה את זה כ3 מתוך 5, הם עולים מספיק בשביל זה!)
ספריי TreSemme Heat Tamer לשיער
דיאודורנט קרליין נושם אקטיב (זה גם טיפוח!)

אוקיי, אז ככה:
השלמה של אוסף הצלליות של MUFE שיש לי, ככה שיהיו לי את כ-ו-ל-ן!
מלא מלא לקים של OPI!
ערכת איפור תיאטרלי קומפלט של Ben Nye
ואם נשאר לי משהו, אז גיבוי של הקליניק 3 שלבים (כי זה פאקינג יקר העסק הזה!)

אחלה שירשור! שנה טובה לכולם!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מייקי כל הכבוד איך את מספיקה את כל זה?'
מייקי כל הכבוד איך את מספיקה את כל זה?
31/12/2010 | 13:17
2
3
מזל טוב דרך אגב...מאחלת לך שתקבלי קביעות בעבודה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אמרתי כבר שאני לא ישנה בלילה?'
אמרתי כבר שאני לא ישנה בלילה?
31/12/2010 | 13:51
1
5
סתם, האמת שאחד מהיתרונות בday-job (ובזה שאין ילדים עדיין), זה שיום העבודה שלי נגמר ב6-7 בערב, ואז מתחיל יום הכיף!
למזלי, החצי גם מלא בפרויקטים, ואנחנו גם עובדים על חלקם ביחד, אז זה גם בילוי משותף וגם אומר שאנחנו רואים אחד את השניה במשך השבוע.
ואני בדרך כלל לא עובדת על שומדבר או מופיעה בשבת, אז יש לי לפחות את הזמן הזה לנוח!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כל הכבוד לך ואת נראית מעולה...'
כל הכבוד לך ואת נראית מעולה...
31/12/2010 | 15:27
1
לצפיה ב-'מזל טוב!! וכל הכבוד, את ניראית מעולה! '
מזל טוב!! וכל הכבוד, את ניראית מעולה!
31/12/2010 | 13:21
4
3
לצפיה ב-'תודות!'
תודות!
31/12/2010 | 13:49
2
6
האמת, שזאת תמונה מלפני חצי שנה בערך, ו10 ק"ג יותר ממה שאני עכשיו אבל תודה בכל מקרה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה רק מוכיח שאת צריכה להעלות תמונה עדכנית '
זה רק מוכיח שאת צריכה להעלות תמונה עדכנית
31/12/2010 | 23:23
1
3
לצפיה ב-'עוד מעט '
עוד מעט
31/12/2010 | 23:50
6
עוד לא ירדתי מספיק בשביל שיהיה הבדל משמעות... עוד חודש יש לי צילומים לקראת ההופעה הבאה, מבטיחה להעלות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יפיפיה!!בהצלחה ומזל טוב!'
יפיפיה!!בהצלחה ומזל טוב!
01/01/2011 | 10:31
1
5
לצפיה ב-'!'
!
01/01/2011 | 12:15
11
לצפיה ב-'איך את מצליחה את כל זה?! '
איך את מצליחה את כל זה?!
01/01/2011 | 13:48
1
2
לצפיה ב-'חחח כמו שכתבתי ללימי'
חחח כמו שכתבתי ללימי
01/01/2011 | 15:16
3
היופי בday job זה שיש זמן בערב! והאמת שעם הADHD שלי, אם אין לי לפחות שני פרויקטים פעילים אני די מתחרפנת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'The Girl with the Dragon Tattoo ♥'
The Girl with the Dragon Tattoo ♥
01/01/2011 | 21:07
1
1
לטרילוגייה קוראים מילניום ד"א.
איןאין פשוט מדהים, קראתי כל ספר תוך יומיים בערך. ויש לי את שלושתם בבית.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אה והתמונה מדהימה(:'
אה והתמונה מדהימה(:
01/01/2011 | 21:09
3
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
31/12/2010 | 13:32
1
10

רותם, 19.5, אין בנתיים , בזוגיות

2)מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
הכרתי בחור מדהים, הכרתי את עולם האיפור, ירדתי 8קילו

להיות בריאה, למצוא עבודה ולהחליט על מקצוע

להשקיע בספורט ובעצמי בעיקר.

לקנות אונליין "בכאילו" סגירת הדפדפן אחרי השקעת מלוא הזמן והבחירה הדקדקנית היא החלק הכי כואב

קראתי כמה טובים של הרלן קובן. לא מספיק קראתי השנה לצערי! אני צריכה לקנות עוד ולקרוא יותר

ההתחלה עם ליאונרדו דקפריו היה טוב, לא הכיהכי. אבל בהחלט מומלץ. ובכללי אני בנאדם של סרטי אימה ומתח, ואני רואה כלכך הרבה שאני כבר לא זוכרת באמת כל אחד ואחד

טוב אין לי הרבה מוצרים ואני חדשה בתחום! ורק מתחילה לאסוף (מאוד קשה שאין מקור לפרנסה ) אבל בהחלט ג'ל ליינר שחור,צללית שחורה מאט, מייקאפ, קונסילר וברונזר
(smokey eye, nude lips והכי מחמיא וחשוב לי, contouring )
מסיר איפור וקרם גוף כלשהו, אני לא IN TO מוצרי טיפוח ממש

כל דבר מקולקציית הלו קיטי והרשעים של מאק. רק כי אני אוהבת את העיצובים האלה
מברשות מסיגמה, כי אני צריכה מברשות פנים ואין לי! ויש להם בורוד
שפתונים מניקס, כי נתקפתי אובססיה אליהם בזמן האחרון
מייקאפ נורמלי כי אני שונאת את שלי
1000 זה לא מספיק, אפשר עוד?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נעים להכיר!'
נעים להכיר!
01/01/2011 | 09:57
לצפיה ב-'עונה גם '
עונה גם
31/12/2010 | 13:54
14
15
הותיקות שביניכן ככל הנראה מכירות אותי כבר, אבל בעקבות התכתבות עם אחת ממשתמשות הפורום, שהתגלתה כמקסימה ביותר, החלטתי לשוב לשורות הפורום "לכבוד השנה החדשה"

אני ליאת, עוד מעט בת 26, עורכת דין בתחום של נזקי גוף (מהצד של התובעים ... אנחנו מהטובים ), רווקה עם חבר + 2 כלבלבים + כלבלבי אומנה שכל פעם מבקרים אצלנו
2)מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? הגעתי למשרד הנוכחי שלי, וסוף סוף יש לי בוס מקסים, סייעתי למספר כלבלבים למצוא בתים חמים, והכרתי מספר אנשים טובים במיוחד
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? הרבה בריאות, אושר בזוגיות ובכלל, הצלחה בעבודה, מציאת בתים לעוד כלבים נוספים, והתחדשות בדברים כיפיים כמובן
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? מקווה ללמוד עוד ועוד בתחומי, וללמוד קצת לעצור את עצמי מלקנות דברים מיותרים ...
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? חד"כ, להיות עם בן זוגי המקסים ועם הכלבים כמובן, לצפות בסרטים, לבשל, ולכל שאר הדברים שאני אוהבת אין לי זמן
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? לצערי לא יצא לי לקרוא ספרים בכלל... כל היום קוראת בעבודה ...
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? לא זוכרת כבר אילו סרטים ראיתי האמת אהבתי את "ההתחלה" ואת הארי פוטר החדש ...
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? מייקאפ טיינט מיריקל של לנקום, קונסילר של מאק (המוצק בצנצנת, לא זוכרת את שמו), פודרה מינרלית של מאק, מסקרה היפנוז של לנקום ומברשת המייקאפ של סיגמה.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? סרום של אורגניקס, קרם לחות תפוח שקדים של לאוקסיטן, קרם עיניים חמאת שיאה של לאוקסיטן, מי פנים של דקלאור והמסיר איפור במוס של קליניק (ברח לי השם...)
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? אה, זה קל - WII
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה יפה את '
איזה יפה את
31/12/2010 | 15:33
1
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
31/12/2010 | 17:12
לצפיה ב-'ברוכה החוזרת והתמונה שלך מ-ה-מ-מ-ת'
ברוכה החוזרת והתמונה שלך מ-ה-מ-מ-ת
31/12/2010 | 19:59
4
3
לצפיה ב-'רב תודות '
רב תודות
01/01/2011 | 00:59
1
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
01/01/2011 | 09:54
2
1
ואני זוכרת אותך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוייש, הכוונה לכך שאני זוכרת את יוניקורן :)'
אוייש, הכוונה לכך שאני זוכרת את יוניקורן :)
01/01/2011 | 09:58
1
2
אבל גם את אמירה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יאי כיף שזוכרים אותי '
יאי כיף שזוכרים אותי
01/01/2011 | 13:46
לצפיה ב-'יפיופה מהממת!! איזה כיף שחזרת אלינו!! '
יפיופה מהממת!! איזה כיף שחזרת אלינו!!
01/01/2011 | 12:24
2
2
ממש התגעגעתי!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וכמו פולניה טובה: שקרנית '
וכמו פולניה טובה: שקרנית
01/01/2011 | 13:47
1
3
לצפיה ב-'יאללה יאללה! '
יאללה יאללה!
01/01/2011 | 14:34
1
לצפיה ב-'ברוכה השווה!! '
ברוכה השווה!!
01/01/2011 | 18:40
2
לצפיה ב-'יפייפיה! '
יפייפיה!
02/01/2011 | 12:17
לצפיה ב-'גם אני! '
גם אני!
31/12/2010 | 14:10
14
22
הצגה עצמית קצרה:
טל, 25, מאפרת ומעצבת, מתעסקת גם בצילום וארט-דיירקשן. ובעיקר סטודנטית שנה ג' נטולת חיים לתקשורת חזותית. לאחרונה התארסתי לחבר שלי ב-9 שנים האחרונות (ולא מוצאת זמן לתכנן חתונה.. ).

מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
עברתי סוף סוף לדירה משלי, התארסתי (למרות שתכלס זה לא היה איזה הפתעה גדולה סתם שינוי סטטוס), קיבלתי הרבה פידבקים חיוביים על עבודות שלי...היה נחמד אבל גם שנה דיי קשה מכל מיני בחינות, חייבת לעבוד על זה לקראת שנה הבאה

מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? להנות מהחיים ולחיות את הרגע, זה בהחלט משהו שלא שמתי עליו דגש בשנה הזאת. וכמובן להתקדם ולהסגר על עצמי מה בדיוק אני רוצה, יש יותר מדי דברים שאני אוהבת ומתעניינת בהם ואני קצת מתפזרת
ולעשות יותר הפקות צילום..בעיקר של אפקטים. לא יצא לי לעשות כל כך לאחרונה וזה חסר לי. וקניתי עכשיו מצלמה חדשה שווה במיוחד (ויקרה במיוחד)  ואני בקורס צילום, אז השאיפה שלי היא היכולת גם לקרוא לעצמי צלמת. עד עכשיו הגדרתי את עצמי צלמת חובבת, אבל עכשיו כשיש לי את הציוד והידע... אין סיבה שלא. כבר אמרנו התפזרות?

במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? להיות פחות פרפקציוניסטית, זה לא בריא. פחות ללמוד ולעבוד ויותר לבלות

מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? מתה על סרטים, ותוכניות טלוויזיה איכותיות, ומסעדות וקניות.. וכמובן ליצור.. סיימתי עכשיו לעשות טאקי אופנה אלטרנטיבית ויצא ממש מגניב! אני אוהבת את ההרגשה הטובה אחרי זה, וגם תוך כדי.

מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? לא יצא לי לקרוא לצערי הלימודים לא ממש מאפשרים את זה, ובקיץ עם כל המעבר לא מצאתי זמן. חבל כי פעם הייתי לגמרי תולעת

מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? "התחלה" - אדיר! אני מתה על נולאן ועל דיקפריו, זה שילוב קטלני, "פלונטר" - החזיר לי את האמון בדיסני.. ילדת דיסני הייתי ונשארתי, "אירופה אירופה"- בכלל סרט משנת 90, אבל אני עושה עכשיו קורס שנקרא הקולנוע כהיסטוריה ורואה במסגרתו הרבה סרטים היסטוריים.. אז את זה ראיתי אתמול, ואת "הנפילה" שבוע שעבר, ושניהם סרטים חזקים. "שאטר איילנד" - מתה על הסגנון הזה.. זה מה שעולה לי עכשיו אבל יש עוד המון, אנחנו רואים סרט לפחות פעמיים בשבוע.

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? tough one! מייקאפ טינט מירקל של לנקום, קונסילר של לנקום, בנטינט שישמש גם לשפתיים וגם ללחיים, מסקרה של YSL בצבע חציל, פודרה מוזאיקה של עפרה. הצלחתי!

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? דמי מייקאפ של אנה לוטן, קרם עיניים all about eyes rich של קליניק, חמאת שיאה לשפתיים של לאוקיסטן, סרום ויטמין C של תפוח, וקרם glow sense של הולילנד.

משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? WACOM (עט גרפי) חדש וגדול יותר מזה שיש לי זה לא יכסה את כולו אבל לא נורא
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזל טוב לאירוסין'
מזל טוב לאירוסין
31/12/2010 | 16:41
2
לצפיה ב-'יש מצב שאמרת עכשיו'
יש מצב שאמרת עכשיו
31/12/2010 | 20:57
1
8
פודרת מוזאיקה של עפרה?!

חשבתי שהחלטנו שהיא מוצר האיפור המיותר ביותר בעולם!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גיליתי אותו מחדש! '
גיליתי אותו מחדש!
31/12/2010 | 21:46
4
לא מרגישה את עניין מתקני הגוון שבו, אבל כפודרה הוא מוצלח.
אבל לא מאד ייחודי, באותה מידה זה היה יכול להיות הבלוט של מאק למשל או הפודרה נטולת טלק של מדינה.. אני מודה שבפודרות שקופות אני לא כל כך שמה לב להבדלים בכל מקרה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'די כבר להיות דומה לי ... '
די כבר להיות דומה לי ...
31/12/2010 | 23:26
3
חחחח
והתחלתם כבר לתכנן משהו לחתונה?
מבינה אותך לגמרי לגבי העניין שאין זמן....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הבחורה הכי יפה בפורום '
הבחורה הכי יפה בפורום
01/01/2011 | 10:02
4
מזל טוב על האירוסין!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזל טוב מותק! '
מזל טוב מותק!
01/01/2011 | 12:48
1
לצפיה ב-'תודה לכולן '
תודה לכולן
01/01/2011 | 13:10
1
אבל זה לא חדש.. הודעתי על זה עוד באוגוסט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזו מהממת '
איזו מהממת
01/01/2011 | 13:49
לצפיה ב-'מזל טוב טלטול! '
מזל טוב טלטול!
01/01/2011 | 18:37
לצפיה ב-'מזל טוב חמודית '
מזל טוב חמודית
01/01/2011 | 19:15
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
02/01/2011 | 15:36
ואנצל את ההזדמנות לומר שאני מתה עלייך ועל העבודות שלך, מעריכה את דעתך ותמיד קוראת את ההודעות שלך.. לא יודעת למה אפילו..
[וואווווו... איזו חנפנות חח.. נו מותר פעם אחת לומר ]
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מדהימה ביופייך'
מדהימה ביופייך
02/01/2011 | 22:41
3
לצפיה ב-'מזל טוב, טל'
מזל טוב, טל
04/01/2011 | 18:41
1
3
נראה לי שאמרתי כבר בפייסבוק, המון מזל טוב על האירוסין!
תהיי כלה מהממת!

זאת אולגה מהצבא:)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא ידעתי שאת קוראת פה '
לא ידעתי שאת קוראת פה
05/01/2011 | 23:04
2
תודה! לך ולכולן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני!!'
גם אני!!
31/12/2010 | 15:22
2
6
אדר במרץ בת 22, רווקה

הלימודים שהתחלתי.

ואו. להשיג כל מה שאני רוצה ושואפת אליו, להאמין בעצמי יותר, בריאות למשפחתי ולי, אושר והגשמה עצמית- והרבה הומור וחברים טובים.

להשתפר בספורט ובתזונה שזנחתי, ולהאמין בעצמי יותר.

לקרוא ספרים, לצפות בסרטי אימה או סרטים טובים אחרים, לנוח, לצפות בסרטונים ביוטיוב ובפורום המהמם הזה, להסתכל על האיפור שלי ולהתגרות מכמה שהוא עסיסי.

אינטילגנציה של קיפוד- מוריאל ברברי
משחק הציד- הרלן קובן (סיימתי לפני יום)
לאכול להתפלל לאהוב- אלזבת גילברט
מים לפילים- שרה גוראן
האי של סופייה
שומרת אחותי
איך שרק תרצה אותי- לוסי דיימונד
ואתמול התחלתי 'התבטיחי לי'- הרלן קובן
אני בטוחה שקראתי עוד וזה מה שאני זוכרת.

ההתחלה- לא הכי אהבתי
שאטר איילנד
תמרה דרו
הארי פוטר החדש
פיראנה 3D
דמדומים 2
וכמובן שאת המסור 7 אני אלך לראות בחודש הבא!! יאיייייי

שאדאו אינשורנס- טו פייסד, מסקרה של ג'ייד לאש סבליים(משתמשת כיום ומאד אוהבת), סומק פיץ' של ניקס (יש עוד הרבה שהייתי רוצה אבל בחרתי 1), שפתון רבלון קולרסטיי סילק מוקה 210 שקניתי את השני שלי לא מזמן, איילנר ג'ל שחור מאד מינרלס + מברשת של ביוטי קר הכי טובה בעולם כולו, וחייבת עוד אחד- קונסילר של אברידי מינרלס.

אול אבאוט אייס- קליניק, פילינג ירוק לוריאל, מסיר איפור דו פאזי גרנייה, מגבונים להסרת איפור של קרמה, מי פנים של ד"ר פישר.

מאק- צלליות:
של, ווקס, הומיד, מיילר ועוד מלא !
מברשות- עוד 217, אלכסונית ממאק, 109 של מאק, 168 של מאק, 222, 116
דבק לריסים חדש דאו, ריסים של ארדל ומאק, שפתונים של מאק שונים (דווקא ליפגלוסים לא הייתי קונה בכלל), מגבונים להסרת איפור מאק, מסיר איפור אדום מאק, אוליי פיינפוט 1 לנסות, סמקים- בבייביבלאש, וול דרס, החום המינרלי ששכחתי את שמו, כל הקרולים כתמתים שיהיו יפים עלי, קונסילר פרולונגוור לנסות, מברשת 224 של סיגמא נוספת לקונסילר- היא כרגע הכי טובה לי יותר מזו של מאק, עוד מנקה מברשות ספייר, פיקס פלוס.. נראה לי זהו ממאק.
מעבר לזה- עוד שפתנונים של ניקס, שפתון אחד של דיור שאין לי כח לחפש את השם שלו, מעגל ריסים מאק/שו אמורה, פלטות Z , שפתון מצית חום גלוס של דוגמנית שלא זוכרת את שמה, סומק מנארס חדש, כמה גיבויים מברשות מסיגמא, לקים שווים ומיוחדים, שפתון בלאק הני של קלינק, לנסות צלליות קרם של מייקל טוד, קונסילר של אברידי מינרלס בגוון אינטנסיב טאן שלא עושים יותר משלוחים לפה , לנסות מייקאפ ופודרה של שרית,  מלא אריזות לחג מספורה של מלא חברות וקיטים,ויש עוד מלא מלא מלא מלא!..
שמישהו ירגיע אותי פה כי נראה לי ממזמן עברתי את 1000.. מותר לחלום
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה התחלת ללמוד, מותק?'
מה התחלת ללמוד, מותק?
01/01/2011 | 10:06
1
לצפיה ב-'בלי תמונה?? ליפיופה כמוך אני לא מוותרת!'
בלי תמונה?? ליפיופה כמוך אני לא מוותרת!
01/01/2011 | 14:35
1
לצפיה ב-''
31/12/2010 | 17:15
5
12
אני אפרת,בת (כמעט) 17,תלמידת י"ב ומזכירה של רופא נשים באחה"צים,רווקה (מן המניין?),ותמונה טיפה כהה..
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? נולדה לי אחיינית (עוד שבוע בדיוק בת שנה!),סיימתי הרבהההההה מקצועות,הכרתי המון מוזיקה טובה וחדשה,הכרתי לא מעט אנשים שלא הכרתי לפני והפכו לחברים ממש טובים שלי,והתחלתי ללמוד גרמנית - דבר שרציתי כבר הרבה מאוד זמן.
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? בעיקר למצות את עצמי - לעשות דברים שעושים לי טוב,להכיר אנשים חדשים ומעניינים,לנוח הרבה,להצליח בבגרויות ,לסוע לחו"ל,להתמיין לתפקיד שאני רוצה בצבא וגם להצליח להגיע אליו
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? אני חייבת להפסיק להיות חסרת טאקט! ולהפסיק להראות שאני כועסת כשמכעיסים אותי. ואם אני יכולה להשתפר בכימיה,אז בבקשה גם זה!
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לישוןןןןןןןן!!!!
טוב זה יותר משהו שאני לא שולטת עליו מאשר משהו שאני אוהבת לעשות...
לשמוע מוזיקה,לראות טלוויזיה וסרטים (האוס),לקרוא ספרים,לשחק עם כלבים שאני רואה ברחוב
איזה גבר מקסים - מריאן קיז (צ'יק ליט!!!)
דקסטר משחק משחקים מסוכנים - ג'ף לינדזי (רצחני ומדמם )
ביום שהמוזיקה מתה - אופיר טושה גפלה (דרמה שגורמת להזדהות)
Saving Grace - Ciara Geraghty (עוד צ'יק ליט שאני לקראת סיומו..קוראת באנגלית)
מתמטיקה (5 יח"ל לימוד) חלקים ו' וז' - בני גורן (כי אלה החיים שלי )
האמת שלא יצא לי לראות כ"כ הרבה סרטים השנה...
פעם הייתי - אבי נשר (דרמה)
הנערה עם קעקוע דרקון (דרמה/פעולה)
סקס והעיר הגדולה 2!!!! (נו באמת..)
מגודלים (קומדיה)
הולכים רחוק (קומדיה רומנטית)
מסקרה טלסקופיק של לוריאל (אני לא יוצאת מהבית בלי מסקרה!)
עיפרון 09 של פופה (משתמשת בו גם בתור איילינר ועפרון)
סומק Dare של ניקס (עם מברשת אלמונית)
ברונזר מס' 1 של סטילה (עם מברשת 506 של וואו)
קונסילר של לוריאל (שאני באמת לא זוכרת איך קוראים לו)
מקלוני אוזניים לתיקון האיפור!
סבון פנים פילינג של לייף
קרם לחות של לוריאל
בושם Intimately של ויקטוריה בקהאם
מסיר איפור דו-פאזי של גרנייה
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?בגדים ונעליים באינטרנט!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חפרתי '
חפרתי
31/12/2010 | 17:18
לצפיה ב-'את חמודה אמיתית '
את חמודה אמיתית
01/01/2011 | 02:00
1
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 03:59
לצפיה ב-'את כל כך מתוקה!!!'
את כל כך מתוקה!!!
01/01/2011 | 10:32
1
לצפיה ב-'די נו אתן גורמות לי להסמיק '
די נו אתן גורמות לי להסמיק
01/01/2011 | 13:13
לצפיה ב-'שלום פורום יקר =)'
שלום פורום יקר =)
31/12/2010 | 17:17
7
21
קוראים לי נתי ואני בת 18, בדיוק חזרתי להיות מובטלת ואני לסבית ממורמרת (רווקה יעני). הנה תמונה עם הכלבה שלי ז"ל. מלפני שנה בערך.

זכיתי לאהוב ולהיות אהובה לתקופה קצרה. סיימתי תיכון. התחלתי לעבוד ב"עבודה אמיתית" וגם הספקתי להתפטר.

שלא יהיו לי חצ'קונים ושאני אהייה רזה. (עצוב/פתטי קצת?)

ברצון לחיות...

להתאפר. ללטף חיות מחמד. לשמוע מוזיקה. לדמיין שאני רזה חח

נראה לי שלא סיימתי השנה שום ספר. זה קשה מידי.

לא זוכרת...

מייק אפ קולורסטיי של רבלון
סומק אפוי של פופה
אייליינר שחור כלשהו
מסקרה שחורה כלשהי
(אני כזאת כושלת חח)

מסיר איפור עיניים של ד"ר פישר וכל השאר אין לי שמות ספציפיים כי אני לא מספיק מנוסה בתחום.

מוצרים של "לאש", מייק אפ של שרית, סילר לשפתיים או מוצר אחר שיגרום לשפתונים להישאר עליי, סומק ורוד מאט, מוצר הצללות כלשהו, מסקרה טובה, שפתון של מאק,
צלליות...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מתוקה '
מתוקה
31/12/2010 | 18:30
1
2
לצפיה ב-'כן... '
כן...
02/01/2011 | 01:06
6
אבל היו לה חיים טובים. היא הייתה התינוקת שלי.
מתה בגיל 14
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שלום שלום :)'
שלום שלום :)
01/01/2011 | 10:08
1
3
אהבתי את צבע בשיער, מאוד יפה לך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
02/01/2011 | 01:02
לצפיה ב-'איזו בובה! ממש דומה למיקי שלי.'
איזו בובה! ממש דומה למיקי שלי.
01/01/2011 | 14:44
2
1
לצפיה ב-'(אחרי שראיתי את התמונה שלך)'
(אחרי שראיתי את התמונה שלך)
02/01/2011 | 01:10
1
3
מיקי שלך מהמם! באמת דומים. הוא גם ישן איתך במיטה? הכלבה שלי בחורף גם הייתה נכנסת מתחת לשמיכה איתי.
רק בשנים האחרונות היא כבר לא יכלה לקפוץ על המיטה מרוב זיקנה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה! (חיוך מרוצה של אמא גאה)'
תודה! (חיוך מרוצה של אמא גאה)
02/01/2011 | 01:29
2
ברור שהוא ישן במיטה בתוך הפוך! זה הכי כיף!
איזו מסכנונה שהיא כבר לא יכלה לעלות על המיטה... ביום שזה יקרה למיקי שלי זה יהיה לו כ"כ עצוב! המיטה זה המבצר שלו ממש..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חדשה פה :]'
חדשה פה :]
31/12/2010 | 19:29
4
15
קוראים לי ורד, בת 22, עובדת בשירות לקוחות בישראכרט, רווקה.
התחלתי לעבוד במקום עבודה שלי
בריאות (הכי חשוב) הצלחה, אושר ואהבה.
להיות יותר סבלנית
שופינג!!!! סרטים, חברים ולקרוא ספרים.
מלכים ג' - באמת ספר הכי מעניין שקראתי.
מליון רסיסים קטנים.
ממ.. ממש לא זוכרת כבר.
דאבל וור של אסתי לאודר עם מברשת של סיגמא.
ג'ל אייליינר של מאד מינירלס
טוש של YSL Touche eclat
סומק MSF של מאק בגוון warm soul
ברונזר של STILA גוון 02

פילינג/מסכה של קליניק turnaround
סרום אידיאליסט של אסתי לאודר
מי פנים של קליניק
סבון פנים של קליניק
קרם גוף של crabtree&evelyn

קונה אונליין! כמובן שהמבחר יותר רחב ויותר גול ככה שאפשר לרכוש יותר.
קונה את כל הפיינפוטים של מאק (יש לי רק 4)
סמקים+סמקים קרמיים של מאק
ברונזר קרמי של שאנל. שמעתי תגובות מעולות לגביו
UDPP אני לא מאמינה שעדיין אין לי אותו :(
בנטיט של בנפיט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם את נורא יפה :)'
גם את נורא יפה :)
31/12/2010 | 20:20
1
1
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
31/12/2010 | 21:03
1
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום, נעים להכיר!'
ברוכה הבאה לפורום, נעים להכיר!
01/01/2011 | 10:10
1
1
לצפיה ב-'תודה :] נעים מאוד '
תודה :] נעים מאוד
01/01/2011 | 13:58
1
לצפיה ב-'יאנג לאב מרדרד, דאטס וואט דיס איס מאסט'
יאנג לאב מרדרד, דאטס וואט דיס איס מאסט
31/12/2010 | 19:46
2
17
בי! (איכס, קשה לי להודות לזה, אבל לקאשה יש שיר נחמד ולא פוזאיסטי ומעפן. הוא אפילו כמעט טוב)

הצגה עצמית קצרה: גל, 17, מקצוע... אה, לא יודעת, אני עושה הרבה דברים חחחח. תמונה מאתמול, לא החלטתי אם מחמיאה או לא אבל נעלה בכל זאת כי יש לי שם סיכת שיער מגניבה!
מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? הפסקתי לרצות לעשות דברים, והתחלתי אשכרה לעשות אותם. וגם כבר פחות אנשים צוחקים עליי שאני מוזרה!
מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? מלא מלא מלא אלפחורס ומרשמלו שרוף.
במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? האמת שבאיפור עיניים, אני לא משהו בנושא הזה.
מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? כתיבה, צילום, הפקות, עיצוב בגדים ואל תגלו לאף אחד אבל לנגן על גיטרה. אה, ולשמוע מוזיקה ולראות סרטים!
מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? מופע הקולנוע של רוקי, אני חושבת. גם אליס בארץ הפלאות היה מעולה!
אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? צללית לגבה (לא זוכרת שם, נראה לי שאני משתמשת בשוקולט ברוון. אולי), סומק (דירטי פלאם), מסקרה (וירטואוז לנקום), מברשת לסומק (ה129 של מאק? כבר לא זוכרת, נמחק ממנה המספר מזמן) ומעגל ריסים. חוץ מהמסקרה הכל של מאק.
אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? סבון לפנים של קליניק, קרם לשיער (pantene), קרם פנים (אסתי לאודר), בושם (צ'אנס שאנל) ולק (אייפל פור דיס קולור של OPI)
משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? לא יודעת, כל הכיף בלהוציא את הכסף הזה זה ללכת עם הדחפים שיש לך באותו רגע. תמיד אחרי שאני מקבלת משכורת אני הולכת לקניון ומוציאה הכל בבת אחת.
ואז מגיעה הביתה ומתלהבת שיש לי בגדים מגניבים ואיפור מהמם, נותנת לעצמי כאפה כי אני מרגישה שטחית ופוסטמה והולכת לראות דקסטר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דקסטר '
דקסטר
01/01/2011 | 13:51
1
1
לצפיה ב-''
03/01/2011 | 21:42
1
לצפיה ב-'הנני כאן!'
הנני כאן!
31/12/2010 | 20:50
5
)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
מורן, בת 25, רווקה נחשקת. יש לי עסק להפקות וידאו ומורה למחשבים (ובין היתר גרפיקאית, ומנסה לסיים עבודת גמר לתואר שני בתקשורת).

התחלתי לעבוד עם אוכלוסיות מיוחדות, דבר שפחדתי ממנו מאוד, פחד שהתפוגג שניה אחת אחרי שהתחיל השיעור הראשון, ומאז אני מחכה בקוצר רוח לימי רביעי שאפגוש את המיוחדים שלי. אין סיפוק יותר בחיים ענק מלעבוד איתם ובמיוחד לראות התקדמות.

לגדול בעסק שלי, לסיים לכתוב את עבודת המחקר בתואר השני שלי שלא רוצה להגמר... להתאפר יותר!!! לקום ב5 בבוקר כל יום מוציא את הרוח מהמפרשים להתאפר...

להפסיק לדחות דברים לרגע האחרון.

לשמוע מוזיקה, לבשל, לקרוא (בעיקר ספרי עיון), ללכת לקונצרטים של חזנות (היי! לא לצחוק!:)).

אמנות האהבה - אריך פרום, מומלץ מומלץ מומלץ!!!
בערך כל הספרים של רולאן בארת' אהובי הצרפתי, אמנם לשבור את השיניים עד שמבינים לאן הוא חותר, אבל התובנות מדהימות.

לא ממש חובבת סרטים, הייתי פעמיים בסינמה סיטי (נו חייבים לבדוק את זה שליד הבית...) ופעמיים נרדמתי.

מייקאפ קולורסטיי של רבלון
צללית 34 של וואו, שבהחלט עושה וואו כל פעם מחדש!
צללית פרפל משו של א"מ, סגול כהה כהה
מסקרה של ג'ייד לאש סאבליים
אודם אדום קלאסיק של א"מ, העמידות מעצבנת (יותר מדי לחותי) אבל הצבע נותן לי כזה אור לפנים שבאחד הקונצרטים סינוורתי את החזנים בזמן הופעה:)

מסיר איפור דו פאזי של גרנייה
סבון פנים חלב יסמין של ד"ר פישר
קרם לחות גו פרש של סופט טאץ', פשוט ומלחח בצורה המדוייקת בשבילי.
אפשר גם לקים פה? מכורה ללקים של ביוטי קר, כרגע אוהבת במיוחד את מהדורת החורף הכהה מאוד (כחול, ירוק וסגול). מחזיקים עליי שבוע מבלי לזוז (עם מחזק של אותה חברה מעל).

ספריםםםםםםםם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לאחרונה עושה קאמבק אז... '
לאחרונה עושה קאמבק אז...
31/12/2010 | 20:52
3
7
1)הצגה עצמית קצרה: רונית, 25, מתרגמת ועורכת תוכן במחלקת לוחות השידורים של HOT, רווקה.

2)מהם הדברים הטובים/משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? קשה מאוד לסכם את השנה הזו על רגל אחת. קרה כל כך הרבה שאין לי מספיק מקום לכתוב, ומנגד, לא קרו דברים מרחיקי לכת שאני יכולה לומר שהיו groundbreaking בשבילי...

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? לסיים כבר את התואר, ולעשות את זה על הצד הטוב ביותר. להתחיל להרוויח קצת כסף! ולהתאזן כלכלית. להנות מכל רגע, להתחיל להתקדם בחיים כי אני מרגישה שאני כבר כמה שנים קופאת על השמרים... ופשוט להיות מאושרת .

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? בלימודים, בלשבת על התחת שלי וללמוד. ואולי סוף סוף להוציא רישיון נהיגה...? אהה ולהתחיל להיות מחושבת כלכלית! ולהשקיע בבורסה!

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? להתעסק בציפורניים שלי, לטפח ולקשט אותן. אני אוהבת לאכול, להתבטל, לקנות ובכמויות, לראות טלוויזיה, לקרואאאא ולגלוש בפורומים. איזה עניין ממכר...

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? אין לי כל כך זמן לקריאת פנאי, ואיכשהו עדיין במסגרת הקריאה הלימודית הצלחתי למצוא כמה ספרים מוצלחים.

אחד הדברים המדהימים שקראתי לאחרונה היה "המלך ליר" של שייקספיר, ועכשיו אני קוראת את "מקבת", שלא נופל ממנו בהרבה.
קראתי ספר שנקרא Bread Givers שהעביר בי קשת של רגשות שלא חשבתי שאפשרי לחוות מקריאה, ואת "סופו של מיסטר Y", שהוא קריאת פנאי והיה פשוט מאלף.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? "התחלה" של כריסטופר נולן. לא זוכרת סרטים נוספים, אז כנראה שהשאר לא היו משהו...

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת:
מייקאפ סטודיו פיקס פאודר של מאק, סומק sweetheart rose של מייבלין, עיפרון שחור של סופטאץ', מסקרה ultraflex של פופה ו... ו.... ליפ קונדישינר plum perfect של מאק. אלה הדברים הקבועים שנמצאים בתיק איפור היומיומי שלי והדברים היחידים שלא הייתי מוותרת עליהם. בעצם חוץ מהמסקרה שכל הזמן משתנה, אבל כבר הגעתי לקניה שניה של המסקרה הזו, אז זה אומר שזה די מרוצה ממנה...

9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת:
קרם לחות לשיער של נטורל פורמולה בבקבוק הירוק, דאודורנט רול און של FA, קרם לחות (אבל אני ממש מאוכזבת מהנוכחי שלי אז קשה לי לבחור... אולי aqua fusion של לנקום?) סבון-מסיכה לפנים של ניוטרוג'ינה ולק ruby pumps של צ'יינה גלייז. (ואם לק לא נחשב בטיפוח, כי בסופר פארם הוא לא , אז אני אבחר בסבון רימונים של ד"ר פישר).

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה:
בגדים, בגדים בגדים! שני ג'ינסים חדשים, זוג מגפיים ואיזה חולצה יפה...

שתהיה לנו שנה אזרחית מוצלחת ומאושרת!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ברור ששכחתי תמונה... '
ברור ששכחתי תמונה...
31/12/2010 | 20:54
11
לצפיה ב-'סוף סוף מישהי חסרת רישיון כמוני '
סוף סוף מישהי חסרת רישיון כמוני
01/01/2011 | 10:57
לצפיה ב-'עונה בכיף'
עונה בכיף
31/12/2010 | 21:08
14
8
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - שרית, ואני לא בת 75 . נשואה + 2. רואת חשבון, בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, מייצרת מוצרי איפור טבעיים.

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? השנה נולד בני השני, מה שהשאיר לי עוד פחות זמן לאיפור בבוקר . זה עשה אותי הרבה יותר יעילה, הרבה יותר ממוקדת והרבה פחות לוקחת ללב - אני מרגישה שקיבלתי פרופורציות לגבי מה חשוב יותר ופחות כרגע בשבילי.

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? שינה מתוקה לאורך לילה שלם, ומיליון לקוחות מרוצים. בסדר הזה.

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? כל החיים אני מתעמלת, התעמלתי גם בחודש תשיעי, בשני ההריונות. בחודשים האחרונים פשוט אין לי כוח בערבים ללכת לסטודיו C. אני מרגישה שאני לא מסוגלת. אז אני חייבת לחזור לזה בשנה החדשה - אפשר שזה יהיה בשנה העברית החדשה ?

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? אני אוהבת לצייר, לנגן בכלמיני כלים וגם לקרוא את ALLURE, עיתון לאנשים חושבים

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? "הזחל הרעב" -  מתח מטורף, בשילוב עם מטמורפוזה רצינית בסוף. גם "איה פלוטו" הותיר עלי חותם.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? דורה דה אקספלורר. ועכשיו ברצינות - כל מה שראיתי בשנה האחרונה זה סרטי תינוקות. מזעזעת

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? מייקאפ וקונסילר פרו-לונגוור, סומק, מסקרה ואודם מינרליים.

אנטי רדנס של קליניק. קרם המלפפונים של YES TO. הביוטי סרום של בוטס. חמאת שיאה בטעמים של ל'אוקסיטן. והבושם שלי - דבש ולימון של ל'אוקסיטן. רגע, גם דיאודורנט.

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? פיצוץ של מוצרים ב-LUSH
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'והתמונה '
והתמונה
31/12/2010 | 21:14
6
19
מההופעה של כריס קורנל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אה, ברור, זאת את שם עם היד על הישבן שלו! '
אה, ברור, זאת את שם עם היד על הישבן שלו!
01/01/2011 | 15:22
5
8
הורס
אגב, את מכירה את הקבוצה הזו בפייסבוק?-
http://www.facebook.com/group.php?gid=144766368871...
נראה לי שיתאים לך להצטרף
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' נראה לי שהוא בגילי'
נראה לי שהוא בגילי
01/01/2011 | 21:17
5
אבל עדיין הקבוצה מתאימה לי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' הוא מבוגר ממני ב-11 שנה'
הוא מבוגר ממני ב-11 שנה
01/01/2011 | 21:20
3
2
בדקתי בויקיפדיה.

והוא גם יהודי בנוסף לכל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואלה? את זה לא ידעתי! '
וואלה? את זה לא ידעתי!
01/01/2011 | 21:55
2
4
לצפיה ב-'אולי תשלחי גם לו את הקישור ? '
אולי תשלחי גם לו את הקישור ?
01/01/2011 | 22:07
1
לצפיה ב-' ברור!'
ברור!
01/01/2011 | 22:23
לצפיה ב-' אין, את פשוט אלופה'
אין, את פשוט אלופה
31/12/2010 | 21:20
1
3
איה פלוטו - אחד החזקים! קלאסיקה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 10:09
איה פלוטו ענק :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שריתי על איזה חמאת שיאה של לאוקיסטן מדובר?'
שריתי על איזה חמאת שיאה של לאוקיסטן מדובר?
01/01/2011 | 11:08
3
4
האלה שבאות בצורת חצי עיגול?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, הן מעולות וטעימות משו משו.'
כן, הן מעולות וטעימות משו משו.
01/01/2011 | 15:58
2
לצפיה ב-'אפשר להשתמש בהן גם לשפתיים?'
אפשר להשתמש בהן גם לשפתיים?
01/01/2011 | 19:16
1
לצפיה ב-'כן, לזה בדיוק קניתי אותן'
כן, לזה בדיוק קניתי אותן
01/01/2011 | 20:40
לצפיה ב-'יש עדיין מישהו שלא יודע עליי ה-כל?'
יש עדיין מישהו שלא יודע עליי ה-כל?
31/12/2010 | 21:12
11
9
1. שמי נטע, אני בת 39 בואכה 40... מאפרת בפוטנציה, נשואה באופן לא חוקי לאיש הכי מתוק בעולם, אמא לשתי בנות, הכי יפות בארץ
אני לא יכולה להעלות תמונות למחשב הטרנטע שלי, אז קבלו תמונה משרשור שהיה פה בשנה שעברה... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

2. מהם הדברים הטובים/ משמעותיים שקרו לי השנה: בעלי היקר ומקום העבודה שלו, החליטו להפרד כידידים... מה שאומר שכל החיים שלנו עומדים להתהפך, ואולי סוף-סוף נעזוב את החור הארור שאנחנו חיים בו.
כמו כן, הכרתי חברה חדשה, שהפכה להיות חברת נפש

3. מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? הרבה בריאות, קודם כל, לכל המשפחה... שבעלי ימצא עבודה טובה ומעניינת, ושנעבור למקום טוב יותר.

4. במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? אוהו... בהרבה דברים! לעבוד יותר, לבזבז פחות, לאכול פחות פחמימות...

5. מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? להפגש עם חברות, להסתובב ולעשות שופינג חסכוני וכייפי

6. מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? לא יצא לי לקרוא הרבה השנה, אבל ממה שקראתי היה מעולה:
"הדבר היה ככה" של מאיר שלו, ספר קטן ומקסים, מאוד התחבר לי להסטוריה של המשפחה הפרטית שלי...
"אל מקום שהרוח הולך" של חיים באר, ספר מדהים של סופר גדול, ואדם גדול.

7. מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? אני לא הולכת לקולנוע, ואני צופה רק בסרטים בטלויזיה או בDVD... מה שאומר שאני שרועה על הספה, ובד"כ נרדמת אחרי חצי סרט.
אחד הטובים שראיתי לאחרונה היה שרלוק הולמס, עם רוברט דאוני ג'וניור, אהובי הבלתי מעורער (אך המעורער נפשית).

8. אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
מייקאפ דאבלוור
מייקאפ מינרלי כלשהו
מברשת 201 של ביוטי פרו
סומק "פלאמי" של ניקס
שפתון עמיד של מיבליין

9. אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
קרם לחות ויטמין C של וגה קליניק
קרם לילה כן לגזר
מסיר איפור דו פאזי של גרנייה
סבון פנים של ד"ר כדיר
פריימר של שיסיידו (מה, זה יכול להכלל בטיפוח?!)

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה?
לא תאמינו, אבל בכלל לא איפור... הייתי קונה נעליים מגניבות לאללה, שחברתי החדשה הכירה לי, ואני מתקמצנת להוציא עליהן 700 ש"ח.
אה, בעצם ישארו לי עוד 300! אז נו, טוב... אני בטוחה שתוך דקה ורבע אני אמצא מה לעשות איתם!

שתהייה לכולנו שנה של התגשמות כל המשאלות זזדרוביה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נטוש-עוד דבר שאנחנו חולקות - אהבה טוטאלית'
נטוש-עוד דבר שאנחנו חולקות - אהבה טוטאלית
31/12/2010 | 21:24
8
5
לרוברט דאוני ג'וניור - אוי אני מוכנה לקבל אותו עם כל הסמים, ההזיות, האי יציבות נפשית. וגם אני ראיתי את שרלוק בגלל - ונהניתי מכל רגע!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
31/12/2010 | 21:30
לצפיה ב-'HOLD IT!!!!! אפשר טריו'
HOLD IT!!!!! אפשר טריו
31/12/2010 | 21:44
6
3
איתכן ועם רוברט דאוני??
אוי,כמה שהוא הורס!!!!!יאמי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אפשר!!! הזמיני אותו מהנט בבקשה ואני מסכימה'
אפשר!!! הזמיני אותו מהנט בבקשה ואני מסכימה
31/12/2010 | 21:50
2
לחלוק, סומכת על כישורייך להשיג כל מה שאת רוצה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חופשי, אני לא קנאית!'
חופשי, אני לא קנאית!
31/12/2010 | 21:57
לצפיה ב-'מה קרה לך ? השתגעת ?'
מה קרה לך ? השתגעת ?
31/12/2010 | 22:12
3
1
הוא לא יקום לילד בלילה !
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מי דיבר על שינה?!'
מי דיבר על שינה?!
31/12/2010 | 22:21
2
לצפיה ב-' עדיף לעשות משהו מועיל בשעות הללו '
עדיף לעשות משהו מועיל בשעות הללו
31/12/2010 | 22:29
1
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 12:24
3
בואו לירושלים!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נמאס לי להיות סמויה!'
נמאס לי להיות סמויה!
31/12/2010 | 21:55
4
3
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  
טוב, קוראים לי אופיר אני כמעט בת 18 אני בכיתה י"ב ו...אני תלמידה חחחחח סתם אני אוהבת לאפר

אני חושבת שממש ריגש אותי להתחיל את השלבים הראשונים של הצבא

הצלחה.הרבה הצלחה. חחח אני צריכה את זה ואואשר ובריאות כמובן

בלימודים

תפירה, איפור כמובן, ציור...

ריקוד מושחת 2

אני לא ממש בקיאה בשמות ומספרים באיפור, אז אני פשוט אכתוב את המוצרים שהייתי רוצה:
-שימר נורמלי
-מברשת טשטוש איכותית
-אני חולמת על אודם של מאק!
-סומק של אסתי לאודר
-ריסים מלאכותיים

בגדים נו מה
די, ואיפור... לא יודעת איזה בטח מברשות בעיקר

נ.ב אני מתה על הפורום שלכם וכולם פה מוכשרים לאללה!:))
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ברוכה המצטרפת! '
ברוכה המצטרפת!
01/01/2011 | 15:41
1
לצפיה ב-'וזאת אני'
וזאת אני
01/01/2011 | 20:24
2
13
והשיער שלי פה מוזר רצח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עוד יפיפיה אחת '
עוד יפיפיה אחת
02/01/2011 | 00:07
1
1
לצפיה ב-'תודה!! איזה חמודה את! '
תודה!! איזה חמודה את!
02/01/2011 | 00:35
לצפיה ב-'שלום שלום:'
שלום שלום:
31/12/2010 | 22:22
9
1
הצגה עצמית:
אמירה, בת 43 (פפפחחחח מי שם על זה בכלל) בזוגיות מוצהרת חוקית (שזה אומר שיש לנו "תעודת זוגיות מוצהרת" מעמותת "משפחה אחרת" שזו אלטרטיבה לרבנות!!)

דברים טובים שקרו לי השנה:
ווואוו היות והשנה לא עבדתי היה לי זמן לפגוש את עצמי, לפגוש חברות, לבשל ולאפות (אני מאוד אוהבת!) לתת הרבה יחס לזוגי, עזרתי להמון אנשים בכל מני דברים שזה סיפוק גדול בשבילי ובעיקר חוויתי כל יום במלואו לטוב ולרע. (כן כן בתוך כל האושר הזה היו גם רגעים רעים מאוד).

מה אני מאחלת לעצמי השנה:
אני כרגע עסוקה בפרוייקט שאינני יכולה לשתף, אבל אם הוא יצליח הוא ישנה את כל עולמי במובן הכי עמוק ומשמעותי שאפשר. אז אני מקווה שהוא יצליח, ואם לא, אסתפק בהחלט במה שיש עכשיו, כי יש לי על מה לברך ולהיות מאושרת.
דבר נוסף לא פחות חשוב יקירותיי - למצוא את המייקאפ שלי, אם זה יקרה לי השנה, זה יגרום לאושר גדול. מיותר לציין שהתחליף לאיחול הזה הוא שינוי דרסטי בעור הפנים שלי, כי אז לא אצטרך את הפאקXXג מייקאפ!!!!

במה כדאי לי להשתפר השנה:
לעשות באמת את כל מה שתכננתי לאותו יום = יעילות גדולה יותר, להיות פחות על קוצים/חסרת סבלנות/ג'ינג'ית עם פתיל קצר, להתמיד בפעילות ולא להכנע לכל מני מצבים חסרי כוח ואנרגיה שפוקדים אותי מעת לעת, לקחת פחות ללב דברים ולנסות להתגבר על כל מני עצבונים קטנים (או גדולים...). גם הייתי רוצה לצפות פחות מאנשים אחרים. אני חולה במחלת הציפיות!!

מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי:
בישול, קריאה, צפייה בהצגות תיאטרון ומחול, סרטים, איפור (מכירות את התחום?), שיחות טובות עם חברות (הכוללות רכילות בריאה, תאמינו לי יותר טוב מפרוזק!)  - אוי יש עוד מלא דברים...

ספרים טובים שקראתי:
זה הזמן להתוודות שאני לא זוכרת ספרים וסרטים שאני קוראת או רואה. זה פשוט עוול גדול כי אני כל כך נהנית לעשות את זה - אני עושה את שניהם המון! בגדול - כל שלישיית סטיג לרסון (שגם מייקי כתבה עליהם), בתו של שומר הזכרון, מלכים ג', אות מאבשלום, אלף שמשות זוהרות.... ועוד היד נטויה.

סרטים:
אנחנו מכורים לסדרות שאנחנו לוקחים בDVD, ולכן אמנה כמה מהסדרות האהובות עלי - הכינו את הדפים והעטים:
באטלסטאר גלקטיקה **  LIFE ON MARS וגם את סדרת ההמשך ASHES TO ASHES  *** הסמויה - כל העונות  **** דקסטר **** BREAKING BAD ועוד ועוד ועוד כרגע לא נזכרת...

6 מוצרי איפור נבחרים (בגילי מותר 6!!!):
מייקאפ, פודרת פרפ אנד פריים, טריו של WET N WILD (וככה פתרתי במוצר אחד את נושא הצלליות!!), עפרון מס' 7 של פופה, מסקרת "מסטר פיס" של מקס פקטור, שפתון "מוקה" של מאק.

5 מוצרי טיפוח:
סבון פנים של "אהבה" (תגלית מעולה!), מי פנים של "סקין", קרם גליקולי של "ווגה", מסיכת "פנינה שחורה" של "אנה לוטן" ומסיכת לחות של "דר' מיורד".

משחק הדמיון:
פריט ביגוד רק אחד-שניים ב"דורין פרנקפורט" כדי שישאר קצת כסף למאק, ופה קצרה היריעה מלפרט... הרשימה בהחלט ארוכה. או - וגם אני מתה לרכוש מלא דברים מMUFE אבל 1000 ש"ח בחיים לא יספיקו לזה!

אלכס - רעיון מקסים לשרשור.
שנה אזרחית טובה לכולן, מקווה שלפחות דבר אחד חשוב ומשמעותי ממה שאתן מבקשות לעצמכן - יקרה!
אמירה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני אוהבת לבשל ולאפות,תחביב משותף '
גם אני אוהבת לבשל ולאפות,תחביב משותף
01/01/2011 | 11:01
לצפיה ב-'אמירה! מה עם תמונה?'
אמירה! מה עם תמונה?
01/01/2011 | 13:20
1
אני ממש סקרנית!
ולגבי מייקאפ מושלם ועור פנים שלא זקוק לו - איתך במאבקך הצודק.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את מאמינה שאין לי תמונה עדכנית שאינה'
את מאמינה שאין לי תמונה עדכנית שאינה
01/01/2011 | 14:48
שייכת להצגות שלי? (אני שחקנית חובבת וכל שנה אנחנו מעלים הפקה, ורק אז אני מצטלמת אבל אז אני בתור דמות ולא מי שאני ברחוב...)
אני באמת צריכה להכריח מישהו/י לצלם אותי (ולהסתכן בניפוץ עדשת המצלמה )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גלקטיקה ?'
גלקטיקה ?
01/01/2011 | 21:25
5
אני הייתי מכורה לזה אי פה שם בשנות ה-80. את מדברת בטח על הדור החדש ?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הוי, את לא מבינה איזו סדרה משובחת זו, והנה '
הוי, את לא מבינה איזו סדרה משובחת זו, והנה
01/01/2011 | 21:49
4
1
לינק לסדרה מתוך האתר של "האוזן השלישית" שמשם אנחנו לוקחים את כל הDVD שאנחנו מתמכרים להם - אם את אוהבת מדע בדיוני איכותי, זו הסדרה הטובה ביותר מזה הרבה שנים שיצא לי לראות, אבל זהירות - התמכרות! זה בעצם רימייק לסדרה שאת מדברת עליה, ומדובר לשם שינוי ברימייק איכותי מאוד. הלוואי שלא הייתי רואה את זה, כדי שאוכל לגלות אותה מחדש (אימ'לה אני נשמעת כמו איזו מכורה לטלנובלה ספרדית/קוריאנית עכשיו)
אל תשימי לב שהלינק מוביל אותך לעונה ה-4 זה רק לשם סיבור העין:
http://www.third-ear.com/p_prod.aspx?id=50493

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נשמע מעולה !'
נשמע מעולה !
01/01/2011 | 21:52
1
אנסה לבדוק אותה בזמני החופשי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סדרה נהדרת!'
סדרה נהדרת!
02/01/2011 | 20:38
2
1
ואל תשכחי לראות גם את הסרטים הנלווים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חנצ'וק שלא תעיזי לראות את CAPRICA'
חנצ'וק שלא תעיזי לראות את CAPRICA
02/01/2011 | 22:30
1
2
שמנסה להיות סדרת ההמשך, זה זוועת עולם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ראיתי ונכוויתי '
ראיתי ונכוויתי
03/01/2011 | 12:55
2
לצפיה ב-'זה לא באמת מרגש,אז למה אתם קוראים? P:'
זה לא באמת מרגש,אז למה אתם קוראים? P:
31/12/2010 | 22:36
6
19
1)ים,מובטלת בת 20 וכמה חודשים,רווקה נצחית וקצת פרג'ידית אפילו.
2)דברים משמעותיים? המון. בעיקר דברים קשים,אני מניחה...
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?שיהיה בסדר.
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?ב360 מעלות!
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? מסיבות,חברים,שופינג אונליין וכד'
6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?אני באמת לא זוכרת.
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?אני ממש אבל ממש לא זוכרת...
-רבלון,קולורסטיי מייקאפ מס' 150
-מאק,בולט פודרה
-מייבילין מסקרה
-פלודליין,מאק,שחור.
-ויוה גלאם ליידי גאגא,מאק
-מי פנים של שסיידו
-קרם לחות של שסידו
-ווזלין לשפתיים,קלאסי!
-סבון פנים של גרנייה
בגדיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם! אין לי. מה אני יעשה....:\ אני לא יכולה,עשיתי סדר בארון והגעתי למסקנה שהוא פשוט ריק. זה עצוב...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ים את כל כך יפה'
ים את כל כך יפה
01/01/2011 | 00:40
3
והתמונה והאיפור מושלמים
גם האף שלך מושלם

בא לי להחזיר את הפייסבוק רק בשביל לבהות בתמונות שלך |סטוקר|
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פשוט יפיפיה הורסת!'
פשוט יפיפיה הורסת!
01/01/2011 | 16:06
1
לצפיה ב-'יםםםםםםםםםםםםםם ♥'
יםםםםםםםםםםםםםם ♥
01/01/2011 | 21:14
לצפיה ב-'תודה לכולכן!אתן מקסימות ויפיפיות בעצמן!!!'
תודה לכולכן!אתן מקסימות ויפיפיות בעצמן!!!
01/01/2011 | 23:05
לצפיה ב-'את יודעת שאת מהממת נכון? זה קטע כזה?'
את יודעת שאת מהממת נכון? זה קטע כזה?
02/01/2011 | 00:11
1
1
בלונדיניות מהממות?!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תראו מי מדברת '
תראו מי מדברת
02/01/2011 | 00:25
לצפיה ב-'מצטרפת לחופרות...'
מצטרפת לחופרות...
31/12/2010 | 22:41
6
17
שרון, בת 31, עושה PhD במדעי הרפואה (או "ביולוגיה", רק עם שם מפוצץ), נשואה.
בשנה האחרונה התחלתי (יש לציין, שוב) דוקטורט, רק שהפעם אני מרגישה שהגעתי למקום שבו מעריכים אותי ונותנים לי קרדיט - אז גם העבודה שלי נראית בהתאם - אני אכן משקיעה...
לשנה הקרובה אני מאחלת לי (לבעל, ולשאר המשפחה) קודם כל בריאות, הצלחה גדולה בעיסוק והרבה הנאה ממנו, והמון המון אהבה.
כדאי לי מאוד להשתפר במישור הסבלנות - תכונה שלא ממש קיימת אצלי, והיא יכולה להיות מאוד handy...
בשעות הפנאי אני נהנית סתם לרבוץ בחוסר מעש או לישון, אבל ידוע בציבור שאני מאוד נהנית לקרוע את עצמי בחדר כושר. אני נורא אוהבת להפגש עם שתי החברות הכי טובות שהשארתי מאחורי בחיפה (מה שלא קורה הרבה, אבל כשזה קורה - all hell breaks loose). פעם הייתי אומרת שגם שופינג עושה לי טוב - לא שהוא לא נעים לי היום, אבל בהחלט כבר לא צורך כמו פעם...
ספרים: הספר היחיד שאני זוכרת שקראתי השנה, הוא "אשתו של הנוסע בזמן". מאוד אהבתי אותו. אני יודעת שקראתי עוד ספרים, אפעס אני לא זוכרת מה...
סרטים: לקולנוע אני בקושי הולכת, ובבית אני בעיקר רואה chic fliks, ככה שאני ממש לא יכולה להמליץ לכם על סרט טוב.
5 מוצרי איפור: מייקאפ דאבל וור, אקסטרים קונסילר של הלנה רובינשטיין, מסקרה Define-A-Lash הורודה של מייבילין, סומק קרמי Natural של NYX, לבלו דובדבן/תות/רימון (לא משנה לי איזה - מתה על כולם).
5 מוצרי טיפוח: אני יודעת שאני מזן נכחד פה, אבל שלושת השלבים של קליניק לעור שמן (סבון נוזלי לעור שמן, מי פנים 3, ג'ל לחות צהוב) - הם עזרו לי לנקות את העור מכל הג'יפה שהיתה לי לפני יותר מארבע שנים, ומאז אני נאמנה. מוס לשיער Flexible Style של פול מיטשל, מסנן קרינה של אוון SPF50 (בגרסת האמולסיה, לא הקרם).
1000 ש"ח?! לא שמצאתי כאלה שאהבתי אבל אני מחפשת בנרות מגפיים מעור (לא מזמש) בהיר (אפור בהיר, קרם, בז' מלוכלך וכיוצ"ב), עד הברך עם עקב הגיוני (או שטוחות). אני ממש לא בטוחה ש - 1000 יספיקו...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה זה הריסים האלה?? וגם אהבתי את הלק!'
מה זה הריסים האלה?? וגם אהבתי את הלק!
31/12/2010 | 23:10
3
לצפיה ב-'הריסים...'
הריסים...
31/12/2010 | 23:21
2
8
והאיפור בכלל, זה מה שקורה לי אחרי שאני שבוע שלם חולה בבית ובא לי למות, ואז האנטיביוטיקה מתחילה לעבוד, ואני מרגישה טוב יותר... (או במילים אחרות - התפרעות איפורית שנעשתה בלילה מתוך שעמום...)
הלק הוא Merino Cool של essie
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הלק מהמם עלייך '
הלק מהמם עלייך
01/01/2011 | 17:10
1
לצפיה ב-' כבר הספקתי לשכוח כמה את מהממת'
כבר הספקתי לשכוח כמה את מהממת
02/01/2011 | 19:00
1
וכולי געגוע
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גמני...'
גמני...
31/12/2010 | 23:32
3
16
יונית.בת 31.נשואה+1,טכנאית וטרינרית

כמה בנאלי שזה נשמע-לגלות את חדוות האימהות...זה שינה אותי לחלוטין,סדרי העדיפויות השתנו,וסוף כל סוף אני לא רודפת אחרי הזנב של עצמי...

לי ולמשפחתי-בריאות,אושר,אהבה,והרבה קניות כמובן... אה,ושהקטנצ'יק סוף סוף יילך לגן...

להיות פחות ביקורתית,בעיקר כלפי עצמי,אבל גם כלפי אחרים...

לישון (מצרך נדיר בימים אלו),לראות טוטורייאלס,לקנות בגדים ואיפור...(ואולי יהיה לי פנאי להתאפר כמו שאני רוצה,ולא במירוץ נגד השעון)
לא הספקתי לקרוא כלום..אם יש זמן,אנצל אותו לשינה

שרלוק הולמס,אווטאר . ואלו כ-ל הסרטים שראיתי השנה..פאתט!!

מייקאפ קולורסטיי 150 באף והמייקאפ המינרלי של אהבה
פודרה בלוט של מאק
מברשות 165,209,227,239,222 של מאק, וF80 ו226 של סיגמא
צ'יק סטיין של טארט בגוון קורלי,וסומק אינסטנט צ'יק של מאק
מסקרה דיורשואו אייקוניק
צללית קרמית של בנפיט(גט פיגי או סקיני ג'ינס),או פיינט ארטג'ם של מאק
אופס,יצאו לי 6 דברים..תתבעו אותי

קרם לחות של אסתי לאודר
מוס לפנים של מארי קור
מסיכה מטהרת של מארי קור
הסרום המתקן של קליניק (_EVEN BETTER)
מסיר איפור עיניים של סופט טאץ'(!!!)
קרם עיניים של קליניק

כרטיס טיסה  היישר לספורה ניו יורק!! (אז מה אם אלף ש"ח זה טיפה בים,תנו לי לחלום...)

צירפתי תמונה של הילדה הגדולה שלי מפורים האחרון..רבאק,תראו איזה איילנר טבעי יש לכלבה הזו!! רוצה גם...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה מתוקה הכלבה...'
איזה מתוקה הכלבה...
01/01/2011 | 11:05
לצפיה ב-'איזו חמודה '
איזו חמודה
01/01/2011 | 13:56
לצפיה ב-'איזו מתוקה!!'
איזו מתוקה!!
01/01/2011 | 16:13
לצפיה ב-'עושה הפוגה במהלך מסיכת פיג'מות ועונה'
עושה הפוגה במהלך מסיכת פיג'מות ועונה
01/01/2011 | 00:05
1
למי שעוד לא יודעת:
רותי, בת 43 וחודשיים (היום), מנהלת חשבונות (כן, לא להאמין), נשואה+3 (תמונה אין לי כרגע כי אני במחשב של הבן...)

בני הבכור יצא להוסטל - ואנחנו יכולים סופסוף לנהל חיים קצת יותר נורמליים...
ופה פגשתי כמה חברות נהדרות...

שיפור במצב הכלכלי (שהשהות פה כנראה לא תורמת לו אבל התמכרתי...)

להירגע מהבזבוזיאדה

לאפות, להתאפר...

הספר של יאיר לפיד על אביו - זכרונות אחרי מותי.

לא כ"כ ראיתי ...אולי השנה...

טופייסד
הנייקד
קולורסטיי באף או קלארינס 103 אברלאסטינג

קרם לחות לבידו / קרם לחות פרומאט של וישיי
סרום רימונים לבידו
קרם עיניים לבידו רימונים
קרם לילה רימונים לבידו
קרם ידיים גרניה אדום

פלטת ניו יורק של אורבן דיקיי
פלטה חדשה לצלליות של מאק + דיגיט + ביוטיפול איריס + סטארס אנד רוקטס + מינק אנד סייבל
מברשות מאק - 227+217 ועוד 239 נוספת
זה מה שבא לי לראש כרגע...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'להלה שנה אזרחית טובה וזה וזה. '
להלה שנה אזרחית טובה וזה וזה.
01/01/2011 | 00:36
10
18
אז כמו שאפשר להבין קוראים לי לירון, אני בת 18 ואוטוטו (חודש ושמונה ימים :'() מתגייסת.
אין לי בעל והוא גם לא נראה באופק

אם אפשר לקרוא לסיום תיכון משהו משמעותי אז נניח שזה. טיילתי הרבה בעולם, חוויתי הרבה חוויות טובות יותר וטובות פחות.. הייתה שנה מעולה בסה"כ.

שיבוץ טוב ביחידה שלי חחחח חנוני ככל שיישמע, ושיהיה לי טוב שם. ורק בריאות לכל המשפחה שלי היקרה והאהובה.

סבלנות ושליטה במצבי רוח שלי איי גס.

לא משנה איפה כמה למה. לשמוע מוזיקה. שופינג, איפורי בעיקר. הכלבה שלי המדהימה מהממת מושלמת. לקרוא ספרים ולראות סרטים טובים. לראות גוסיפ גירל ו90210 והאוס.
אה ומזג אוויר חורפי עושה לי טוב על הלב.

הכלב היהודי. ממש ממש התחברתי אליו כי אני כזאת חולת חיות.
המעגל העשירי של ג'ודי פיקו, קשה ממש להתחבר אליו ואני לא בטוחה שאני אוהבת אותו, אבל ללא ספק הבחורה חתיכת כישרון, פשוט בלעתי את הספר.

שאטר איילנד, התחלה, ג'ון היקר כי צ'אנינג טאטום כזה, הארי פוטר 7 (!!!!), מגודלים.

אברלסטינג של קלארינס
אול דאט גליטרס וסאטין טופ
פלואידליין בלאקטראק עם מברשת של וואו
וכי אני ממש ממש חייבת עוד אחד, אז גרייט לאש - מסקרה של מייבליין. נו ואם אפשר גם את מברשת 224 של מאק. פליז?

גיליתי אותו רק לאחרונה כשהסבון פנים שלי היה במקלחת של אבאמא והם ישנו ולא רציתי להפריע - סבון פנים של פעם, אסותא שמו, שפשוט עשה לי פלאים לפנים ולשאריות הסימנים מהחצ'קונים שלא הטשטשו למעלה מארבעה חודשים.
קרם פנים חסר שם שהקוסמטיקאית שלי נתנה לי והוא מעולה לי
מסיר איפור של גרנייה
ואין לי עוד אז זה מתקזז יפה עם המסקרה וה224 מהסעיף הקודם.

דאלאס של בנפיט, אברלסטינג, סטארס&רוקטס, 3 שפתונים של ניקס, גלוס קינמון של איב סאן לורן, פודרת בלוט, הוט אנד נוטי של מאק, ונראה לי שאפילו יישאר לי כסף לכמה דיסקים שבא לי

שתהיה שנה אזרחית טובה ומאושרת!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזו יפה :]]'
איזו יפה :]]
01/01/2011 | 08:39
1
לצפיה ב-'איפה משיגים את האסותא הזה? '
איפה משיגים את האסותא הזה?
01/01/2011 | 13:58
6
2
לצפיה ב-'אם אני לא טועה,'
אם אני לא טועה,
01/01/2011 | 14:20
5
5
הוא נמצא בסופר פארם איפה שהסבונים המוצקים. הוא עולה איזה ארבעה שקלים והוא ממש נראה כמו סבון מוצק לידיים. קחי בחשבון שחייב להשתמש אחריו בקרם לחות כי הוא עושה תחושה של עור יבש אבל אחרי קרם הלחות...
המחיר שלו מצחיק ככה שגם אם הוא לא עוזר לך אפילו לא חראם על הכסף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני אלך לחפש! תודה רבה! '
אני אלך לחפש! תודה רבה!
01/01/2011 | 14:38
לצפיה ב-'אני מצאתי בניו פארם שער ראשון.אם הוא לא'
אני מצאתי בניו פארם שער ראשון.אם הוא לא
01/01/2011 | 19:21
1
4
עוזר לך אפשר לנקות איתו את מברשות האיפור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אצלי זה השימוש הנוסף שלו, יש לי שניים '
אצלי זה השימוש הנוסף שלו, יש לי שניים
01/01/2011 | 21:06
לצפיה ב-'הוא טוב גם לעור שמן?'
הוא טוב גם לעור שמן?
03/01/2011 | 19:34
1
לצפיה ב-'אם אני לא טועה יש אחד שמיוחד לעור שמן,'
אם אני לא טועה יש אחד שמיוחד לעור שמן,
03/01/2011 | 21:54
2
אבל לא רוצה להגיד סתם. אני יכולה להגיד לך שהעור שלי נוטה לשמנוניות לפעמים וזה בסדר גמור לי. הכי פשוט באמת ללכת ולהסתכל אם יש אחד שמיועד לעור שמן, וגם אם לא -בשביל הארבעה שקלים האלה כדאי לנסות את הרגיל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את יפיפיה! '
את יפיפיה!
01/01/2011 | 19:20
1
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 21:12
לצפיה ב-'Well... you all know me, but here we go'
Well... you all know me, but here we go
01/01/2011 | 03:08
11
13
הצגה עצמית קצרה: נימרוד AKA Caligo Bastet  זקנה ממורמרת לעד, בן 18 (עוד מעט 19) וכרגע לומד איפור אצל עדה לזורגן, בתקווה ללמוד עיצוב שיער גם בקרוב.
מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? טובים? שסיימתי תיכון ולא אצטרך לחזור יותר למקום הנוראי הזה. משמעותיים? הכל ויותר מדי, הרוב רע... (ביניהם שהכלבה שלי מתה, הסיוט שעברתי עם התיכון שסיימתי, הרבה מחלות במשפחה ועוד ועוד...).
מה אני מאחל לעצמי בשנה החדשה? שסוף סוף אהיה חופשי ואצליח איכשהו למצוא איך לחיות בעולם הזה.
במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? להשתפר בלעשות דברים ולא להתעצל כרגיל, באמת לדחוף את עצמי ולהביא את עצמי לגבהים חדשים.
מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לשיר, לכתוב, לאפר/להתאפר (obviously), לעצב שיער (בעיקר שלי P:), להתעסק בדברים שקשורים לאיפור ושיער כמובן, אופנה אלטרנטיבית, בעלי חיים אממ ומוזיקה בכלליות.
מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? האמת שממש לא יצא לי לקרוא ספרים השנה, קצת התרחקתי מזה. קראתי קצת על מיתולוגיות שבכלליות אני מאוד אוהב, אבל חוץ מזה... לא ממש קראתי.
מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? הארי פוטר שלשם שינוי לא הוכרז ע"י כאכזבה!
The Gwen Araujo Story סרט פשוט מדהים שגרם לי לבכות (וזה נדיר) ומבוסס על סיפור אמיתי ואני לא אוהב סרטי דרמה בדר"כ.
Pan's Labyrinth שחשבתי שיהיה סרט פנטזיה ובסוף התברר שאין בו הרבה פנטזיה אבל עדיין סרט פשוט מדהים ומאוד מאוד מדכא אני חייב לציין.
וסדרות... אני רואה עכשיו את RuPaul's Drag Race סדרה פשוט מעולה!
אם הייתי יכול לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולך?
Clarins Everlasting Foundation
M.A.C's Shivering White
2 צלליות של וואו: אחת לגבות ואחת ורודה כסומק (משתמש בה בשילוב עם צללית מאוד שימרית של ליידי קר בשביל שימר מדהים וזול מאוד).
M.A.C's Fluidline
הרבה הרבה ריסים שחורים, מלאים וארוכים של חברות שונות ומשונות.

וכל המברשות שלי, כי נו באמת זה מספיק קשה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בשנה החדשה, אני לא יכול גם לבחור בין המברשות P:
אם הייתי יכול לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולך?
כל המוצרים שיש לי מהקוסמטיקאית שלי, עשו לי פלאים לעור הפנים.
משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה?
מגפי פלטפורמה, כמה צלליות מ Sugar Pill וכמה מברשות נחוצות מ MAC. אם יישאר לי כסף אז אזמין גם דברים מ Illamasqua ! (אוף אבל אני צריך גם דברים לשיער :(   )

תמונה (השיער לא נראה משהו, עכשיו הבנתי איך לסדר אותו יותר נורמלי) ------------------------------->
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הו ואיך שכחתי: להופיע ולדגמן אני אוהב'
הו ואיך שכחתי: להופיע ולדגמן אני אוהב
01/01/2011 | 03:09
1
2
לצפיה ב-'וזה אמור להיות: לא הוכרז על ידי P:'
וזה אמור להיות: לא הוכרז על ידי P:
01/01/2011 | 03:10
1
לצפיה ב-'הורס בריאות אתה! '
הורס בריאות אתה!
01/01/2011 | 19:24
2
2
משתתפת בצערך על מות הכלבה והמחלות במשפחה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הן מי שמדברת! D: '
הן מי שמדברת! D:
01/01/2011 | 21:22
1
3
לצפיה ב-'ממורמרת!'
ממורמרת!
01/01/2011 | 21:19
1
3
אתה מדהים >:

ואני מאודמאוד מעריכה אותך.
ומקנאה בזה שאתה כבר סיימת תיכון.
משתתפת בצערך בקשר למוות של הכלבה שלך ובקשר למחלות במשפחה.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 21:24
1
לצפיה ב-'פה השיער לא משהו?!'
פה השיער לא משהו?!
02/01/2011 | 00:56
1
3
אתה לא רציני?
תיכף תגיד שזה יום גרוע שלך?!

אתה צובע לבד בבית? לי לקח המון זמן להגיע לכזה צבע, עד שהתייאשתי, עשיתי קחת וחזרתי לצבע שלי...שחור (:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' '
02/01/2011 | 01:16
2
מבחינת איך שנראיתי, כן זה יום לא משהו שלי P:
הייתי עם האיפור הזה 10 שעות. אבל בנוגע לשיער... הייתה לי בעיה בתכנון השכבות כדי להגיע למראה השיער שרציתי ורק עכשיו פתרתי אותה (והזמנתי עוד תוספות כדי לפתור אותה) אז במציאות זה נראה קצת מוזר P:

ויאפ אני צובע לבד (בעזרתה של ידידה שלי כי אני לא מגיע למאחורה מן הסתם P:). זה לא צבע קל בכלל, חקרתי הרבה כדי להגיע אליו, מה גם שאין ממש מידע באינטרנט (לא מידע שימושי בכל אופן).

ותודה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אמא'לה, אתה מהמם ם,ם'
אמא'לה, אתה מהמם ם,ם
02/01/2011 | 11:12
1
1
לצפיה ב-'הו תודה רבה D: '
הו תודה רבה D:
02/01/2011 | 16:24
2
לצפיה ב-'יאללה, גמני עונה ב4 בבוקר '
יאללה, גמני עונה ב4 בבוקר
01/01/2011 | 03:58
17
11
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה נועה בת 24 [לפני שלושה ימים בדיוק , נשואה כבר שנה + לאיש המקסים שלי, יש לנו שני ילדים ממין חתולי מתעסקת במחשבים ועובדת בהייטק, ולומדת הנדסה תעשייה וניהול

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? לפני שנה וקצת התחתנתי ובפסח טסנו לירח דבש [יש בכך שני דברים טובים: ירח דבש + השהייה באיטליה ואוכל נהדר במקום הזבל שיש כאן בארץ בפסח].
חוצמזה שהחלטתי בדיוק לפני שנה לעזוב תואר שעשה לי רע מאד ולהתחיל תואר אחר.
בשנה הזו החיים אילצו אותי להתבגר יותר ממה שתכננתי, בעיקר כשראיתי את סבתא שלי דועכת לנו מול הפרצוף ואת המשפחה מתפרקת בעקבות זה. לצערי זה לא דבר טוב, אבל הוא משמעותי.

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? הרבה בריאות, שקט והצלחה בלימודים.

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? לשבת על התחת יותר ולעשות קצת ספורט [שונאת, שונאת, שונאת ספורט. זה משעמם, מעייף ומייזע אבל הגוף שלי עוד שנייה מתפרק.. אז אני חייבת ]

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לישון כמה שאפשר , להתבטל ולקרוא ספרים

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? לצערי, לא קראתי הרבה... למרות שבעברי הייתי תולעת ספרים אבל אהבתי את ילד 44/טום רוב סמית

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? ההתחלה.. בהחלט סרט נחמד סופסוף.

F&B עם מעט DWL
צללית לגבות + ג'ל לגבות
כל מסקרה מפרידה
לובלו
סומק Prim & Proper
MSN בגוון מדיום דארק- כמעט פודרה וכברונזר

מי פנים משיטת שלושת השלבים של קליניק

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? מגפיים שטוחות בצבע קאמל או חום כהה יותר, פשוטות, נקיות [בלי אבזמים, ניטים, רצועות ושאר קשקושיידה] והכי חשוב? שיהיו יחסית צמודות על רגלי הגפרור שלי [כי אחרת, אני נראת כמו רפתן]  

שנה נהדרת לכולם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' תפוזבל חתך לי את תשובה 9'
תפוזבל חתך לי את תשובה 9
01/01/2011 | 04:01
2
1
מי פנים משיטת שלושת השלבים של קליניק
קרם לחות של אסתי לאודר
קרם עיניים של מאק
שמן הידרופילי של מאק
סבון פנים של אסתי לאודר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נוע'לה איזו תמונה חמודה!! (בדיוק כמוך!)'
נוע'לה איזו תמונה חמודה!! (בדיוק כמוך!)
01/01/2011 | 15:11
1
לצפיה ב-' תודה מותק'
תודה מותק
01/01/2011 | 17:11
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
01/01/2011 | 13:59
1
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/01/2011 | 17:12
לצפיה ב-'אנחנו חולקות אותו תאריך יומולדת?'
אנחנו חולקות אותו תאריך יומולדת?
01/01/2011 | 17:03
11
3
לצפיה ב-'בהחלט '
בהחלט
01/01/2011 | 17:07
1

אני יודעת את זה עוד מפורום חתונות..
צחקנו על זה שאנחנו חולקות את אותו תאריך הלידה ואת הQ כאולם אירועים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אהה נכון, אני סנילית :)'
אהה נכון, אני סנילית :)
01/01/2011 | 17:37
לצפיה ב-' לשתיכן היה יומולדת ולא אמרתן כלום?'
לשתיכן היה יומולדת ולא אמרתן כלום?
01/01/2011 | 22:40
2
אז קודם כל - מזל טוב
ומזל-טוב ליום הנישואין, אם אני זוכרת נכון, זה היה ממש לפני שנה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איך זכרת, מדהימה אחת??'
איך זכרת, מדהימה אחת??
01/01/2011 | 23:21
1
יום הנישואים שלי ב-10 לינואר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' זכרתי שזה היה סמוך מאוד לאח שלי...'
זכרתי שזה היה סמוך מאוד לאח שלי...
02/01/2011 | 13:42
הוא התחתן ב- 7.1
הרבה מזל-טוב! מאחלת לכם יום נישואין כייפי ומפנק, ואם עברתם בשלום את השנה הראשונה - אתם על הדרך הנכונה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזל טוב לשתיכן'
מזל טוב לשתיכן
02/01/2011 | 00:38
2
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/01/2011 | 12:50
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
02/01/2011 | 21:38
לצפיה ב-'מזל טוב לנועה ולאלכס (גם אם בדיעבד), שתהיה'
מזל טוב לנועה ולאלכס (גם אם בדיעבד), שתהיה
02/01/2011 | 08:57
2
לכן שנה טובה מאוד של בריאות קודם כל, שמחה וסיפוק והרגשה של התקדמות למקומות שכל אחת מכן רוצה להגיע.
אתן לא רק חולקות יום הולדת משותף, שתיכן נשואות יחסית חדשות, שתיכן עשיתן שינויים מסויימים בחיים... איזה יופי.
הרבה הרבה בשורות טובות והמשך פעילות כאן בפורום, שתיכן תורמות המון!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה מותק '
תודה מותק
02/01/2011 | 12:52
לצפיה ב-'תודהההההה '
תודהההההה
02/01/2011 | 21:42
לצפיה ב-'היי, אם עדיין יש למישהו חשק להמשיך לקרוא אז'
היי, אם עדיין יש למישהו חשק להמשיך לקרוא אז
01/01/2011 | 09:37
3
3
1. אני בת 32, נשואה, כרגע בחל"ת
2. הדבר הכי משמעותי הוא שסוף סוף נכנסתי להריון וגם ילדתי בת מקסימה
3. אני מאחלת לעצמי ולמשפחתי בריאות ואהבה ושאצליח לחזור לעבודה עם שעות יותר נורמליות ופחות יסורי מצפון מבחינה אימהית
4. מקווה שאצליח להיות קצת אסרטיבית, שאשפר את התזונה שלי. שלא אשמין אך שאמא שלי תפסיק לומר לי שאני נראית רזה. על כושר אני בכלל לא חולמת כי אני עצלנית מדי.
5. עד לא מזמן מאוד אהבתי לקרוא, לפתור תשבצים ולאכול המון סקיפי שברי בוטנים. עכשיו אני מבלה כל רגע עם הפיצית החדשה
6. קראתי כ"כ הרבה עד לא מזמן ואני פשוט לט זוכרת שמות מרוב שאני קוראת ומייד עוברת לספר הבא
7. כמעט ולא רואה סרטים. בגלל נדודי שינה שהיו לי בהריון ראיתי המון שטויות ב VOD אך לא סרטים ועכשיו אני סתם בוהה.
8. איליינר ג'ל של ואוו
   מסקרה של YSL
   מסקרה של אסתי לאודר (הרגילה השמנה)
   מייקאפ דאבל וור + המינרלי של שרית
   צלליות סגולות, לא משנה של מי
9. קרם לחות של לנקום
    מסיר איפור לעינייים של גרנייה
    מסיר איפור לעיניים של ליד קר
    סבון פנים קלין אנד קליר
    קרם ידיים של גרנייה
10. בגדים כי כשהייתי בהריון לא קניתי בגלל הבטן ועכשיו אני לא קונה כי אין לי זמן למדוד. הכי דחוף זה ג'ינס אז אולי הייתי מזמינה בתפירה מיוחדת כי 34 כבר לוחץ ו 36 גדול ואם היה נשאר משהו אז השתלת ריסים תמידית ללא צורך בתחזוק
זהו ושנה אזרחית מקסימה לכולם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
02/01/2011 | 18:33
2
שתגדלי אותה בהרבה אושר ונחת!
ומאחלת לך כמה שיותר שעות שינה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה. אושר יש וזה הכי חשוב'
תודה רבה. אושר יש וזה הכי חשוב
02/01/2011 | 20:11
1
אגב, לא שכחתי לגבי המייקאפ, אם את רוצה לבוא לנסות או שאשלח לך מעט בדואר אז תשלחי לי מסר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/01/2011 | 20:54
לצפיה ב-'אהמ,למרות שאתן יודעות עליי יותר מידי'
אהמ,למרות שאתן יודעות עליי יותר מידי
01/01/2011 | 10:25
17
17
זוהר, בת 21, מסיימת השנה תואר בתולדות האומנות באוניברסיטה העברית(וכנראה שממשיכה לתואר שני), סטייליסטית בזמני הפנוי, תפוסה חזק מאוד, עוד מעט 5 שנים.
את הפנים שלי ראיתן יותר מידי וגם ככה כל מה שאכפת לכן זה השיער, אז תמונה בגוד הייר דיי.

ראשית, עשיתי "הסבה" ונהייתי סטייליסטית וזה פשוט כיף ונהדר לי וגורם לי לאושר שנית, הוכחתי לעצמי ולמרצים שלי מה אני שווה  וקיבלתי פידבקים מטורפים לחלוטין על עבודות שכתבתי. שלישית, אלכס השתחרר! זה היה אירוע מכונן במערכת היחסים שלנו... ואחרון חביב, גיליתי סופסוף מה בדיוק פוגע לי באיכות החיים ואיך מטפלים בזה.

לרדת את עשרת הק"ג הארורים האלו, לסיים את התואר עם ממוצע של 90, שהקריירה שלי בסטיילינג תמשיך פשוט לנסוק מעלה, שאני אקבל כבר איזה טור בעיתון כי מגיע לי, ושאני אקבל כבר טבעת

להיות יותר סבלנית, פחות קוטרית, להבין שאני כנראה לא אשנה את העולם ולהפסיק לאכול את הלב על זה, לחפש מישהו שיצלם אותי לבלוג, להפסיק להיות מבריזנית כפייתית, לעבור דירה ולאמץ עוד כלב.

סטיילינג...לחלוטין. אבל גם להתאמן,לקרוא, לצייר, לראות סרטים וסדרות טובות, לרבוץ במיטה עם אלכס ולצאת לרקוד!!

אני דיי סנילית ואני קוראת הרבה אז תסלחו לי שאני לא זוכרת אבל אחד הטובים שקראתי היה "פומפיי", על הימים שלפני התפרצות הווזוביוס.
את שני הספרים הראשונים בטרילוגית "המגדלית" של קתלין מקוגאן, "המיוחלת" ו"ספר האהבה". אבל זה לזונות ישו כמוני בלבד... חצי פנטזיה וחצי לא ודרך שונה גמרי לראות את הנצרות.

אוואטר! אליס, ו"אזרח שומר חוק" נראה לי שככה קוראים לסרט. אני רואה המון המון סרטים ובוודאות ראיתי טובים יותר, אני פשוט לא זוכרת.
אבל אל תראו את 13.
נוראי.

עפרון שחור של פופה, דיווה לאשס של פופה, צללית סאטין טופ של מאק, פלאוידליין בלאקטרק ומברשת זוויתית של ג'ייד.
וזה בגלל שמייקאפ,מוצרי הצלות,סומק ושפתונים אני לא באמת צריכה. להניח ולטשטש תמיד אפשר עם האצבעות...

קרם פנים של ד"ר פישר, קרם גוף של ויקי, בושם וומיניטי שקיבלתי אתמול(!), קרם הגנה של ד"ר פישר, סבון פנים (צריכה המלצה לאחד שלא מייבש, אלו של לוריאל הורגים אותי. יש המלצות?)

2 מעילים, אדום ובהיר ומגפיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מכוערת, מי מכיר אותך בכלל? '
מכוערת, מי מכיר אותך בכלל?
01/01/2011 | 13:48
1
4

את הורסת

מתי את באה להלביש אותי, גברת סטייליסטית??????
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה נשמתי!ומתי שיהיה לי זמן לנשום!'
תודה נשמתי!ומתי שיהיה לי זמן לנשום!
01/01/2011 | 17:04
לצפיה ב-'עשית לי ממש חשק לקרוא את הספרים'
עשית לי ממש חשק לקרוא את הספרים
01/01/2011 | 14:03
8
4
האלה גם!
ואיזה שיער
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הם מעולים!מומלץ בחום!וידעתי שרק השיער שלי'
הם מעולים!מומלץ בחום!וידעתי שרק השיער שלי
01/01/2011 | 17:15
7
3
לצפיה ב-'חס וחלילה שרק הוא!'
חס וחלילה שרק הוא!
01/01/2011 | 18:34
1
לצפיה ב-'השני לא הרגיז אותך?'
השני לא הרגיז אותך?
02/01/2011 | 00:25
5
2
אני די פריקית בקטע הזה, כאילו, יש לי בעיה חמורה עם נצרות, אבל "ספר האהבה" פשוט עצבן אותי, נורא רציתי להרביץ למישהו בסופו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קצת עיצבן אותי הקיטשיות שלו'
קצת עיצבן אותי הקיטשיות שלו
02/01/2011 | 15:55
4
2
אבל נראה מה יהיה באחרון...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איבד את האדג' והפואנטה לטעמי'
איבד את האדג' והפואנטה לטעמי
02/01/2011 | 20:35
3
1
לא יודעת אם קראת, אבל יש את "המבוך" של קייט מוס, המסגרת דומה, אבל הרבה יותר טוב.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת שזה אמור להיות מאוד "אדג'י"'
אני לא חושבת שזה אמור להיות מאוד "אדג'י"
03/01/2011 | 10:31
2
2
אם קראת את "אחרית הדבר" אפשר להבחין בקלות שמבחינתה מדובר בסיפור שלה, ש 95% ממנו הוא אמיתי לחלוטין והיא קצת שינתה אותו כדי לא להסתבך עם גורמים כמו הוותיקן.
וכל הפואנטה היא שישו ומריה מגדלנה היו נאהבים, כתבו בשורות משלהם והיו להם ילדים אבל שהכנסייה הקתולית לעולם לא תקבל את זה. וזה בדיוק מה שקרה בספר הזה.

לא קראתי, בהזדמנות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רעיון טוב לא עושה ספר טוב'
רעיון טוב לא עושה ספר טוב
03/01/2011 | 21:41
1
2
כתיבה טובה ומעניינת עושה ספר טוב, כזו שגורמת לך לשבת בקצה הכיסא ולתהות מה ואיך יקרה הלאה. בספר הראשון היא מצאה את המקום הזה, בספר השני היא פשוט איבדה את זה. כל ספר טוב צריך אדג' מסוים, משהו שיגע בקורא, בין אם יכאיב או יצחיק, אבל שיעורר רגש מסוים. אני ממש הרגשתי שהיא איבדה את זה בשני, וזה חבל, כי יש לו פוטנציאל יותר מלכל האחרים, בז'אנר "ישו, מריה והילדים שלהם" אנחנו כמעט לא זוכים לראות מה באמת קורה אחרי שהצאצא או הגלגול החמישימיליון של מריה מקבלים את מה שהם, איך זה נמשך בחיי היום יום. קת'לין מקגואן הציעה לנו את הזווית הזו, אבל לא עשתה עם זה כלום, זה ממש אכזב אותי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני מכירה אנשים שחשבו שלא היה לה את זה'
אני מכירה אנשים שחשבו שלא היה לה את זה
03/01/2011 | 21:53
2
כבר בראשון.
אני אהבתי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נסי את סבון הפנים של "אהבה" לא מייבש, אחלה!'
נסי את סבון הפנים של "אהבה" לא מייבש, אחלה!
01/01/2011 | 15:17
1
לצפיה ב-'תודה אמירה, אנסה!'
תודה אמירה, אנסה!
01/01/2011 | 17:16
לצפיה ב-'אני בדר"כ משתמשת ב-mud cleansing gel'
אני בדר"כ משתמשת ב-mud cleansing gel
01/01/2011 | 18:35
3
של natural sea beauty
בעיקר כי יש לאבא שלי נטיה לקנות את המוצרים האלה לקליינטים בחו"ל ואני מקבלת שאריות.. :)
אבל זה מעולה! ולא מייבש בכלל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איפה מוכרים את זה?'
איפה מוכרים את זה?
01/01/2011 | 21:54
2
1
לצפיה ב-'האמת ששלי צמד מגיע מהדיוטי פרי, '
האמת ששלי צמד מגיע מהדיוטי פרי,
02/01/2011 | 12:56
1
לא חשבתי על זה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'צמד=תמיד!'
צמד=תמיד!
02/01/2011 | 13:48
אני עקומה מהפלאפון :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני עונה :)'
גם אני עונה :)
01/01/2011 | 10:36
5

אני אולגה, בת 27, דוקטורנטית למשפטים, גרה עם החבר :)

יצאתי מהבית של ההורים ועברתי לגור עם ההורים, נסעתי פעם ראשונה ללונדון ולניו יורק, הבנתי על מה בערך אני רוצה לכתוב את הדוקטורט, הכרתי כמה חברות חדשות ומדהימות

להתקדם כמו שצריך בדוקטורט, המשך של הזוגיות הנפלאה, לרדת 5 קילו, אה ואיכשהו להרוויח מספיק כסף כדי לממן את תחביב השופינג שלי

להצליח להכריח את עצמי לעבוד כמו שצריך, לסדר ולנקות את הבית, לאכול מסודר ולעשות התעמלות

שופינג, לראות סדרות שאני אוהבת, לבלות זמן עם החבר, לקרוא, לכתוב שירים, לבלות עם חברות

האמת שבגלל הדוקטורט לא יוצא לי לקרוא כמו שהייתי רוצה. אבל מה שאני זוכרת עמודי תבל (עולם ללא קץ מחכה אצלי על הכוונת) - עלילה מעניינת וממש מציג תמונה ריאליסטית של ימי ביניים, הספרים החדשים של ג'ודי פיקו - אני תמיד אוהבת את הספרים שלה מאז שומרת אחותי למרות שבתכלס לכולם יש את אותו הקטע, אוהבת לא אוהבת למרות שהוא ספר בנות, קליל ובאמת גרם לי לחשוב

לא יוצא לי כמעט לראות אבל הזכורים לטובה: התחלה - אני אוהבת סרטים עם עלילה מסובכת, שאטר איילנד - אותו כנ"ל (מצחיק אותי ששניהם של לאונרדו דיקפריו אבל אין לי איזה משהו מיוחד כלפיו) ו - easy A בקטגוריית של סרטי הבנות החמודים :)

טיינט מירקאל החדש של לנקום - אין ספק המייקאפ המוצלח עד עכשיו
מסקרה וירטואוז של לנקום - היה לי אותה בערכת מיני והתאהבתי, עכשיו אני עם ההיפנוז דרמה ורק מחכה שהיא תגמר
אודם פרו לונגוור של מאק בגוון unlimited (אני עדיין מנסה לחשוב על איזה עוד גוון שלהם כדאי לי לקנות כי אני ממש אוהבת את האודם)
פלטת הצלליות הורודות עם שחור שיצאה ללנקום לפני כמה שנים - למרות שזו אולי קצת רמאות אבל זה בא ביחד :)
מברשת הסומק של מאק (אני יכולה להשתמש בצלליות בתור סומק וזה גם הדבר היחיד שלא ברור לי איך אני אצליח לשים עם הידיים)

וואי זה היה קשה....

קרם פנים מסדרת אורז אדום של לאוקסיטן
קרם עיניים מסדרת תפוח של לאוקסיטן
מגבונים לעיניים של ד"ר פישר שמתפקדים אצלי על תקן מסיר איפור
קצף לניקוי מסדרת הענף המוזהב של לאוקסיטן
מסיכת האורז (המדהימה!) של לאוקסיטן

(אני חושב שדי ברור לאיזה חברה אני מכורה אבל יש עוד כל כך הרבה דברים שאני רוצה לכלול בחמשת המוצרים.....)

מגפונים אפורים, קרדיגן שחור, סומק חדש שיתאים לי לחורף, חולצה או שתיים לחורף שהן לא סריג (מה כבר נגמר הכסף? אני צריכה הרבה יותר מ-1000)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
01/01/2011 | 12:42
2

אז ככה, קוראית לי מלכה, אני בת 30 מרמת גן, אני מנהלת השקעות בחברה גדולה , נשואה כבר שנתיים

מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?

סיימתי את התואר השני שלי במנהל עסקים עם התמחות במימון, קנינו דירה וגם עברנו אליה, עשיתי שינוי גדול בתזונה שלי, היינו שבוע בלונדון והיה אדיר

המון בריאות, אהבה אושר ושמחה

להקדיש יותר זמן לספורט ולאכול בריא

מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?

להיפגש עם חברות, לאכול במסעדות שוות, לצייר, לקרוא, ללכת לפארק, לשבת בים ( לא בקיץ) ולאחרונה גם לבשל

תנועה אחת לא נכונה של מירב עוז

ההתחלה - אין ספק אחד הטובים

מייקאפ פייס אנד בודי של מאק, פלויידליין בלאקטראק של מאק, צללית קרם של בנפיט ( סמבה די לובס מי), סומק קורליסטה של בנפיט, מסקרה YSL, פודרה HD של מופה
,

סבון פנים של כריסטינה, סרום לחות של ביוטרם, קרם פנים של ביוטרם, קרם עיניים של קליניק, מסיר איפור דו פאזי של גרנייה

בגדים, אקססוריז, נעלים או סדנת בישול שאני רוצה לעשות כבר מלא זמן

מאחלת לכולכן שנה אזרחית מוצלחת רגועה וצבעונית
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 14:05
1
כבר שנתיים?! פ$# איך שהזמן עף...
קניתם... עברתם.... וואו, נראה לי שממש ממש ממש         .ממש. המון זמן לא דיברנו.

נ.ב. איזה גשם מהמם בחוץ, נכון?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
01/01/2011 | 21:23
לצפיה ב-'גם אני עונה!'
גם אני עונה!
01/01/2011 | 13:10
3
10
1) אני אפרת בזרקון אני בת 33, נשואה טריה לאור שחר (בעצם, כבר 8 חודשים...), ואמא לחתול שמנמן במיוחד.
אני מטפלת זן-שיאצו בקלינקה שלי בת"א
עורכת תכניות רדיו בספרות ברשת א'
מנהלת קבוצה של בעלי עסקים עצמאיים בת"א (אגב, אנחנו מחפשים מאפרת / קוסמטיקאית / גם וגם שתצטרף אלינו... מוזמנות לפנות בפרטי לפרטים)
ויש לי תחביב חדש שאולי אתן יודעות עליו - איפור...

התמונה היא תמונה שצילמתי את עצמי כשרציתי להעלות איפור שעשיתי. את האיפור אי אפשר ממש לראות, אבל אותי - כן...

2)הדבר הכי משמעותי היה, כמובן - החתונה! שהיתה כיף גדול. אחרי שפורום חתונות "התייתר", הגעתי לפורום הזה, שאין לו תאריך-תפוגה.

3)בשנה החדשה אני מאחלת לעצמי הרבה שגשוג מקצועי, זוגי ומשפחתי.

4)בשנה החדשה אני רוצה להשתפר גם בניהול זמן וגם בסדר בבית ובניירת.
התמרונים בין 2 עבודות הם לא פשוטים, במיוחד אם אני עובדת בשביל לחיות ולא להפך... ואני רוצה להזקיע יותר זמן בחברות ובזוגיות.

5)בשעות הפנאי אני אוהבת
- לעשות נסיונות מוזרים באיפור;
- לקרוא (בין 5-6 ספרים בשבוע, זה שילוב של כיף וחלק מהעבודה);
- לרקוד סווינג! בן זוגי ואני משתדלים להתמיד פעם בשבוע;
- אין לי הרבה שעות פנאי..

6) הספרים הטובים שקראתי השנה:
פעמון איסלנד / הלדור לקסנס: ספר מדהים על איסלנד של סוף המאה התשע-עשרה. פוליטיקה, ציניות, פמיניזם, ספרות, קולוניאליזם, תככים והרבה הרבה שלג.  ספר מורכב ביותר שגרם לי הנאה גדולה.
שעת הפעמונים / ז'ורז' סימנון: שתי נובלות בספר אחד. עד השנה לא קראתי את סימנון, והוא נכנס בבת-אחת לרשימת חמשת הסופרים הגדולים שלי. כותב מדהים, כמה רמות מעל כל סופר אחר שקראתי. איכות אמיתית ולא של רבי-מכר. הסיפור הראשון הוא על אדם שמרותק למיטת בית חולים ומשם צופה על חייו. הסיפור השני הוא על איכר שמתאהב במשרתת שמגיעה לביתו. מה שמאפיין את סימנון הוא תובנות מאוד מעמיקות על נפש האדם מתוך כיוונים מפתיעים לגמרי.

7)סרטים - ראיתי מלא אבל אני לא ממש זוכרת אף אחד מהם.
חשוב לראות את "המדריך למהפכה" של דורון צברי, |סהדגש| על התנהלות רשות השידור בהנהגת ג'ו בראל. מצחיק, מדכא ובעיקר מקומם.

8) חמישה מוצרי איפור:
1. מברשת סיגמא F80
2. מייקאפ (לא משנה איזה, העיקר שיתאים, יכסה וישאר 12 שעות...)
3. אייליינר ג'ל Black Cherry של מאד מינרלס
4. פודרה בגוון Pride and Joy של שרית מינרלז
5. מסקרה היי דפינישן של קליניק.

9) חמישה מוצרי טיפוח:
1. סבון פנים עדין של חנה גרנות (קוסמטיקאית פרטית, פ"ת)
2. לחות לעור שמן ברבדוס של אנה לוטן
3. מסכת צמחים סיניים של מאיה נוריאלי (מדקרת סינית, ראש פינה)
4. שפתון אלוורה לשפתיים של Forever Living Products
5. קרם עיניים של Forever Living Products

10)אלף שקל? עכשיו? הייתי נכנסת למאק וקונה מברשות וכל מיני דברים שאני ממש צריכה.  
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוך,הכל יצא מודגש. סליחה, לא התכוונתי "לצעוק"'
אוך,הכל יצא מודגש. סליחה, לא התכוונתי "לצעוק"
01/01/2011 | 13:13
לצפיה ב-'נעים מאוד אפרת וברוך הבא '
נעים מאוד אפרת וברוך הבא
01/01/2011 | 14:26
לצפיה ב-'נשמע מסקרן המסיכת צמחים סיניים הזאת...'
נשמע מסקרן המסיכת צמחים סיניים הזאת...
01/01/2011 | 15:27
וגם בהיתי בעניין בהמלצות שלך לספרים, אני כעת בתקופה של ספרים פחות עמוקים אבל לפחות עכשיו אני יודעת למי לפנות להמלצות!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
01/01/2011 | 13:46
4
1)הצגה עצמית קצרה: היי, קוראים לי דבורה,בת 23,עובדת במשרד שרחוק 10 צעדים מהבית וממוקם במשק המשפחתי(ובכל זא אני מתאפרת כל בוקר!), רווקה אך תפוסה חזק

2)מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? מממ זאת הייתה שנה עם הרבה עליות ומורדות, הייתי בדרום אמריקה וזה היה הדבר הכי מדהים שעשיתי השנה,ללא ספק!

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? לנצל את הזמן טוב לפני שאני משתעבדת ללימודים,ולהפסיק לקחת הכל כ"כ קשה...

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? להרגע-בכל תחומי החיים וגם עם הבזבוזים- ואני יודעת שאני ממש לא הראשונה שאומרת שהגלישה בפורום לא ממש תורמת לעניין!

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לקרוא,לאחרונה נרשמתי לחדר כושר אבל זה עוד לא בשלב שזה עושה לי הרגשה טובה-יותר בכיוון של התכווצות שרירים.

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? כפרה של איאן מקיואן(שיט הספר לא ליידי ואני לא בטוחה שככה קוראים לו) הוא בהחלט אחד הספרים הטובים שקראתי, מתחיל טיפה משעמם אבל הוא פשוט טוב!

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? התחלה- עם ליאונרדו דיקפריו. סרט שמשחק לך עם הראש

המייקאפ של שרית מינרלז, מברשת 129 של מאק, סומק בלאשבייבי, צללית סטרוברי פאדג' של קליניק, פריימר לעיניים של עפרה

קרם לחות שלושת השלבים של קליניק, 7 די סקראב של קליניק, קרם הגנה SPF50- גם של קליניק, סיליקון לשיער של לוריאל פרופשונלס, טוב אין ל עוד אחד!

האמת שלא יהיה לי מושג כי אני מאלו שרק רוצות שדבר כזה יקרה וברגע שיש לי זיכוי/גיפ קארד/יומולדת אני שוכחת מה אני רוצה!
אבל סביר להניח שאני אכנס למאק ואקנה צלליות או פיגמנטים רנדומלים שפשוט יראו לי יפים. אני גם רוצה הרבה זמן לנסות את המסקרה המפורסמת של איב סאן לורן אבל אני מחכה למבצע 50% שאולי יחזור אי פעם ואז אבדוק אותה.וגם את הפריימר לעיניים של טו פייסד ופלטה נייקד של אורבן דקיי, שבתקווה כן יגיעו אליי בעוד כמה שבועות!

זהו, אני באמת קוראת פה הרבה ואני מקווה שתקבלו אותי פה כי אני צריכה דחוף מישהו לחלוק איתו את השיגעון שלי לאיפור!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גמאני :)'
גמאני :)
01/01/2011 | 13:47
2
16
1)הצגה עצמית קצרה: שם:אור, גיל: 21, מקצוע: שירות לקוחות, מצב משפחתי:רווק - תמונה מצורפת
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? תחילת עבודה,סיום לימודי האיפור,הכרתי המון אנשים מדהימים.
3)מה אני מאחל לעצמי בשנה החדשה? להתפתח בכל נושא האיפור,לעבור למרכז,לקנות אוטו,למצוא עבודה בתחום האיפור,למצוא אהבה ובריאות :)
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? להשתחרר!!!!!!!!!!
5)מה אני אוהב לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?איפור,סרטים,מוזיקה,חברים טובים :)
6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? השנה בקושי קראתי ספרים האמת,הספר היחידי שאני זוכר שקראתי היה הקדוש הגולש והמנכ"ל של רובין שארמה,ספר מיוחד ביותר!
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? וואו כל כך הרבה סרטים אני רואה בשנה..שאני כבר לא זוכר, אני זוכר לטובה את 'ההתחלה','דמדומים',2012.
8)אם הייתי יכול לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולך (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? 5 מוצרי האיפור שלדעתי הכי חשובים הם :1.עיפרון שחור(ממש לא רלוונטי איזו חברה-אישית אני מעדיף את סופט טאץ) 2.פלטת צלליות של אטלייר מספר 12(מעושנים) 3.מסקרה ווליום אקספרס קולוטול של מייבילין ניו יורק. 4.מברשת קבוקי של ללין (כן כן ללין!) 5.אבקת סאטן SPO4 של B COSMIC.
9)אם הייתי יכול לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולך (שמות מוצרים ספציפיים)? 1. קרם גוף של BABY כיף 2. תרחיץ לפנים של DOVE לכל סוגי העור. 3.חימר לשיער של כיף  לעיצוב משתנה. 4.קרם ידיים של ד"ר פישר מועשר בשיבולת שועל. 5.דאורדורנט שחור של טיטניום.
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייב להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
חח על מה קודם?! טוב דבר ראשון זה לקנות עוד פלטות צלליות של אטלייר(מאוהב בהם !) אח"כ הייתי קונה בגדים ובשמים ..אם בכלל היה נשאר משהו חח :)

היה כיף!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היי יש לנו עוד בן בפורום! '
היי יש לנו עוד בן בפורום!
02/01/2011 | 18:52
1
3
ברוך הבא, ילד!!!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה תודה :)'
תודה תודה :)
02/01/2011 | 20:14
לצפיה ב-'איזה שרשור כיפי... '
איזה שרשור כיפי...
01/01/2011 | 14:17
4
12
שירלי, בת 26, נשואה קצת יותר משנה, סטודנטית לרפואת שיניים. סורי על איכות התמונה... אין לי יותר מדי תמונות עדכניות...

חגגנו יום נישואין ראשון! וסוף סוף אני שלמה עם בחירת המקצוע שלי וממש התחלתי ליהנות מהלימודים...

הרבה זמן איכות עם בעלי היקר (בניגוד לשנה החולפת...)

להיות יעילה יותר מבחינת זמנים, לחזור לעשות ספורט

לרבוץ! (אני כזו בטטת כורסה שזה לא להאמין...), להתכרבל עם החתולים שלי (שנשארו אצל אמא...), טוטוריאלס של pixiwoo ו-julieg713 ביוטיוב, למרוח לקים ולאפות!

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? המממ... ספרי לימוד בהיסטולוגיה ופיזיולוגיה נחשבים?

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? ראיתי המוווון סרטים (אנחנו מכורים, כמעט כל שבוע בקולנוע), רק שאני שוכחת מהם בערך שניה אחרי שהם נגמרו... inception והארי פוטר זכורים לי לטובה... גם despicable me הרס אותי מצחוק...

מייקאפ קולורסטיי, פודה פרפ נ' פריים של מאק, מסקרה צהובה של מייבלין, שפתון ויוה גלאם סינדי של מאק וסומק ורדרד של אסתי לאודר שאין לי מושג איך קוראים לו (הוא חלק משלישייה שקיבלתי במתנה) אבל הוא מהמם!

סבון לפנים של קלין&קליר, מי פנים+קרם לחות של קליניק מסדרת 3 השלבים, חלב פנים של לוראל, קרם גוף קצפת בריח טלק של ללין

נעליים, נעליים, נעליים! ועוד מדף לארון הנעליים המאולתר שבעלי בנה במיוחד כדי להכיל את כל 50 הזוגות שיש לי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חחחח בעל מוכשר אני רואה שיש פה הרבה'
חחחח בעל מוכשר אני רואה שיש פה הרבה
01/01/2011 | 14:38
3
3
לצפיה ב-'באמת מוכשר! צילמתי כדי להשוויץ '
באמת מוכשר! צילמתי כדי להשוויץ
01/01/2011 | 17:51
2
9
אלו מדפים פשוטים מהום-סנטר, כל קומה מורכבת מזוג מדפים שעולים 40 ש"ח, הוא פשוט חיבר כמה כאלה עם דבק לעץ, ככה נוצרו מדפים נמוכים (לנעליים שטוחות) ומדפים גבוהים... הברקה גאונית בעיניי... ואפשר לערום עוד ועוד (למרות שהוא יעדיף להסתפק בגובה הנוכחי... )
ולגבי האפייה...אני לא מבינה איך אפשר שלא להתמכר לזה... התהליך עצמו כל כך מרגיע ובסוף גם יש משהו טעים לנשנש...
נראה לי שאם יהיה מפגש פורום הוא יהיה משמין במיוחד
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה יופי של מדפים!אבל מה תעשי שהגובה יגיע '
איזה יופי של מדפים!אבל מה תעשי שהגובה יגיע
01/01/2011 | 19:20
1
1
לתקרה????
בנוגע לאפייה,הבעיה היחידה היא שזה תחביב משמין ועליתי במשקל בגללו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נתחיל עוד ארונית מחדש! '
נתחיל עוד ארונית מחדש!
01/01/2011 | 21:19
1
אבל רוב הסיכויים שהוא יאשפז אותי הרבה לפני כן... גם ככה המדפים מכילים כרגע רק נעלי חורף, כל הכפכפים והסנדלים מאוחסנים יחד עם בגדי הקיץ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה נקרא...בתעופה עצמית'
מה נקרא...בתעופה עצמית
01/01/2011 | 14:39
13
15
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה:  חן, בת 27  חיה עם בן זוג. סטודנטית לתואר שני. כותבת, סטייליסטית וקניינית אישית. פעילה למען זכויות נשים וקידום נוער בסיכון (יש עוד המון אבל נראה לי שזה ההייי לייט) ותמונה אהובה במיוחד ולא מהממת בעליל, אני כחזיר פירות לפני הופעה של u2 ברומא (חמסה חמסה טפו טפו טפו  אוטוטו שוב שם)
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? לימודים והתנדבות.
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? הנאה, בריאות והצלחה (שזה מה שאני מאחלת לכולן פה|) לתרום מעצמי יותר לאנשים שצריכים.
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? פחות פרפקציוניסטית, פחות רגישה
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לישון, לשתות יין בבר האהוב עליי.
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? נערה עם קעקוע דרקון, סיפורה של o (שוב) וכל מיני ספרים אקדמיים בנושא זכויות נשים וכו'.
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? ואווו...אף סרט טוב לא נראה במחוזותינו השנה.
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? סופר ליינר של לוראל, דמי מיקיאפ של סבוקלם, מסקרה של מייבלין, לאבלו תות.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? פיליניג קל מהקוסמטיקאית שלי, קרם לחות של לנקום, קרם עיניים של לנקום, מסיר איפור של קרליין!
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? ברגע זה? תורמת למרכז שאני מתנדבת בו. יש שם צורך גדול במימון ואני לא אחשוב פעמיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יפה שלי!!'
יפה שלי!!
01/01/2011 | 20:57
1
2
אני מתגעגעת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
02/01/2011 | 00:07
לצפיה ב-'אוי ואבוי'
אוי ואבוי
02/01/2011 | 00:27
10
4
רפרפתי על כל השרשור הזה, ומבט חטוף הספיק לי כדי לנחש שזה מרומא, וכדי שתהיה לי התכווצות של "גמנירוצה!" בבטן:|.

את מהממת, תהיי חברה שלי?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חחחחח...זה בקאמפו די פיורי'
חחחחח...זה בקאמפו די פיורי
02/01/2011 | 00:52
9
1
המקום האהוב עליי בעולם כולו, אחרי פונטנה די טרווי  (:

חברות! D-:  

תודה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני פירנצה גירל כשלעצמי'
אני פירנצה גירל כשלעצמי
02/01/2011 | 00:54
8
3
אבל אני מוכנה להתפשר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גרתי בפירנצה כמה חודשים.מנוי לאופיצי!'
גרתי בפירנצה כמה חודשים.מנוי לאופיצי!
02/01/2011 | 00:57
7
6
אבל יותר נוח לי להגיע לרומא בגלל שהטיסות לשם ישירות (:
אז פעם בשנה לפחות אני נוסעת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גרר'
גרר
02/01/2011 | 01:00
6
3
הייתי שם לפני כמה שנים עם קבוצה של חברים [של ההורים, ממוצע גילאים ארבעים ותשע, כי אני הייתי שם], ובאיזו ארוחת ערב פיתחתי שיחה ארוכה בטירוף עם המלצרית שלנו, אמריקאית שלומדת שם. הארוחה הסתיימה במשהו דמוי מפגן עידוד אמריקאי מצידה "go art history!". וזה אשכרה עבד, כי אני ממש רוצה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הייתה תקופה ארוכה שרציתי ללמוד תולדות האומנות'
הייתה תקופה ארוכה שרציתי ללמוד תולדות האומנות
02/01/2011 | 01:03
5
1
אבל החלטתי שאני אוהבת את זה בהנאה, וללמוד את זה יוציא לי את הכייף מזה.
אבל יש לי עכשיו קורס נהדר של ייצוגי גוף באומנות ואני מאוד נהנית ממנו (:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני מסכימה'
אני מסכימה
02/01/2011 | 01:07
3
בגלל זה אני מעוניינת יותר בדברים אחרים, כמו היסטוריה והיסטוריה של הנצרות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא ידעתי שאת בקטע!'
לא ידעתי שאת בקטע!
02/01/2011 | 18:58
3
1
אני חייבת לציין שלא רק שהלימודים לא הוציאו לי את הכיף מזה, אני חושבת שאני מאוהבת! :)

ואת מהממת בתמונה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
02/01/2011 | 20:45
2
1
אני מאוד אוהבת אומנות (-:
אבל ללמוד את זה לא בא בחשבון. העדפתי להתחיל במשהו פרקטי ואם אני ארצה ללמוד תולדות האומנות זה תואר שאני תמיד אוכל לעשות בהנאה.

סבא שלי צייר, דודה שלי אמנית וגם בן דוד שלי בעניין (:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היי זה פרקטי!'
היי זה פרקטי!
03/01/2011 | 10:35
1
1
אם את טובה בזה זה אפילו מאוד מאוד פרקטי.
מהרגע שאת סטונדטית לתואר שני את כבר יכולה להרצות במכללות( באזור ה 150 ש"ח לשעה) את יכולה לתרגל, את יכולה להדריך במוזיאונים, בסיורים בארץ, בסיורים בחו"ל.....תוסיפי לזה שאם בא לך להוציא תעודת הוראה אז זו עוד השלמת הכנסה(שמסתבר שמורה מקצועי - כלומר לא מחנך - עם תואר מקבל לא מעט כסף)
אובייסלי זו לא עבודה קונבנציונאלית עם משכורת שדופקת כל חודש ואת צריכה לעבוד allover אבל בכיף אפשר להגיע ל 10000 בחודש כשיש לך תואר שני....

ולמדת משפטים נכון?
את עובדת בזה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עבורי זה לא תואר פרקטי (:'
עבורי זה לא תואר פרקטי (:
03/01/2011 | 19:52
אני לא יודעת כמה מרוויחים איפה, מתי אפשר להרצות או לתרגל. ולהוציא תעודת הוראה זה ממש לא הכיוון (ואני יכולה להוציא כבר עכשיו).

עבורי זה לא נראה פרקטי ונורא חששתי שזה יוציא לי את הכייף וההנאה ממוזיאונים ותערוכות.

יש לי תואר ראשון במשפטים - אכן.
ומתוך בחירה אני לא עובדת בזה אלא לומדת לתואר שני.
אבל אני נותנת ייעוץ משפטי בהתנדבות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מוסיפה את עצמי'
מוסיפה את עצמי
01/01/2011 | 15:50
4
6
הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי אני בת 25, כרגע סטודנטית ועובדת בשדה"ת בתור דיילת קרקע, רווקה (הכינוי צריך להצדיק את עצמו לא?)
מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? סבא שלי נפטר לפני שבוע.... חוץ מזה בצד הטוב, התחלתי את העבודה שלי וגם ללמוד לתואר ראשון במדעי ההתנהגות
מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? מאחלת לעצמי הצלחה בלימודים, לעבור את המבחנים המעיקים האלה, ולהבין מה אני רוצה מעצמי בקשר לגברים.....
במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? לעשות יותר כושר (כל הזמן הם מתקשרים אליי למה אני לא מגיעה חחחח), להיסגר על איזה צבע השיער שלי רוצה לעצמו, ולרדת כמה קילו
ומה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לראות טלויזיה, דבר שכבר לא קורה כמעט לצערי חוץ מהאח הגדול ועקרות בית נואשות
מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? לצערי קראתי דווקא אבל שכחתי הרבה...
מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? בתור חולת סרטים יש המון (אבל רק בקולנוע), שלושת הימים הבאים עם ראסל קרואו, סקס והעיר הגדולה 2, ההתחלה, בדרך לחתונה עוצרים בוגאס, והסרט הכי טוב
שאני חושבת שלא הגיע לארץ, אבל ראיתי אותו בחו"ל נקרא Death at a Funeral עם כריס רוק, פשוט מטורף
אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת מסקרה של YSL, קונסילר מאק STUDIO FINISH, מייקאפ של בובי בראון, סומק דנדליון של בנפיט, ליפ באלם בנטינט של בנפיט, פלואידליין שחור של מאק BLACKTRACK
אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת קרם עיניים של קליניק, קרם פנים של מאק FIX+, מסיר איפור של גרנייה חלב פנים בצבע ורוד
משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת ל\הוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה אפשר לחכות איתם חודש? אני אוטוטו טסה לניו יורק והם יישרפו תוך 5 דקות מרגע כניסתי לספורה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' תהיי חזקה'
תהיי חזקה
01/01/2011 | 18:36
2
1
לצפיה ב-'תודה... אגב את ממש ממש יפה!'
תודה... אגב את ממש ממש יפה!
01/01/2011 | 18:50
1
1
לצפיה ב-'חח..תודה '
חח..תודה
01/01/2011 | 18:57
1
לצפיה ב-'מאיפה בדיוק את רוצה לרדת את הכמה קילו???'
מאיפה בדיוק את רוצה לרדת את הכמה קילו???
01/01/2011 | 19:23
1
לצפיה ב-' אני'
אני
01/01/2011 | 16:51
2
8
אני מיכל, בת 27. סיימתי ממש עכשיו תואר ראשון בממשל, אני עובדת כמנהלת משרד בחברת סטרט אפ, רווקה ללא חבר.

הממ... עברתי לפני שבועיים דירה וזה מאוד כייף, סיימתי תואר ראשון.

ה-מון דברים ! בעיקר, להמשיך לסמוך על תחושות הבטן שלי, למצוא את דרכי מבחינה קרייריסטית ולקנות המון מוצרי איפור חדשים.

להיות טיפה יותר סבלנית ? אני טיפוס בלי הרבה סבלנות, ואוהבת לקפוץ בין דברים. לפעמים זה טוב אבל קצת סבלנות לא תזיק לי. לחזור להתאמן. הייתי מתאמנת 5 פעמים בשבוע במכון כושר, ואיך שהוא אני לא מוצאת לזה זמן בחודשיים האחרונים.

יש לי 3 חתולים (שנשארו לגור אצל אמא) ואני מתה עליהם, וממש מתגעגעת אליהם. אני גם מטפלת בשיטה אלטרנטיבית, וזה מביא המון סיפוק (מקווה שהשנה אלמד עוד דברים, ויהיה לי יותר זמן לזה). אוהבת לכתוב בבלוג שלי ולקרוא בלוגים של אחרים.

המחברת הכחולה - ספר מזעזע ועם סוף עצוב, על ילדה הודית שנמכרת לזנות.

פלואיד ליין שחור
מברשת אייליינר
מסקרה - עדיין מחפשת את המושלמת, וכזו שאינה מיוצרת על ידי חברה שעושה ניסויים בבע"ח.
אודם גאלה של גרלן
טרקוטה 4 עונות של גרלן
מברשת סומק - כרגע משתמשת בשל לייף, אבל עדיין מחפשת את המברשת הסינטתית המושלמת.
(ואם צריך היה לבחור 6) : סומק אפל של אברידיי

לחות אימורטל עם דייזי של ל'אוקסיטן
סבון פנים אורז אדום של ל'אוקסיטן
מי פנים אורז אדום
מסיר איפור - שמן קוקוס
פילינג של סיסלי

נעליים חדשות (לצערי רוב הסיכויים ש1000 ש"ח לא יספיקו) / ג'ינס חדש או בכלל שופינג של בגדים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה איפור יפה!'
איזה איפור יפה!
01/01/2011 | 18:56
1
4
אני אוהבת גם את הגבות שלך
+ תכלס דיי קשה למצוא מסקרה מושלמת של חברה שלא עושה ניסויים.
אני עכשיו עם פופה ומשום מה היא לא מרגישה לי כמו "האחת"
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
01/01/2011 | 19:38
1
גם אני עם פופה (אולטרא פלקס) והיא לא רעה, אבל עדיין לא האחת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פעם ראשונה עם תמונה'
פעם ראשונה עם תמונה
01/01/2011 | 17:06
8
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - בת 37 (אמהלה, מתי זה קרה?), נשואה ואמא לשניים, בנקאית (נשמע כ"כ משעמם)
2)מהם הדברים הטובים\\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? השנה היתה בסימן שיפור הזוגיות וההורות, ואנחנו במקום כל כך הרבה יותר טוב משהיינו בו בעבר. במאי היינו כל המשפחה בחול והיה מופלא, בספטמבר היינו בנסיעה זוגית לברלין והיה מופלא לא פחות.
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? כרגע הכי אני רוצה שנצליח להרחיב את המשפחה (עובדים על זה במרץ). הצלחה בקריירה ובאתגרים שהיא צפויה להביא בשנה הקרובה.
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? בעיקר שאצליח למצוא שלווה, שולא אקח הכל כ"כ אישי וכ"כ קשה.
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? זמן משפחתי, קריאה, טלויזיה לניקוי ראש, וגם אם להיות כנה שופינג מטורף.
6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? בדידותם של המספרים הראשונים היה הספר שהכי הרשים אותי השנה. צבט לי בלב והותיר אותי עם הרבה מחשבות. מעבר לזה כל הסדרה של נערה עם קעקוע דרקון והבאים אחריו.
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? לא כ"כ אוהבת סרטים, למורת רוחו של בעלי
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? מייקאפ LSF של ארמאני, קונסילר HD של מופה, ברונזר של Edward bess,
סומק The perfect blush של מאק, שפתון של שאנל רוז' קוקו מדמואזל.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? קרם לחות וקרם עיניים של וישי (הבעל בשנ"צ אז לא בודקת שם מדויק), שמן הידרופילי של שואומרה, מוס לשיער וגלייז של פול מיטשל.
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? 2/3 זוג מגפיים שאני חושקת בו (ומחירו שערורייתי)

ולסיום "מעתיקה מחברה שכתבה באחד הפורומים:
את החלטות השנה החדשה שלי אני הפעם אגנוב מריטה, כי זה כל כך מדוייק (בעיקר שאני באמת צריכה ללמוד לשתות יותר מים...)

יום חדש - ריטה

היום לא אשפוט, לא אשפוט דבר
אצחק לפחות פעם אחת כשבטני מטלטלת
ארקוד ללא סיבה, אשחרר ואחבק
ואתן לאחר את מה שאני רוצה לקבל

היום לא אשפוט, לא אשפוט אף אדם
אצחק מלוא בטני ואחבק את עצמי
לא נחות מאיש, לא נעלה על שום אדם
הנתינה תחולל קבלה, כל מה שהולך גם שב ובא

היום אולי אסלח לך, אסלח גם לעצמי
על כל מה שהכאבנו אחד לשני
היום אולי אוהב אותך, אוהב גם אותי
בלי סוף ובלי חשש, היום יום חדש

היום לא אשפוט, לא אשפוט דבר
אצעק מראש ההר ולא אפחד משום אתגר
עכשיו הזמן החשוב, טעם של לחם, וצבע של תות
היום אהיה חופשיה אנשום הכי עמוק שאני, שאני יכולה

היום אולי אסלח לך...

היום אני לא אהיה קיצונית בשום דבר
אפנק את עצמי אתמתח ואשתטה
היום אשתה הרבה הרבה מים
ואני רוצה היום לעשות ככה
וככה וככה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'my turn! '
my turn!
01/01/2011 | 18:20
4
10
דנה, בת 23, מאפרת, סטודנטית לחינוך מוזיקלי, ולאחרונה גם מיני קונדיטורית ;)
רווקה+חבר כבר קרוב ל4 שנים..
מוסיפה תמונה שצילמתי בשביל זוהר כשניסיתי את שגרת טיפוח השיער שלה לראשונה.. תמונה ללא איפור מתקבלת פה בפורום?

החלטתי ללמוד לתואר בחינוך מוזיקלי שמשלב את הלימודים ברימון (למרות שבשבוע האחרון אני מתחילה להתחרט...) - כדי לעשות תואר.
הגשמתי חלום וטסתי להופעה של ג'יימי קאלאם בלונדון
ושברתי שיא טיסות אישי שזה כיף - כי בנוסף ללונדון הייתי השנה גם בבולגריה (נופש עם המשפחה של החבר), קפריסין (נופש עם המשפחה שלי- נראה כאילו תיאמו את זה אה?:)), ותאילנד (כאו-פר של האחייניות שלי)

לסיים את מה שאני מתחילה
להעשיר את תיק עבודות האיפור שלי
לחסוך קצת יותר..

החלטיות, אסרטיביות.. לעשות יותר ספורט.. ונראה לי שזה מתקשר לסעיף הקודם

לנגן, לצאת מהבית, סרטים כיפיים..

אני לא חושבת שקראתי השנה אף ספר! .. לא מגיעה לזה. אבל התחלתי את good omens של טרי פראצ'ט וניל גיימן. מקווה לסיים מתישהו בעשור הקרוב :)

knight & day היה ממש מצחיק! עם טום קרוז וקמרון דיאז.. אקשן, קומדיה ורומנטיקה ביחד זה אחלה דבר :)
זה היחיד שעולה לראש כרגע..

אחרי ההמלצה שכתבתי - מייקאפ פארור אקסטרים של גרלן, מסקרה טלסקופיק, קונסילר של קליניק שנמחק לי ממנו השם, סומק אקראי (פורצלן פינק אולי, שהוא MSF), צללית קרם כלשהי

מוס לשיער (כנראה של ג'ון פרידה עכשיו שחנכתי אותו..), קרם secret weapon (כנ"לֹ), קרם עיניים שאני מאוד מאוד אוהבת של לנקום- hydra zen yeux, קרם גוף bath&body works וקרם פנים לעור רגיש של olay שמכיל מסנן קרינה

נורא בא לי על המזוודה של zuca.... :D
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם בלי איפור את מהממת '
גם בלי איפור את מהממת
01/01/2011 | 19:09
1
לצפיה ב-'תודה בובה :)'
תודה בובה :)
02/01/2011 | 13:51
לצפיה ב-'את היית במפגש ושלומית איפרה אותך נכון?'
את היית במפגש ושלומית איפרה אותך נכון?
01/01/2011 | 19:45
1
לצפיה ב-'נכון, וגם אני רשמתי על עצמי,, ואני לא רואה את'
נכון, וגם אני רשמתי על עצמי,, ואני לא רואה את
01/01/2011 | 19:58
לצפיה ב-'טוב נו, גם אני '
טוב נו, גם אני
01/01/2011 | 19:55
15
11
1. שמחה גלי, בת 34, עובדת כרכזת גבייה במשרד פרסום, רווקה.

2. הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה, שעברתי לגור עם שותפה בפעם הראשונה בחיי. כיף לא נורמלי. אני עצמאית שמחה ומאושרת

3. אני מאחלת לעצמי להמשיך לאהוב אותי כמו שאני , למצוא אהבה גדולה וחדשה, להקים משפחה.

4. במה כדאי להשתפר השנה? להיות כל הזמן מחוברת לעצמי, לראות את עצמי, לאהוב את עצמי, ולא לפחד להכניס איש מקסים לחיים שלי.

5. אני אוהבת לאכול, לראות טלוזיה, לצאת עם חבריםח, לגלוש באינטרנט וגם לקרוא כמובן,אני מאוד אוהבת לנהוג, וגם את פוצי שלי (המזדה החבוטה שלי)

6. אני קוראת המון, אבל לצערי אני לא זוכרת את השמות של הספרים שאני קוראת. ספר שאהבתי במיוחד, אני לא בטוחה שהשם נכון, "הכלה מבוורלי הילס", ספר קליל ונחמד.

7. הסרט "זוהי סדום", סרט שנשפכתי מצחוק ממנו. גם "תמרה דרו" נחמד, לאהוב לאכול ולהתפלל, בעיקר את ה"לאכול" אהבתי..

8. 5 מוצרי איפור? מייקאפ מינרלי כמובן, סומק, מסקרה, מעגל ושפתון בלי גוון.

9. 5 מוצרי טיפוח, קרם לחות, סבון פנים, פילינג, ומסיר איפור.

10. אם היה לי 1000 ש"ח הייתי רוכשת טלויזיה 37 אינץ.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יה איזה כיף לראות אותך שמחי היקרה!'
יה איזה כיף לראות אותך שמחי היקרה!
01/01/2011 | 19:59
2
לצפיה ב-'תודה מתוקה!!'
תודה מתוקה!!
01/01/2011 | 20:12
לצפיה ב-'בהחלט כיף '
בהחלט כיף
01/01/2011 | 20:41
לצפיה ב-'תמונה להתעלף עלייך'
תמונה להתעלף עלייך
01/01/2011 | 20:30
1
1
שימי אותה בפייס

איזה יופי. מצאת עבודה!
אוהבת אותך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שוקי - תודה!!!!!!! מתה עלייך!!!! '
שוקי - תודה!!!!!!! מתה עלייך!!!!
01/01/2011 | 20:51
לצפיה ב-'מזלט על הדירה!'
מזלט על הדירה!
01/01/2011 | 23:09
לצפיה ב-'נחמקההההההההה'
נחמקההההההההה
02/01/2011 | 00:29
לצפיה ב-'תמונה נהדרת שלך! את נראית מקסים!'
תמונה נהדרת שלך! את נראית מקסים!
02/01/2011 | 00:59
4
לצפיה ב-'סוף סוף פנים מאחורי השם, ועוד כאלה מקסימות!'
סוף סוף פנים מאחורי השם, ועוד כאלה מקסימות!
02/01/2011 | 09:05
לצפיה ב-'יו את מהממת, מכל הבחינות '
יו את מהממת, מכל הבחינות
02/01/2011 | 14:49
לצפיה ב-'100ממת!'
100ממת!
02/01/2011 | 17:15
1
תאמיני לי, צריכים לזרוק אותך מהפורום... 1000 שקל ואת קונה טלויזיה???
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמובן שאני אוסיף כמה זוזים.. '
כמובן שאני אוסיף כמה זוזים..
02/01/2011 | 18:22
ותודה רבה לכולן.. איזה כיף לקרוא את המחמאות!!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
03/01/2011 | 15:02
מהממת שכמוך! איזו תמונה יפה ומאושרת! :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את נראית מדהים'
את נראית מדהים
03/01/2011 | 16:33
1
תמשיכי לחייך יפה לך ככה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עשיתן לי חשק לבכות '
עשיתן לי חשק לבכות
03/01/2011 | 21:31
תודה רבה על המחמאות, כולי נרגשת!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ואני! נעים מאוד:)'
ואני! נעים מאוד:)
01/01/2011 | 20:01
8
אני ליטל, מהצפון, בת 24, עובדת בתחום השילוח הבינלאומי ולומדת שנה ראשונה קרימינולוגיה ומשאבי אנוש. רווקה, עם חבר כ3 שנים.

התחלתי ללמוד!! הכי משמעותי.
להצליח להצליח להצליח. וכמובן בריאות בריאות בריאות. איזה זקנה אני:)
להתחיל ללמוד מראש ולא יום לפני מבחן, נגיד?!
קניות, אין דבר , לצערי, שעושה לי יותר טוב!
וואו, ספרים?! פעם הייתי תולעת , מאז שאין לי חיים - גם ספרים לא נראים כבר המון זמן..
לא מתה על סרטים, רק על סרטי אימה וגם אותם אני לא רואה כי אחר כך אני לא ישנה בלילה ונכנסת לסרטים בחושך:)
ראיתי סרט מעולה ומפחיד לא מזמן אבל אני כבר לא זוכרת את שמו:( אה , כן, אני יכולה לראות סרטים פעם אחר פעם ובכלל לא לזכור שראיתי אותם:) חחח
אוף! טוב, מברשת טשטושים של מאק, מסקרה של פופה (מי היה מאמין שבסוף זה יצליח ביננו!!!??), שפתון SEE SHEER של מאק, צלליות של אנדראה, ו..אממממ צללית לגבות של מאק.

הסרום של אסתי לאודר, פילינג ומסיכה שקניתי מהקוסמטיקאית, סבון לפנים של ד"ר פישר וקרם לחות כלשהו, לא משנה איזה, אני מחליפה כל הזמן...

ווווואיייייייייייי!!!!
כל מה שבא לי זה נחשב?!
כי האמת שיש לי ויזה מהדואר שבזבזתי ממנה קצת ונשאר לי בה כסף ואני כל יום נכנסת לנט ומחפשת על מה לבזבז ואז מתחרטת ונזכרת בימים ההם שנורא רציתי משהו ולא יכולתי כי לא הייתה לי ויזה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב, אחרי שסוף סוף סיימתי לעבור על כל השרשור'
טוב, אחרי שסוף סוף סיימתי לעבור על כל השרשור
01/01/2011 | 21:53
8
12
....
הגיע תורי להצטרף!

שלומית, 27, מאפרת, נשואה + כלבתינוק העונה לשם מיקי (ומופיע בתמונה :.)

וואו, קרו לי השנה הזאת המון דברים, לטוב ולרע, אבל אני חושבת שהמשמעותי ביותר היתה התערוכה בה הצגתי את העבודות שלי.

שהדברים להם אני ממתינה יסתדרו סוף סוף ושאשיג את היעדים המתוכננים, בדרך ליעדים הבאים :.)

הייתי שמחה לו יכלתי לשפר את תאי הזכרון הפגומים שלי

לישון, לבלות עם החברים המדהימים שלי, לרקוד, כשאני בארץ- כמובן להתכרבל עם מיקי הישנונון שלי ולצאת איתו לטיולים, לראות סדרות און ליין- התמכרות שפיתחתי מאז שאני גרה לבד במדינה קפואה (בעיקר האוס, גוסיפ גירל, ווידס ודם אמיתי).

האמת שקראתי הרבה ספרים, אבל לא משהו מדהים במיוחד.מכיוון שקשה לי לשלוח ספרים שאני אוהבת מהארץ כל הזמן, אני בעיקר לווה ספרים מחברה ישראלית שגרה כאן וככה קוראת כל מני ז'אנרים שלא הייתי ניגשת אליהם בעצמי, כמו מתח ובלשות, או סיפורים נוגעי לב על נשים במדינות מוסלמיות. אני קוראת אותם בעיקר כדי להרדם וכדי לאמן את העברית (אני גם ככה כבר נשמעת לפעמים כמו עולה חדשה בניסוחים העילגים שנהיו לי מאז שעברתי לפה..).

הייתי השנה בקולנוע בדיוק פעם אחת וגם היא היתה מיותרת, כשהלכתי לראות את אליס (סרט מטופש והתלת מימד סתם עושה כאב ראש). אני רואה הרבה סרטים במחשב, אבל לא הרבה סרטים חדשים, בעיקר ישנים שאני נהנית לחזור אליהם. למרות שדווקא אתמול ראיתי את Confessions of a shopoholic והוא ממש חמוד!

מייק אפ מינראלי של שרית
מברשת קבוקי 201 של פרו ביוטי
מסקרה שחורה של Lumene
אודם אדום של סופט טאץ'
סומק אפרסקי כלשהו

סבון וורבנה של ל'אוקסיטן
שמפו טריכומניה של לאש
שמפו נגד קשקשים של לאש
קרמים, פילינג וכו' אני פשוט מכינה בעצמי :.)

הייתי רצה לבנק ומשלמת את חשבון האנרגיה שבדיוק הגיע בדואר
אבל לו הייתי חייבת לבזבז אותם בשופינג, זה בטח היה על נעליים, בגדים ואקססוריז (למרות שרק על קישוטי שיער בקליירז' הייתי יכולה להוציא את כל הסכום!).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזו מתוקה את '
איזו מתוקה את
01/01/2011 | 23:22
1
1
התמונה מקסימה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
01/01/2011 | 23:58
לצפיה ב-'אווווו כמה חמודים אתם'
אווווו כמה חמודים אתם
02/01/2011 | 00:53
1
מיקי בובון קטן (:

יש לכם תמונת ריסים פה, הוא בריסים בהירים ושלך כהים!

נראית מקסים!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, הריסים המג'ונג'נים שלו כבר הפכו ללבנים...'
כן, הריסים המג'ונג'נים שלו כבר הפכו ללבנים...
02/01/2011 | 01:01
לצפיה ב-'תמונה מקסימה!'
תמונה מקסימה!
02/01/2011 | 19:41
1
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
02/01/2011 | 23:18
לצפיה ב-''
03/01/2011 | 15:06
1
סתם כי בא לי!
מקווה שאולי הוא יצליח לחמם קצת בוינה הקפואה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' כפרעלייך!'
כפרעלייך!
03/01/2011 | 20:23
לצפיה ב-'יאלה גם אני'
יאלה גם אני
01/01/2011 | 23:02
למי שעדיין לא מכיר אותי
הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
שמי איריס בת 36 נשואה+2 מקצוע מאפרת ועסקת בתחום השיווק ופרסום חברה בינלאומית.

אין דברים משמועיתם שקרו לי השנה.

מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה|
אני מאחלת לי השנה הצלחה בתחום הכלכלי בתחום המשפחתי והרבה בריאות אושר ואהבה כמו תמיד.

במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
לשפר לא יודעת זה תמיד בא ספוטני אצלי.

אני אוהבת בשעות הפנאי להפגש עם חברות לכוס קפה בבית קפה לקפוץ למאק בשקט בלי שיהיה לי את הרעש של הילדודס.
לעשות שופניג עם אמא שלי לפעמיים היא יכולה להיות חברה אמתית ואוזן קשבת הכי טובה לנצל את הרגע כמה שאפשר.

מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?
הספרים שקראתי אני מודה לא מתה לקרוא ספרים שאין זמן אבל מה לעשות שאין לך תעסוקה עם הילדודס בפארק אז אין ברירה איזה ספר טוב
קראתי את הפרש הברונזה, טיטאנה ואלכסנדר ועכשיו אני בחלק השלישי של הרומן הגן הקסום.

מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
מודה מאז שיצא הdvd בקושי יוצא לי לראות סרטים נדמה לי ראיתי את הסרט אחרון של ליאו נו חבר של בר רפאל לא מצליחה להגיד את השם משפחה שלו.

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
מייקאפ דאבל וור
קונסילר החדש של מאק מאוהבת בו קשות.
מברשת 130 עושה עור משולם.
צלליות אספרסו ברולה ושרום של מאק
אודם עמיד החדש של מאק שנקרא extenred play

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
מוצרי טיפוח הסרום היקר של אסתי לאודר
כל הפיינפוטים בקולקציה הקרובה
עדיין מחפשת את המייקאפ המושלם
קונה עוד מברשות שאין לי כמובן של מאק
מוצרי טיפוח של הולילנד ואנה לוטן מעולים

משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
בגדים חדשים
עוד מוצרי איפור שלא קיימים בארץ כמו בנפיט, אורבן דייקי, בובי בראון(למרות שבקרוב יהיה כאן).
עוד מברשות חולת מברשות אני
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
01/01/2011 | 23:50
כנראה שמתישהו צריך לכתוב יותר ולא רק לקרוא, לא?

1)הצגה עצמית קצרה: שמי ניר, אני בת 22, לומדת מכינה במוזיקה ואיפור אצל ירין שחף ובין לבין גם עובדת פה ושם

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? חברות, אהבה, פרידה והמון דברים שממלאים כל שנה. וגם שהחלטתי ללמוד איפור לפני שאני מתחילה את התואר.

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? אהבה, הצלחה.,

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? בכל מה שעושה לי טוב

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? מוזיקה, ספרים. לשיר

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? תעביר את זה הלאה. יש על זה גם סרט אבל את הספר קראתי רק השנה והוא מקסים ומרגש.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? הוא פשוט לא בקטע שלך. סרט שמדבר על הדברים הכי נכונים ועושה את זה בצורה הכי קלילה וקיטשית. כל בחורה חייבת לראות אותו.

1. soft touch - matic stayliner 48 midnight black
2. revlon - colorstay makeup with softflex
3.ilmakiage brow מברשת גבות
4. ilmakiage  צללית אבן mocafino
5. צללית אבן שמנת, מדהימה. בלי אריזה שמחזיקה לי שנים כבר. לא זוכרת של מי נראה לי מאק ואני אמות כשהיא תגמר לי ולא אדע היכן לרכוש אותה.

1. מגבונים להסרת איפור מהפנים והעיניים של בסט
2. קרם לחות רב שימושי - ניוואה סופט
3. דאודורנט גרניי רול
4. בושם - JOOP לאשה. (ורוד)
5. בליסטקס תות

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? כמו כל בחורה - איפור, מגפיים, בגדים ו-דיסקים

שנה טובה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בוז!'
בוז!
02/01/2011 | 00:20
10
1)הצגה עצמית קצרה: אני יעל, בת 22, ספרנית [החל מהשבוע הקרוב באופן רשמי ובמשרה חלקית], ורווקה בודדה.
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? הדבר הטוב המשמעותי ביותר שקרה לי השנה הוא כנראה הצעת העבודה הנ"ל, מה שקצת עצוב, בהתחשב בעובדה שזה עלה בדיוק לפני שבוע וחצי.
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? להצליח בעבודה, בלי לברוח ולעשות שטויות.
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? התמדה ויכולת התמודדות עם הפאניקה.
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? אני קוראת המון, זה מה שעובד עבורי הכי טוב בזמן האחרון. אבל חוץ מזה גם העבודה די מרגיעה אותי, וכמובן הציור [דיגיטלי, בזמן האחרון]
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? בואו נהיה כנות, אני עובדת בספריה. אני לא יכולה אפילו להתחיל רשימה, אבל כרגע אני קוראת את "כיסא בת הים" של סו מונק קיד והוא נפלא.
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? אני לא רואה סרטים, חוץ ממה שמשודר בטלוויזיה וכאלו, ולא ממש ראיתי משהו מיוחד.
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? אייליינר קרם שחור של גלומינרלס, מברשת 165 של מאק, שלישית קונטור של סטילה, סומק קרם של בנפיט [האש] ומברשת פלאט טופ של אברידיי מינרלז. כי חומרים טובים הם ברי החלפה, ומברשות טובות הן יחידות במינן.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? סבון גרגירים של פיור זון, מי פנים פיור זון של לוריאל [מה לעשות שאני אוהבת כשזה עם מלא אלכוהול], קרם לחות לעור צעיר של קרליין], מסיר איפור דו פאזי של גרנייה ומשחת שיניים סנסודיין.
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? תיק צד א-לה מסנג'ר ממש גדול דבר ראשון, וכנראה שכמה חולצות וסוודרים. סביר להניח שאצליח לדחוף איפשהו גם מגפיים חדשים.

אני כה גרועה. בוז.

ובאותה נשימה, מפורים האחרון, בדרכי החוצה לעבודה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני פה '
גם אני פה
02/01/2011 | 00:27
1
1
)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי: אני עינת. אני בת 41, נשואה ואמא לבן (בן 10) ולבת (בת 8).

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? בחודשים האחרונים לקחתי את עצמי (שוב) בידיים וחזרתי לתזונה בריאה ולפעילות גופנית, קשה לשלב את זה עם העבודה האינטנסיבית מאוד שלי, אבל סוף סוף אני מצליחה ומקווה להמשיך ולהתמיד. יש לי הרבה משקל להוריד והרבה כושר לשפר (-:

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? שהחזרה לארץ בקיץ תעבור עד כמה שאפשר בקלות עבורי ועבור האיש והילדים, שנמצא דירה נחמדה ונתאקלם חזרה בקלות.

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? לקנות פחות איפור ; לבשל יותר

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לגלוש בפורום הזה, לקרוא בלוגים ולצפות בסרטונים ביוטיוב וכמובן להיות עם הילדים שלי ועם האיש המתוק שלי - לטייל, לצפות בסרטים, לאכול במסעדות, לקרוא ספרים ו.... לעשות שופינג (איך לא?)

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט? קוראת בעיקר "ספרות מקצועית" אבל מאוד אוהבת לקרוא ספרות יפה כשנשאר לי זמן וכוח. כמה ספרים שאני זוכרת: זכרונות אחרי מותי; בשבילה גיבורים עפים; גוף שני יחיד; כל 7 ספרי הארי פוטר (קראתי במקביל לבן שלי כדי לקחת חלק בחוויה שלו)

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? מנסה להיזכר... הארי פוטר החדש; אליס בארץ הפלאות; הדרקון הראשון שלי; אוואטאר; לחזור (אלמודובאר); תמונתו של דוריאן גריי; סיפור גדול; הסידרה של ירון לונדון על השפה העברית (לונדון פינת בן-יהודה); בלייד ראנר גירסת הבמאי; 3 סרטי שר הטבעות... היו עוד די הרבה אבל זה מה שעולה לי כרגע בראש.

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? רק 5???? זה קשה מאוד!!!! - מייקאפ DWL מס' 1; סומק PET ME של מאק; צללית לגבות של מאק; צללית קרמית של בנפיט בגוון birthday suit ומסקרה של YSL למראה ריסים מלאכותיים וזה בלי פריימרים, בלי קונסילר, בלי סומק, בלי אייליינר ובלי שפתון, איפה הרחמים שלך אלכס????

9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? חלב פנים, מי פנים וקרם לחות של YONKA, קרם עיניים (lush moisturizer) של מאק ובליסטקס

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? מעיל שחור או מגפיים חומים

שנת 2011 נהדרת לכולנו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ווואיי עינתי, גם אני ראיתי לראשונה השנה את'
ווואיי עינתי, גם אני ראיתי לראשונה השנה את
02/01/2011 | 09:21
3 סרטי שר הטבעות (וגם את הדרקון הראשון שלי - חמוד חמוד) ועכשיו אני מרגישה שאין לי יותר חור בהשכלה... לפחות בכל הקשור בטרילוגיה הזאת (אגב, אהבתי את הראשון והשלישי, השני עיצבן אותי...) אני בטוחה שאני האדם היחיד ביקום  שלא ראה/קרא אף לא אחד מספרי הרי פוטר! וכנראה שזה גם לא יקרה בקרוב...
נשיקות ואני כבר מחכה שתחזרו! בטוחה שתתאקלמו מצויין - רק הרבה סבלנות לדעת שמן הסתם זה לא יכול לקרות תוך שבוע ואפילו לא תוך חודש אבל בוודאות זה יקרה מהר.
(חוץ מזה - עד הקיץ יש לך עוד מלא זמן "לקרוע" את חו"ל).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב אז גם אני'
טוב אז גם אני
02/01/2011 | 06:22
1
בת 34 נשואה +2 ילדים מתוקים מתוקים ,עובדת בתחום מדעי החיים
הדבר הכי משמעותי עבורי קרה דווקא לגדול שלי שעבר למסגרת חדשה והרבה יותר מתאימה לו והוא סוף סוף פורח
מאחלת לעצמי הרבה שמחה וסיפוק מהילדים,למצוא את עצמי מקצועית ולמצוא מקום עבודה שמתאים לי.
להיות יותר סבלנית לילדים,להתמודד עם שינויים בחיים בצורה פחות ילדותית
שופינג...גלישה באינטרנט ,לבשל,לדבר עם חברה טובה
איזו בושה...רק ספרי ילדים לקטנים שלי...צר עולמי
האמת אני אפילו לא זוכרת ,בעלי תמיד צוחק עליי שאני נרדמת ברגע שמתחיל הסרט.ללכת לקולנוע אנחנו אפילו לא מנסים חבל על הכסף
מברשת 187 של מאק
סומק PEACH NUANCE של אסתי לאודר ,שהבנתי מהדיילת שמפסיקים לייצר והספקתי לקנות את האחרון
מסקרה של איב סאן לורן
גריזפיינט ZINCZONE
סומק BLUSHBABY של מאק
המוצרים הנ"ל...אני מניחה שיצטרפו שמות חדשים במהלך השנה
בגדול אני מעדיפה לבזבז אותם על בגדים  או לקפוץ לאתר של סטרוברי ולחפש מציאות

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה שרשור כיפי!'
איזה שרשור כיפי!
02/01/2011 | 10:50
2
כיף לראות ולהכיר את כולן (ואותך נמרוד!)

שנה טובה לכולן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יפה לך להכיר את כולם, ולהשאר בארון!'
יפה לך להכיר את כולם, ולהשאר בארון!
02/01/2011 | 23:41
1
צ'מעי, דיפטתי היום בשיטת הסיר והצלחת - אדיר!!! אפילו הצלליות של וואו, שבד"כ עקשניות, קפצו החוצה בלי בעיה.
נהדרת את
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נעים לי בארון :)'
נעים לי בארון :)
03/01/2011 | 09:47
לצפיה ב-'איזה מעניין להכיר ולראות את כולם, מצטרפת:'
איזה מעניין להכיר ולראות את כולם, מצטרפת:
02/01/2011 | 12:39
7
1. אסתי, 36 עוד 4 ימים, מהנדסת מחשבים ביום, מטפלת בשיאצו והילינג בשעות הפנאי, נשואה שנה וחודשיים
2. הדברים המשמעותיים ביותר שקרו לי השנה תהליכים אישיים טובים
3. מאחלת לעצמי בשנה החדשה להכנס להריון...... אמן אמן אמן
4. כדאי לי להשתפר בשנה החדשה להיות אופטימית
5. אוהבת לעשות בשעות הפנאי להסתובב
6. הספרים הטובים שקראתי השנה הזהו האדם של פרימו לוי
7. הסרטים הטובים שראיתי השנה נהנתי מאוד מאווטאר
8. 5 מוצרי איפור נבחרים שלי סטודיו פיקס מאק, O GLOW גלוס סמאשבוקס, סומק STYLE מאק, מסקרה  טלסקופיק לוריאל, צללית לבנה WOW שמשמשת אותי להכל
9. 5 מוצרי טיפוח נבחרים שלי פינצטה טוויזרמן, מראה מגדילה, חוט (לשפם ), קרם Daily Energizer Cream-Gel קלרינס, קרם גוף+מי גוף+בושם של ויקטוריה סיקרטס
10. משחק דימיון מה אני קונה מגפים/מגפונים ומהר וזה מה שאני מתכוונת לעשות היום אחרי העבודה

שנה אזרחית טובה לכולם, ושכל הברכות משאלות של כולן/ם תתגשמנה

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מיאו '
מיאו
02/01/2011 | 12:49
10
ליאור, 17, מצפה רמון [], מקצוע....אממ.... אני בין עבודות.
סיום פרק מסוים עם בחור אחד והתחלה של פרק אחר עם בחור שני
הוצאת כל הקקי מהחיים שלי וטיפול בכל מה שעגום
להוריד במשקל, להתפתח מבחינה רגשית ויצירתית, למצוא עבודה טובה, לעבור דירה בשלום.
אולי להיות פחות בזבזנית
לקרוא, לתפור, לסרוג, לקרוא בפורום
הספר הכי טוב שקראתי השנה הוא ללא ספק חפצים חדים.
אני מה זה לא הולכת לקולנוע סתם ככה אף פעם.
מייקאפ קולורסטיי
פלואידליין שחור
מברשת לפלואיד ליין
פודרת הבלוט של מאק
שפתון viva glam 1 של מאק
ניוטרוג'ינה דיפ קלין [סבון גרגירים אלוהי]
לוריאל פיור זון האלכוהולי והמרענן
מי פנים מסדרת פיור זור
לחות לפנים מאותה סדרה [סלחו לי אבל אני מאוהבת]
ובליסטיקס לשפתיים יבשות
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?בגדים, איפור, נעליים, כמו כולן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
02/01/2011 | 13:04
20
10
אז אני מירית, בת 27 (אלוהים, מתי זה קרה?!), מהנדסת בדיקות מערכת, רווקה בזוגיות+ 3 חתולים מדהימים.
עברתי לגור עם בן זוגי ואימצנו עוד חתול שעדיין לא סיים להתרגל אלינו, אבל בסוף הוא ישבר
בנוסף, הפכתי להיות עובדת חברה בחברה בה אני עובדת שזה קידום משמעותי אצלנו
להיות מאושרת, לאהוב את עצמי יותר ולהיות יותר שלמה עם מה שאין ועם מה שאין. להיות פחות עייפה!
בקבלה עצמית, דחיית סיפוקים ועצלנות.
לשחק עם החתולים המתוקים שלי, פשוט לשרוץ מול הטלוויזיה עם בן הזוג, לבשל ולאפות (שזה דבר שגיליתי שאני מסוגלת לעשות רק מאז שעברנו לגור ביחד, ועוד להנות מזה!), לשחק עם האיפור שלי וזהו בגדול. אין לי יותר מדי זמן פנוי. אה, ולתכנן רכישות מהקולקציות הקרובות
תולדות האהבה של ניקול קראוס. אוי, כמה שהספר הזה מקסים. ואומנם לא מהשנה, אבל אחד האהובים עלי- רשימות על אהבה של דני שיינמן. ספר שפשוט עושה רטט בלב.
הארי פוטר, כמובן. ההתחלה, אוואטר, למעלה (זה היה השנה, לא?) ו... אני פשוט לא זוכרת מה עוד, אבל בטוח יש
מייקאפ נוזלי (אהבה), פודרה (בלוט), פאף, סומק (כלשהו) ומסקרה (הוט אנד נוטי).
קרם לחות של סבוקאלם, קרם עיניים all about eyes, סבון פנים של ד"ר פישר, מי פנים של ג'ייד ובליסטקס הרבל.
הממ, התלבטות גדולה בין בגדים ונעליים לבין איפור. מאחר ויותר קשה ליל מצוא בגדים, אני מניחה שהייתי הולכת על איפור. אבל אני מעדיפה בגדים   (ובמיוחד חולצות ארוכות שפשוט אין לי!)
לגבי התמונה, ובכן, אני בעבודה והתמונה הזאת היא היחידה שיש לי פה, אז תתמודדו

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ואיך לא'
ואיך לא
02/01/2011 | 13:06
2
9
אחת התמונות שהכי מצחיקות אותי בעולם
יש עוד חתול (שגדול משניהם ביחד אבל הוא לא נמצא בתמונות פה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הרגת אותי עם התמונה הזאת!!!'
הרגת אותי עם התמונה הזאת!!!
02/01/2011 | 15:44
2
לצפיה ב-'LOVE you outfit!!! '
LOVE you outfit!!!
02/01/2011 | 17:03
3
3
לצפיה ב-'פחדתי להעלות את התמונה הזאת'
פחדתי להעלות את התמונה הזאת
02/01/2011 | 17:06
2
3
כי פחדתי ליצור טרנד לבוש חדש, אבל לקחת את הסיכון בכל זאת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את לא צריכה לפחד מהגשמת החזון שלך... '
את לא צריכה לפחד מהגשמת החזון שלך...
02/01/2011 | 17:18
1
לצפיה ב-'וואו, ישר לשער של פלייבוי '
וואו, ישר לשער של פלייבוי
02/01/2011 | 18:17
1
1
אהבתי במיוחד את הכובע על הראש
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פלייבוי איראן אולי '
פלייבוי איראן אולי
02/01/2011 | 18:26
2
לצפיה ב-''
02/01/2011 | 19:13
1
1
רק את יכולה להפוך את הדבר הזה לסקסי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, סקסי זאת המילה שעלתה לי לראש'
כן, סקסי זאת המילה שעלתה לי לראש
03/01/2011 | 11:35
לצפיה ב-' איזו תמונה ! מאושפזת עלייך !!'
איזו תמונה ! מאושפזת עלייך !!
02/01/2011 | 20:48
1
לצפיה ב-'מה את צריכה חולצות ארוכות כשיש לך כזה חלוק??'
מה את צריכה חולצות ארוכות כשיש לך כזה חלוק??
02/01/2011 | 22:37
5
לצפיה ב-'סליחה, זה לא חלוק, זה מגן קרינה'
סליחה, זה לא חלוק, זה מגן קרינה
03/01/2011 | 11:40
4
1
אבל לא נתקטנן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מגן קרינה=הטרנד הבא בכל מסלוולי התצוגות!'
מגן קרינה=הטרנד הבא בכל מסלוולי התצוגות!
03/01/2011 | 12:43
1
לצפיה ב-'למה לך מגן קרינה?'
למה לך מגן קרינה?
03/01/2011 | 12:50
1
1
לא תמיד חלמת על ציץ שלישי?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כי אין לי מספיק כאבי גב?'
כי אין לי מספיק כאבי גב?
03/01/2011 | 14:27
לצפיה ב-'רגע רגע, גם אני רוצה! '
רגע רגע, גם אני רוצה!
02/01/2011 | 15:06
6
1. לירון, בת 27 (אוטוטו), נשואה + 2, כרגע - אמא במשרה מלאה
2. האמת היא שהשנה הייתה דיי שיגרתית, לא היו שום שינויים משמעותיים בחיי...
3. מאחלת לעצמי בעיקר נחת, בריאות ולמצוא עבודה
4. אני מקווה השנה "לחזור לעצמי", למצוא קצת חיים מעבר לבית, ולילדים, לעשות דברים שאני אוהבת. בשביל עצמי.
5. אני מאד אוהבת מוזיקה. (בכל זמן. גם בזמן הלא פנוי)...  נהנת לשבת בערב בשקט, עם עצמי, ולקרוא ספר טוב. להיפגש עם חברות לקפה...
6. "אות מאבשלום" - ספר מדהים!
7. אהבתי השנה בעיקר את "התחלה" ו - "2012"...
8. וואו, זה קשה....
* מייקאפ (כנראה "טיינט איידול" של לנקום, בעיקר כי אני אוהבת להניח אותו עם האצבעות, אז זה חוסך לי מברשת )
* ברונזר של גרלן + מברשת
* עיפרון שחור לתיחום העיניים (או "פלין" של מאק, או קולרסטיי של רבלון)
* מסקרה שחורה, איב סן לורן  
9. בטיפוח אני הרבה פחות "נאמנה" למוצרים מסויימים, בעיקר כי לא מצאתי את ה"מושלמים" שלי....
אבל בכל זאת - מסיר איפור/חלב פנים, פילינג לפנים (ניוטרג'ינה), לחות לשפתיים, קרם עיניים (קליניק), מסיר איפור לעיניים...
10. זה פשוט - נכנסת למאק ומשלימה לעצמי את ה"וויש ליסט" שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' עונה גם '
עונה גם
02/01/2011 | 15:18
7
10
אני מרינה, בת 24, עובדת במשרד ממשלתי, מסיימת בחודשים הקרובים תואר בשירותי אנוש ומאורסת!
עברתי לגור ביחד עם בן זוגי לאחר שש שנים של זוגיות, התחלתי בעבודה חדשה וחזרתי לסיים את התואר (לאחר הפסקה של שנה). לפני כחצי שנה נולד לי בלוג שמרכז את כל האובססיביות שלי באיפור.
מאחלת לעצמי ולאחרים הקרובים לי הרבה בריאות (רוצה לרדת במשקל ולחזור להתאמן), שתהיה לי אחלה חתונה בסוף השנה ולהמשיך להתפתח בתחומים החשובים לי. מקווה להיות אמא  לחתול/כלב בעתיד הקרוב (אם אצליח לשכנע את ארוסי בכך )
להיות יותר פתוחה לחוויות חדשות ולאנשים חדשים, להיות יותר סבלנית ולהתחיל לצלם סרטונים ליו טיוב על איפור (כמובן אלא מה )
לכתוב, לקרוא, לראות סרטים, רשימת קניות אונליין, בישול, ומה לא....
אני קוראת ללא הפסקה אבל לא היה ספר שהשאיר את חותמו עליי השנה
יש המון סרטים שראיתי, החל מסרטים קיטצ'ים לבנות ועד לסרטים "כבדים" יותר. אהבתי את: THE BLIND SIDE ו-THE PROPOSAL עם סנדרה בולוק, THE TOWN עם בן אפלק, THE SOCIAL NETWORK על הקמתה של פייסבוק, INCEPTION ו-SHUTTER ISLAND עם לאונרדו דיקפריו, EASTERN PROMISES המעולה, סרטי TWILIGHT (כן כן), EASY A ההיסטרי,
מחכה לראות את THE BLACK SWAN עם נטלי פורטמן בקרוב ואת BLUE VALENTINE
ואו קשה לי פה - בהחלט מסקרה כלשהי (כרגע עם YSL FAUX CILS), שפתון לחותי כלשהו כמו לובלו (מתה על אשכולית), סומק (קורליסטה של בנפיט), מייקאפ/דמי מייקאפ (עדיין לא מצאתי את האחד אבל אני אתפשר על FACE &BODY בינתיים) וצללית קרם בהירה כמו BARE STUDY שיכולה לשמש גם כהיילט.
מסיר איפור לעיניים רגישות של GARNIER
סבון פנים CLINIQUE
מי פנים CLINIQUE
ג'ל לחות של הולילנד
ג'ל עיניים (לא זוכרת כרגע של מי)
קשה קשה...כמה מברשות מאק חדשות, פלטת צלליות של שאנל לאביב הקרוב, תיק, זוג מגפיים ועוד ועוד...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את יפה מאוד +צבע עיניים יפהיפה =)'
את יפה מאוד +צבע עיניים יפהיפה =)
02/01/2011 | 15:52
1
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/01/2011 | 16:38
לצפיה ב-'כבר אמרתי לך שאת מהממת,בהצלחה בחתונה'
כבר אמרתי לך שאת מהממת,בהצלחה בחתונה
02/01/2011 | 20:59
1
ובאימהות לכלב\חתול,את תהיי אמא טובה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה לימי.'
תודה לימי.
02/01/2011 | 21:03
לצפיה ב-'שותפתי לשם'
שותפתי לשם
03/01/2011 | 12:23
2
13
את מהממת!!
בהזדמנות זו אני אאחל לך שוב מזל טוב ענק (ואף אגיד לך בשושו שאנחנו טסים עם חברים לפראג לחתן אותם ובויפרנד שלי יש קשרים עם האשת חתונות המובילה שם- למקרה ואת צריכה פרטים :) )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה מרינוש!'
תודה מרינוש!
04/01/2011 | 00:02
1
1
תשלחי לי במסר פרטים עליה במקרה ואצטרך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
04/01/2011 | 13:35
לצפיה ב-'טרילילי... '
טרילילי...
02/01/2011 | 18:50
7
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי. נטלי, 23, לא יודעת...., רווקה. P:
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?  האמת שלא קרה שום דבר השנה. חיי משעממים.
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?  להפסיק לשקר ולהפסיק לחיות את השקרים הנ"ל.
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?  להיות יותר מחושבת.
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?  לבשל, לאפות...
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?  לא ממש קראתי... רק את "אידיוט" של דוסטויבסקי. קצת מייאש.
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?  אין לי מושג. =\
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)? מברשת אייליינר, אייליינר ג'ל, מייקאפ כלשהו [טרם נמצא זה שאקרא לו האחד ואצעד איתו במורד החופה], בלוט, אודם מס' 11 של YSL שישמש אותי לאודם וגם לסומק.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)? משחת אלוקום נגד הסבוריאה שלי, מסיר איפור דו פאזי, ג'ל לחות צהוב של קליניק, סבון פילינג, פיקס+.
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)? מייקאפ שיר גלואו של נארס, מייקאם מינרלי של לאורה מרסייה, את המוצר הארות החדש של מייקאפ פוראוור, סומק קרמי להארות של אילמסקה, מברשת טשטושים של אילמסקה, פריימר לעיניים של נארס, סומק אורגזם, קורליסטה, איי ברייט, בנטינט, פאודרפלאג', אודם אפרסקי מהקולקציה החדשה של דיור. אני חושבת שכבר הגעתי ליותר מאלף... אבל היי... זה במילא דמיוני אז מה איכפת לכם לתת לי 2000? :)))
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וגם אני '
וגם אני
02/01/2011 | 20:33
10
7
הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
חן, בת 32, דוקטורנטית למדעי הרפואה, נשואה +ג'ינג'ול

החלטתי שהגיע הזמן להתייחס לגופי בכבוד הראוי לו והחלתי לעשות כושר ולהזיז את עצמי (וגיליתי שאני אפילו אוהבת את זה ). דבר משמעותי נוסף שקרה לי הוא שלמדתי שיעור מאוד חשוב על הצורך בשינויים והפחד מלעשות אותם, ועל איך הפחד הזה יכול לעלות ביוקר.

מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
מאחלת לי ולאהובי בריאות, אושר, הגשמה עצמית  והמון אהבה ומאחלת לעצמי לסיים סוף סוף את הדוקטורט הארור הזה ולצאת לדרך חדשה ומאתגרת, ולגלות מחדש את הכיף שבמחקר (שקצת אבד לי לאחרונה ).

במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
אני מניחה שאני צריכה להיות יותר סבלנית ופחות קצרת רוח (שמי השני ) ואני צריכה להפסיק לדחות למחר את מה שאפשר לעשות עוד היום.

אוהבת לבלות זמן איכות עם בעלי, לקרוא (בעיקר ספרי מד"ב, אם כי לצערי לא היה לי זמן לקרוא הרבה לאחרונה), לבשל ולאפות, להשתעשע עם השמנתול ולרבוץ מול הטלויזיה .

מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
לצערי לא היה לי יותר מדי זמן פנוי לקריאת ספרים השנה, המעט שקראתי היו: טרילוגית חומריו האפלים (המצפן המוזהב ושני המשכיו) ואת משתה לעורבים (החלק האחרון, לבינתים, בסדרת "שיר של אש ושל קרח").

מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
השנה ראיתי את הארי פוטר, פרשס,  התחלה, שאטר איילנד, סופר הצללים ובעיקר ראיתי סדרות כמו דקסטר , פרינג', the walking dead, GLEE  ודם אמיתי.

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
הפריימר לעפעפיים של טו פייסד, המסקרה החדשה של מאק (הוט אנד נוטי), צללית סאטיןן טאופ, עפרון מס' 8  של פופה ומברשת 239.

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
קרם פנים, סבון פנים ומי פנים של שיטת שלושת השלבים של קליניק, קרם עיניים של סבוקאלם וסבון פיליניג גרגירים של לייף.

משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
נעליים/מגפיים איכותיות שאינן עשויות מעור ועוד כמה לקים איכותיים לאוסף
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למה, למה להסתיר??? הטיזר שלך עבד '
למה, למה להסתיר??? הטיזר שלך עבד
02/01/2011 | 22:24
1
לצפיה ב-'Mission Accomplished '
Mission Accomplished
03/01/2011 | 12:54
לצפיה ב-'אהבתי את התמונה '
אהבתי את התמונה
02/01/2011 | 22:25