עזרה בבקשה

r o m 1 1

New member
עזרה בבקשה

אני בשלב 34 אני לא יודע מה לעשות שם מחכה לעזרה תודה רום

giladznaor

New member
טוב, בא ננסה ביחד

אפשר לראות מאיפה מתחילים (שלב 33) ולאיפה רוצים להגיע (שלב 34). הדבר הראשון שאני ניסיתי זה לנסות לקפל את זה בצורה פשוטה. בהוראות כתוב Double Crimp, אז בהתחלה ניסיתי לעשות Crimp אחד. במקרה הזה, זה רק קצת עוזר, כי הקפלים שונים במקרה הכפול. אז, הדבר השני זה לחפש בהמשך ההוראות רמזים. אפשר לראות זאת בשלבים 36-37. גם ללא קיפול, אפשר להבין ששלבים אלה תלויים בשלב 34, והם קשורים לתוצאה שלו. לכן, אני ממליץ לך להסתכל על הצורה שיש בשלב 37. זה רמז די גדול. אם עדיין תתקשה, אז נעבור לשלב התמונות, אבל בפירוש מומלץ לנסות לבד קודם. נ.ב. זה באמת פורום נחמד. אומנם לפעמים אנשים די עסוקים, במבחנים וכד', שאין להם זמן לקפוץ וישר לקפל 33 שלבים של דגם שלא קיפולו כבר כמה שנים, אבל לפחות שאר אנשי הפורום מבינים את זה וסבלניים, כך שזה באמת פורום נחמד.

r o m 1 1

New member
הערה ל נ.ב

הפורום אחלה אבל זאת כבר הודעה הראשונה בקושי שענו לי נורמלי בכל שאר ההודעת לא ענו ולא אמרו כלום מצתער אבל זה מה שאני חושב
:-?

amitzur66

New member
אל תתייאש ../images/Emo13.gif

אני מכיר את הפורום הזה שנה בדיוק, לפעמים באמת יש זמן תגובה ארוך, לפעמים אם לא מבקשים פעמיים הבקשות נבלעות בשאר הדיונים, אבל זה תקופתי ובהחלט לא מעיד על האנשים כאן. כמו שגלעד אמר, לכל אחד יש תקופות עמוסות, חופשות מבחנים (אהממ, אהממ..) וכיו"ב והכל נגזר מגודל הפורום שהוא לא עצום ויש כמות קטנה יחסית של אנשים שיכולים לעזור לך. צריך להבין את זה ולא להתבייש להזכיר לאנשים לענות לך! בקיצר, אל תתייאש

r o m 1 1

New member
תודה ../images/Emo13.gif

גם אני חושב ככה זה נחמד לשמוע שגם אחרים איתי

gvish

New member
כבר ענו לך על שאלות בפורום הזה.

חבל שאתה זוכר רק את השאלות חסרות המענה.

amitzur66

New member
תעלה תמונה

מעניין אותי לראות איך יצא לך עם נייר משי. תכלס, זה לא דגם מוצלח ביותר מבחינת תהליך הקיפול. התוצאה הסופית מרשימה, למרות שאפשר אולי לשפר את החיבור בין הכנפיים. לא דגם מאד כיפי, ולי הוא יצא ממש עקום בפעם השנייה. אני מעלה פה תמונה של הניסיון השני...
עוד זויות כאן.

למעלה