לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879718,797 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'סקרון בונבון: מה הטיפ שלך ל.....'
סקרון בונבון: מה הטיפ שלך ל.....
<< ההודעה הנוכחית
13/07/2010 | 15:17
98
61
במסגרת הניסיונות שלי להפיח קצת כיף בתוך המהבילות הנוראית של הימים שעוברים עלינו, הנה עוד משהו לחשוב עליו ולשתף את כולנו בדברי החכמה שלכן.

איזה טיפ/ים אתן יכולות לתת, לשתף שגיליתן ומצאתן שיכול/ים לעזור לכל נושא האיפור שלנו. לא חייב להיות משהו שקשור בהכרח לתהליך האיפור, יכול להיות גם כהכנה או בגמר שלו. כמו כן, ברור לכולנו שאנחנו לא ממציאות את הגלגל, ויש סיכוי שאנחנו מכירות את הטיפ ו/או משהו דומה לו...עדיין - אל תעצרו את עצמכן, מה שנראה לכן אולי כ"הדבר הכי ברור מאליו שיש" יכול להוות למישהי רעיון שימושי מאוד. אז קדימה - ספרו לנו "מה הטיפים שלכן".

אתן דוגמא ל-2 טיפים שלי:
1. רכשתי מאוורר קטן (אך ממזר!) שאותו הנחתי על מדף ליד אזור האיפור שלי באמבטיה, ובכל יום כשאני מתאפרת, על מנת לא להזיע - אני מפעילה אותו והוא פשוט מציל אותי. היות והוא קטן הוא לא תופס הרבה מקום, פיזור הרוח הנקודתי שלו חזק וממש מאפשר לי להתאפר בנחת ולצאת לא מיוזעת החוצה (טוב, אין צורך לומר שאחרי 5 דק' כל הקרירות הזאת נמוגה כשאני בחוץ, אבל לפחות יצאתי לא עצבנית מהבית, ועם מראה סביר...)  המחיר שלו היה ממש נמוך (אני לא זוכרת כמה כי יש לי אותו כבר 3 שנים... אבל בסביבות ה-70 - 80 ש"ח) והוא פשוט מעולה. האמת היא שאני גם משאירה אותו לאחר המקלחת על מנת לייבש יותר טוב את המגבות.... (החלון שלי באמבטיה מאוד זערורי...)

2.  יש את הנייר-מגבת רב פעמי של "ויוה" או של "ניקול" (אני מעדיפה את ניקול). אני משתמשת במוצר הזה כתחליף למגבת. כשאני שוטפת את הפנים, מורידה איפור, מנקה מסיכה שמרחתי - כל מה שמצריך ניגוב, במקום לצרוך מגבת, אני לוקחת ריבוע אחד בכל פעם מהנייר-מגבת הזה, משתמשת בו וזורקת. זה מאפשר מקסימום הגיינה, זה מאוד נוח, וזה גם משאיר למגבת שלי זמן להתייבש בין המקלחות, כי כידוע, בקיץ למגבות קשה להתייבש בגלל הלחות. אני גם משתמשת בנייר הזה לאחר חפיפות המברשות שלי - אני מנגבת איתו את המברשות כדי לספוג מהן את המים לאחר החפיפה על מנת שיקח להן פחות זמן להתייבש.

כפי שציינתי למעלה, אני די בטוחה שיש עוד הרבה שעושות כמוני או דומה לי, אבל אם חידשתי משהו או נתתי רעיון ולו לחברת פורום אחת - דייני!

אז יאללה, שחררו את הטיפים שלכן, גם בנושאי איפור כמובן, אני בטוחה שהרבה ישמחו לקרוא וללמוד.
שיהיה יום מקסים לכולן
אמירה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מוסיפה...'
מוסיפה...
13/07/2010 | 15:34
8
30
לאחר סיום האיפור, אני מאוד מאוד משתדלת לבדוק את האיפור שלי בכמה שיותר מראות בבית. זה בעיקר עוזר לי לגלות בעיות של חוסר סימטריה.
את מברשות הפנים אני מייבשת בתוך נייר טואלט, כפי שהבחור מדגים בסרטון - זה גם מזרז את הייבוש וגם שומר על הצורה שלהן (וזה אחד הטיפים הטובים ביותר ששמעתי לאחרונה).
זה מה שקופץ לראשי עכשיו, אם יהיו עוד, אני אחלוק...

אמירה - טיפ מעולה לגבי המאוורר!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' שמחה שאהבת את עניין המאוורר, וזאת'
שמחה שאהבת את עניין המאוורר, וזאת
13/07/2010 | 15:51
7
18
גם הסיבה שאני לא צריכה את הנייר טואלט כ"עזרה לייבוש" כי המאוורר עובד הרבה במשך היום ומייבש לי גם את המברשות על הדרך.... הוא לא צורך הרבה חשמל כי הוא קטן - הוא פשוט נכס!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' אני ממש אנטי להשאיר מכשיר חשמל'
אני ממש אנטי להשאיר מכשיר חשמל
13/07/2010 | 16:05
6
15
(מכל סוג שהוא) דולקים ללא צורך. ובעיני - איוורור זה לא צורך.
וגם אם הוא צורך ממש מעט חשמל - הוא עדיין צורך. אני מאוד משתדלת לעשות מעשים "ירוקים" עד כמה שאני יכולה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וכל הכבוד לך שכך '
וכל הכבוד לך שכך
13/07/2010 | 16:10
5
לצפיה ב-'אצלנו המאוורר בבית דולק 24 שעות.'
אצלנו המאוורר בבית דולק 24 שעות.
13/07/2010 | 17:39
4
12

אין מה לעשות. כשיש שני חתולים בבית ואין אוויר זורם [החלון בדיוק נגד כיווני האוויר] אנחנו חייבים להשאיר להם משהו..

יותר מזה, בימי השרב הקשים שכלום לא עוזר, אפילו המזגן נשאר דולק אחרת הייתי מוצאת שני קבבים בתוספת שערות מטוגנים היטב.

אבל לגמרי איתך בנושא הירוק...
אצלנו בבית מאד משתדלים בנושא הירוק [מחזור בקבוקים, מחזור נייר, שימוש בניירות באופן ממוחזר לטיוטה, שקיות מתכלות וכו']
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אמרתי "משתדלת"...'
אמרתי "משתדלת"...
13/07/2010 | 18:04
3
6
ברור שכשיש לך שני בני בית שנמצאים כל היום לבד, אי אפשר לתת להם להחנק...
אני מדברת על להשאיר דברים פועלים כי זה "נוח" או מתוך הרגל.
גם אנחנו תמיד משאירים אור דולק לכלב פשוט כי אנחנו לא 100% בטוחים שמישהו יחזור לפני החשיכה, וכי הכלב לא רואה טוב...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באמת? כלבים לא רואים טוב בחושך?'
באמת? כלבים לא רואים טוב בחושך?
13/07/2010 | 18:08
2
6

נועה שהיא מוחלט בענייני כלבים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מצחיקה '
מצחיקה
13/07/2010 | 18:33
1
5
זה לא עניין של כלבים, זה עניין של הכלב הספציפי שלנו: בעין אחת הוא מבחין רק בין אור לצל עקב מכה שהוא קיבל לפני שנה חצי, ובעין השניה יש לו קטרקט (בכ"ז, בן 12...).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי איזה מסכן הכלב של הוריי בן 15 וחצי וגם'
אוי איזה מסכן הכלב של הוריי בן 15 וחצי וגם
13/07/2010 | 22:13
3
כבר לא רואה כל כך טוב,חמוד
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אהבתי!! ומוסיפה....'
אהבתי!! ומוסיפה....
13/07/2010 | 16:12
2
30
יש לי מברשת שקניתי בוואו, מס'' 701 (סינטתית).
שבתחילת כל איפור אני מורחת איתה את הקרם פנים, ככה המברשת נהיית לחה ואז שאני מורחת איתה את המייקאפ (הקולורסטיי) זה פשוט עוזר לי ל"בלנד" יותר טוב כי אז הקולורסטיי לא מתייבש ב2 שניות וגם חצי ממנו לא נספג במברשת.

אגב את הטיפ הזה למדתי ביוטוב מהאחיות PIXIWOO.

עוד משהו שקלטתי לעשות עם המכתים שפתיים של מאק, אני פשוט עושה כמה קשקושים לא שווים וממהרת להצמיד את השפתיים (כמו שעושים עם שפתון) ואז הכל מתחלק על השפתיים שווה בשווה.
לעבוד עם מכתים זה קשה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אחלה טיפים, אהבתי!'
אחלה טיפים, אהבתי!
13/07/2010 | 16:45
3
לצפיה ב-' הטיפ של PIXIWOO באמת גאוני'
הטיפ של PIXIWOO באמת גאוני
16/07/2010 | 18:17
5
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
13/07/2010 | 16:43
5
25
אהבתי את הטים שלך עם המגבות החד פעמיות האלה, נשמע ממש טוב
אז ככה:
1. הטיפ הראשון ומבחינתי הכי חשוב- לא לקנות על עיוור, להתעקש על דוגמיות. לי אישית חבל לבזבז סכומים לא קטנים על מוצרים שלכו תדעו אם יתאימו לי, למרות שהם מתאימים למליון נשים אחרות, כי מה שטוב למישהי אחת לא בהכרח טוב גם לי...
2. לא לפחד להעיז. נשמע טפשי, אבל כמה פשוט- ככה עובד
שילובי צבעים ביזאריים? אודם שלא חשבתן שיתאים לכן? מנסיוני, רוב הדברים האלה בסוף מתגלים כרעיון מצויין ומיוחד.
3. תשקיעו במוצרי הבסיס, על השאר כבר אפשר לחסוך. בעצם, זה מה שיפותו כתבה בטור האחרון שלה, אז תקשיבו לה
4. מפחדת ממשהו ספציפי באיפור שאת מרגישה חלשה לגביו? תתאמני! הכל נלמד וגם די בקלות.
הממ, מה עוד?
טוב, זה כבר משהו אישי שלי, לא בטוחה שכולן יתחברו אליו:
5. אל תשתעבדי לאיפור. תהני ממנו, אבל אל תרגישי שאת לא יכולה לחיות בלעדיו.
6. אל תסתכלי על האיפור שלך במראה מגדילה פי 27. אף אחד לא רואה את האיפור ככה, אלא מסתכל על המראה הכללי. תפסיקי לענות את עצמך על כל שטות קטנה שלא יצאה לך מדוייק.

כל זה מדבר רק על איפור עצמי, כן?
סעיפים 5 ו- 6 מאוד חשובים לי בשביל השקט הנפשי שלי (מי אמר להרגיע את ה- OCD ולא קיבל? )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סעיפים 5 ו-6 אכן ה-כ-י- חשובים, תודה מותק!'
סעיפים 5 ו-6 אכן ה-כ-י- חשובים, תודה מותק!
13/07/2010 | 16:48
1
2
לצפיה ב-' על סעיף 4'
על סעיף 4
13/07/2010 | 18:53
10

מי היה מאמין שאני אעז ללכת עם SHOW ORCHID או IMPASSIONED?

אחרי שניסיתי במקרה ובטעות את הליפסטיקים האלה התאהבתי בהם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה את מחשיבה מוצרי בסיס?'
מה את מחשיבה מוצרי בסיס?
14/07/2010 | 15:05
1
11
לצפיה ב-'לחות פנים+עיניים, מייקאפ, קונסילר '
לחות פנים+עיניים, מייקאפ, קונסילר
14/07/2010 | 16:50
22
ופריימר למי שצריכה
בעיני, הבסיס זה מה שיחזיק לך את המוצרים שיושבים מעליו, לכן, לא משנה כמה טובים הם יהיו- אם הבסיס לא יהיה טוב (ומתאים לך אישית), זה פשוט לא יראה כמו שצריך או לא יחזיק כמו שצריך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמה טיפים ממני:'
כמה טיפים ממני:
13/07/2010 | 17:51
37
29

רוב הטיפים כמובן גנובים מהפורום או מסרטונים וכו'
אני לא מחדשת כלום להרבה בנות אבל אני כותבת בכל זאת

מנקה מברשות- העברתי לשפריצר קטן שקניתי מוואו, פחות מבזבז חומר ולי באופן אישי זה גם יותר נוח.

ואם כבר מנקה מברשות, לפני כחודש בערך גליתי את המתכון למנקה מברשות של שפיז ומאז אני משתמשת בו. הוא מעולה

דוגמיות- זה אחד הדברים הנפלאים שלמדתי מהפורום. קניתי מוואו קופסיות קטנות ומאז אני תמיד תמיד לוקחת דוגמית וככה יש לי פחות נפילות. זה חוסך כסף ואכזבה.

להסרת איפור אני משתמשת בפדים של ליד קר ואני ממש מרוצה מהם. לא משאירים סיבים בעיינים, לא שורטים.

זהו בינתיים

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נועה,איפה קונים את הפדים של ליד קר?'
נועה,איפה קונים את הפדים של ליד קר?
13/07/2010 | 18:11
9
4
לצפיה ב-'אני קונה בסופר פארם'
אני קונה בסופר פארם
13/07/2010 | 18:25
4
לצפיה ב-'בכל ס"פ, בית מרקחת וכו''
בכל ס"פ, בית מרקחת וכו'
13/07/2010 | 18:27
7
3
לצפיה ב-'זה נמצא מאחורי הדלפק,צריך לבקש את זה?'
זה נמצא מאחורי הדלפק,צריך לבקש את זה?
13/07/2010 | 19:11
6
7
כי אף פעם לא ראיתי את זה בסופר פארם..יש תמונה של זה אולי?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בסופר פארם'
בסופר פארם
13/07/2010 | 19:27
1
9
בנהריה זה נמצא ממש קרוב לבית מרקחת, איפה שמוצרי ההגיינה וכו'..
את תמיד יכולה לשאול את הרוקח:)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה ליטל:)'
תודה ליטל:)
13/07/2010 | 19:35
1
לצפיה ב-'זה נמצא בדר"כ ליד המוצרים לעדשות מגע'
זה נמצא בדר"כ ליד המוצרים לעדשות מגע
14/07/2010 | 13:43
3
6
המוצר ה"מלא", שכולל בקבוקון עם נוזל לניקוי העפעפיים ואריזת פדים מגיע בקופסת קרטון לבנה עם כתובת כחולה/תכלת וציור של עין (אם לא שינו). הפדים שמגיעים לחוד מגיעים ארוזים בנייר לבן. לפעמים זה חסר במלאי וצריך לשאול. כשאני מוצאת את זה אני תמיד קונה "סטוקים" כי לא תמיד יש...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זו רק אני או ששינו אותם לאחרונה?'
זו רק אני או ששינו אותם לאחרונה?
16/07/2010 | 16:08
2
3
מלא זמן לא מצאתי את הצמרונים של ליד קייר והתקמצנתי על אלו שהיו ברשותי כי חששתי שהם יגמרו ולא אמצא. בקיצ קוצ, אחרי חודשיים בערך שלא ראיתי אותם לא בסופר פארם ולא בניו פארם מצאתי אותם השבוע באחד הסניפים של הניו פארם בדלפק אצל הרוקחת. (בחיים זה לא שם, תמיד זה היה באגף של העדשות מגע). קיצר, החבילה נראית לי קטנה יותר. כלומר, אותה כמות של 100 פדים אבל, אני מוכנה להשבע שהם קטנים יותר.

אני הוזה או שבגלל שלא ראיתי את האריזה הרבה זמן היא נראית לי קטנה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב הסקרנות דחפה אותי לבדוק זאת...'
טוב הסקרנות דחפה אותי לבדוק זאת...
16/07/2010 | 16:32
1
17
ואני לא הוזה, צדקתי ואף העלתי לכן הוכחה. בתמונה ניתן לראות את האריזה החדשה ומצד ימין צמרון אחד מאריזה זהה לו שכבר פתחתי ומצד שמאל אחד מהצמרונים הבודדים שנשארו לי מהחפיסה הישנה. נכון שהוא טיפה יותר גדול? אה אה! גשש בלש פותר כל תעלומה. העיקר את המחיר הם לא שינו.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היום קניתי בסופר פארם את הליד קר..40 שקל'
היום קניתי בסופר פארם את הליד קר..40 שקל
16/07/2010 | 16:43
8
לתמיסה פלוס מאה פדים ויש גם פדים לבד.נשארו רק 2 וזה באמת ליד התמיסות לעדשות מגע.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' זמן מה אחרי שהתחלתי להתאפר על בסיס יומי'
זמן מה אחרי שהתחלתי להתאפר על בסיס יומי
13/07/2010 | 21:15
20
17
העיניים נורא הציקו לי בבקרים והיו לי ג'יפות, ואבא שלי [רופא עיניים אוהבת אותך אבא! ] אמר שמסיר איפור לא מספיק, וצריך את הליד קר כדי לנקות את הנקבוביות שנסתמות וכל החרטה הזה. יש גם לד"ר פישר מעין מגבונים, אבל אבא'לה ממליץ על ליד קר [ובדיוק עכשיו שלחתי אותו לקנות ]
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מדובר על המגבונים כמו הדר' פישר?'
מדובר על המגבונים כמו הדר' פישר?
13/07/2010 | 21:41
19
13
שבאים כל אחד באריזה נפרדת?הם גם מסירים איפור?קניתי אותם גם כי היו לי בקרים שקבוע הייתי קמה עם עיניים דבוקות והרופאת עיניים אמרה לי לנקות עם זה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נו, על זה דיברתי ב"ג'יפות" העיניים היו'
נו, על זה דיברתי ב"ג'יפות" העיניים היו
13/07/2010 | 22:07
1
10
דבוקות ממש בבוקר בהפרשות [סליחה מראש ] ולקח לי חצי שעה לנקות הכל בזהירות עם מגבונים. חשבתי שזו דלקת, אבל אבא הסביר שזה בגלל שלא ניקיתי מספיק טוב - המסיר לא מספיק וצריך משהו יותר "רפואי". בעיקר הליד קר והמגבונים אמורים לעשות אותו הדבר, אבל אבא ממליץ על הליד קר, שעשוי כמו פדים - כך שהם מחוספסים מספיק בשביל לנקות בצורה מעולה, אבל רכים כל כך שלא נגרם לעין הרגישה נזק המגבונים פחות ממולצים כי החומר מתייבש או משהו כזה. גם המרקם עצמו מהווה מינוס. ההפדים אמורים להיות נהדרים לדברי אבא שלי, ויש כמות שמספיקה להרבה זמן.(:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח כן יש תקופות שזה קורה לי'
חחחחחחחחחח כן יש תקופות שזה קורה לי
13/07/2010 | 22:11
6
וגם לפעמים על העפעף התחתון גם היו נסתמות לי הבלוטות והיה לי מין עיגול כזה מעצבן כמו חרוז שהיה מציק ומפריע לי בראייה...הרופאה אמרה שזה בלוטה שנסתמת וזה עובר לבד אבל צריך להקפיד עם המגבונים.
אני אחפש את הליד קר...תודה פיצקית
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הליד-קר בא בתוך קופסה, שבה יש תמיסה '
הליד-קר בא בתוך קופסה, שבה יש תמיסה
13/07/2010 | 22:12
16
7
ולצד התמיסה יש "פדים" מיוחדים שאותם את מרטיבה עם התמיסה ומנקה את העיניים. את הליד קר מוצאים באזור של חומרים לעדשות מגע וכו'
שימי לב רק, שכשאת מצמידה את הפד עם החומר לעין, תני לזה כמה שניות להמיס את האיפור (כמו שעושים עם אצטון כשרוצים להוריד לק) ורק אז שפשפי את העין בעדינות, זאת הדרך היעילה ביותר לשימוש בחומר (לדעתי כמובן).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה אמירה אני אחפש את זה בסופ"ש'
תודה רבה אמירה אני אחפש את זה בסופ"ש
13/07/2010 | 22:15
2
תודה לכולכן...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
13/07/2010 | 23:03
14
6
הליד קר הזה מוריד גם איפור עמיד במים?
ומה מחירו בערך...?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאבא שלי אמר לי פעם שהוא עולה סביב'
אני חושבת שאבא שלי אמר לי פעם שהוא עולה סביב
13/07/2010 | 23:12
1
4
ארבעים, חמישים ש"ח. אבל אני לא מתחייבת על כך בחיי! לא הפעם!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה פיצקית '
תודה פיצקית
13/07/2010 | 23:52
לצפיה ב-'לדעתי הוא ממש לא מספיק כמסיר איפור'
לדעתי הוא ממש לא מספיק כמסיר איפור
14/07/2010 | 13:46
11
4
ובטח לא מסיר איפור עמיד במים. הוא טוב בעיקר לניקוי העיניים אחרי הסרת האיפור או במקרה של גירוי/דלקת, כמו שפיצקעלך כתבה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איפורית '
איפורית
14/07/2010 | 13:57
9
2
אז אם אני משתמשת במסיר אחר דו פאזי, אני צריכה גם את הליד קר או לא?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא איפורית אבל אנסה לענות - לצורך הסרת איפור'
לא איפורית אבל אנסה לענות - לצורך הסרת איפור
14/07/2010 | 14:42
3
6
בלבד - מספיק הדו-פאזי בהחלט, אבל אם בא לך להעביר עוד "ויש" כדי לוודא הגיינה מוחלטת וחיסול אפשרות לדלקת ו/או גירוי - אפשר גם את הליד קר. כפי שאיפורית כתבה, לפעמים הליד קר אינו מוריד את כל האיפור ממש, ואיפור עמיד במים בכלל יהיה קשה להוריד עד הסוף כי הוא מאוד עדין, צריך לדעת לעבוד איתו על מנת להשיג תוצאות מוחלטות. יש בנות כאן שמסירות רק איתו, ומאוד אוהבות אותו, ולעומתן יש כאלה שמסירות עם הדו-פאזי שפשוט יותר קל לעבוד איתו. הבאסה היחידה של הדו-פאזים למיניהם, זה שלפעמים הם משאירים תחושה שמנונית בעיניים, ואז או שעוברים על העין עם מגבון רגיל או עם מוצר כמו הליד קר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האם השמנוניות הזו שנשארת'
האם השמנוניות הזו שנשארת
14/07/2010 | 14:59
2
1
אחרי הדו פאזי, היא רק לא נעימה או שהיא גם לא בריאה לעור?
כי אם מדובר רק בעניין של הרגשה נראה לי שאוותר על השלב הנוסף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רק לא נעימה, אבל אפשר לחלוטין להמנע ממנה'
רק לא נעימה, אבל אפשר לחלוטין להמנע ממנה
14/07/2010 | 17:51
1
3
אם אחרי הסרת האיפור עם המסיר הדו פאזי מנגבים היטב (אך בעדינות) את העין.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סבבה. החכמתי תודה!'
סבבה. החכמתי תודה!
14/07/2010 | 17:59
לצפיה ב-'אני לא משתמשת בנוזל של הליד קר.'
אני לא משתמשת בנוזל של הליד קר.
14/07/2010 | 15:53
2
3

רק בפדים שלהם [שאותם ניתן לקנות בנפרד].

לדעתי הנוזל של ליד קר פחות טוב. רק הפדים שלהם מעולים!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אהה'
אהה
14/07/2010 | 17:56
1
כשקראתי את ההודעה שלך הבנתי משום מה שאת משתמשת גם בנוזל
אוי זה נשמע רעיון מצוין! תודה נועה
(מקווה שלא שיגעתי את כולן עם השאלות שלי תודה לכן!)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
14/07/2010 | 18:13
2
יש לי את התמיסה רק למקרה שאני מרגישה צורך בנקיון נוסף או אם יש לי רגישות נקודתית ביום מסוים. את הפדים, לעומת זאת, אני צורכת באופן קבוע ובכמויות נכבדות (3-4 לכל הסרת איפור, שזה בעצם כמעט כל יום).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בעקרון את לא צריכה אותו'
בעקרון את לא צריכה אותו
14/07/2010 | 18:24
1
4
אם לא מפריע לך שום דבר אחרי שאת מסירה איפור עם הדו-פאזי ואין לך דלקות ורגישויות אז כנראה שאין שום בעיה ואין בו צורך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' רבה'
רבה
14/07/2010 | 21:42
לצפיה ב-'גם אני חושבת שהוא לא טוב מספיק טוב כמסיר '
גם אני חושבת שהוא לא טוב מספיק טוב כמסיר
16/07/2010 | 17:19
2
בהתחלה רכשתי את כל הערכה ולאחר שהתאכזבתי מהתמיסה כמסיר איפור עיניים הפסקתי לקנות את הערכה ואני קונה את הפדים לבד כי הם מעולים הרבה יותר מצמרונים של צמר גפן מגעילולים שנדבקים לעין/שורטים/מותירים שרידים. התמיסה המצורפת לערכה לא עושה עבודה יסודית מספיק בניקוי איפור העיניים במיוחד כשמדברים על הסרת אייליינר, עפרון שחור וכל מה שנחשב לא צללית.

אני משתמשת במסיר איפור עיניים הדו שכבתי של קליניק ומ-אוד מרוצה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איך את לוקחת דוגמית מדברים כמו צלליות למשל?'
איך את לוקחת דוגמית מדברים כמו צלליות למשל?
13/07/2010 | 21:31
9
לצפיה ב-'איך נראות הקופסאות של הדוגמיות??'
איך נראות הקופסאות של הדוגמיות??
14/07/2010 | 12:32
3
9
כי כשהייתי בוואו בסנטר לא מצאתי שום דבר שנראה לי מתאים
הכל היה קטן/גדול מדיי
יש מצב שמישהי מעלה תמונה בבקשה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש להן קופסיות בשקל ומשהו שנראות פיציות, אבל'
יש להן קופסיות בשקל ומשהו שנראות פיציות, אבל
14/07/2010 | 13:59
2
7
לא יתנו לך יותר :-\
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הקופסיות האלה נראות קטנות, אבל לצורך דוגמיות'
הקופסיות האלה נראות קטנות, אבל לצורך דוגמיות
14/07/2010 | 14:44
1
20
של מייקאפ או קונסילר או קרמים למיניהם הן מספיקות, ממילא דיילות לא יתנו לל יותר מהכמות הזאת.... קני כמה כאלה והחזיקי לתיק למוכנות לשליפה בעת הצורך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה לשתיכן'
תודה רבה לשתיכן
14/07/2010 | 15:56
1
לצפיה ב-'איך את מכינה את המנקה מברשות?'
איך את מכינה את המנקה מברשות?
16/07/2010 | 02:17
11
והוא עובד טוב כמו של מאק?
זה לא יכול לחרב לי את העור אם יש בו מרכך ודברים כאלה? P:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רעיון נהדר לסקר!!!!'
רעיון נהדר לסקר!!!!
13/07/2010 | 18:02
5
21
צריכה עוד לחשוב אם יש לי משהו משמעותי לתרום לאומה, ובינתיים טיפ ארגון איפור קטן מהימים האחרונים:

קניתי קופסה שמיועדת לשלטים (מלשון שלט=remote control)  שמחולקת ל-4 תאים ושמתי בתוכה את הפלטות מאק שלי בעמידה (בשלי נכנסות 2 פלטות בכל תא, כך שסה"כ נכנסות 8 פלטות). זה הרבה יותר נוח מהערימה שהן היו בה קודם וככה אני שולפת את הפלטה שאני רוצה בקלות, בלי להרים את כל האחרות שמעליה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'א-ח-ל-ה טיפ, ואני בעצם הייתי משתוקקת לראות'
א-ח-ל-ה טיפ, ואני בעצם הייתי משתוקקת לראות
13/07/2010 | 18:31
3
10
מה כל פלטה ופלטה מכילה... ובכלל אם א-ת  היית מצלמת את ה"טרינקייס שלך" זה היה יכול להיות שרשור נחשק עד מאוד.....
ררררר + אייקון שמתאר "ריור"
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פעם ניסיתי לצלם אותו ונשברתי מהר מאוד'
פעם ניסיתי לצלם אותו ונשברתי מהר מאוד
14/07/2010 | 20:27
2
6
אין לי זמן וסבלנות לזה... אבל... את מוזמנת לבוא לבקר ולהציץ לי במגירות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אה! חמש דקות ואני אצלך... ממש עניין של רגע...'
אה! חמש דקות ואני אצלך... ממש עניין של רגע...
15/07/2010 | 00:08
1
2
לצפיה ב-' '
15/07/2010 | 12:09
לצפיה ב-'רעיון מעולה! '
רעיון מעולה!
13/07/2010 | 18:36
3
לצפיה ב-'עונה..'
עונה..
13/07/2010 | 18:33
13
20
הטיפים שלי אני חושבת לא מחדשים לאיש,אבל באמת שהם הכרחיים לקיץ הזה.

תמיד תמיד יהיה לי בהישג יד לא משנה איפה בארון,תיק,ממחטות נייר...מעדיפה את של קלינקס כי הם נורא רכים.אי אפשר לדעת מתי משהו נוזל,נמרח, מהאיפור אז תמיד שאני מסתכלת במראה אני שולפת ממחטה ומנקה,לפעמים אפילו סופחת בעזרתם זיעה ברגעי "הברקות".

עוד כלי הכרחי עבורי זה טוש מחק של רבלון,שהוא מוצר מאוד חביב וקומפקטי.הוא בצורת עט,בעל ספוגית קשיחה שכזו עם מן נוזל ניקוי שלעולם אינו מתייבש.קל להגיע עם הטוש לכל המקומות שבפנים,אני בעיקר משתמשת בו לניקוי נזילות תוחם עיניים,או אייליינר.תופס מינימום מקום בתיק האיפור.עולה בסביבות ה80 ש"ח.

בעיקר,ובלי קשר לנושא האיפור לשתות המון מ-י-ם תורם נפלאות לעור הפנים,ומונע התייבשות..

קיץ קל ומהנה לכולן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רק תשימי לב שזה לא קלינקס לושן'
רק תשימי לב שזה לא קלינקס לושן
13/07/2010 | 18:41
11
43
כי הוא מלא בנצנצים זעירים
לגבי הטוש- מחק של רבלון, מסכימה לגמרי, אם כי אני אלרגית אליו והוא גורם לי לדמוע נורא...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הקלינקס הפושטי'
הקלינקס הפושטי
13/07/2010 | 19:02
11
סופחים נהדר זיעה,ומנקים היטב לכלוך...תמיד הם אצלי בהישג יד,זה הכרחי.אי אפשר לדעת מתי תתלכלכי ותצטרכי ממחטה.הם גם נורא רכים לפי דעתי..

חבל שאת רגישה אליו,הוא באמת כלי יעיל,אבל יש גם קיסמי אוזניים עם חומר ניקוי לאותה מטרה,שכחתי של איזו חברה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הטישו הזה עם הנצנצים איום ונורא, מה זה בכלל'
הטישו הזה עם הנצנצים איום ונורא, מה זה בכלל
13/07/2010 | 19:23
6
19
אמור להיות? ולמה? ומי משתמש בזה???
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'צביקה פיק?'
צביקה פיק?
13/07/2010 | 23:09
2
6
לצפיה ב-''
13/07/2010 | 23:47
5
לצפיה ב-' ענק!! '
ענק!!
14/07/2010 | 17:47
4
לצפיה ב-'זה הדבר היחיד שלא עובד כמו נייר לטש'
זה הדבר היחיד שלא עובד כמו נייר לטש
2
12
על האף שלי כשאני מצוננת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' הוא מעולה! וגם אם האף האדים'
הוא מעולה! וגם אם האף האדים
16/07/2010 | 10:49
10
עקב שימוש בטישיו אחר, הוא חוזר לעצמו אחרי כחצי יום של שימוש בקלינקס הזה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' כנ"ל'
כנ"ל
16/07/2010 | 14:40
13
זה ה-טישו שלי כשאני מצוננת (או בצודדת) :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טישו עם נצנצים? '
טישו עם נצנצים?
13/07/2010 | 21:30
2
7
לצפיה ב-'אכן'
אכן
14/07/2010 | 14:53
1
8
הטישו הזה עם המשחה או אלווירה או מה שזה לא יהיה- פשוט עמוס נצנצים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' טרם נתקלתי בו'
טרם נתקלתי בו
14/07/2010 | 15:04
7
לצפיה ב-'מה, הקלינקס טובים יותר מהלילי הנוסטלגי שלי'
מה, הקלינקס טובים יותר מהלילי הנוסטלגי שלי
13/07/2010 | 21:24
6
בורוד לבן\כתום לבן?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הלהיט האחרון שלי הוא מייבש מברשות!'
הלהיט האחרון שלי הוא מייבש מברשות!
13/07/2010 | 19:51
8
17
אז ככה, כיוון שאני מנקה אחרי כל שימוש אישי חיפשתי לי פתרון קומפקטי לייבוש מברשות.
ב wow בסנטר יש מתקן שפשוט רשום עליו :מתקן לייבוש מברשות!
זה גליל שקוף שבתוכו יש כמו תופסנים קטנים למברשות. אני לא יודעת אם זה למברשות איפור או ללק, אבל לא אכפת לי.
אני פשוט תוקעת את המברשות לייבוש הפוכות בתוכו וזה משאיר אותן בצורה  הטובה שלהן ואוגר את הנוזלים ללא טפטופים!

הפלא עלה לא יות מ-20 שח.

וטיפ הטיפים - מזגן (-: אני מתאפרת רק במזגן. אני מקפידה לסחוב טישו להספיג לחות מהפנים במקום לפדר הלוך ושוב.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את לא יכולה לרשום דבר כזה ולא לשים תמונה'
את לא יכולה לרשום דבר כזה ולא לשים תמונה
13/07/2010 | 21:03
4
11
צ'טערת.. זה לא ילך!

המייבש מברשות.. המממההמממ.. בבקשה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' אני איתך '
אני איתך
13/07/2010 | 21:12
2
לצפיה ב-''
13/07/2010 | 21:18
1
לצפיה ב-'ידעתי שזה יבוא!'
ידעתי שזה יבוא!
14/07/2010 | 01:12
1
9
גוועלד! אין לי מצלמה זמינה.
אעשה כמיטב יכולתי (-:

לכו לסנטר! אני יודעת שאתן מבלות שם (מינרלית אהמ אהמ...)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' רק ביום שישי אני אהיה.. שלא יגמרו לי! '
רק ביום שישי אני אהיה.. שלא יגמרו לי!
14/07/2010 | 20:43
4
לצפיה ב-'ברור לך שמחר בבוקר לא יישאר להם אפילו אחד'
ברור לך שמחר בבוקר לא יישאר להם אפילו אחד
14/07/2010 | 18:20
2
10
לרפואה

מה זה זה? גם אני צריכה אחד כזה!!!!!!! אבל הסנטר קצת רחוק לי כרגע...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז יצטרכו לשלם לי תמלוגים שם!'
אז יצטרכו לשלם לי תמלוגים שם!
14/07/2010 | 21:26
1
3
ישאר, ישאר!
זה ליד האציטון אגב...הגדול (-:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה על המידע. מקווה שאצליח לשים ידי על אחד.'
תודה על המידע. מקווה שאצליח לשים ידי על אחד.
15/07/2010 | 12:37
1
לצפיה ב-' אל תצפו לפנינים, כן?'
אל תצפו לפנינים, כן?
13/07/2010 | 23:01
6
24
ובכן, כמה טיפים שגירדתי בכוח

1. מסקרה: להטות את הראש מעט אחורה כשמורחים! נשמע טריוויאלי, הא? אילו רק היו אומרים לי את זה לפני שנה וחצי... מה לא עשיתי? עיגלתי, לא עיגלתי, שמתי ריבוע טישו, הכנתי חצי עיגול מכרטיס של סרט, מרחתי הכל וניקיתי עם מסיר איפור... 1000045847584 שיטות שונות ומשונות, שהטייה קלה של הראש לקחה בהליכה אחורה.

2. מייקאפ: התחלתי להתמרח רק בחודש האחרון, ונכנסתי לסרטים מהעניין. א-מ-מ-ה? [נא לקרוא בטון המתאים] באחת מתוכניות הלייפסטייל המפגרות שאחותי הפגרת רואה בשקיקה, התארחה מאפרת עלומה והדגימה שיטה תותחית: לשים מייקאפ בנקודות על הפנים [מצח, לחיים, אף, סנטר], ליטול קבוקי ולפשוט לטשטש! הדבר ההזה עובד בצורה מטורפת. הדבר הכי טוב כאן הוא שמריחת מייקאפ לוקחת לי דקה אם אני נהיית קפדנית. פשוט בוחשים עם הקבוקי בפנים עד שהכל נטמע [חמש שניות, אולי]. והקבוקי לא סופחת חומר ולא כלום, ואני עוד משתמשת באיזה דורבן הרים בורמזי מביוטיקר

3. להרטיב! להרטיב! להרטיב! אני יודעת שאין לנו מים לבזבז, ורננה רז רודפת את כולנו בלילות החמים [שמישהו ישיג לבחורה קרם לחות, שמעתם אותי?] אבל הרטבת צלליות זו מתנה משמיים. היו לי צלליות נטולות פיגמנט בעשרה שקלים מהניו פארם, לקחתי מברשת זוויתית [בתקופה שעוד בכלל לא הייתה מסוגלת להגות את המילה "איילינר"] ולקחתי צללית סגולה - שידועה בבעייתיות שלה גם באיכותיות יותר - וציירתי לעצמי קו יפיפייה. אבא שלי תפס אותי אחרי הניסוי והודיע לי שכדאי לי ללכת ככה לבצפר חמוד, הבחור הזה.
עובד עם כל הצלליות הפושטיות שלא עובדות לכן, מחזק את הצבע ולא מלכלך [אותי לפחות]. אני התלהבתי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי הרגת אותי מצחוק...'
אוי הרגת אותי מצחוק...
1
16
עם התיאורים שלך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
14/07/2010 | 19:10
לצפיה ב-'את כל כך חמודה!!!!!'
את כל כך חמודה!!!!!
14/07/2010 | 18:27
1
2
לצפיה ב-''
14/07/2010 | 19:08
1
לצפיה ב-'אני נהנית לקרוא את ההודעות שלך יא קטנטונת!!!'
אני נהנית לקרוא את ההודעות שלך יא קטנטונת!!!
14/07/2010 | 20:46
1
4
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/07/2010 | 21:04
לצפיה ב-'אהבתי מאוד את מספר 2. מזה ההמגבת נייר הזו?'
אהבתי מאוד את מספר 2. מזה ההמגבת נייר הזו?
14/07/2010 | 08:47
1
14
כמו נייר מטבח אבל רך יותר? הריבועי מספיק גדולים? לכמה שימושים זה מספיק?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מדובר על נייר מגבת רב-פעמי של "ניקול" או'
מדובר על נייר מגבת רב-פעמי של "ניקול" או
14/07/2010 | 12:16
8
"ויוה" זה בא בגליל אחד ולא כמו הנייר מגבת הרגיל שבא ב-6 גלילים, ובכל פעם אני משתמשת בריבוע אחד שהוא בהחלט מספיק גדול.
תראי בסופרים או בחנויות למוצרי ניקוי, זה תמיד בא גליל אחד יותר שמן עטוף בניילון שקוף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טיפ אחד על אייליינר ושטחים ריקים'
טיפ אחד על אייליינר ושטחים ריקים
14/07/2010 | 15:07
1
18
לי אישית , אחרי המון ניסוי וטעיה, יותר נוח להניח איליינר במראה באמבטיה, שהיא ממש מולי, אבל- בגלל שהיא יחסית רחוקה אני נוטה לפספס קרוב לקו הריסים
זה לא משהו שהוא בולט במבט ראשון

אז אני תמיד בודקת בחדר שוב עם המראה המגדילה ומניחה יחסית מתחתי ואז רואים את הקו הריק ואפשר למלא[:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא קשורה אבל רוצה להצטרף להמלצה'
אני לא קשורה אבל רוצה להצטרף להמלצה
16/07/2010 | 09:23
12
אני משתמשת באייליינר נוזלי של ג'ייד שבא עם מכחול,
הדרך היחידה שאני מצליחה לשים ללא טעויות היא במקלחת מול המראה, כששני המרפקים מושענים על השיש.
בלי להרים עפעפיים, בלי למתוח גבות - רק עם זוית של היד.

ויש יש טעויות, מקלוני אוזניים עם מים משמשים אותי נאמנה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את טיפ מס' 2 בנוגע לניגוב הפנים..'
את טיפ מס' 2 בנוגע לניגוב הפנים..
16/07/2010 | 08:20
11
שמעתי מקוסמטיקאית וזה עשה פלאים לפנים שלי. עד לפני כן היתה לי "מגבת פנים"ש אמנם היתה אישית שלי ומיועדת רק לאזור הפנים, אולם הבקטריות שהיו בה מהפנים שלי התפתחו וכך הפצעים לעולם לא התרפאו.

טיפ מעולה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי לאיילינר:'
הטיפ שלי לאיילינר:
17/07/2010 | 23:07
17
אני מאותגרת איילינר רצינית,אז התחלתי לקחת צבע מהעיפרון השחור בעזרת מברשת דקה וצרה,ואיתו לשרטט קווים.
כשהקווים יוצאים כמו שאני רוצה וצריכה,אני עוברת על זה בעדינות עם איילינר.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ