לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879618,796 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-' מתחילות להתאפר '
מתחילות להתאפר
20/10/2007 | 18:23
96
14
לצפיה ב-'שלום :)'
שלום :)
20/10/2007 | 00:56
45
22
אני סמויה בפורום כבר שנה בערך, ומאז שאני קוראת פה הלהטתן את תשוקתי הישנה לאיפור.
כעת, כשאני סוף סוף עובדת ויש לי כסף משלי (מה? זה די נדיר בגיל 15) אני רוצהל התחיל לקנות לי איפור נורמאלי כי כל מה שיש לי כרגע זאת פלטה של המון צלליות של ג'ייד (והן נורא חלשות ויורדות מהר) וכמה צלליות זולות, ליפסיטיקים זולים, 2 מסקרות משותפות עם אמא (רבלון וNIVEA) ו... זהו. לא מכחולים, או אודמים - לא כלום.
מאיפה אני צריכה אבל להתחיל בכלל לקנות הכל? מה המינימום שבמינימום שממנו מתחילים? איפה קונים, מה, איך בוחרים??

אני מצרפת תמונה - אולי יעזור למשהו.
(היא קצת ישנה, אבל כל מה ששונה מאז זה שהשיער יותר ג'ינג'י וקצר, ואין לי יותר פצעונים.)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בוקר טוב '
בוקר טוב
20/10/2007 | 08:16
14
15

לפני שנתחיל... שאני אבין! "תשוקתי הישנה לאיפור" ואת בת 15... מתי התחלת לאהוב איפור?

ועכשיו לשאלותייך.
אני חושבת שאת לא צריכה יותר ממכחול אחד, גג שניים, אבל אני ממליצה שהם יהיו איכותיים, אחרת עבודת האיפור לא תהיה במיטבה. לאיל מקיאג' יש מכחולים מעולים ויש ימי הנחה שאפשר לקנות בהם 2 במחיר אחד, או ב40% הנחה שזה סוף הדרך, ממליצה לך על מברשת בלנד ועל הפלאף. במידה ואת רוצה נניח גם מברשת לתיחום תחתון- את יכולה לקנות מברשות זולות- של קוינג'י הזה שכל הזמן מדברים עליו.. זו חברה שמייצרת מברשות זולות אבל לא רעות בכלל ונמכרת בד"כ בפרפומריות, או בכל מיני חנויות לאיפור זול. שווה לבדוק, יש פה בנות שממליצות על כל המברשות שלהם ואולי תוכלי לצאת עם נזק הרבה יותר קטן מכל העיניין

בנוגע לאיך בוחרים מה מתאים- יש לך כמה אפשרויות. או להתייעץ עם בחורות מבוגרות ממך (אמא, אחות, חברות), או לבקש התאמה של איפור בחנות. אבל בד"כ אח"כ יש הרגשה שקצת דוחפים לך מוצרים. אם את מספיק חזקה להתנגד ולקנות רק מה שאת צריכה- תעשי את זה. גשי לאחת מחנויות האיפור המקצועי (נניח מאדינה מילאנו, איל מקיאג', מאק) ותראי מה יש להם, תראי מה את אוהבת ומה מושך אותך. אח"כ בקשי מהמוכרת שתדגים עלייך את השימוש ב- צלליות, סמקים, עפרונות, שפתונים (וכו') שאהבת. בסוף תקני מה שאת צריכה אבל בדרך תקבלי המלצות ותרכשי ידע והבנה על השימוש בכל המוצרים האלה.

האמת שאני בכלל לא חושבת שיש לך צורך במוצרים נוספים. (רצון תמיד יש ואת זה אני יודעת מניסיון מר...) אבל לדעתי את פשוט צריכה ללמוד לעבוד עם המוצרים שיש לך. לדעתי הם בכלל לא רעים כמו שאת מתארת אותם. מעל איזה בסיס את מניחה את הצלליות? וכמה זמן מחזיקים האודמים? (לי אישית אין הבדל בין אודמים זולים ליקרים. מחזיקים עלי אותו הדבר אז אני לא משקיעה בקטע הזה..)
תתחילי מלדעת להפיק את המירב ממה שיש לך כרגע ואז תמשיכי בלקנות דברים נוספים...

שבת שלום
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'צונה!'
צונה!
20/10/2007 | 16:15
12
9
מה את עושה ערה בכזאת שעה?
וחוץ מזה, את מצליחה להוציא חומר מהפלאף? יש לי אותה וחוץ מהלניח איתה את ה"טופי" של א"מ, אני לא מצליחה לעבוד איתה בכלל, פשוט לא מוציאה לי פיגמנט מצלליות שעם מברשת אחרת יוצאות מעולה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
21/10/2007 | 13:40
11
5
יש גם ימים כאלה...
חוץ מזה הייתי אמורה ללכת ללונה פארק אתמול אז לא ישנתי טוב וקפצתי מהמיטה עם הסימן הראשון של האור (מההתרגשות... )

בכל מקרה- היא הייתה מעולה לי להכל, עד שהגיעה הבלנד. מאז אני הרבה פחות משתמשת בה. ובכל זאת- לא זכור לי שהייתה לי בעיה כזו חוץ מבצלליות אבן של מאק (שעושות לי בעיות גם עם מברשות אחרות). יש לך צלליות אבן של חברות אחרות? וזה עושה לך את אותה בעיה?

עצרתי לרגע בכתיבת ההודעה כדי לבדוק אותה. יש לי כתם של איזה עשר צבעים על היד, וכולם נראים לא רע (שמתי קצת מייקאפ מתחת). חוץ מצללית אחת של מאק כל השאר היו אחלה, וגם של חברות אחרות. אז אולי צריך לחפוף את המברשת שוב ולוודא שיוצא כל המרכך ולייבש טוב טוב? או ש... אין לי יותר הצעות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ת'אמת, היא עושה לי בעיות רק עם אלו'
ת'אמת, היא עושה לי בעיות רק עם אלו
21/10/2007 | 14:39
6
5
של מאק
יש לך את זו של א"מ או של הוורטהיים קולקשן?
ואל דאגה, היא חפופה ושטופה היטב, אני מטלפת טוב טוב בילדים שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חחחחח!!'
חחחחח!!
21/10/2007 | 14:49
5
2
הזכרת לי עכשיו את המטורפות האלה בסרטים שמגדלות עשרים חתולים וקוראות להם - הילדים שלי.

אבל זה בסדר, את בחברה טובה.
יש לי את זו של ורטהיים, ויכול להיות שזה קשור למרקם הצללית. זה קורה עם כל צלליות מאק או רק עם חלק..? כי לי נניח היא הייתה אחלה עם הSTAR VIOLET ולא טובה עם הBACKTRACK... ולא נראה לי שהן אותו מרקם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז זאת הבעיה! יש לי את הא"מ... באסה...'
אז זאת הבעיה! יש לי את הא"מ... באסה...
21/10/2007 | 14:58
4
3
כשהייתי בחנות ביקשתי את הפלאף המפורסמת והמוכרת קפצה בהתלהבות ואמרה ליש זאת זו של א"מ... הייתי צריכה לבדוק...

ואני נמצאת במקום טוב, יש לי רק שתי חתולות בינתיים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אל תתבאסי מהפלאף של א"מ, גם היא טובה'
אל תתבאסי מהפלאף של א"מ, גם היא טובה
21/10/2007 | 15:17
1
3
ועושה עבודתה נאמנה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא מצליחה לעבוד איתה בכלל...'
אני לא מצליחה לעבוד איתה בכלל...
21/10/2007 | 15:26
2
לצפיה ב-'כבר אין את הקולקציה של וורטהיים'
כבר אין את הקולקציה של וורטהיים
21/10/2007 | 15:31
1
1
כל המברשות עכשיו כתוב עליהן איל מקיאג' - והן זהות לחלוטין למברשות של וורטהיים. יש לי את הפלאפ והפיקס משתי הסדרות - והן זהות לחלוטין (ז"א הפלאפ זהה לפלאפ והפיקס לפיקס )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קניתי אותה די מזמן...'
קניתי אותה די מזמן...
21/10/2007 | 15:46
5
לצפיה ב-'ד"א, הלכת בסוף ללונה פארק? '
ד"א, הלכת בסוף ללונה פארק?
21/10/2007 | 15:31
3
2
לצפיה ב-''
21/10/2007 | 17:20
2
לא. לא הסתדר.
לא נורא, שבוע הבא אולי...

ודווקא אני שמעתי דברים טובים על הפלאף של איל מקיאג', התבאסתי כשקניתי את הורטהיים... טוב כנראה שאיש איש והעדפותיו...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אנחנו צריכות להחליף '
אנחנו צריכות להחליף
21/10/2007 | 17:22
1
בררר פארק שעשועים... רכבות הרים... אני לא עומדת בכאלה דברים...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני תכננתי ללכת...'
גם אני תכננתי ללכת...
21/10/2007 | 17:46
לצפיה ב-'לא קראתי עדיין את שאר התגובות, אבל '
לא קראתי עדיין את שאר התגובות, אבל
20/10/2007 | 17:16
7
לצפיה ב-'הי'
הי
20/10/2007 | 10:27
1
8
בנוסף למה שצונית אמרה...
אני לא בטוחה שאת צריכה להתחיל עכשיו כסף בחברות מקצועיות (בטח תושפעי מהדיבורים פה על כל ה-מאק ).
בגיל 15, שאני מתארת לעצמי שגם אם יש לך כסף משלך הוא לא רב והיית רוצה להוציא אותו גם על עוד דברים, חבל לבזבז את רובו על איפור. מה גם שבגיל כזה את לא צריכה יותר מדי.
לדעתי תחכי לאיזה מבצע של 1+1 באיזה פארם, ותקני מה שנראה לך מה מתאים, את יכולה לחפש פה בפורום המלצות על כל מיני איפור עממי (שד"א - הוא לא בהכרח גרוע מהמקצועי והיוקרתי, במיוחד שאת לא מאפרת מקצועית או משהו)...
תקני איזה כמה צלליות שנראות לך טוב (אולי אפילו אחת מהרביעיות של רבלון או לוריאל, בגילך לדעתי את קונה מקסימום שתיים כאלה ואת מסודרת), עפרון שחור אם בא לך, מסקרה (אם נמאס לך להשתמש עם אמא), פודרה וסומק. לדעתי מברשת סומק של ג'ייד יכולה להספיק לך. הא, ואם את מתעקשת על מייקאפ, לכי על משהו עדין לדעתי. אבל זה לא ממש הכרחי, במיוחד אם את אומרת שהעור פנים שלך טוב. תבחרי איזה שפתון/גלוס שנראה לך טוב.
וזה נראה לי מספיק (אני לפחות בגיל 15 אני התאפרתי רק עם פודרה, עפרון שחור ומסקרה, צלליות היו מחוץ לעסק).
בהצלחה (ואם את לוקחת את עצתי - תתמקדי בלוריאל).
יום טוב
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תסלחו לי'
תסלחו לי
20/10/2007 | 10:28
5
על בעיות בכתיבה. בוקר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
20/10/2007 | 10:41
15
9
אני רוצה להשקיע בצלליות כי משום מה הצלליות של ג'ייד יורדות ומיטשטשות אצלי כעבור שעה בערך, ולא נראה לי שכך זה אמור להיות.
איזה בסיסים אפשר לשים?

בפודרה אני לא משתמשת פשוט כי אין לי צורך בזה ויש לי סומק טיבעי.

עם המסקרות אין שום בעיות.

בנוגע לשפתונים - תמיד ראיתי בפרסומות אודמים ששמים והם לא נמרחים ולא יורדים לא משנה מה עושים איתם. איפה מוצאים כאלה?
ומה אפשר לעשות עם גלוסים וליפסקיטים למיניהם (מה ההבדל בכלל בין גלוס לליפסטיק?) כדי שלא ירדו כעבור 10 דקות או יעברו לשפתי הבנזוג?

אוף, אולי מישהי תבוא איתי לחנות? ולאיזו חנות ללכת בכלל?? המבחר כל כך גדול...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
20/10/2007 | 13:12
3
אצל כל אחת עמידות הצלליות משתנה. נסי להניח את הצלליות מעל בסיס רטוב כמו מייקאפ או צללית קרם/מוס. נסי את זה, אני כמעט בטוחה שזה יעזור. אם לא נחשוב על משהו אחר.
אותו הדבר בנוגע לאודמים (אגב, אודם=ליפסטיק. ליפגלוס=החומר הנוזלי הדביק הזה ששמים על השפתיים..). כל אחת והשפתיים שלה, וההרגלים שלה. אני לדוגמא כל הזמן מלקקת את השפתיים ונוגעת בהן- אז כלום לא עמיד עליי. מה שכן- יש כל מיני ליפסטיקים עמידים- יש פה בפורום המלצות על רבלון שיש להם מן מוצר דו צדדי כזה- מצד אחד אודם מצד שני גלוס. אולי תנסי.
כמו שכבר אמרתי אולי תלכי עם חברה או עם אמא, והן יוכלו לייעץ לך ולעזור לך לבחור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה באמת לא אמור להיות ככה....'
זה באמת לא אמור להיות ככה....
20/10/2007 | 13:20
7
בתור בסיס אפשר לשים פיינטים( אני חושבת שככה אומרים את זה,שזב מן צלליות קרם) וכו'..
אני למשל שמה מייקאפ לי זה יותר נוח ואני מעדיפה את זה על פיינט  אבל כל אחת בדרך שלה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מניסיוני צלליות האבן של ג'ייד אכן לא עמידות'
מניסיוני צלליות האבן של ג'ייד אכן לא עמידות
20/10/2007 | 13:47
5
7
אבל פתרון לא רע - דווקא מבית ג'ייד - הוא ה-Eye Base שלהם, שהוא בסיס לעיניים. זה חומר דומה למייקאפ שמורחים על העפעפיים ואת הצלליות על גביו. הוא שומר על העמידות.הוא די זול מאחר ויש תמיד מבצעים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שעדיף לך לנסות את צלליות הקרם של'
אני חושבת שעדיף לך לנסות את צלליות הקרם של
20/10/2007 | 16:18
4
6
ג'ייד, כי הן ממש בסדר, זולות והן ממש טובות גם בתור צללית בפני עצמן, לעומת האי-בייס...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא נכנסות לקפל?'
לא נכנסות לקפל?
22/10/2007 | 00:41
3
3
כי יש לי בעיה כאובה עם צלליות קרם - יש לי עור שומני ורובן נכנסות לי לקפל (חוץ מאלו של מדינה, ומהסטיי שייד של סופטאץ', מסתבר)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי הן לא נכנסו '
לי הן לא נכנסו
22/10/2007 | 07:21
2
1
לצפיה ב-'ותשאלי למה אני ערה כל כךל מוקדם?!'
ותשאלי למה אני ערה כל כךל מוקדם?!
22/10/2007 | 07:29
1
1
יש לנו יום גיבוש מהעבודה ויכולתי לישון עוד שעה וחצי, אבל לא... אני חייבת להיות פוסטמה ולהתעורר ב- 6 בבוקר כרגיל...
יחי הטמטום!
וגיליתי את זה רק כשסיימתי להתאפר, ככה שאין מצב לחזור לישון...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אבל אין לי מייקאפים פשוט כי העור שלי בסדר'
אבל אין לי מייקאפים פשוט כי העור שלי בסדר
20/10/2007 | 13:57
6
15
איזה עוד בייסים אפשר? פעם שמעתי שקרם לחות מתאים - זה נכון?

ואין לי עם מי להתייעץ פשוט כי אני היחידה במשפחה ובין כל החברות שלי שבאמת מתעניינת בזה.

אני מצרפת כמה תמונות של איפור שאני אוהבת לעשות (פה השתמשתי בגוונים אדומים וורודים אבל אני עושה אותו הרבה כי הוא מאודש מחמיא לי, אז אני עושה אותו בכל מיני גוונים)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קונסילר יש לך?'
קונסילר יש לך?
20/10/2007 | 14:26
4
4
לצפיה ב-'לא....'
לא....
20/10/2007 | 15:30
3
4
לצפיה ב-'אמנם אמרו את זה הרבה לפני'
אמנם אמרו את זה הרבה לפני
20/10/2007 | 16:57
2
9
אבל לטעמי הבסיס הכי טוב לצלליות זה צללית קרם עמידה.

את ה Eye Base תנסי קודם, כי עלי הוא לא היה טוב, אז כמה שהוא לא יקר באופן יחסי, אם הוא לא טוב אז חבל על הכסף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמה הוא עולה בכלל?'
כמה הוא עולה בכלל?
20/10/2007 | 17:05
1
6
לצפיה ב-'האיי בייס?'
האיי בייס?
20/10/2007 | 17:20
4
שישים מחיר מלא, אבל תמיד תמצאי ב 1+1 או הנחות גדולות אחרות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-':)'
:)
20/10/2007 | 14:46
7
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
20/10/2007 | 14:20
11
6
1. הייתי מציעה לך לקנות מסקרה משלך. זה מוצר שחשוב לשמור בו על הגיינה והוא גם מאוד שימושי - ממש יומיומי. למייבלין וללוראל יש מסקרות טובות ותמיד יש עליהן מבצעים, ואם את מוכנה להשקיע קצת יותר, אז היי אימפקט של קליניק מצויינת.

2. צלליות של ג'ייד: אפשר לשפר את העמידות בעזרת איי בייס של ג'ייד שהוא כמו מייק אפ אבל רק לעיניים. פשוט מורחים טיפה על העפעף ועליו שמים את הצלליות. גם צלליות הקרם של קרליין טובות (אם כי מתייבשות מהר בקופסא), צלליות הקרם של מאדינה מעולות גם הן. עוד מוצר מצויין הוא סטיי שייד של סופטאץ'. זה כמו שפתון שמורחים על העפעפיים, אפשר לשים מעליו צללית או להשאיר ככה והוא מאוד עמיד.

3. שפתונים וגלוסים - אני ממש לא רואה סיבה להשקיע כאן... אני מתה על השפתונים של אסתי לאודר וגם של קליניק (יש לי 3 כאלו שקיבלתי מתנה) אבל אני חייבת להודות שהשפתונים של wow טובים לא פחות ונעימים לא פחות. גלוסים: כאן דווקא יש הבדל. בפירמות הזולות כמעט ואין צבע בעוד שבפירמות היקרות הפיגמנט מאוד עשיר (למשל היי גלוס של אסתי לאודר מעולה). מצד שני, גלוס הוא לא מוצר עמיד, אז לא בטוח ששווה להשקיע כאן הרבה כסף... לשיקולך.

4. מברשות: כדאי להשקיע ב- 2 מברשות בדיוק: איל מקיאג': פלאף של ורטהיים קולקשן: טובה לאיפור עיניים, עצם הגבה ולטישטושים. מאדינה A5 - טובה לתיחום תחתון של העין. מעבר לזה - מברשות פנים בהחלט ניתן להסתפק במברשות של קינג'ני וגם האלכסונית של ג'ייד מעולה.

5. עיפרון שחור - מוצר מומלץ. לי יש כרגע עיפרון שחור של מאדינה שקיבלתי מתנה ומכיוון שהוא העיפרון השחור הראשון שלי כמעט עדיין אין לי המלצות לתת לך. אני רק יודעת להגיד שהוא טוב, אבל אולי אפשר להסתפק בעיפרון זול יותר.

6. איך ואיפה קונים - הכי טוב זה ללכת עם חברה שמבינה בעניין. חשוב לקחת את דברי הדיילות בפארמים בערבון מוגבל. כדאי אולי לבקר בפארמים בשבת או במוצ"ש כשאין דיילות ולרשום לך מוצרים שמצאו חן בעינייך. כאן בפורום נדע לתת לך ביקורת לגבי האיכות שלהם והאם כדאי לקנות.

הייתי מציעה לך לבוא איתך אבל את גרה רחוק ממני
אני בטוחה שתסתדרי נהדר גם בלעדי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה על הטיפים :) איפה את גרה?'
תודה על הטיפים :) איפה את גרה?
20/10/2007 | 14:41
10
1
לצפיה ב-'קריות'
קריות
20/10/2007 | 15:06
9
2
לצפיה ב-'אוף :( לא מגיעה למרכז בזמן הקרוב?'
אוף :( לא מגיעה למרכז בזמן הקרוב?
20/10/2007 | 17:18
8
1
לצפיה ב-'הלו"ז שלי מטורף'
הלו"ז שלי מטורף
20/10/2007 | 17:41
7
3
לא מגיעה לשום מקום כמעט...
בגלל זה אני גם פחות כאן לאחרונה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וזה עוד לפני שהסמסטר התחיל?'
וזה עוד לפני שהסמסטר התחיל?
20/10/2007 | 17:44
4
2
לצפיה ב-'התחיל'
התחיל
20/10/2007 | 17:52
3
2
ביום שני האחרון....
3 פעמים בשבוע לומדת
3 פעמים בשבוע עובדת
יום אחד מנסה להספיק את כל מה שלא הספקתי בשאר השבוע (ללא הצלחה)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא נדחה אצלכם בשבוע בגלל שנה שעברה?'
לא נדחה אצלכם בשבוע בגלל שנה שעברה?
20/10/2007 | 17:56
2
1
לצפיה ב-'לא'
לא
20/10/2007 | 18:17
1
1
לצפיה ב-'אז בהצלחה,'
אז בהצלחה,
20/10/2007 | 18:19
1
תהני מהחסד של השבועיים הראשונים לפני שהטירוף מתחיל  
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באסה :('
באסה :(
20/10/2007 | 18:05
1
1
אולי מישהי אחרת תוכל לקחת אותי איתה לשופינג?:P ובאותה הזדמנות גם לקנות לעצמה כמה גאדג'טים?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למה שלא'
למה שלא
20/10/2007 | 18:18
2
אחרי שתקראי פה מספיק, תחליטי מה את צריכה, ותקחי המלצות למוצרים טובים, ואז תלכי לנסות אותם,(רצוי שכן עם אמא או חברה כדי שיעיפו מבט כדי שלא ישכנו אותך לקנות דברים שיראו עליך ליצניים) ואם הם טובים לך תקני.
את לא צריכה לקנות הכל בבת אחת, אלא לאט לאט, לפי הצרכים שלך תאספי לך דברים שיהיו לך גם טובים וגם שימושיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שאלות של מתחילה...'
שאלות של מתחילה...
19/10/2007 | 19:48
9
9
עד עכשיו לא כ"כ התאפרתי והאיפור שיש לי כרגע ממש לא איכותי
אני מנסה לפעמים להתאפר אבל גם לא יוצא לי משהו וגם נמרח מהר מאוד.
אז אני רוצה לנסות מוצרים חדשים, אולי יהיו לכם קצת טיפים בשבילי

-אני לא מאמינה שאני אשתמש קבוע במייק אפ ופודרה. האם אוכל להשתמש בצלליות קרם וסומק קרם ללא מייק אפ? והאם המוצרים הקרמיים האילו קשים יותר למריחה מאשר סומק/צללית אבקה?
-אני לא מצליחה גם להשתמש באייליינר, האם יש לכם המלצות איך אפשר לתחום מעל ומתחת לעין עם צללית? איזה מברשת מומלצת לתיחום למשל? ומה משפר את העמידות?
-האם יש הבדל בין ליפסטיק רגיל לבין ליפסטיק שמניחים במברשת (נוזלי יותר)?
-האם אפשר להשתמש במייק אפ במקום קונסילר מתחת לעיניים? האם יש הבדל בחומר עצמו שעלול להזיק לעור העיניים?
-האם יש מוצרים מסויימים שכדאי לי לרכוש בתור מתחילה? כי המוצרים האלה יקרים, קשה לדעת איזה מוצרים נוחים יותר לשימוש ואני באמת לא יודעת במה להתחיל :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/10/2007 | 21:55
8
6
צלליות קרם -אפשר בלי מייקאפ,כדאי לקנות את המתקבעות שלא נכנסות לקפל של העפעף, לדוגמה מאדינה, פיינטים של מאק, או שיידסטיק (שזה לא קרם אבל יהיה לך נוח להתשמש)
גם סמקים אפשר בלי מייקאפ אבל יכול להיות שלא יהיו כל כך עמידים. אפשר לנסות להוסיף סומק אבקה מעל אבל אז זה דורש כבר שני שלבים.
לגבי נוחות המריחה-כמו כל דבר צריך להתאמן ולהתרגל, בחנויות איפור תמיד ינחו אותך אם תבקשי כשאת קונה מוצר
לתיחום במקום אייליינר-שימוש בעיפרון ומעליו מריחה של צללית לקיבוע =שיפור עוצמת הפיגמנט והעמידות
מריחת הצללית נעשית באמצעות מברשת אלכסונית שיש כמעט בכל חנות איפור או פארם, יש בעשרה שקלים ויש גם במאה שקלים
ליפסטיק-אודם בצורה קשיחה שמסובבים אותו ואז הוא יוצא החוצה-יותר סמיך מליפגלוס ובדרך כלל יותר עמיד, יכול להגיע בצבעים אטומים או יותר שקופים
הנוזלי שזה בעצם גלוס הוא דביק יותר ופחות עמיד. האמת שאני לא ממש מצליחה להסביר את ההבדל בינהם. אולי מישהי תקפוץ לעזור כאן.
יש מייקאפים שאפשר להשתמש בהם במקום קונסילר והמבחן הוא מבחן התוצאה=אם יש הסתרה ואין יצירה של יובש וקמטוטים אז אפשר, ואם לא אז המייקאפ לא מתאים לאיזור הזה של העיניים. פשוט לנסות ולראות . יש כמובן גם קונסילרים שיכולים לא להתאים לך ולייבש , הכל עניין של ניסוי ותעיה. לא ידוע לי על חומר מזיק ספציפית לעיניים, אבל אולי יתקנו אותי
ממה להתחיל? ממה שהכי חשוב לך להדגיש. וזה עניין מאוד אישי. אם הייתי צריכה לבחור דבר אחד לצאת איתו מהבית אז זה יהיה סומק, אם יהיו לי שני דברים הייתי מוסיפה מייקאפ -אפשר לקנות מייקאפ משולב עם פודרה ואז את חוסכת שלב באיפור וגם חוסכת את קניית הפודרה.
ותמיד כדאי לנסות בחנות לפני שקונים ולראות איך את מסתדרת, את תדעי הכי טוב מה נוח לך
.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז אפשר המלצה'
אז אפשר המלצה
20/10/2007 | 14:09
7
1
למייק אפ משולב עם פודרה?
לאיזה חברות יש בכלל מוצרים כאלה?

תודה רבה על התשובות המפורטות!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש לי את'
יש לי את
20/10/2007 | 15:04
3
1
של איל מקיאג' בשפופרת בצבע שחור שהוא יכול מאוד להתאים לך. אם אני לא טועה מחירו כ200 שח, שזה קצת יקר אבל לכן כדאי לנסות, והבנתי שיש גם להלנה רובינשטיין-אני הייתי מנסה ותמיד יש לאחת החנויות 20 או 30 אחוזי הנחה כך שזה בטח ייצא יותר זול.
כשאת מבקשת מהמוכרת תבקשי מייקאפ שלא מצריך פידור והיא בטח כבר תיתן לך מוצר מתאים. תגידי לה שאת רוצה לצאת קצת להסתובב איתו -כבר בהתחלה-כדי שלא תבנה ציפיות, ואז תצאי, תסתכלי איך נראה בשמש, תהיי איתו כמה שעות ותראי איך הוא מרגיש ואם הוא נותן לך את התוצאה שאת רוצה.
האמת שאפשר גם לקנות מייקאפ שכן מפדרים, זה פשוט עוד שלב באיפור שייתכן שתרצי לדלג עליו. יש פודרה מצויינת למאדינה באיזור ה130 שח, אם אני לא טועה. פודרה בתפזורת מחזיקה לשנה אם לא יותר, אז זה לא מאוד קריטי גם אם מוציאים חמישים שקלים יותר מחברה אחרת שהיא זולה יותר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהמייק אפ של א"מ'
אני לא בטוחה שהמייק אפ של א"מ
20/10/2007 | 18:29
2
משולב עם פודרה. אולי אני טועה, אבל לדעתי עצם זה שהוא ע"ב סיליקון גורם לו להיות עמיד ולא זז.
בכל מקרה, לשואלת - מייק אפ פודרה, צריך לקחת בחשבון שהוא לא מתאים לכל סוג עור. אם העור שלך יבש למשל הוא עלול להדגיש את היובש.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הם אמרו לי שהוא עם פודרה'
הם אמרו לי שהוא עם פודרה
21/10/2007 | 01:31
אבל את צודקת, הוא יכול להדגיש ולכן אחר כך סייגתי את עצמי וכתבתי שבעצם היא יכולה גם פודרה בנפרד  ושזה בעצם לא ככ יקר כי זה מספיק להמון זמן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המייקאפ של א"מ הוא מקולקציית ורטהיים נוזלי'
המייקאפ של א"מ הוא מקולקציית ורטהיים נוזלי
21/10/2007 | 11:32
והוא לא מצריך פידור -יש לי אותו.אני מאוד מרוצה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא בטוח שכדאי לך לקנות מייקאפ עם'
לא בטוח שכדאי לך לקנות מייקאפ עם
20/10/2007 | 18:52
1
גימור פודרתי, תלוי במצב העור שלך, אם הוא פגום ואת זקוקה לכיסוי בינוני - גבוה, שזה מה שסוג המייקאפים האלו בדר``כ מספק בתוספת של תוצאה לא הכי טבעית... אם העור שלך נראה יחסית טוב - לדעתי כדאי לך ללכת על מייקאפים קלילים יותר שהתוצאה שלהם טבעית יותר, השאלה היא מה מצב העור שלך ומה הסוג שלו (לעור יבש המייקאפים האלה גם לא הכי מומלצים, כמו שכבר כתבו לך)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את יכולה לנסות גם'
את יכולה לנסות גם
20/10/2007 | 20:30
את המייקאפ המינרלי שמגיע באבקה, הוא לא דורש פידור אחריו, והוא עמיד.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את יכולה לנסות את המייקאפ המוס של מייבלין..'
את יכולה לנסות את המייקאפ המוס של מייבלין..
21/10/2007 | 08:43
אני אישית לא הסתדרתי איתו..!
הוא לא עמיד עליי בכלל, אבל תנסי אותו - הוא מכיל פודרה אם אני לא טועה..
ואם את צעירונת את יכולה להשתמש במייקאפ מינרלי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ומה עם מאפרות שלא יודעות מה לעשות עם עצמן'
ומה עם מאפרות שלא יודעות מה לעשות עם עצמן
20/10/2007 | 20:56
10
8
אפשר גם לזה לעשות שרשור?

אחרי שסיימתי את הקורס איפור יצא לי לאפר פה ושם אבל עברתי ניתוח קל שהשבית אותי בבית לחודש וחצי ואז גם החלפתי עבודה לעבודה במשרה מלאה וגם התחלתי ללמוד ואני נורא רוצה להתחיל לאפר שוב

איך אפשר לשלב הכל ומה הם השלבים? להוציא את כרטיס הביקור שנורא רציתי? אבל מתיי אוכל להתחייב אם אני "רק" מסיימת לעבוד ב6 בערב ואני לא ניידת

אני מסתכלת על המגירה מלאת האיפור שלי ובחלקו מתאכזבת שביזבזתי כל כך הרבה כסף ושאני לא משתמשת ובחלקו כל כך שמחה שיש לי כל כך הרבה איפור כן ממש פיצול אישיות

אבל איך אני יכולה להרים את עצמי ולעשות משהו עם האיפור והתעודה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה לא פשוט כשעובדים במשרה מלאה'
זה לא פשוט כשעובדים במשרה מלאה
21/10/2007 | 02:46
9
4
אבל צריך להתחיל ממשהו, אז תחלקי כרטיסים למי שאת מכירה, תתאמני ותתרגלי על חברות ותחצי את הגשר כשתגיעי אליו, כלומר אם תפנה אליך מישהי לאיפור, זה בטח יהיה מספיק זמן לפני, ופשוט תודיעי שאת יוצאת מוקדם מהעבודה. כשתאפרי יותר ויותר יתאפשר לך למצוא עבודה בהיקף קטן יותר במשך היום שתהווה לך בסיס כלשהו ותאפשר לך לצאת מוקדם לעיתים תכופות יותר.
ואל תצטערי על האיפור, חוץ ממייקאפים וחומרים קרמיים מוצרים רבים נשמרים לתקופה ארוכה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מייקאפ מינרלי- שיטות מריחה.'
מייקאפ מינרלי- שיטות מריחה.
21/10/2007 | 07:51
7
3
טוב, כידוע, אני מהמכורות לאיפור המינרלי.
עד היום ניסיתי להניח את המייקאפ בכל מיני צורות.
בעזרת הקאבוקי, בעזרת מברשת מייקאפ (כמו ה 190 של מאק), מרחתי יחד עם קרם לחות.. ועדיין אני מחפשת שיטת מריחה יעילה ועמידה יותר.
אולי יש לכן איזושהי הצעה נוספת?
מברשת נוספת?
זכרו שמדובר במייקאפ אבקתי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האמת שניסיתי עם פאף פודרה קטן'
האמת שניסיתי עם פאף פודרה קטן
21/10/2007 | 16:41
5
1
ודווקא נחמד לי (והעיקר נקי!). הכיסוי אמנם יוצא די רציני, אבל זה מה שאני אוהבת. אולי תצליחי גם להגיע למראה קליל
ואגב, לא זוכרת מה אמרו פעם על הפסקת משלוחים לישראל של אוורידיי מינרלס (או סיגנטור?), בכל אופן לגבי אוורידיי, הכל בסדר והם שולחים כרגיל. שזה מעולה כי אני עומדת להזמין ערכה בגודל מלא, וזה ממכר, והמחירים...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה זה האויירידיי מינרלס?'
מה זה האויירידיי מינרלס?
21/10/2007 | 17:17
4
4
לצפיה ב-'חברה מארה"ב של איפור מינרלי'
חברה מארה"ב של איפור מינרלי
21/10/2007 | 17:30
3
1
אפשר להזמין מהם ערכת דוגמיות רק בעלות של דמי משלוח. וגם המחירים של מוצרים בגודל מלא נמוכים למדי, במיוחד בהשוואה לשל ישראל. יש להם מבחר מרשים של מייקאפים במרקמים וגוונים שונים, אפילו אני מצאתי (שזה בד"כ אתגר).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אפשר את האתר שלהם?'
אפשר את האתר שלהם?
21/10/2007 | 17:43
2
2
לצפיה ב-'בטח!'
בטח!
21/10/2007 | 18:52
1
ומייקאפית מכירה עוד חברות של מינרלים, אני רק מתחילה
איפור וציור גוף >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שיטה יעילה יותר -'
שיטה יעילה יותר -
21/10/2007 | 17:43
1
לקנות את המייקאפ המינרלי הנוזלי היפיוף של מאק!!!

חחחחחחחחחחחח... סתם...

אבל בתור חובבת איפור מינרלי אני חושבת שאת חייבת לנסות אותו!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
21/10/2007 | 08:39
2
לצפיה ב-'פתחתי בטעות הודעה במקום לשרשר לכאן...'
פתחתי בטעות הודעה במקום לשרשר לכאן...
21/10/2007 | 11:42
2
1
אז את יכולה למחוק את ההודעה שלי-שכתובה בנפרד.

התוכן הועתק לכאן:
יש לי את המייקאפ הנוזלי של א"מ מקולקציית ורטהיים , אני לא חובבת מייקאפ ז"א אני שמה אותו רק כשאני הולכת לאירוע/חג/איפה ישיש מצב שיצלמו אותי (כדי לעשות תמונת פספורט השתמשתי במייקאפ)-לא קורה הרבה כי אני סטודנטית וכזאת אהיה למשך ה-3 שנים הקרובות.

איך לשמור עליו שלא יתקלקל לי?אצלי כל האיפור נמצא בארון הבגדים יש לו שם מדפים, הדירה שלי דיי קרירה-אפילו לא הייתי צריכה להפעיל מזגן בקיץ) מותר לשמור אותו במקרר?

שמעתי שבחורף העור נהיה יותר בהיר,נכון?האם אני צריכה מייקאפ נוסף לחורף/סתיו?

קראתי בפורום שהמליצו על המיקאפ מוס של מייבלין, גם הקונסילר מוס מומלץ?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קנדי'
קנדי
21/10/2007 | 17:33
1
1
אף פעם אף פעם לא התקלקל לי מייקאפ נוזלי ותמיד אני עם כמה במקביל כך שהם יושבים לפעמים. לא הייתי דואגת. גם אם את לא משתמשת כל יום.פשוט תסתכלי על תאריך התפוגה שלו בדרך כלל שנה שנתיים ויותר, לפי הידוע לי , אין שום סיבה לדאגה.
וכן-בדרך כלל בחורף העור נעשה בהיר יותר וכדאי לשלב מייקאפ בהיר ובמשך השנה לפעמים משלבים בין שני המיקאפים בעונות המעבר.
לא נראה לי שיש בעיה לשמור במקרר אבל נראה לי שאין צורך, מה גם שכדי שמייקאפ יישב יפה על העור תמיד ממליצים דווקא לחמם אותו קצת על גב היד כדי שיתמזג יפה עם העור אז אם הוא יהיה קר-------לא נראה לי הכי נוח.
ניסיתי את המייקאפ מוס, הוא נחמד אבל לא יותר מזה ,והכי מעצבן שהוא מאוד מלכלך-בגדים, טלפון סלולרי וכו'.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הבנתי.תודה על התגובה.'
הבנתי.תודה על התגובה.
21/10/2007 | 19:04
2
לצפיה ב-'ההבדל בין ליפסטיק לליפ גלוס'
ההבדל בין ליפסטיק לליפ גלוס
<< ההודעה הנוכחית
21/10/2007 | 15:28
17
432
שמתי לב שבמהלך השרשור עלתה השאלה הזו פעמיים או יותר (לא זוכרת כבר ), אז החלטתי לכתוב מה ההבדל. כל המידע הזה לקוח ממה שאני מכירה ויודעת - אם למישהי יש מידע אחר/שונה/נוסף - מוזמנת להגיב.

אז ככה - בעיקרון ליפסטיק (אודם) יכול להגיע בשלוש צורות - הסטיק (שכולנו מכירות), קרם (מגיע בקופסיות קטנות, דרושה מברשת או דרושות אצבעות) ונוזל (חלק מהעמידים החדשים). המרכיבים העיקריים הם חומרים מרככים (דוג' ואזלין או שמן), שעווה ופיגמנט. הצבע המתקבל על השפתיים הוא אטום יותר ועמיד יותר.
הצורה המוכרת היא צורת הסטיק, בד"כ עמידה יותר מצורת הקרם (גם באחסון וגם על השפתיים). עם זאת, בצורת הסטיק, העמידות אינה קבועה - ולכן ישנם אודמים כאלו עמידים ביותר ויש כאלו שכמעט ואינם עמידים. צורה נוחה להנחה on the go - ניתן להשתמש בסטיק עצמו ואין צורך להתעסק איתו יותר מדי. החסרון - מכיוון שעליו להיות קשיח, לא ניתן להחדיר לו כמויות גדולות של מרככים ומלחכים ולכן אינו נותן לחות כמו בצורת הקרם.
הצורה השנייה היא הקרם (או יותר נכון, הקרם המוקשה) - מגיע או בד"כ כחלק מערכות, אבל יש גם בבודדים בצנצנות - עמיד פחות מצורת הסטיק (גם בכלי - בגלל שהוא "דורש" הכנסת ידיים פנימה, וגם על השפתיים). דורש התעסקות - או עם אצבעות או עם מברשת, פחות נוח לקחת אותו ולתקן במהלך היום. היתרון - שאם הוא יימס הוא לא ינזל מהקופסה החוצה ויהיה בצורה נוחה לשימוש (בניגוד לסטיק שאם הוא נמס, כולנו יודעות איך הוא נראה וכמה פחות נוח להתשמש בו). יתרון נוסף, נותן יותר אפשרות להזנה וליחוך של השפתיים - מכיוון שאינו מחוייב להיות קשיח, ניתן להכניס יותר חומרים שכאלו לתערובת.
הצורה השלישית היא הנוזל (או קרם נוזלי) - מגיע בשפורפרת עם אפליקטור, מאוד עמיד, קל למריחה כי הוא מגיע עם אפליקטור. בד"כ מגיע בתוספת ליפגלוס שמוסיף ליחוך לשפתיים מכיוון שהאודם עצמו מייבש, כדי לשמור על עמידות. בד"כ גם פחות מבריק משתי הצורות האחרות (ללא תוספת הגלוס).

ליפ גלוס הינו מוצר  שהתחיל בכדי לתת הברקה לשפתיים ועם הזמן הוגדלו כמויות הפיגמנט כדי לתת גם צבע לשפתיים. מורכבים בעיקר מווזלין, שעווה וחומרי טעם וריח (עכשיו הפיגמנט לקח חלק גדול יותר ברשימת המרכיבים). הוא שקוף יותר על השפתיים ומזין אותן יותר. מגיע באותן שלוש צורות מוכרות: סטיק, קרם (קרם מוקשה/ג'ל מוקשה) ונוזל (קרם/ג'ל נוזלי).
סטיק - עמיד טיפה יותר, קל למריחה בזמן תזוזה. רך יחסית לליפסטיק ולכן פחות עמיד בקופסא.
קרם (קרם/ג'ל מוקשה) - מגיע בצנצנות, בד"כ מזין יותר מאשר נותן צבע (כאן נוצרה הכלאה בין הליפגלוס לליפבאלם, שתפקידו ללחך את השפתיים בלבד ולא לתת הברקה או גוון).
נוזל (קרם/ג'ל נוזלי) - המרקם נע בין קרם עשיר לבין נוזל מעט סמיך ממים. בד"כ נותן את ההברקה החזקה ביותר. ככל שהוא יותר סמיך ככה הצבע יותר נוכח על השפתיים. הצורה המוכרת ביותר לליפגלוס - מגיע או בשפורפרות לחיצות, או בשפורפרות עם אפליקטור (או מברשת או ספוגית). נוח לנשיאה ולהנחה.

ישנה תת קבוצה שמגיעה בד"כ בשפורפרות - קרם מאוד עשיר וסמיך, שלעיתים קשה ליצור הבחנה ברורה האם זה ליפסטיק או ליפגלוס (דוגמאת ה-full kiss cream gloss של הלנה רובינשטיין) .

יש לציין, שלאחרונה הטשטשו הגבולות וניתן למצוא ליפסטיקים (שמוגדרים כליפסטיקים, ולא ליפ גלוס) שהם שקופים יותר ומנגד ניתן למצוא ליפגלוסים אטומים יותר

ישנם עוד שני מוצרי שפתיים שרצוי לשים אליהם לב:
הליפ באלם למיניהם (שפתונים, שפתוני לחות וכד') - מגיעים בכל הצורות הנ"ל, תפקידם להחדיר לחות ולשמור על השפתיים. לעיתים משולבים עם הברקה מאוד עדינה (שמקורה בד"כ במרכיבים, פחות בכוונת המייצרים) או עם גוון.

ליפ סטיין - מוצר שתפקידו "להכתים" את השפתיים - מורחים אותו, הוא נספג בעור והשפתיים מקבלות גוון יפה. יש להמון חברות (בד"כ זה מוצר משולב לשפתיים וללחיים) והוא מגיע בעיקר בגווני אדום-ורוד (הטבעיים לאזורים אלו). הגוון אינו יורד בקלות, ונראה מאוד טבעי על השפתיים. אפקט דומה נוצר עם ליפסטיקים עם פיגמנט חזק (בד"כ בגווני האדום) - גם לאחר שמסירים את האודם הוא משאיר "כתם" על השפתיים, שנראה טבעי מאוד.

זה הסיכום שלי לגבי הבדל בין גלוס לאודם.
תיקונים, הערות והארות יתקבלו בברכה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ועוד מוצר שנזכרתי בו עכשיו '
ועוד מוצר שנזכרתי בו עכשיו
21/10/2007 | 15:38
6
11
מנפחי השפתיים למיניהם - אני מכירה רק כאלו שמגיעים בצורת הנוזל (קרם/ג'ל נוזלי) - מיועדים לתת נפח זמני לשפתיים. ישנם שני סוגים של מנפחים:
הראשון שמשתמש באלרגנים - כדי ליצור גירוי בשפתיים ולהתנפחות זמנית. עם השימוש, הגוף מפתח נוגדנים (או אלרגיה היסטרית ) וזה מפסיק לעבוד (או שחייבים להפסיק כי זה יותר מדי מגרה את האזור). זה הסוג הנפוץ ביותר.
השני - משתמש בקולגן שנספג דרך העור וממלא את השפתיים בדרך טבעית יותר (כי הרי השפתיים שלנו מורכבות בעיקר מקולוגן וזה גם החומר שגורם לפנים שלנו להיות רכות, נעימות, וגמישות). גם פה ההשפעה זמנית ביותר, מכיוון שהחומר נספג בגוף.

יש לציין שאני לא מכירה אותם מניסיון, אם אני אנסה להגדיל את השפתיים שלי זה יהיה אסון, הן עבות בדיוק במידה הנכונה ויותר יגרום לי להראות כמו שחקנית פורנו (גם ככה יש גוונים מסויימים של ליפסטיקים וליפגלוסים שגורמים לי להראות ככה ). וכל המידע הזה לקוח בעיקר מעיתונים שקראתי, אז כמה הוא מדוייק אני לא יכולה להיות.

כמו קודם: תיקונים, הערות והארות יתקבלו בברכה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האמת שעוד לא פגשתי מנפח שעובד'
האמת שעוד לא פגשתי מנפח שעובד
21/10/2007 | 16:30
2
3
ואני לא מדברת רק מהנסיון שלי אלא כל מני חברות/מכרות שניסו איתי ביחד מנפחים שונים ועל אף אחת זה לא ממש עבד.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני יכולה לשלוף לך שניים מהמותן'
אני יכולה לשלוף לך שניים מהמותן
22/10/2007 | 22:24
1
3
מנפח השפתיים של Too faced וגם naked kiss שאותו ניתן להשיג בארץ, שניהם מצוינים וגם עובדים [עליי, לפחות].
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כיף לך שהם עובדים עלייך '
כיף לך שהם עובדים עלייך
23/10/2007 | 02:07
4
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי מצחוק'
חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי מצחוק
21/10/2007 | 16:30
2
(ניסיתי תוך כדי לדמיין אותך עם ליפסטיקים מזעזעים ואל תשאלי....)

כל הכבוד לך על ההשקעה!
שיחקת אותה היום עם ההודעות הארוכות
שתיהן לדעתי צריכות למצוא עצמן בטאגליינס...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ואיזה מנפחי שפתיים על בסיס קולגן את מכירה?'
ואיזה מנפחי שפתיים על בסיס קולגן את מכירה?
21/10/2007 | 21:35
1
19
לצפיה ב-'האחד שעולה לי לראש הוא'
האחד שעולה לי לראש הוא
22/10/2007 | 10:36
4
full kiss cream gloss של הלנה רובינשטיין. פשוט כי מאוד אהבתי את הגלוס כמו שהוא בחנות ואח"כ קראתי עליו קצת וראיתי את זה. קראתי כי לא הייתי סגורה עליו, ומסתבר שטוב שלא קניתי אותו (למרות שבגלל המרקם, יש סכנה גבוהה - לכיס ולשפתיים - כי כנראה אני לא אעמוד בפיתוי עוד הרבה זמן).

אבל נתקלתי כבר כמה פעמים במנפחים מבוססי קולגן, אבל לא ממש התעמקתי, כי מנפחים זה לא הקטע שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואו.. כל הכבוד על הסיכום, ותודה '
וואו.. כל הכבוד על הסיכום, ותודה
21/10/2007 | 16:27
1
1
לצפיה ב-'מצטרפת לתודות! איזו השקעה! '
מצטרפת לתודות! איזו השקעה!
21/10/2007 | 17:16
3
לצפיה ב-'תודה רבה על ההסבר, טוגלן!!'
תודה רבה על ההסבר, טוגלן!!
21/10/2007 | 23:38
לצפיה ב-'פששש השקעת.'
פששש השקעת.
21/10/2007 | 23:46
5
3
לצפיה ב-'פעם שלישית '
פעם שלישית
21/10/2007 | 23:48
4
6
לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן! לא ללחוץ אנטר לפני שעוברים לחלון התוכן!

טוב נו, לא באמת כתבתי את כל זה....
אבל מזל שלחצתי אנטר הפעם כי אחרת לא הייתי רואה שתוקה היתה מהירה ממני.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' נשמע כמו מישהי שצריכה תמיכה נפשית '
נשמע כמו מישהי שצריכה תמיכה נפשית
22/10/2007 | 00:22
3
2
ד"א, אנטר שולח לך את ההודעות?? אני תמיד לוחצת שלח. אני יכולה ללחוץ אנטר 400 פעם- ההודעה לא נשלחת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רק ב"הוספת תגובה מהירה"'
רק ב"הוספת תגובה מהירה"
22/10/2007 | 00:26
2
1
ורק כשאני בשורת הכותרת.
תנסי, עליי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נו זה בדיוק מה שאני עושה... אנטר אנטר אנטר'
נו זה בדיוק מה שאני עושה... אנטר אנטר אנטר
22/10/2007 | 00:28
1
6
לצפיה ב-'(אני מאמינה שאת לא לוחצת בטעות עם העכבר)'
(אני מאמינה שאת לא לוחצת בטעות עם העכבר)
22/10/2007 | 00:28
1
גוררת אותו עד ל"שלח" ושולחת מליוני הודעות שלא סיימת לכתוב
אבל באמת שלא שולח לי באנטר. כנראה זה במיוחד בשבילך כמו שכבר אמרנו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה מהם מכיל פחות עופרת?'
איזה מהם מכיל פחות עופרת?
29/10/2007 | 20:46
5
לצפיה ב-'לא ממש מתחילה, אבל שאלה.'
לא ממש מתחילה, אבל שאלה.
21/10/2007 | 17:45
7
7
אני מתאפרת בעיקר לאירועים כמו ערב חג או מסיבות וכאלה, כבר למעלה משנה.
צללית, מסקרה, עיפרון שחור, סומק וגלוס.
וזה היה סתם בכללי.

נגמרה לי המסקרה ואני צריכה אחת חדשה.[עד עכשיו הייתה לי של Ugirl..]
איזו הכי כדאי לי לקנות ? בא לא אחת אחרת, לשנות קצת..

תודה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני קניתי לאחרונה'
אני קניתי לאחרונה
21/10/2007 | 17:48
5
את לה דיוה של קרליין ואני ממש מרוצה.
ובל אשכח את היי אימפקט של קליניק (כדי שהילה לא תחסום אותי מהפורום   )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סוג?אני אוהבת את של לוריאל -טלסקופיק.'
סוג?אני אוהבת את של לוריאל -טלסקופיק.
21/10/2007 | 19:43
4
היא מפרידה את הריסים יפה מאוד ואני אוהבת את המראה שלה והוא לא דרמטי-משתמשת בה ליום-יום.מבחינתי היא ה"מסקרה".אבל לא ניסיתי הרבה כל כך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אהבתי את לאש ארכיטקט של לוריאל'
אהבתי את לאש ארכיטקט של לוריאל
22/10/2007 | 16:08
7
לצפיה ב-'אני חושבת שזה גם מאוד תלוי בתכונות שאת מחפשת'
אני חושבת שזה גם מאוד תלוי בתכונות שאת מחפשת
22/10/2007 | 17:16
3
6
מאריכה, מפרידה, מעגלת, מעבה - איזה פעולות את רוצה שהיא תעשה?
למראה טבעי אני אישית אוהבת את הפנורמיק של לוריאל, הבנתי שהורידו אותה מהמדפים אבל אם את מצליחה למצוא - לכי על זה. היא מעולה ליומיום, נותנת מראה מאוד טבעי, מופרד ומעוגל.
יש לך את הטלסקופיק החדשה שאני גם מאוד אוהבת.
למראה יותר מודגש אני אוהבת את הווליום שוקינג, גם של לוריאל. היא מדהימה, רק צריך ללמוד להסתדר עם המסרק שלה... לי הוא היה קצת בעייתי, אבל אני מניחה שאני משהו מיוחד :)
יש לך גם את הלאש סטייליסט של מייבלין שהמסרק שלה זהה לשל הווליום שוקינג וגם נחשבת טובה מאוד.

בכלל, אם את מחפשת מסקרה מהחברות העממיות - חפשי בלוריאל או במייבלין, לשתי החברות יש מסקרות מעולות לדעתי. גם על המסקרות של קרליין יש פה הרבה המלצות.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה כולן..'
תודה כולן..
22/10/2007 | 18:51
2
3
אני רוצה טבעית שכביכול מפרידה את הריסים..המסקרות של מייבלין ולוריאל כאלה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שפתוני ויוה גלאם של מאק'
שפתוני ויוה גלאם של מאק
22/10/2007 | 20:41
1
8
יש לי את ויוה גלאם VI ואת סופיסטו.
האם ויוה גלאם V דומה להם או שונה?

מה דעתכן על שפתון בגוון כתום? ראיתי היום בחדשות את יונית לוי עם כתום עדין וזה היה ממש יפה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, ה-V מאוד דומה להם'
כן, ה-V מאוד דומה להם
22/10/2007 | 21:57
5
שפתון בגוון כתום יכול מאוד להחמיא. זה רק עניין של הרגל.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ