לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1880318,803 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'טיפים למאפרת הכלות המתחילה'
טיפים למאפרת הכלות המתחילה
07/12/2007 | 20:04
18
238
אז לאחר כיותר מחצי שנה שנגמר הקורס, ואי אילו מאופרות שעברו תחת ידיי, מגיעה לי כלה ראשונה! הביטחון שלי לא לא בשמיים כרגע מבחינת האיפור שלי, ומפלס החרדות עולה לקראת האירוע הגדול! אני מרגישה שאני מתרגשת לא פחות מהכלה, והוכחה לכך, היה לי סיוט היום...שנוגע לאיפור החתונה, ושתבינו שאני כמעט ולא חולמת...

אז חשבתי לי אולי מאפרות הפורום הנהדרות יינדבו לי ממירב טיפיהם לגבי איפור הכלה הראשון שלי (אל דאגה היה איפור ניסיון...למרות שאני התאכזבתי מעצמי הכלה המיועדת לדברי הספר- התאהבה בי).

אז טיפים בסגנון עשי ואל תעשי זה יהיה נחמד, או טיפים שנוגעים לטכניות של היום הזה, של האיפור,  לאם הכלה...למעשה כל טיפ או משהו שגיבשתן בעצמכן עם הזמן אני אשמח לשמוע...כל מיני טריקים וכו'! אז שוטו...ואם השרשור יגדל מספיק אולי הוא ייכנס לטאגליינס, שיהיה לעזר לשאר המתחילות!

לי כבר יש טיפ משלי לגבי אימהות של כלות ממה שיצא לי לראות אבל נחכה נראה איך הוא מוכיח עצמו בהמשך...למרות שהוא דיי מתבקש!

אז בואו נגדיל את השרשור!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אין לי טיפים כי אין לי ניסיון'
אין לי טיפים כי אין לי ניסיון
07/12/2007 | 20:53
1
44
ואני מקנאה בך.

אבל שיהיה המון המון בהצלחה......! אני בטוחה שתעשי עבודה מעולה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לקנא בי??? את???'
לקנא בי??? את???
07/12/2007 | 21:54
39
אני חושבת שברגע שתרצי ותשקיעי את כל כולך בשיווק שלך, את תגיעי רחוק ולא רק בעולם האירועים...

אם את רוצה טיפים על איך להשיג לקוחות, אני מוכנה לייעץ לך, ולתת טיפים שתתפסי ביטחון ותקבלי תשלום, זה עולם אחר...כי לדעתי מבחינת רמה את לגמרי בשלב שאת יכולה לאפר לקוחות ולגבות תשלום!

עכשיו סליחה זה לא שרשור טיפים בשיווק חחח...קדימה תנו לי קצת עצות!זה שירשור מאוד חשוב לדעתי למאפרות מתחילות או בכלל...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המון בצלחה! (אין לי ניסיון.. סורי)'
המון בצלחה! (אין לי ניסיון.. סורי)
07/12/2007 | 20:57
1
26
לצפיה ב-'המון תודה! ומגיע לך תודה מיוחדת על סיוע נוסף'
המון תודה! ומגיע לך תודה מיוחדת על סיוע נוסף
<< ההודעה הנוכחית
07/12/2007 | 21:58
26
ואגב איך הקרם גוף של ויקטוריה'ז סיקרטס?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה שאני מצליחה לחשוב עליו'
מה שאני מצליחה לחשוב עליו
08/12/2007 | 00:11
4
48
לא להגזים עם צלליות מבריקות . ראיתי כבר מלא תמונות של כלות שמרוב ששמו להן צלליות מבריקות זה נראה נוראי ומאוד לא מעודן. אז לא להגזים עם צלליות מבריקות מתחת לגבה-למשל לא לשים את הניילון כי עם הפלאש זה יוצא יותר מדי. ללכת על דברים עדינים.
אני לא יודעת כמה יצא לך לצלם איפורים שלך אבל לי היו המון איפורים שהייתי עושה מייקאפ בהיר מדי או מעט מדי סומק כי הצבע ממש נשטף בפלאש ויהיה פלאש כי זה ערב. כדאי לצלם קצת כדי לראות איך זה יוצא.
הצללות עדינות בלבד, שוב לנסות לראות איך יוצא בתמונות.
ואת יודעת מה ? אני לא ארחיב, תמונה שווה אלף מילים. את תראי את הטעויות שלך בשניה. ואלו דברים שבמקרים רבים לא נראים בעין. פתאום צללית שנראתה מדהים נראית לא מטושטשת בתמונה. ככה אני גיליתי את הטעויות שלי ללא ספק. ולא תמיד זה שהכלה חושבת שזה היה איפור מדהים אומר שהאורחות שלה בחתונה יחשבו ככה, אז את צריכה לעשות את הבסט שלך כדי שיבקשו את הטלפון שלך.
לתת לחברה טובה או לאחות קצת פודרה בנייר כסף ופאף קטן שעולה 5 שקלים ולהקפיד לפדר אותה כשהיא חוזרת מהצילומים, אבל מסביב לאיפור וכמובן לא לגעת באיזור הסומק או העיניים, אלא מצח, אף , סנטר, וכו'.
אם אפשר לתת קצת גלוס או אודם, לא להתקמצן , שוב כי תמונות יפות של הכלה, יביאו לך לקוחות ! תמונות שבהן ירד לה האיפור -לא טוב! אז למצוא מישהי חובבת איפור ולהצמיד לה את האביזרים הדרושים.
לקחת קופסה קטנה של כלי תפירה, לא לוקח הרבה מקום ומשקל -וכבר היו לי מקרים שעזרתי לתפור עצם שיצאה מהמקום וכו'.
מסטיקים. לא תמיד יש לנו את הריח הכי נפלא מהפה .
מקלוני צמר גפן- אם הבחורה פתאום ממצמצת כשאת שמה לה מסקרה-לא להילחץ, מקלונים פותרים את הבעיה, אם צריך אז מתקנים צללית עם נגיעה של המברשת.
לפעמים אם האור לא סימטרי איפה שאת נמצאת, לשים שתי ידיים מצידי המצח שלה ולבדוק אם האיפור שלך סימטרי. אם אפשר אז גם לצאת החוצה כדי לבדוק באור השמש.
שיטה טובה לעגל ריסים למישהי אחרת היא לעמוד מאחוריה כשאת עושה את פעולת העיגול, כך תוכלי לראות אם חלק מהעפעף שלה נתפס במעגל.
להניח טישו מתחת לריסים התחתונים כשמורחים עליהם מסקרה.
טיפות עיניים -חשוב להחזיק.
לא עולה לי משהו נוסף כרגע. ואו-בסוף הרחבתי. מקווה שתרמתי משו.
מצטערת מראש אם חלק מהדברים שכתבתי הם ברורים מאליהם, אני לא יודעת כמה ניסיון יש לך ולכן כתבתי כל מה שעולה בעיני רוחי.
שיהיה לך בהצלחה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לתפור עצם בשמלה כמובן '
לתפור עצם בשמלה כמובן
08/12/2007 | 00:40
19
לצפיה ב-'אחלה טיפים ועצות!!!'
אחלה טיפים ועצות!!!
08/12/2007 | 13:55
2
32
לא יודעת אם את כולן ניתן ליישם ביום הלחוץ הזה....

אני אשמח לעוד טיפים!!! אני לא מאמינה שרק ללירולה יש ניסיון! קדימה שוטו!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא התכוונתי לצילומים ביום שאת מאפרת אותה'
לא התכוונתי לצילומים ביום שאת מאפרת אותה
08/12/2007 | 16:00
1
26
אלא באופן כללי. אפילו אם זה ישפר לך את הביצועים לכלות הבאות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הנחתי בסופו של דבר שלזה התכוונת...'
הנחתי בסופו של דבר שלזה התכוונת...
08/12/2007 | 20:43
20
וזה משהו שבאמת עשיתי עם הכלה הספציפית הזו באיפור הניסיון ולבד הבנתי את רוב התיקונים, צילום זו דרך באמת טובה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזל טוב על הכלה הראשונה!'
מזל טוב על הכלה הראשונה!
08/12/2007 | 15:56
6
35
זה רק טבעי שאת ככה מתרגשת ולחוצה, גם אני זוכרת שהתרגשתי ככה לפני הכלה הראשונה שלי (ואפילו משהו כמו שנה וחצי אחרי, פתאום היה לי סיוט שאני פספסתי את החתונה שלה וקמתי בלחץ שזה אכן קרה, לקחו לי כמה שניות להתאפס על עצמי ולהזכר שהחתונה היתה מזמן..).
אז הנה כמה טיפים-
קודם כל, את חייבת להיות רגועה כשאת שם, את זו שאחראית על להרגיע את הכלה הלחוצה ואת האמא..
אני תמיד לוקחת איתי תיון של קמומיל, כדי לעשות לה תה מרגיע, מלפפון וסכין- אני חותכת לה 2 עיגולי מלפפון ומניחה על העיניים לפני האיפור, בינתיים אני עושה לה עיסוי קל לפנים עם קרם לחות או סרום. זה גם עוזר לה להירגע וגם גורם לעור להראות חי וזוהר יותר. אם יש מקום להשכיב אותה בו בינתיים (כמו ספה או מיטה) אז מומלץ.
בסיום האיפור אני תמיד נותנת ספוגית מייק אפ שעליה שמתי קצת פודרה וגלוס מתנה.
כמו שכבר כתבו- חוט לבן ומחט ומספרי ציפורניים, מוסיפה גם לק שקוף למקרה ותהיה רכבת בגרביונים.
בנוסף, אני תמיד ממליצה לכלות שלי- אם יש להן הרפס, רוב הסיכויים שזה הזמן בו הוא יתפרץ, אז החל משבוע לפני החתונה, לשפשף מעט לימון על האיזור מדי יום. הלימון מחטא והוא ימנע מההרפס להתפרץ.
עוד המלצה שאני נותנת לכלות- מדי ערב (ובמיוחד בערב לפני האירוע) לשתות שייק פירות טרי על בסיס מים, במקום ארוחת ערב. זה מוריד את הבטן ובבוקר קמים עם בטן שטוחה. ביום האירוע עצמו, לעומת זאת, לא לשתות אף מיץ פירות, במיוחד לא תפוזים, כי יש להם נטייה לעלות למעלה והאפקט המיידי שלהם הוא דווקא לנפח את הבטן.
אם אני אחשוב על משהו נוסף, אני אכתוב.
שיהיה בהצלחה!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נתת לי גם רעיונות תזונה באופן כללי'
נתת לי גם רעיונות תזונה באופן כללי
08/12/2007 | 20:47
5
22
אחלה עצות...רק חבל לי שאין תגובה לשירשור כמו שחשבתי שתהיה...כי התשובה לא רק לי אלא לעוד הרבה מאפרות בתחילת הדרך!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'העצות שנתנו לך מעולות'
העצות שנתנו לך מעולות
08/12/2007 | 20:53
4
25
סה"כ מעבר לטיפים הקטנים שייחודיים ליום הכלולות ולדעתי הם כוסו בצורה מאוד יפה כאן ע"י לירון ושלומית, שאר הטיפים הם טיפים שנוגעים לאיפור כל לקוחה ויש אפילו ריכוז שלהם בקישורי הפורום.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אחלה תודה!!! אני בטוחה שמתישהו קראתי...'
אחלה תודה!!! אני בטוחה שמתישהו קראתי...
08/12/2007 | 21:14
3
28
ורציתי לשאול שאלה לגבי תיקוני האיפור מאוחר יותר, מאחר ואני עושה לה תיקונים.

איך, מה, מי, מו????? ואמורים לשים עליה כיסוי על כל השימלה כמו של ספרים? איך אתן מבצעות תיקונים?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא מכסים , לפחות אני לא , תמיד זה חפוז ואין'
לא מכסים , לפחות אני לא , תמיד זה חפוז ואין
08/12/2007 | 23:32
27
זמן, אם בכלל יוצא לעשות תיקונים , זה פידור קל , נגיעה של סומק וגלוס או אודם , בעמידה, ללא כיסוי. אפשר לבקש ממנה לרכון קדימה עם הראש אבל אין סיבה שהיא תתלכלך כי את כבר לא עובדת עם צלליות כהות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש לי עוד עצה'
יש לי עוד עצה
08/12/2007 | 23:40
1
30
ממבט של מאופרת- מאוד חשוב להקשיב למאופרת ולרצונותיה. זה נראה ברור אבל זה בכלל לא ברור. במיוחד במקרה של בנות שלא רוצות איפור מודגש אלא טבעי. מאפרות נוטות לאפר כלות מאוד בהדגשה בחתונה אפילו אם הן אומרות במפורש שהן לא רוצות.
אני בתור כלה, עשיתי איפור ניסיון אחד אצל מאפר שפשוט שם לי טונות של מסקרה, אם כי אמרתי לו במפורש שאני חובבת מראה טבעי בריסים. כמובן שלא התאפרתי אצלו בחתונה, ודי רק בגלל זה. הוא טען שככה צריך לאפר כלה, ושרוב האיפור יירד עד החופה, אבל לי זה לא היה נראה (במיוחד כי ממילא יש לי ריסים שחורים וארוכים).

שמעתי על מאפרת אחת שאפילו הדביקה ריסים לכלה כנגד רצונה (הכלה אמרה לה מראש שהיא לא רוצה! המאפרת אמרה לה לזוז מהראי והדביקה לה בלי לשאול). הכלה הרגישה מרומה והיא כבר לא יכלה להוריד אותם ונשארה איתם, ואמנם זה היה יפה בסופו של דבר, אבל המאפרת עשתה משהו בלי לקבל הסכמה וזה כן השאיר לה הרגשה רעה.

בקיצור, נראה לי שכדאי להקשיב לרצונות ולכבד אותם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הכלה שאני מאפרת השבוע באמת ביקשה עדין'
הכלה שאני מאפרת השבוע באמת ביקשה עדין
09/12/2007 | 10:56
32
והייתה נורא מרוצה מהתוצאה שהגעתי אליה...אבל אימא שלה למשל כל הזמן אמרה שזה לא מודגש מספיק, ואין מספיק שימר וכו'...ואז פשוט הראיתי לה את התמונות של איך זה יוצא והיא נרגעה!!!

אז עוד טוב זה לדעת איך להתמודד גם עם יועצים מסביב, אם מדובר בכלה...והכי חשוב בשורה התחתונה להקשיב לכלה, לרצונותיה, להתחבר אליה, ואפילו אם האימא לוחצת באלגנטיות ל"רצות" גם אותה...

בקיצור סובלנות סובלנות וגם סבלנות!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לדעתי כדאי לטגלן את זה בכלל'
לדעתי כדאי לטגלן את זה בכלל
09/12/2007 | 11:03
1
31
כי יש כאן טיפים מצויינים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טולגן כמובן'
טולגן כמובן
09/12/2007 | 16:26
14

הודעות אחרונות

14:59 | 11.11.19 אורחים בפורום
11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ