הכנות למפגש ביום א' הראשון בחודש מאי

gvish

New member
הכנות למפגש ביום א' הראשון בחודש מאי

אני מתכונן למפגש, רק חסרה לי החוברת של ג'ואזל שניתנת לקניה באתר הבריטי בלבד, אלא שהמכירות באתר הזה סגורות לרגל שפוצים כבר יובל וחצי.

gozim

New member
אתה כשרוני מאוד!!

כשאמרת שקיפלת את התרנגול, דמיינתי לעצמי משהו מנייר גדול הרבה יותר!!! מדהים! אילן

gvish

New member
תודה

התרנגול עשוי מריבוע בערך 35 ס"מ. הגמדה האדומה היא הפרס של הגמד (שאני לא זוכר מה עשה כשהחלטנו שמגיע לו)

arigami

New member
דיאגרמות

ישר כוח. מודלים יפיפיים. האם ניתן להורידמאיזשהו אתר את הדיאגרמות של התרנגול והגמד? אם לא האם תסכים לשלוח לי אותם במייל.

barakfishel

New member
מצטרף לשאלה.

אגב הייתי ממש רוצה לבוא למפגש, (אף פעם לא הייתי), אבל יש לי בגרות יום למחרת ואני גר רחוק, קשה להגיע לרמת גן. אני פשוט ממש אוהב את eric joisel ובמיוחד את העכברוש, קיפלתי אותו בערך 1000 פעם ואני עדיין ממשיך, זה פשוט הדגם הכי כיפי, ומקסים שיש. קיצר מעניין אותי לדעת אם התרנגול עשוי מ crease pattern או diagram ואיפה אפשר (אם בכלל) להשיג את זה. תודה מראש. ברק.

gvish

New member
דיאגרמות

המסכה - בכנס האחרון ג'ואזל לימד כמה מסכות, ולצערי השתתפתי רק בשיעור בה הוא לימד את זו שבתמונה. הגמד - ההוראות פורסמו בדיסק אוסף מהכנס יכול להיות שאפשר לקנות עדיין במרכז לאוריגמי. אם אני לא טועה ניתן למצוא את תרשים הקפלים באתר של ג'ואזל (www.ericjoisel.com) הגמדה - וריאציה שלי על הגמד התרנגול - התפרסם בחוברת 202 של האגודה הבריטית הרמקול מימין הוא חלק ממערכת סטריאו ביתית - תפסיקו לנסות לעשות הכל מנייר!

למעלה