שאלה על שוקולד מריר עם 85% מוצקי קקאו:

shron17

New member
שאלה על שוקולד מריר עם 85% מוצקי קקאו:

האם מישהו יודע להשיב בקשר לשוקולד -המריר הנ"ל ,
האם רשום על האריזה שהוא גם מכיל סוכר,או לא ?

shron17

New member
deebe תודה רבה.

מאוד היה חשוב לי לדעת ,מכיוון שאני לא משתמשת בכלל במוצרים עם סוכר,
ויש לי מתכון להכנת מאפה לללא קמח ,
אשר מכיל שוקולד מריר % 85 והתלבטתי אם זה מכיל או לא מכיל סוכר.
תודה ושבוע טוב,
שרון.
&nbsp

galmintz

New member
השאלה כרגיל לא לענין

על אריזת כל סוג שוקולד רשום אם אם הוא מכיל סוכר מי פחות ומי יותר
ומי כלל ללא סוכר.
אין כל קשר לאחוזי חמאת הקקאו.

shron17

New member
galmint, כרגיל חזרת לפורום,וכמו תמיד מוציא דברים מהקשרם,

מה בדיוק פה לא לעניין ?
איפה בכלל אתה קראת ששאלו על אחוזי חמאת -קקאו ?
אולי הגיע זמן שתתחיל להתייחס בכבוד למשתתפי -הפורום ,מכיוון שבכול פעם שאתה משועמם אתה מגיע לפורום זה, ומשיב בכותרת שכולה זלזול בטרם התמקדת בכתוב .
&nbsp
אז בבקשה ממך,רגע לפני שאתה בכלל משיב בפורום הזה, ונוהג להציג כותרות אוויליות ומתבטא במתכוון בחוסר כבוד לגולשים, אז כדאי שתעצור רגע ותקרא בעיון את הכתוב, הגיע זמן שתתחיל להתייחס בצורה נאותה-לפי כול נוהלי-הפורום,או שלא תגיב בכלל.
&nbsp
לא תזיק לך קצת דרך ארץ כלפי הגולשים ,אשר בחלקם כבר פגעת בעבר בתשובותך הבוטות,ואפילו לא חזרת להתנצל.
אז בבקשה ממך, קצת יחס -נאות וראוי לחברי -הפורום: אפשר להגיב בנימוס ובצורה מכובדת,ולא צריך להגיב בזילזול.
בעבר היו כבר כאלה שהושעו מכמה פורומים ,וזאת בגין התנהגותם שאינה הולמת.
&nbsp

galmintz

New member
בכל פעם שאת נתפסת בכתיבת שטויות את תוקפת

את ציינת 85% מוצקי קקאו -- למה ומה הקשר לשאלה? כתבתי שלא משנה כמות מוצקי הקקאו אם יש סוכר יש לציין זאת על האריזה ולא רק בשוקולד.
הגיע זמן שתהיי אמיתית ולא תתחזי בכל מיני פורומים למומחית ל- גימלאות, נכדים, יועצת לעניני בריאות, תזונה, אוכל --- כי את לא! ובטח לא בנושאי סוכרת.

תומרונתם

New member
מנהל
וווהוו... עצרו את הסוסים!

אני לא מכירה את ההסטוריה של שניכם, נראה לי שהיא לא נוצרה פה.
&nbsp
בבקשה משניכם - בכל פעם שאתם רואים אחד את השני, פשוט תזכרו שיש אדם מאחורי המקלדת. גם אם אתם בטוחים שאתם צודקים והצד השני הוא אידיוט מושלם - תשמרו את זה לעצמכם. זה לא מעניין את הפורום, וכנראה גם לא את הצד השני שאליו אתם מתכוונים.
&nbsp
בברכת שבוע נפלא לכולם

אבו זקן

New member
דברי סנגוריה

כנראה היא קיוותה שיש כאן מישהו שיש לו בהישג יד חפיסת שוקולד כזאת והוא יוכל להעיף מבט בתווית ולחסוך לה את החיפוש. זאת הסיבה שהיא פרטה בדיוק על איזה שוקולד היא מדברת.
&nbsp
ואם אתה סבור ששאלה מסויימת היא לא לעניין, למה לא תעבור פשוט לשאלות אחרות? מי ביקש ממך לדרג את השאלות בפורום, בו אינך פעיל בכלל?

galmintz

New member
אתה טועה!

ראשית, על כל מוצר כתוב על גבי האריזה מה הוא מכיל ובתוך זה גם סוכר.
שנית וחשוב מכל שוקולד עם 85% מוצקי קקאו קיים עם סוכר וגם ללא סוכר
כמו הרבה מוצרים אז מה השאלה?.

אתה מנסה לסנגר עליה ואפילו להסביר את מה שהיא לא כתבה.
אין חלוקת ציונים בפורום על רמת ההשתתפות ומכיון שהייתי סוכרתי אני נוהג
לקרוא בפורום ולפעמים להגיב אבל אינני מדרג את השאלות ואינני זקוק לאישורך
לענין זה,
גם אתה הגבת לתגובותיה בענין הקפאין (בו אתה צודק) באותה נימה אבל לך
הרי מותר כי אתה מאד פעיל בפורום.

שיהיה לך יום טוב.

אבו זקן

New member
ממש לא באותה נימה

נכון. אינך זקוק לאישור שלי ואם אתה מתעקש להמשיך לעמוד על זכותך להרעיש כאן, שיהיה לך בילוי נעים.

אפשרות אחרת שעמדה בפניך היתה לענות להודעה הראשונה של שרון "שוקולד עם 85% מוצקי קקאו קיים עם סוכר וגם ללא סוכר" (נחש את מי אני מצטט) אבל אני בטוח שאתה לא חייב לשמוע מה אני חושב על שיקול דעתך שהוביל למהומה הקטנה הזאת.

למעלה