נוירופתיה

אסתי102

New member
נוירופתיה

בעלי חולה סכרת.מטופל בדיאליזה. לאחרונה מזה שבועיים חש בכאבים עזים בעקב הרגל. בבדיקה אחרי צילום אצל אורטופד לא התגלה כלום.טען כי קיים לחץ על העקב ויש לשנות תנוחה. הכאב לא נחלש. מישהו יודע למי עלי לפנות בנושא ?

תומר

Member
תגובה

לפנות למומחה לסוכרת לגבי דיאליזה שמעתי על ריפוי מדיאליזה אצל אייל אטיאס איני מבטיח שכך יהיה גם במקרה של בעלך חבל מאוד יש מומחים לריפוי בתזונה שירפאו הסוכרת אך זה מצב מורכב עקב הדיאליזה יש מיכאל ווינאפס במכבי או פרטי או גיל יוסף שחר או חיים רוזנטל הם רופאים ומומחים בתזונה נוירופתיה מקורה בסוכרת ובתזונה רופאים עלובים לא יודעים לאזן הסוכרת וגורמים לדיאליזה ערן אשחר מרפא אי ספיקת כליות לפני דיאליזה

שוקי.

New member
כאבים נירופאטים

אני משתמש בחומצה אלפא ליפואית קפסולה ביום ואין כאבים.

אסתי102

New member
כאבים נוירופתיים

יכול להסביר לי מה זה בדיוק ? האם עוזר לכאבים נוירופתיים ?

תומר

Member
תגובה

עוזר במידה ולא עוזר יש תרופה ליריקה טוב מה אני מבין יש זלזול טוטאלי במה שאני כותב ולא מחפש ברשת באתרים שאינם רשמיים

תומר

Member
חומצה אלפא ליפואית

זה תוסף תזונה מחיר כ100 שקל ל60 יחידות ומיוצר גם בגוף עוזר במניעת כאבים נוירופתיים נחשב לנוגד חמצון

oritta17

New member
מנסיוני יעיל מאוד,השתמשתי תקופה ועזר מאוד לכאבים ברגל.

הבעייה היחידה שהכדורים תופסים עובש מהר,ולא ניתן להשתמש בכדורים מעופשים.
כך שחצי בקבוק עם כדורי חומצה ליפואית ,צריכה לזרוק לפח.

אבו זקן

New member
עוזר בחלק מהמקרים

אם אחרי נסיון את מגלה שזה באמת עוזר לך אני מציע לך להזמין את התצרוכת הקבועה שלך מחו"ל כי המחיר יוצא זול במשהו כמו 50%, או כך לפחות זה היה בפעם האחרונה שבדקתי. בתחילת השימוש צריך להזהר ממצב היפו ואולי לשנות את מינון האינסולין בהתאם, ובשימוש ממושך צריך לעקוב אחר רמות ויטמין B1 בגוף.
&nbsp
עוד פרטים: https://www.webmd.com/vitamins-supp...alpha-lipoic acid.aspx?activeingredientid=767

למעלה