שאלה לגבי דבק טפטים

r o m 1 1

New member
שאלה לגבי דבק טפטים

בישביל הוראות האילו כמה מיים וכמה דבר צריך? תודה רום הסבר לגבי הנייר+שאלה לחברי הפורוםו shiaodan ו 19:18 | 03/04/07 CP זהו אכן תרשים קיפולים ללא מען מפה של הדגם. לגבי הנייר : 1) נייר משי שנמכר בחנויות ייצירה (שים לב לא נייר קרם המקומט אלא נייר משי חלק שמגיע בחבילה הכוללת מספר דפים בכל מני צבעים) 2)דבק PVA מדולל במים (המרקם הסופי צריך להיות אחיד בעל סמכות של חלב)אני מערב מים חמים עם הדבק בתוך צנצנת ואז מנער עד לקבלת מרקם אחיד. 3) זכוכית גדולה 4)רולר\מברשת אני משתמש בזכוכית כבסיס עבודה. (יתרונה של הזכוכית ביכולת הדבקות נמוכה שלה) 1)יש לפרוס נייר כסף על הזכוכית 2)למרוח דבק PVA המדולל על גבי הנייר כסף בשיכבה אחידה 3)לפרוס את נייר המשי על גבי הנייר כסף (בשביל הדיוק אני מגלגל את נייר המשי על גבי גליל ואז פורס אותו על הנייר כסף) 4)יש לתת זמן מה לנייר להתייבש (1-2 שעתיים) ואז למרוח שוב פעם על גבי הנייר המשי עם דבק PVA המדולל. 5)יש לתת לנייר להתייבש מספר שעות ואז לחזור על אותה פעולה מצד השני . התהליך קצת ארוך אך התוצר הוא כמו מעין שילוב בין נייר לפלסטלינה בהצלחה אנדריי נ.ב שאלה לחברי הפורום :האם זה מותר\מוסרי לצייר הוראות לדגם המקסים של Eric Joisel או שזו הפרת זכויות יוצרים?

למעלה