המרוץ למיליון- הפרק של היום!

../images/Emo41.gifהמירוץ למיליון- 2X07../images/Emo41.gif

"להקיא על פיל"
YES רישמית התחרפנו.
אוי, האחיות המתוקות והמעוצבנות... אתגעגע אליהן! היה חמוד לראות אותן בנקודת הסיום, הן היו כאלה מתוקות ופרשו בכבוד! חבל שבפרק הזה לא היו יותר תככים עסיסיים.... איפה אריק ובנץ שצריך אותם!? וראיתם איך שטארה דיברה על אלכס והיא אמרה משהו בסיגנון: "אני לא מאמינה שניצחתי את אלכס. ואני אוהבת אותו! כלומר, אוהבת את זה!" חחחח, נתפסה על חם....

המרוץ למיליון- הפרק של היום!../images/Emo121.gif

חחח, טים סמיילי!! התפקעתי מול הטלויזיה!! איך הם ממציאים לכולם שמות... יו... וויל מתחיל לעלות לי על העצבים... אררג איתו!! ארררג!! ה"בריונים" הגיעו לפניהם! בכל מיקרה ברור שזאת לא נקודת אלומניישן... אבל עדיין!! אררג איתו... בסוף הקריין אמר: "טעויות גורליות עלולות לגרום לגירוש" ואז הראו את בלייק ופיג' המתוקים! לאאא!! אני לא רוצה שילכו!! אבל הם בטח לא ילכו כי הקריין לא יגיד לנו בדיוק מה יקרה... פרק נחמד! העונה הולכת ומשתפרת!!! ווויייי!!

נכון../images/Emo70.gif

עזבי את כל הקטע של ה
ויש עו המון סמיילים אני ממש רוצה שהם ינצחו!!!!!!!!! ודרך אגב הם הכי אינטיליגנטים עם כל הרעיון של לתקשר עם ציורים וכל זה יש דרך לדעת מי יסולק
תבדקו איזה צוות לא מתראיין של מה שקורה סביר להניח שלא ריאיינו אותו כי הוא סולק!!!!!!! תאמינו לי זה מוריד מהלחץ

LifeGiver17

New member
אני לא מבין את האנשים האלה !!

מי באמצע מירוץ עוצר והולך לקניות עם המתחרים ?! והעונה באמת משתפרת מפרק לפרק... :)

the cookie girl

New member
דווקא הגיוני

היו להם כמה שעות עד הרכבת ולא היה מצב שהם יפספסו אז הם העדיפו לבלות... וחוצמזה אין מצב ששבלק ופייג' עפים.. הם אומרים את זה בשביל לעורר עניין אבל הם מעולים ואני בטוחה שהם לא יסולקו.

לדעתי זה ממש טמטום!../images/Emo121.gif

במקום לחסוך כסף לקטעים הבאים של המירוץ (למרות שנותנים להם כסף הכי טוב זה לחסוך) הם הולכים וקונים דברים... אני, אם כבר הייתי יוצאת לקניות, הייתי קונה דבר קטן כמזכרת, משהו ממש קטן וזול ולא יותר... אני לא בטוחה מה הם עשו אבל זה מה שאני הייתי עושה...

the cookie girl

New member
המרוץ למיליון, פרק 207

בקטעים מהפרק הבא הראו שגם וויל וטרה וגם בלייק ופייג' יהיו בבעיה ויעשו טעויות ואני ממש עצובה כי אני אוהבת אותםםםםםם שיו פיץ' באמת התגלתה כמפונקת יחסית.. כאילו כל השאר שתו את זה. אני לא מבינה איך הן הגיעו לרעיון שלמקום קוראים "סנטר" במקום סנטרל פלאזה, זה עלה להם במלא זמן ואחרי זה דווקא הן עשו חכם ללכת על הקיצור כי הן היו בפיגור אבל לחוסר מזלן כבר לקחו אותו...

·pixie·

New member
נכון, ממש באסה- זו הפעם השנייה

שהם הלכו לקיצור וכבר הקדימו אותן!! מה שאני לא מבינה זה למה לעזאזל בעונה הזו הצוותים לקוחים את הקיצור בכזו קלות?!? הם אמורים לקחת את זה כשהם מפגרים מאחור! לא כשאין להם כוח!! פעם השנייה שאיזשהו צוות לוקח את הקיצור כשהוא כבר ממילא מקום ראשון..
אוף! שוב אמרו (מרי ופיץ') את הכינוי שהדביקו לדייב וגרי אבל שכחתי אותו!!

the cookie girl

New member
באמת בעונה הזאת

אנשים כל הזמן הולכים על הקיצורים, אני בקושי זוכרת קיצורים בעונה הקודמת... אני מתחילה לאהוב את העונה הזאת, הצוותים נורא חינניים (?), אבל דני ואסוולד מעצבנים.. אני חושבת שזה בגלל המבטא.

·pixie·

New member
../images/Emo6.gif דווקא זה הדבר היחיד שאני אוהבת

אצלהם! המבטא! בעיקרון זה רק אצל אחד מהם (זה מקובה). חיחיחי

the cookie girl

New member
../images/Emo10.gif

זה מזה יעצבן אותי אם הם ינצחו... שמתם לב שבפרק שהיה צריך להגיע לעץ הזה, מריה השמנה ולנשק אותו את אחד מהם (זה עם המשקפיים) אמר לנהג מונית משהו כמו "בבקשה תסע מהר, אני יהודי ואני רוצה להתנצר אז זה חשוב" אידיוטטטטטטט

Scaly

New member
אף אחד לא אמר את זה.....

כולנו נחכה בשקט לפרק האחרון כדי לדעת מי מנצח

·pixie·

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

נכון, הוא באמת אמר את זה- וזה קרע אותי!! חחחח.. זה היה קטע טוב!

©Adi©

New member
אממ...אני מהמרת על

כריס ואלכס (הם משחקים משחק הוגן וזה עזר לרוב וברנן בעונה הראשונה) או טרה וויל ד"א...אני חדשה בפורום אפשר להגיד מכורה למירוץ למיליון..חח... ואוהבת הישרדות והעולם האמיתי מקווה להשתלב בפורום

אני מהמרת על

אני יוגעת מי זוכה אז זה לא פייר ואני לא רוצה להרוס אני גיליתי את זה בטעות וזה גם הרס וגם לא

למעלה