קיבלתי משאבה חדשה של מינימד

imanub

New member
קיבלתי משאבה חדשה של מינימד

היום קיבלתי את המשאבה החדשה. התלבטתי לא מעט, בסוף קיבלתי את המלצת הרופאה. עוד כשנה וחצי אני מאמין שיהיו משאבות יותר טובות אבל כיום ההבדלים לא גדולים.
במשאבה שקבלתי 640G יש התקדמות באופציה לעצור את ההזלפה לפני היפו אבל ההבדל בינה למשאבה הישנה די מינורי.
החלפתי גם רופא ודיאטנית לצעירים יותר שמתמצאים יותר במשאבות (הרגשתי שהקודם שולט יותר ברפואה ישנה של זריקות למרות שהוא מאוד חביב).
מי שעוברות אצלו החמש שנים עוד שנה או שנה וחצי יזכה כנראה לדגם משופר שמווסת את הבאזלי אוטומטית.
בקרוב יהיה גם אינסולין מהיר יותר.

shronyor35

New member
יופי, תתחדש. האם במשאבה שלך המתקדמת ישנה אזעקה בזמן היפו ?

האם פרט להפסקת ההזלפה,בעת היפו,
האם קיימת גם במכשיר ,מערכת אזעקה שתוכל להתריע בעת היפו,
המתרחש בשעת השינה ?

mrkorr

New member
תתחדש! שינוי תמיד מביא איתו אפשרויות חדשות

מקווה שהמשאבה החדשה תעזור לך באיזון ובהרגשה הכללית.
קראתי ממש ברפרוף בינתיים על המשאבה... מה זה אומר מזהה לבד היפו? יש עליך גם סנסור? או שהם איחדו את הסנסור והפרפרית ביחד?
מה הולך שם?

מה גודל המיכל במשאבה הזו? האם אתה מסתדר איתו מבחינת מספר הימים בין החלפות של הסט?

imanub

New member
תשובות

א. יש עלי גם סנסור ומשדר - ושם השיפור במשאבה (חוץ מהשיפור במשדר לעומת הדגם הקודם אין שיפור משמעותי).
המשאבה מתריעה (בצפצוף או ברטט על היפו) אבל מה שמיוחד זה שהיא יכולה לעצור את הבאזלי במשאבה כשהיא חוששת מהיפו כשעה לפני שהוא מתרחש, זה מועיל בעיקר בלילה. עדיין לא חוויתי אז אני מחכה.
ב. המיכל והסט הם אותם מיכל וסט ולכן אין שינוי - לי זה בהחלט מספיק (אני משתמש בשביבות 32 יחידות ביום, כך שהייתי מסתפק במיכל קטן יותר.

תומרונתם

New member
מנהל
תתחדש!

(אגב, זו אחת המילים שהכי חסרה לי באנגלית, פשוט אין! והתחליפים לא טובים מספיק...)
&nbsp
אתה יכול לפרט יותר על המשדר והסנסורים - האם הם שונים או עדיין אותו דבר כמו ה enlite הנוכחי?
החלפת המשאבה שלי מתקרבת... בחודש הבא. ויש לי סטוק ענק של סנסורים כי הזמנתי ופשוט לא השתמשתי כי אני לא סומכת עליהם. למה הזמנתי? שאלה טובה.
&nbsp

imanub

New member
סנסורים

הסנסורים הם אותם סנסורים (אם את מוכרת אקנה ממך).
המשדר הוא אחר - למרות שהוא חיצונית נראה אותו דבר.
עדיין לא קיבלתי ואני צריך לקבל אותו היום.

תומרונתם

New member
מנהל
הייתי שמחה למכור אותם

רובם פגי תוקף, אם כי אני יודעת משימוש בעבר שזה לא מפריע להם לתפקד.
מעבר לזה, המשלוח שלהם לארץ יהיה בעייתי יותר מזה שהם פגי תוקף...

imanub

New member
אני קונה באי בי - גם פג תוקף

כשתפסו אותם במכס הייתי צריך להשיג אישור ממשרד הבריאות - והשגתי.

imanub

New member
אתמול קיבלתי את המשדר החדש

טיפ שאם הייתי חושב עליהם מראש מצבי היה טוב יותר. לפני שאתם מקבלים משאבה תחשבו על הצבע שאתם רוצים ועל גודל. קיבלתי משאבה סגולה ועם המיכל הגדול. שמתי לב רק אחרי שנתנו לי ואני לא חושב שאחליף אבל מראש הייתי בוחר צבע אחר ומשאבה קטנה (אני רחוק מאוד מ-300 יחידות).
נתנו לי מתנה עם המשדר שתי חבילות סנסורים (יכול להיות שאם הייתי מתמקח יותר היו נותנים לי 3 או 4) - בסופו של דבר אלך למיון ואקבל אותם מהקופה.

imanub

New member
לא הבנתי את השאלות

שולחים לי כמו ששולחים באי ביי, אני לא מביא בעצמי מחו"ל - ואין צורך בשירות ביחס לחיישנים.

למעלה