תוסף תזונה חדש

שמואל1510

New member
תוסף תזונה חדש

ברצוני לשתף על תוסף תזונה לסוכרתיים סוג 2 ולטרום סוכרתיים שעושה פלאים ברמות הסוכר וברמות השומנים בדם.
מוצר חדש, יצא עכשיו לשוק לאחר מחקר ופיתוח במשך 12 שנים הכוללים ניסויים קליניים מוצלחים מאוד. רשום כפטנט בישראל ובאירופה, מיוצר בישראל ברשיון משרד הבריאות. המוצר נקרא אסכרקס AscaRx. מומלץ ביותר מניסיון!

אבו זקן

New member
חתול בשק

באתר החברה לא מצאתי שום הפניות לאותם מחקרים. תסלח לי אם ההמלצה שלך נשמעת כמו פרסומת זולה של מי שנרשם ל"תפוז" בדיוק לצורך הזה. אני מקווה שהמנהלת תשלח אותה למקום הראוי , ויפה שעה אחת קודם.

deebeebee

New member
אנחנו רגילים למופעי פרסום

המגיעים אלינו מדי פעם, כאילו כהמלצה ממשתמשים כביכול שחוו נס, ואז אנחנו עוברים הלאה.

שמואל1510

New member
חבריי המלומדים

לפני שאתם פוסלים כנסו לאתר הגלובלי של החברה ותקראו על המחקרים הניסויים העדויות והתוצאות. גם "מכבי טבעי" שותפה בפיתוח ובמחקר.

אבו זקן

New member
גלובלי!

גם באתר הגלובלי לא ראיתי הפניה למחקר, ראיתי רק טענה שיש כזה.

תומרונתם

New member
מנהל
פרסומות... פרסומות בכל מקום

אז קודם כל, הפרסום אסור בפורום שלנו.
אם היית מספר שהשתמשת במוצר הזה וקיבלת תוצאות מדהימות, היינו שואלים אותך בדיוק מה עשית, אם גם שילבת דיאטה ופעילות גופנית... ואז כולנו יחד היינו מגיעים למסקנה שתוסף התזונה הזה בהחלט מוסיף ערך, לאלו שמשווקים ומייצרים אותו. אבל לא לסכרתיים שצורכים אותו.
&nbsp
וכיוון שכבר נהנו כאן על חשבון הפרסומת הזו, אני לא אוריד אותה, אבל אבקש שלא תפרסם פה בעתיד.

למעלה