לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879718,797 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור פירגונים ומחמאות!'
שרשור פירגונים ומחמאות!
<< ההודעה הנוכחית
11/05/2010 | 09:31
30
149
בעקבות ההודעה של לימי מהבוקר ... וסתם כי נראה לי, ששווה לשתף את כולם.
קיבלתם שירות נהדר?
היתה לכם חווית קניה נעימה במיוחד?
שתפו אותנו, איפה הכי כייף לקנות איפור וטיפוח!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סופר פארם "ביג" באר-שבע'
סופר פארם "ביג" באר-שבע
11/05/2010 | 09:42
23
ללא ספק, הסניף הכי נחמד שיצא לי לקנות בו.
מדובר בסניף גדול מאוד, וכולם שם נחמדים מאוד! החל בשומר בכניסה, שעובד שם כבר שנים, העובדים במעברים, שתמיד עוזרים בשמחה (אם זה להתמצא במדפים, או לחפש מוצר במחסן), הקופאיות מקסימות, הרוקחים הכי נעימים. גם הדיילות - לא מעיקות, לא נדחפות יתר על המידה, מוכנות לסייע בשמחה, מוכנות לתת דוגמיות כשיש להן, או לשים בקופסית כשאין להן.

אני חייבת לציין לטובה, גם את מדיניות ההחזרות המאוד גמישה של הסופרפארם (אני מניחה שזה בכל הרשת). יש שיאמרו שהיא גמישה מדיי, אבל אני בהחלט חושבת, שאם קניתי מוצר, ואני לא מרוצה ממנו - מכל סיבה שהיא - ויש לי אפשרות להחזירו, זה נותן תחושה הרבה יותר נוחה לקנות. הם גם מציינים את זה בקניה: "תנסי בבית... לא טוב - אנחנו פה!".
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אפריל קניון איילון ר"ג'
אפריל קניון איילון ר"ג
11/05/2010 | 10:23
2
30
באופן מפתיע קיבלתי שם שרות טוב, ללא לחץ לקנות מוצרים מיותרים ואף המטירו עליי דוגמיות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
11/05/2010 | 10:48
19

מעבר לכך כשבאתי לראות מייקאפ מסויים, היא אמרה לי אוטומטית שהוא לא מתאים לי ושלא כדאי לי לקנות.

כנ"ל אגב באפריל ברעננה, באתי במטרה לקנות מוצרי טיפוח מסויימים של קליניק והיא אמרה לי שאני לא צריכה את אלה בכלל..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' תענוג לקנות שם!'
תענוג לקנות שם!
11/05/2010 | 16:37
21
אני פוחדת מפארמים פחד מוות, ברגע שמתקרב אלי גדוד של דיילות אני בורחת על נפשי.
אבל שם השירות מאד מקצועי ומסביר פנים. והן אומרות את דעתן הכנה, חידוש מרענן בתחום.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חברת אנה לוטן'
חברת אנה לוטן
11/05/2010 | 10:30
3
33
נורא רציתי להתנסות במוצרים שלהם, אבל אין לי כל כך קוסמטיקאית קבועה, מה גם שאני נוטה שלא לסמוך על אף אחת שתגע לי בפנים...
בקיצור, פניתי אליהם, תיארתי את סוג העור והבעייתיות שלו וקיבלתי הביתה שלל דוגמיות שהותאמו לי במיוחד. היו סופר דופר נחמדים ואם היתה להם חנות שיכולתי לקנות בה (ולא דרך קוסמטיקאיות)- כבר הייתי עוברת לגור שם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מסכימה לגמרי'
מסכימה לגמרי
11/05/2010 | 13:13
19
יש להם שירות לקוחות מצויין. הטרדתי אותם מספר פעמים ותמיד מעניתי באדיבות, מקצועיות ונדיבות.
לגבי טיב המוצרים - not my cup of tea, אבל זה כבר נושא אחר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
11/05/2010 | 17:39
12
מסכימה איתך לגמרי,חברה מדהימה.
מנסיוני הרב במוצרים לטיפול הפנים היא הרבה יותר טובה מאסתי לאודר קליניק או קלרינס,באמת ששווה לנסות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אין על החברה הזו! '
אין על החברה הזו!
12/05/2010 | 20:21
4
לצפיה ב-'ואני מציינת מישהי ספציפית ב"אפריל" בדיזנגוף'
ואני מציינת מישהי ספציפית ב"אפריל" בדיזנגוף
11/05/2010 | 15:31
3
30
סנטר - לא את כל הסניף. פעם היו בסניף הזה יותר דיילות מקצועיות ומקסימות, אבל לצערי התפזרו לסניפים אחרים, והוא ירד קצת באיכותו לטעמי. קוראים לה גלדיס (היא צרפתיה במקור - שהשם שלה לא יטעה... ), השרות שלה מעולה, לא דוחף, מסביר מאוד, ויש לה ידע נרחב והרבה סבלנות.
בכלל, אני חייבת לציין שאצלי זה לאוו דווקא חנות מסויימת, כי בכל חנות יש כאלה שנותנים שירות גרוע וכאלה שנותנים מעולה.
למשל גם בסניף ס"פ בדיזנגוף סנטר יש כמה מקסימות שנותנות שירות נעים ולא "דוחף"...
והיות וביקרתי במדינה מילאנו לאחרונה - פגשתי שם ביעל, שהיתה מקסימה, מאוד הבינה את צרכיי, סבלנית ושירותית מאוד.

כפי שנאמר כאן קודם על ידי קודמותיי, אלה שאומרות "זה לא יתאים לך" מתוך רצון אמיתי לעזור, ורואות את טובתי קודם ליעדי המכירה - אלה מקבלות אצלי דוז פואה. (וכמה חבל שאין יותר מאלה...)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זאת ההיא עם המבטא המתוק?'
זאת ההיא עם המבטא המתוק?
12/05/2010 | 16:19
2
18
אם כן, היא אחת המקסימות (:
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שיער ארוך כהה חלק, גבות דקות (מצויירות)'
שיער ארוך כהה חלק, גבות דקות (מצויירות)
12/05/2010 | 18:27
1
16
ואם זאת מי שאת חושבת - אני מאוד שמחה שאת מסכימה איתי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גבות מצויירות! כןכן! מתוקה!'
גבות מצויירות! כןכן! מתוקה!
12/05/2010 | 23:41
17
היה לי דיון איתה על ציור הגבות בבוקר. מעניין אם היא זוכרת אותי..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש מוכרת אחת במאק בממילא'
יש מוכרת אחת במאק בממילא
11/05/2010 | 22:53
3
39
עדי, שהיא פשוט מקסימה! אחרי שהייתי פעם אחת שהיא הייתה, נשבעתי שלפני שאני הולכת אני בודקת שהיא שם, לא עשיתי את זה, שנאתי את המוכרות הנוראיות ובפעם הבאה אני לא באה שהיא לא עובדת! פשוט מקסימה, מכירה את המוצרים (בניגוד לאחרות שם) לא דוחפת, עוזרת... עשתה לי חשק לחזור!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מסכימה היא באמת מקסימה'
מסכימה היא באמת מקסימה
12/05/2010 | 17:44
1
14
השאר לא בדיוק מלבבות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פעם היו שם כמה מוכרות מעולות'
פעם היו שם כמה מוכרות מעולות
12/05/2010 | 18:43
13
עכשיו אני יודעת רק על עדי, שהיא באמת מקסימה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את יעל עוד לא פגשתי, אבל גם בשמת מקסימה'
את יעל עוד לא פגשתי, אבל גם בשמת מקסימה
13/05/2010 | 10:04
10
מכירה את המוצרים ומבינה את התשובה "לא תודה, אני מסתדרת" ולא מרחפת לך מעבר לכתף, תמיד חייכנית, אדיבה ועוזרת (לא מפחדת להגיד שהמוצר לא מומלץ או לא מתאים וחבל לקנות).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מציינת לטובה מאפרת ששמה מיכל מאק ר"א'
מציינת לטובה מאפרת ששמה מיכל מאק ר"א
12/05/2010 | 17:22
2
18
פשוט בחורה מדהימה ומאפרת סוף הדרך ...  כמו שכתבתי באחד השרשורים לפני שבוע היו לי כרטיס מתנה בשווי 1.500 שח .היא איפרה אותי מא' עד ת' עם המון סבלנות ןלא ניסתה לדחוף לי מוצרים היתה קשובה לרצונות שלי עד הסוף.
בחורה חביבה שיודעת את העבודה !!! והיא עושה אותה בצורה הטובה ביותר.
אני אהבתי ואני ממליצה עליה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ציון לטובה- איל מקיאג' סניף רחוב דיזינגוף'
ציון לטובה- איל מקיאג' סניף רחוב דיזינגוף
12/05/2010 | 18:59
16
רחוב דיזינגוף ולא הסנטר. כי בניגוד לסניף בסנטר, בחנות ברחוב דיזינגוף 2 בחורות מתוקות שלצערי אני יודעת שם של אחת מהן
והוא איילה. הן לא ניסו לדחוף לי שום מוצר. להיפך. הן איפרו ושאלו והתעניינו וניסו להתאים ולרצות ובסוף קניתי מוצר אחד ועוד
עם הנחה כך שרווח ממני הן לא כ"כ ראו ובכל זאת הן השקיעו מראש בידיעה שזה המצב.
(בניגוד לסניף בסנטר שביקרתי בו לא מעט פעמים ובכל פעם עשו לי פרצוף עקום, עשו טובה שענו וכמובן ניסו למכור ולמכור
מוצרים שבכלל לא מתאימים לי או כאלה שלא מועילים ורק שאשפוך כסף.
יחי ההבדל .....)
וכל הכבוד לאיילה ולמוכרת היפה השנייה (השחומה) ושוב סליחה שאינני זוכרת את שמה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני קניתי אצלה! היא פשוט מקסימה'
גם אני קניתי אצלה! היא פשוט מקסימה
12/05/2010 | 19:44
10
לצפיה ב-'שיחה שהיתה לי עם דיילות ס"פ דיזנגוף ת"א:'
שיחה שהיתה לי עם דיילות ס"פ דיזנגוף ת"א:
12/05/2010 | 18:56
6
37
נתחיל מ"למה אני משרשרת לכאן" פשוט מאוד - אני מאוד מחבבת את:
שרה ג'ייד, עדי סופטאצ', ויטה רבלון, סימונה פופה, ואוי לי ששכחתי את שמה של אדומת השיער המתולתלת של לוריאל.
שימו לב שמודבר כאן בכל הדיילות של חברות ה-FARM / דראגסטור - לא של היוקרתיות, ולא בכדי!

אלה של היוקרתיות - מעולם לא התחברתי אליהן, במקרים מסויימים ההפך - הנה הסיפור שארע לי היום:
במסגרת החיפוש אחר המייקאפ שסוף סוף יהיה חבר שלי, (זה חיפוש שנמשך שנים) באתי במטרה לקחת דוגמיות של מייקאפים - ה"איבן בטר" של קליניק וה"טרולי מאט" של קלרינס. זאת כמובן בהמשך לשיחותינו כאן.
הקיצר, זאת של קלרינס לא היתה, אבל בקליניק היתה מי שהציגה את עצמה כ"אחראית על הדיילות של קליניק" יענו היא רמה אחת מעל הדיילת הרגילה של החנות שיצאה לכמה דקות. אמרתי לעצמי איזה יופי נפלתי על מנהלת, שבטוח תרצה לשתף איתי פעולה כשתראה שאני מ"אלה שלא מבלבלות את המוח אלא נראות רציניות"....
אז זהו שלא!
אמנם בשורה התחתונה - קיבלתי דוגמית, (בכמות שמספיקה לכיסוי אצבע!) אבלללל - למרות שבאתי עם בקשה ספציפית, עם "שיעורי בית" - הפרצוף שלה היה כעוס ולא שירותי, היא הרימה כמה וכמה פעמים גבות למשמע משפטים שאמרתי "כדי לנסות מייקאפ באופן מקצועי נדרשים לפחות 3 ימים מינימום כדי לבדוק עמידות, אי הוצאת פצעים, פיגמנט, כיסוי....  ענתה לי חזרה (עם פרצוף שאמר "מה את מבינה בכלל, ומי את שתטעני טיעונים "מקצועיים") "מה פתאום? אפשר לבדוק מייקאפ גם בתוך יום אחד"... לא ויתרתי "עם כל הכבוד, לאנשים כמוני, עם בעיות עור, יום אחד לא מספיק, לפצעונים נדרשים כמה ימים להתבשל ולצאת... וגם העמידות אצלנו מאוד חשובה וכו".... אמרה "אני בכלל אז לא מבינה למה את לוקחת את ה"איבן בטר" ולא את ה..( לא זוכרת מה הציעה לי) עניתי "כי קראתי הרבה דברים טובים על האיבן בטר, ואני מאוד רוצה לנסות אותו על מנת אולי לרכוש אותו".
בשלב זה כל דיילת היתה מבינה שאני באתי למטרה כל כך מחודדת, שאני באמת ובתמים יכולה להיות לקוחה פוטנציאלית של המוצר - ואז שלפתי את הקופסית (כי הרי ברור שלא היה לה קופסית וזה מה ששבר אותה לבסוף, היא כמובן הציעה לאפר אותי שם) מזגה לי כמות כל כך קטנה של חומר, אנחנו מדברים על "נגיעה" של חומר, לא יותר. אמרתי לה (גייסתי המון כוחות כי אני אדם לא חוצפן מטבעי) "את חושבת שזה יספיק לי לניסוי שלי?" (עם חיוך שמנסה להיות הכי משכנע שאני לא דוגמת כפייתית) ענתה "בטח, עם כזאת דחיסות של חומר זה יספיק לך ועוד איך". רציתי להכות אותה. ממש כך.

אצתי רצתי "להתנחם" בזרועותיהן של כל מי שהזכרתי לעיל, שהן תמיד חמות, מלבבות, מאוד משתפות פעולה, נותנות דוגמיות בלי בעיה...
סיפרתי להן את סיפורי הקשה, הן הנהנו בהבנה, או אז סיפרתי להן איך כאן בפורום אנחנו מדברות על שירות, "דחיפת" מוצרים, כמה שזה דוחה וכל מה שאנחנו כבר מדברות כאן הרבה זמן - כולן הנהנו שוב באומרן שזה דוחה אפילו אותן, כשהן רואות כזאת צורה של מכירה. סיפרתי להן איזה כוח מכירה יש לנשים כמונו "המכורות" שממליצות לחברות והמעגל השיווקי שנוצר כתוצאה מכך...וכמובן שהצגתי לתפארת מדינת ישראל את הפורום!!
ולבסוף, כמובן שניחמתי את עצמי במברשת סומק אלכסונית של ג'ייד + סומק - היה מבצע של 1+1 פשוט שרה היתה כל כך מנחמת....

דרך אגב, (מה חשבתן שהחפירה הסתיימה? נו באמת...)
סימונה (פופה) הראתה לי את פלטות הצלליות החדשות שיצאה ממש עכשיו שבאות ברביעיות- התעלפתי. יפיפיות, גוונים מקסימים ועכשוויים, פיגמנט טוב...פשוט החזקתי את עצמי בכוחות-על לא לרכוש 1+1. והיות ויש פירגון בין כל אלה שהזכרתי (הן במפורש מנסות לעזור גם אם זו לא חברה שלהן באם לקוחה צריכה עזרה) אז עדי של סופטאצ' היתה מאופרת ברביעייה של פופה.... (ונראתה נהדר...)

מחר (אם לא אתעצל) אני מתכוונת להסתער על בקשת דוגמית של קלרינס, לאור הנסיון הקשה שעברתי - הבנות היקרות כבר הכינו אותי מראש ש"תמי של קלרינס משלנו"... אני מאוד מקווה שכך!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני דווקא לא מסכימה'
אני דווקא לא מסכימה
12/05/2010 | 19:34
2
26
בדרך כלל הדיילות של החברות היוקרתיות סופר נדיבות ומפנקות בדוגמיות, גם כשאני לא רוכשת כלום או מבקשת.
יכול להיות שזה תלוי בסניפים... הסניף של דיזנגוף הוא הקבוע שלך?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, הוא הקבוע אבל למען ההגינות והגילוי הנאות'
כן, הוא הקבוע אבל למען ההגינות והגילוי הנאות
12/05/2010 | 23:16
1
24
מוצרים של חברות יוקרתיות אני בדר"כ רוכשת באפריל בדיזנגוף סנטר, כי שם אני מוכרת ושם בהחלט נותנים לי שירות טוב...
בס"פ - כפי שכתבתי אני רוכשת את המוצרים של החברות היותר עממיות. (שונאת את הביטוי הזה). בפעמים הספורות שבכ"ז פניתי ל"יוקרתיות" לא קיבלתי את אותו יחס, אבל אני בטוחה שיש כאלה שמקבלות תשומת לב קצת אחרת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' סניף אפריל בסנטר באמת זכור לי לטובה'
סניף אפריל בסנטר באמת זכור לי לטובה
13/05/2010 | 07:23
12
ההפסד כולו של הסופר פארם...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז אחרי שקראתי את כל ה-...'
אז אחרי שקראתי את כל ה-...
12/05/2010 | 23:31
1
30
סתם היה מעניין מאוד!
אני מסכימה איתך ב-100%.הרבה מהמוכרות בארץ לא מבינות למה אנחנו רוצות דוגמיות ולא מוכנות לאיפור פנים במקום (הממ אולי כי לא בא לי לחטוף מהמברשות והטסטרים כמה חיידקים לא מזוהים) והמקום היחידי שאני נותנת למאפרים לגעת בי זהו מאק ואני רואה את כל תהליך הניקוי לפני ואחרי.גם לגבי דוגמיות הם מאוד אדיבים ותמיד יתנו על מנת לנסות בבית ללא לחץ.מבאס לשמוע שבמדינות אחרות קונים מעט ומקבלים מלא דוגמיות (תוקית לדוגמא מספרת) ובמדינה פה זה ממש נדיר....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'העניין הוא, שכפי שכתבתי פעם לגבי איל-מקיאז''
העניין הוא, שכפי שכתבתי פעם לגבי איל-מקיאז'
12/05/2010 | 23:55
23
והשירות ה"דחפני" שלהם, (אני מדירה את רגלי מחברה שיש עליה כל כך הרבה תלונות) רק לנו יש את הכוח לשנות. ממש כך. אנחנו הצרכניות, היום חברות קוסמטיקה מודעות יותר ויותר לכוח של הבלוגריות, של פורומים מסוג זה (מספיק שתראו כמה מפרסמים יש כאן...) ואם לא נתחיל לשלוח תגובות לחברות, ולא נניח "נחרים" מקום שהוא לכל הדעות לא נותן שרות ותמורה לכסף שלנו, או מקום שמזלזל בהבנה שלנו - שום דבר לא ישתנה. אני יודעת שזה נשמע עוד "נאום קלישאי", אבל אני באמת מאמינה שעשיה ממשית ולא רק קיטור יביאו לשינוי.
מקווה שלא התשתי את מי שקראה את כל הסיפור שלי היום + התגובה הזאת, אבל כוונתי היתה טובה.
להתראות בשמחות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סופר-פארם סניף דיזינגוף'
סופר-פארם סניף דיזינגוף
24/05/2010 | 16:10
12
שלום לך,

אין ספק כי השירות כפי שתיארת בפנייתך הינו חריג ואיננו עומד בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים עבור לקוחותינו.
בעקבות פנייתך ערכנו בירור עם הדיילת בסניף, והיא הדגישה בפנינו כי לא התכוונה לגרום לך  אי נעימות כלשהי, ובמידה ונעשה כן, היא הביעה את התנצלותה הכנה. כמו כן, את מוזמנת להגיע לסניף ודיילות הקוסמטיקה ישמחו לאפר אותך לשביעות רצונך. לפרטים נוספים נשמח אם תפני למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 09-9725151, בפקס 09-9725069 או בדוא"ל: customers@super-pharm.co.il
בברכה,

נציג סופר-פארם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הדיילת המקסימה של קליניק בקניון שבעת הכוכבים.'
הדיילת המקסימה של קליניק בקניון שבעת הכוכבים.
13/05/2010 | 19:33
17
אדיבה, ונחמדה מאוד.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לידיה , היועצת של קליניק בקניון רמת אביב'
לידיה , היועצת של קליניק בקניון רמת אביב
13/05/2010 | 21:15
1
30
אני מאוד אוהבת את מוצרי הטיפוח של קליניק
עם איפור יש לי פחות ניסיון איתם.
יש שלושה מוקדים שניתן לרכוש בהם קליניק בקניון זה:
אפריל, המשביר וסופר פארם.
אני תמיד חוזרת אל לידיה מהסופר פארם כי היא פשוט מקסימה ונותנת עצות מעולות.
לפני מספר שבועות התעניינתי במייקאפ שלהם, אם אני לא טועה בשמו הוא איוון בטר...
רק רציתי לדעת מחיר והתאמה והיא ישר שלפה קופסית ומילאה אותה בנדיבות!

מפליא אותי שמשבחים את איל מיקאז' ברחוב דיזנגוף,
הייתה לי חוויה כל כך לא נעימה שם, כך שאפילו שישלמו לי, כף רגלי לא תדרוך שם יותר.
אולי מאז אנשים התחלפו, מי יודע...
באופן כללי, אני נמנעת מהרשת הזו בשנים האחרונות (אחרי שהייתי לקוחה חוזרת).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'או....לידיה זה "מוסד"'
או....לידיה זה "מוסד"
13/05/2010 | 23:12
29
לא בכדי היא היתה מקבלת כל שנה בנשף של "אלקליל" עובדת מצטיינת....
היא באמת מותק, מקצועית וחמודה לאללה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שור טבצ'ניק'
שור טבצ'ניק
13/05/2010 | 23:27
24
היום הייתי בבית המרקחת הותיק (קינג ג'ורג' בת"א) אחרי שלא הייתי שם בערך מגיל 4 עם סבתא. נראה כמו סוג של סופר פארם, כלומר גדול והרבה מותגים (באופן יחסי לבית מרקחת) קיבלתי שרות די נינוח ומאוד אהבתי את זה שכשנכנסתי לא קפצו עליי כל המוכרות. מוכרת אחת עזרה לי ושאר המוכרות נשארו לשבת אבל ייעצו לי על וצרים שהן מכירות. לי אישית היה כייף לראות שהן לא קופצות עליי גם מהצד של נותנת שרות... לא אוהבת את הגישה שברגע שלקוח נכנס לחנות כל המוכרים על הרגליים... בסופו של דבר קניתי את מה שהייתי צריכה, לא ניסו לדחוף לי שום דבר ולא שאלו אותי אם ניסיתי את הקרם החדש של חברת XXX או אם אני מכירה את האודם של XXX או למה אני לא משתמשת בקרם עיניים וכ"ו...
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ