מדטרוניק

imanub

New member
מדטרוניק

אני לא מרוצה מהשירות של מדטרוניק (כבר יותר משבוע אני לא מצליח לקבל חיישן) וזה פוגע לי באיזון.
האם יש כאן מישהו עם משאבה וסנסור של חברה אחרת שממליץ (עוד פחות משנה נגמרות לי ה-5 שנים ואוכל לבחור בחברה אחרת).

במאה ה-21..

אין דבר כזה שאי אפשר להשיג במשך שבוע.. הכל תלוי ברצון ובזמן שמוכנים להשקיע..

imanub

New member
עדכון

הזמנתי לפני שבועיים (1.5.16) 2 חבילות חיישנים (בעלות של 3500 ש"ח) והשליח טלפן אלי היום בשמונה כשלא הייתי שהוא נמצא. (בנוסף הם היו סגורים בפסח אז גם שבוע לפני זה לא היה לי)
כשתהיה לי זכאות אעבור לדקסקום.

imanub

New member
מדטרוניק

כפי שסיפרתי בפסח נגמרו לי הסנסורים, צלצלתי ולא קבלתי מענה מהזמנות מדטרוניק. יום ראשון אחרי פסח, צלצלתי להזמין והם היו בספירת מלאי ואמרו שיקח עד יום רביעי, בפועל המשלוח הגיע אחרי שבועיים. גם כשהוא הגיע שלחו לי חבילה אחת ולא שתיים. התקשרו להתנצל אבל בקשו שאבוא לאסוף את הקופסא הנוספת.
כתבתי תלונה באתר מדטרוניק. שלחו מייל התנצלות שהתנער מאחריות ומפיל אותה על חברת השליחויות. הסברתי שזאת לא חברת השליחויות, זה הם שהוציאו את החבילה באיחור.
שלחו לי מייל שנית שמתנצל ומבטיח חבילה חינם - מדובר בפיצוי מאוד יפה בשווי 1700 ש"ח. הודיתי להם על הפיצוי.
התקשרו אלי לוודא פרטים למשלוח הפיצוי ואמרו שוא יגיע תוך יום יומיים.
מאז עברו 5 ימים.
אני ממליץ על החברה שמוכרת אלכוהול "פנקו" המוצרים שלהם מגיעים תוך יום, למרות שהם לא מוצרים רפואיים - הם שבירים וכבדים - וגם לא מרוויחים עליהם כל כך הרבה. בקיצור - לא יתכן שחברת ציוד רפואי תתנהל כך.

למעלה