האם מישהו התנסה בשימוש בקינמון

adiv82

New member
האם מישהו התנסה בשימוש בקינמון

קבוע כל יום ויכול לדווח על תוצאות וכמה זמן לקח עד השיפור . התחלתי לפני שלושה ימים לקחת פעמיים ביום חצי כפית אבקת קינמון מהולה בכוס מים ועדיין לא מרגיש בשינוי מהותי .

תודה

mrkorr

New member
אולי זה בגלל המים. לא ייתכן שקינמון לא משפר מצב סכרת.

עובדה - מיליוני סכרתיים ברחבי העולם שותים מי קינמון ונירפאים, משתפרים, מתאזנים (ההשפעה משתנה לפי הסכום שנדרשים לשלם).
למעשה - זה כל כך יעיל שדווח על מקרים של רופאי סוכרת שמתפטרים ומחליפים מקצוע - למגדלי קינמון, כי שם העתיד.
במקביל, מרפאות סוכרת נסגרות וצפויות להיעלם מן העולם בתוך ימים ספורים.
מוצרים כמו עוגת שמרים עם קינמון הופכים להיות מצרך שכל סוכרתי רוצה להוסיף לתזונה היומית שלו ורצוי בכמויות כדי להגביר את טווח הפעולה של הקינמון.
לזקני השבט יש מתכונים של כנפי עטלפים קצוצות בתוספת קינמון - לספיגה מהירה ורפואה מיידית.
אני תיכף מקיא מרוב אירוניה... אבל אפשר להמשיך אח"כ.

adiv82

New member
יש לי הפתעות בשבילך . ד"ר קנטור מאתר דוקטור

הידוע כספקן גדול מאוד לגבי פתרונות מהסוג הזה אמר לגבי הקינמון שהוכח כמסייע בהורדת רמות סוכר .כמובן לאור מחקרים ובדיקות

אם ד"ר קנטר כתב .. אז למה אתה שואל?

נדמה לי שאותו ד"ר קנטר כתב, שהקינמון עשוי לעזור, אם צורכים מימנו כמה מאות גרמים ביום.. אבל אז לחץ הדם יעלה..

אני צורך כבר מספר שנים, כתצי כפית קינמון {מבשל} עם הקפה השחור בבוקר. לא בגלל הסוכר, סתם אוהב.

דרך אגב, הקינמון הנמכר בארץ איננו בריא בלשון המעטה.. קרא על זה באינטרנט..

adiv82

New member
את התשובה של ד"ר קנטור ראיתי אחרי שלא קיבלתי פה תשובה

אביא ציטוט מדוייק של ד"ר קנטור בהמשך

adiv82

New member
תשובות מפורום דוקטור

מחבר: ד"ר יורם קנטר
תאריך: 17/7/2016
שעה: 14:28
שלום לך,
כפית קינמון ביום לא "תפיל" את הסוכר אבל יכולה לסייע באיזון היומי הכללי.

מחבר: ד"ר יורם קנטר
תאריך: 19/10/2011
שעה: 11:19
שלום לך
מחקרים בחולדות ובבני אדם הראו שקימון יכול לסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם. הכמויות שניתנו במחקרי החולדות היו גבוהות מאד . ההמלצות לבני אדם , בפרט לחדורי אמונה ברפואה ה"עבעית" הן לקחת כפית כד שתיים ביום, על ידי הוספה לתה, ליוגורט או אשל, לדייסות, בפיזור על פלחי תפוח ועוד.

זאת לא הפעם הראשונה שד"ר קנטור נדרש בנושא...

הוא כתב: "הכמויות שניתנו במחקרי החולדות היו גבוהות מאד" בהמשך הוא כותב, לבני אדם החדורים באמונה ברפואה הטבעית (לי נשמע טיפה מזלזל) כפית עד שתיים.. לא כתב שכמויות כאלה יעזרו..

גנןגידל

New member
מצחיק - הרגע כתבתי הודעה

בנושא. לא ראיתי את ההודעה שלך. המקור שלי טוען שנרפא לחלוטין ממצב טרום סוכרת. הדהים את הרופאה ומשיך קבוע לקחת קינמון.

אני ניסיתי באבקה וזה מגעיל. לכן שאלתי אם יש למישהו נסיון.

אגב, בפורומים באנגלית בחו"ל הקינמון הוא נושא חם אבל אני לא מבין מספיק מה הם אומרים למרות שהבנתי שגם סוכרתיים ממש משתמשים.

ladybug4NLP

Active member
לא צורכים את הקינמון כאבקה

או שלוקחים כמוסה שמכילה קינמון או ששמים כפית קינמון בתה ונותנים לה לשקוע, ממתיקים ושותים ללא המשקע. טעים ממש

לא לצרוך יותר מ-3 גר' של קינמון (בתה).
אם אתה סוכרת סוג 1 או לאדה אז תתייחס לזה כאל משהו טעים כי הקינמון לא יעזור לך

למעלה