לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1878718,787 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'ניסויים בבע"ח - בדיקה מחודשת'
ניסויים בבע"ח - בדיקה מחודשת
<< ההודעה הנוכחית
05/04/2010 | 19:07
23
106
כידוע לאחרונה אני עושה בדיקות בנושא ניסויים בבע"ח.
מה שמעניין אותי היום, זה לא רק מה ארגונים תומכי בע"ח אומרים, אלא מה החברות מתחייבות אליו.
כיוון שהתחום הזה אפור במידה מסוימת, נראה לי שגם האינטרסים של אותם ארגונים לפעמים נמצאים באיזשהו סימן שאלה.
לכן, מה שעשיתי היה בעיקר לבדוק את הרשימות של חברות שמוגדרות כמבצעות ניסויים בבע"ח (אילו שלא, אני נוטה להאמין לאותם ארגונים שהם אכן לא מבצעים..)

כיוון שיש הרבה יותר חברות שמתחייבות שאינן מבצעות ניסויים או משתמשות במוצרים / חומרי גלם שנוסו אני מוותרת על ניסיון ליצור רשימה כזאת בעצמי מה גם שיש הרבה כאלה ברשת.
בין החברות האלה כמובן שמופיע קונצרן אסתי לאודר.

אני הולכת לצרף כאן 2 רשימות.
הראשונה - חברות שמבצעות ניסויים בבע"ח (כלומר, מופיעות ככאלו באתי הארגונים למען זכויות בע"ח) וכן, אין שום מידע שמופיע באתר החברה שמציין שהן אינם עושות / עושות קצת / עושות הרבה / לא מעניין אותן...
השניה - חברות שעל פי דבריהן (הרשמיים) הן מבצעות ניסויים במקרים מאוד ספציפיים שבהם -
1. החוק מחייב ניסוי בבע"ח,
2. אין אפשרות אחרת, המחקר בתחום אינו מספק.
(וחשוב לזכור שלא כל החברות מיצרות אך ורק קוסמטיקה ויש כאלה שמייצרות גם תרופות)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'"הרשימה השחורה"'
"הרשימה השחורה"
05/04/2010 | 19:15
30
הרשימה הבאה מכילה חברות שמופיעות בכל הארגונים כמבצעות ניסויים ואין באתר שלהם או בכלל התייחסות רשמית בעניין הזה.

Chanel
use animal ingredients + animal fur

Chesebrough-Ponds
Fabergé, Ponds, Vaseline

Clorox
Brita, Burt's Bees, Glad, Green Works, Hidden Valley Ranch, Kitchen Bouquest, KC Masterpiece salad dressings, Kingsford charcoal, Lestoil, Pine-Sol, Tilex, SOS cleaning products, Liquid Plimr, Formula 409, Fresh Step, EverClean, Scoop Away cat litters, ArmorAll and STP automotive products, iRobot Scooba

Dial Corporation
Dial Soap, AromaSense, Borateem, Boraxo, Coast, Combat Insect Control Systems, Fels-Naptha, L.A. Looks, Pure & Natural, Purex, Renuzit, Right Guard, Dry Idea, Soft&Dri, Soft Scrub, Sta-Flo, Tone (soap), Trend, ,Twenty-Mule-Team-Borax, Zout.

Melaleuca

New Dana Perfumes

Playtex Products

Schering-Plough - recently bought by Merck & Co

עניין נוסף שנכנס לכאן - שימוש בפרווה
החברות הבאות שייכות לקונצרן LVMH שהוא עצמו מציין שאינו עושה ניסויים בבע"ח כלל. עם זאת, החברות הבאות משתמשות/מוכרות/מיצרות עור.
Fredi, Donna Karan, Givenchy, Kenzo, Berluti, Louis Vutton, Marc Jacobs, Loewe, Celine, Thomas Pink
מלבד זאת כמו שמופיע למעלה, גם שאנל שייכת לחברים האלה שמשתמשים במוצרים מהחי וכן בעור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'"המתאמצים"'
"המתאמצים"
05/04/2010 | 19:32
10
50
ישנה רשימה של כמה חברות, יותר  נכון, קונצרני על, שמציינים שהם עושים ניסויים אך ורק אם אין לכך ברירה (כיוון שאין ידע מדעי מספיק בתחום) או כאשר מחייבים אותם מסיבות רפואיות (אחת החברות המופיעות כאן מיצרת את נורופן אז אני מתארת עצמי שיש מספיק בדיוק ששיווק של תרופה כזאת מצריך)
מעבר לכך, כמעט כולן לוקחות חלק בפיתוח של שיטות חדשות אשר יגרמו להפחתה עד העלמת הניסויים בבע"ח.
מישהו צריך לקחת את זה על עצמו. כלומר, במצב הנוכחי, החברות עצמן (לא שאני מרחמת עליהן כן..) צריכות לקחת יוזמה פרטית ולנסות למצוא פתרונות לניסויים בבע"ח. נכון שיהיו כאלה שיגידו ששום ניסוי לא ראוי בעיניהם ו/או שניסויים בבע"ח גם ככה לא "עוזרים" כיוון שהחיות שונות מאיתנו וכו'.
אני מביאה את המידע כפי שמצאתי אותו.
המידע הזה הפתיע אותי מאוד. כיוון שהמידע שאני ספגתי עד היום היה שונה לחלוטין.
"ה"דבר שהפתיע אותי שלוריאל ש"ידועה" כ"מבצעת ניסויים איומים בבע"ח" כלל לא מבצעת ניסויים בבע"ח או משתמשת בניסויים בבע"ח במוצרים המוגברים שלה כבר משנת 1989... (היא כן משתמשת במרכיבים המגיעים ממעבדות שבהם לא מובטח שלא בוצעו ניסויים ועל כן היא ברשימה הזאת)

חשוב לי להגיד שאני בעצמי לא החלטתי מה אני עושה לגבי החברות האלה. האם אני "סולחת" להן כיוון שהן בדרך הנכונה והם סוללים את הדרך לעתיד שבו חברות בלי משאבים אדירים יוכלו להשתמש בידע שלהם או שאני כועסת ואומרת שאם אסתי לאודר יכולה לא לעשות שיסתדרו גם הם..

אז אחרי הרבה הרבה דיבורים - הנה הרשימה:

L'Oréal
L'Oréal Paris, Garnier, Maybelline New York, Softsheen.Carson, CCB Paris.
L'Oréal Professionnel, Kérastase, Redken, Matrix, Mizani, Shu Uemura Art of Hair.
Lancôme, Biotherm, Helena Rubinstein, Kiehl's, Shu Uemura, Giorgio Armani,
Ralph Lauren, Cacharel, Viktor & Rolf, Diesel, YSL Beauté, Vichy, La Roche Posay, innéov, Skinceuticals, Sanoflore.
THE BODY SHOP
http://www.loreal.com/_en/_ww/brands-l-oreal.aspx

Unilever
Axe/Lynx, Blue Band, Dove, Flora/Becel, Heartbrand, Hellman's, Knorr, Lipton, Lux (soap), Omo, Rexona/Sure, Sunsilk, Surf, TIGI haircare
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Unilever_bran...

Procter & Gamble
Beauty and Grooming:
Aussie, Braun, Burberry, Camay, Christina Aguilera Perfumes, Cover Girl, DDF, Colce & Gabbana, Dunhill Fragrances, Escada Fragrances, Fekkai, Fusion, Ghost, Gillette, Gucci Fragrances, Halo, Head & Shoulders, Herbal Essences, Hugo Boss, Ivory, Lacoste Fragrances, MACH3, Max Factor, Naomi Campbell, Natural Instincts, Nice 'n Easy, Nioxin, Olay, Old Spice Pantene, Prestobaba/Blue, Puma, Rejoice, SK-II, Safegaurd, Sebastian Professional, Secret, Valentino, Venus, Vidal Sassoon, Wella, Zest.
Health & Well-Being:
Align, Always, Crest, Discreet, Eukanuba, Evax, Fixodent, Iams, Kukident, Lines, Metamucil, Oral-B, PUR, Pepto Bismol, Priloec OTC, Pringels, Rapid Diagnostics, Scope, Tampax, Vicks.
Household Care:
Ace, Ariel, Bold, Bounce, Bounty, Cascade, Charmin, Cheer, Comet, Dash, Dawn, Downy, Dreft Laundry, Duracell, Era, Febreze, Gain, Joy, Luvs, Mr. Clean, Pampers, Puffs, Swiffer, Tido
http://www.pg.com/en_US/brands/all_brands.shtml

Johnson & Johnson
Acuvue, Actifed, Ambi, Aveeno, Bactidol, Band-Aid, Benadryl, Benecol, Bengay, Benylin, Bonamine, Caladryl, Carefree, Clean & Clear, Coach, Coach Professional, Coach Sport, Codral, Combantrin, Compeed, Conceptrol, Cortaid, Cortef, Delfen, Desitin, Dolormin, E.P.T., Efferdent, First-Aid, Gynol, Healthy Woman, Imodium, Johnson's Baby, Johnson & Johnson Red Cross, Jontex, K-Y, Lactaid, Listerine, Listermint, Lubriderm, Lundens, Micatin, Monistat, Motrin,Motrin Children, Myadec, Mylanta, Nasalcrom, Neko, Neosporin, Neutrogena, Nicoderm, Nicorette, Nizoral, Nu-Gauze, O.B., OneTouch, Pediacare, Penaten, Pepcid, Pepcid AC, Polysporin, Ponstan, Priligy, Purell, Quantrel, REACH, Reactine, Regaine, Rembrandt, Remicade, RoC, Rogaine, Rolaids, Shower to Shower, Simply Sleep, Sinutab, Splenda, St. Joseph, Stayfree, Steri-Pad, Stim-u-dent, Sudacare, Sudafed, Tucks, Tylenol, Tylenol Baby, Tylenol Children, Unicap, Vania, Visine, Zyrtec.
http://en.wikipedia.org/wiki/Johnson_%26_Johnson#C...

Colgate-Palmolive
ABC (Turkey), Afta Lotion, Anbesol, Ajax, Axion, Cold Power, Colgate (toothpaste), Colodent (Poland), Crystal White Octagon, Dermassage, Dentagard (toothpaste) (Germany), Dynamo (detergent), Elmex (toothpaste), Fab (detergent), Fabuloso, Fresh Start (detergent), Gard Shampoo (Germany), Hacı Şakir (Turkey), Handi Wipes, Hill's Science Diet, Hill's Prescription Diet, Irish Spring, La Croix (bleach) France, Kolynos, Mennen, Meridol (toothpaste), Murphy Oil Soap, Palmolive (soap), Protex (Latin America), Softsoap, Speed Stick, Soupline (France), Suavitel, Tahiti (Liquid Soap) (France, Belgium, Switzerland), Tom's of Maine, Tender Care Soap, Ultra Brite.
http://en.wikipedia.org/wiki/Colgate-Palmolive#Bra...

Reckitt Benckiser
Most Profitable:
Vanish, Calgon, Woolite, Lysol, Dettol, Cillit Bang, Harpic, Finish (previously Electrasol in North America), Air Wick, Mortein, Strepsils, Mucinex, Nurofen, Gaviscon, Veet, Clearasil, French’s foods.
More Brands:
Aerogard, Amphyl, Bonjela, Brasso, Brio, Bryza, Calgonit, Cattlemen's, Ceraclen, Cherry Blossom, Chore Boy, Clean and Smooth, Cling, Cling Free, Cobra Brilliant Shiner, Colon, d-Con, Coral, dip-it, Disprin, Dosia, Easy-Off, Easy On, Elena, Finish (previously Electrasol in North America), Frank's Red Hot, French's Foods, Glass Mates, Glass Plus, Glassex, Hoffmann's, Intima Liasan / Intima Bidex, Kalia, Kaltron, Lanza, Lemsip, Lewis Red Devil, Lime-A-Way, Lovela, Masterpiece Metalist, Mop & Glo, Mr. Sheen, Mr. Min, Nenuco, Neutra-Air, NoSalt, Noxon, Nurofen for children,
Old English, Perk, Poliflor Pratic, Poliflor Maximo Brilho, Precision Blend, Quanto, Resolve, Rid-X, Robin Blue, Sagrotan, Sani Flush, Senokot, Sipuro, Spray 'n Starch, Spray 'n Wash, Suboxone, Vani-Sol, Vitroclen, Vivid, Weno, Windolene, Wizard, Yes,
Zud.
http://www.rb.com/Our-brands/Powerbrands-on-the-sh...
http://en.wikipedia.org/wiki/Reckitt_Benckiser#Bra...

S.C. Johnson
Autan, Bayfresh, Baygon, Drāno, Edge, Fantastik, Glade, Glo-Coat, Grab-it, Grand Prix, Johnsons Brite, r. Muscle, Nature's Source, OFF!, Oust, Personal care , Pledge, Raid, Saran Wrap, Scrubbing Bubbles (formerly known as Dow Bathroom Cleaner), Skintimate, Shout, Taski, Tempo, Toilet Duck, Windex, Ziploc
http://en.wikipedia.org/wiki/S._C._Johnson_&_Son#B...

Shiseido

BIC
לגבי החברה הזאת, מצאתי מידע *לא רשמי* המציין שהם ב"תקופת צינון" ->התחייבו שהם הפסיקו לעשות ניסויים אבל לא מצאתי מידע חדש מאתר החברה או אחר.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'התנצלות קטנה..'
התנצלות קטנה..
05/04/2010 | 19:34
1
20
רשימת החברות בקונצרנים נלקחה על פי רוב (כפי שאתן רואות) מויקיפדיה פשוט מטעמי עצלנות (העתק-הדבק במקום הקלדה של כל הרשימה מאתר החברה....)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!תודה על המידע!אני מ'
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!תודה על המידע!אני מ
05/04/2010 | 19:50
12
מזמן הפסקתי להשתמש במוצרים שנוסו על בעלי חיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לגבי לוריאל-רשמתי את זה בשרשור הקודם...'
לגבי לוריאל-רשמתי את זה בשרשור הקודם...
05/04/2010 | 23:19
2
5
לצפיה ב-'כי זאת היתה ממש הפתעה זה והחבר'ה של קלינקס '
כי זאת היתה ממש הפתעה זה והחבר'ה של קלינקס
06/04/2010 | 08:11
1
12
וקוטקס, עכשיו על הבוקר (לפני הקפה) לא בא לי השם שלהם חחחח
בכל מקרה הם מייצרים מוצרים לרפואה שבהם הם עושים ניסויים על פי חוק.
בניגוד ללוריאל ושות' הם מתחייבים שאינם עושים ניסויים בבע"ח בקוסמטיקה. ורק במה שהם מחויבים על פי חוק.
בניגוד ללוריאל ושות' שאומרים "ואם אין אופציה טובה אחרת" (שאף אחד מאיתנו לא יודע מה זה אומר ואם זה לא כסתח...)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קימברלי-קלארק'
קימברלי-קלארק
06/04/2010 | 08:15
5
לצפיה ב-'בקשר ל-Procter & Gamble'
בקשר ל-Procter & Gamble
06/04/2010 | 14:04
4
18
יש על החברה הזאת חרם של כמה שנים כבר
http://www.simba2008.fav.co.il/index.php?dir=app_s...

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש חרם על *כל* רשימת "המתאמצים"'
יש חרם על *כל* רשימת "המתאמצים"
06/04/2010 | 14:11
21
זה שאני הוצאתי אותם החוצה מתוך הרשימה השחורה זה רק בכדי שאנשים יקחו בחשבון שאילו חברות שאמנם היו עושות בעבר (כמו רבות אחרות אגב שלא עושות היום) ומראות כוונות (גם בתחום המחקר ופיתוח) למעבר לניסויים ובדיקות שלא מצריכות בע"ח. בדיוק בגלל זה קראתי לקבוצה הזאת "המתאמצים" כי הם עדיין לא "שם" -> לא מבצעים. אבל זה לא שהם אטומים לנושא.

כל אחד ישים את הקו שלו.
יש את מי שלא מזיז לו וימשיך לצרוך מוצרים שנוסו/לא נוסו/למי אכפת. יש כאלה שיחרימו כל מי שעשה / עושה ניסויים כאלה ואחרים ימצאו את השביל שלהם באמצע.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ואגב, לגבי הקישור עצמו, '
ואגב, לגבי הקישור עצמו,
06/04/2010 | 14:14
11
אכן מילים קשות.
אין לי מושג אם זה נכון או לא נכון.
אין לי שום דרך לדעת האם המידע הזה נכון או לא נכון.
ומעבר לזה, להגיד כמה החברה משקיעה ב X או ב Y ומזה להסיק מסקנות..  זה קצת לא הוגן...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב, אז עכשיו אני ממש מבולבלת'
טוב, אז עכשיו אני ממש מבולבלת
06/04/2010 | 14:18
9
אני באמת לא יודעת אם הפרסומים של פרוקטר אנד גאמבל נכונים או לא, או שהחרם עליהם מוצדק...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עכשיו קלטתי למה התמונות האלה מוכרות לי!'
עכשיו קלטתי למה התמונות האלה מוכרות לי!
06/04/2010 | 16:29
10
ראיתי אותם במגזין בגרמנית (אל תשאלו אותי איך הוא הגיע לידי..) והשתמשתי בתמונות האלה בשביל כמו רפרט כזה שעשיתי בכיתה על זכויות בע"ח יחד עם חברה (מישהו אצלה במשפחה תרגם את זה עבורנו).
מה שכן, את הרפרט עשינו ביסודי. אז הייתי אומרת שהתמונות בערך מ 1994-5.
ואפילו רבלון לא עושה ניסויים בבע"ח ממתישהו בתחילת שנות ה90 (נחשבת די "חלוצה")
אז עוד סיבה לא להתרשם יתר על המידה מפרסומים שכאלה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוגלן! '
טוגלן!
05/04/2010 | 19:41
1
9
כל הכבוד על ההשקעה והמאמץ!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
05/04/2010 | 19:48
2
לצפיה ב-'תודה רבה ! מידע שימושי ביותר'
תודה רבה ! מידע שימושי ביותר
05/04/2010 | 20:12
2
לצפיה ב-'תודה רבה על ההשקעה ועל המידע החשוב'
תודה רבה על ההשקעה ועל המידע החשוב
05/04/2010 | 20:18
1
5
לגזור ולשמור!

ואת באמת מעלה דילמה לא פשוטה...

התפלאתי לראות את ה"בודי שופ" ברשימת ה"מתאמצים" (הם תמיד כ"כ מתגאים במוסריות שלהם, כך שחשבתי שהם שייכים לאלה שכבר הצליחו במאמץ (-; )

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את צודקת!'
את צודקת!
05/04/2010 | 20:27
5
בודי שופ נקנו יחסית לא מזמן על ידי לוריאל אז.... אהם...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה!!מידע חשוב מאין כמותו..'
תודה רבה!!מידע חשוב מאין כמותו..
05/04/2010 | 20:49
1
לצפיה ב-' רבה על ההשקעה!!!'
רבה על ההשקעה!!!
05/04/2010 | 20:50
2
לצפיה ב-' תודה רבה! אכן נושא חשוב ביותר!'
תודה רבה! אכן נושא חשוב ביותר!
05/04/2010 | 21:55
2
8
אני לא משתמש במוצרים שעושים ניסויים בבעלי חיים מלבד שניים לשיער שעד היום לא מצאתי להם תחליף: הספריי אלנט של לוריאל - ברצינות אין ספריי כמו הספריי הזה בארץ במחיר הזה, ואפילו מעצבי שיער משתמשים בו, רק 55 ש"ח ומספיק להרבה מאוד זמן.

השני הוא שמפו של שוורצקוף GLISS לשיער צבוע. ברצינות הדבר הזה זה כמו קסם בבקבוק O_O

אגב, מה לגבי שוורצקוף, את יודעת?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הייתי שמה אותם ב"מתאמצים"'
הייתי שמה אותם ב"מתאמצים"
05/04/2010 | 22:13
1
5
http://www.henkel.com/sustainability/henkel-statem...

הם טוענים שהם עושים "אם אין אופציה אחרת" או אם מחויבים עפ"י חוק.
וגם הם בעד + עובדים על אופציות אחרות.

לשיקולך..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אווווו תודה! :O'
אווווו תודה! :O
06/04/2010 | 08:35
1
לצפיה ב-'EPAA - הארגון של האיחוד האירופאי '
EPAA - הארגון של האיחוד האירופאי
06/04/2010 | 08:25
10
לגישות אלטרנטיביות לניסויים בבע"ח

והאתר שלהם -

http://ec.europa.eu/enterprise/epaa/index_en.htm
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:55 | 01.02.19 zoharhen239

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ