הישרדות S27E10

Oukami Kun

New member
הישרדות S27E10

טוב אני ממש ממש שמח מהעונה הזאת. ללא ספק הכי טובה מאז 16, ויש מצב שאפילו תעקוף אותה.
אני ממש נהנה לראות כל פרק וההדחה בפרק הזה הייתה מעולה. וערוכה מצוין, כמו כל העונה הזאת.
בכל מקרה, הפרק הבנתי שאין סיכוי שמוניקה תזכה - לא היה לה וידוי אחד או שום התייחסות, חוץ מהקביעה המזלזלת של סיירה כאילו מוניקה בכלל לא ב7. גם העובדה שהיא זכתה בחסינות לא סיפקה לה דיבורים פוסט-אתגר. כנ"ל אגב לגבי ג'רביס.
אני חושב שרק עצם העובדה שסיירה הדיחה את אמא שלה מזכה אותה בכניסה לספר ההיסטוריה של הישרדות. אני גם מאמין שהיא זוכה בעונה הזאת ע"פ העריכה הסופר חיובית שהיא זוכה לה. היידן ו/או כיילב ישבו לצידה בפיינל 3 וטייסון יהיה שם על תקן קואוץ' (שזה מאד אירוני).
קצת קיוויתי שוויטס יודח מרידמפשן ושיישארו שם שני המנצחים לשעבר, אבל זה לא קרה, ואראס שהוא אחד מהזוכים האהובים עליי (מאחת העונות האהובות עליי) הלך הביתה
. לפחות הוא במושבעים.
מישהו בכלל עוקב אחרי העונה הזאת?

אורישקי

New member

אתה צוחק?!?!? תעקוף את עונה 16 האדירה?

העונה התחילה די טוב ומאז המיזוג היא דרדרת לפאגוגינג מוחלט בשליטת טייסון - ממש עבד כי יימלוך. הסיכוי היחיד שתהיה לעונה הזו קצת תקוה זה אם טייסון יעוף בפר'ק הבא אבל נראה שהוא שולל את דרכו לניצחון.

סיירה חמודה אבל גם כן הגזימו איתה - זו לא ממש הייתה ההחלטה שלה - היא פשוט בסוף החליטה להצביע נגדה כי לא היה משהו אחר לעשות.

חחחח כתבת שולל

ומסכים איתך שהעונה התחילה טובה ומהמיזוג רק הלכה ונהייתה גרועה

willo

New member

לפי הפרומו לפרק הבא - טייסון לא מודח (שכן אחרת לא היו עושים כזה פרומו מוצלח), ובקיצור הוא מגיע לגמר ושם יש "מאבק" איתנים בין הטוב (אולי ויטס שחוזר) לרע (טייסון) וכל הממורמרים מצביעים ל....

ob122

New member

אני לא חושב שהיא כזאות צפויה, כלומר היא צפויה מבחינה עריכה אבל לא מבחינת המשחק. כי על תשכח שמדובר
בברית מעורבת, חוץ מזה לא כולם הולכים אחרי טייסון בצורה עיוורית. עובדה שניסו להדיח אותו ועובדה שיש תיקו בפרק
הבא כנראה הניסיונות האלה לא יצליחו,אבל לפחות הם מנסים.
ואם כבר מדבריים על עונה צפויה, אז גם עונה 15 הייתה צפויה ידעתי כבר מהפרק ה1 שטוד ינצח ולא שמעתי אף אחד בפורום מתלונן
אותו דבר עם קים שכולם עשו כול מה שהיא אומרת.

אז דיי לכתוב שטיות.
עונה מצויינת.

NP16

New member
??

עונה חמודה אבל באמת משעממת מאז המיזוג , ובטח לא מתקרבת ל16 .
למרות שאני עוד לא לגמרי סובל ממנה כמו הרבה אחרים.
וההדחה הייתה צפויה בטירוף

למעלה