בפרקים של העונה נראשונה

Aranel Nenharma

Well-known member
בפרקים של העונה נראשונה

בזמן שליאו עזב את פייפר (לפני שפיבי גילתה שהוא מאיר לבן) אז פייפר יצא עם מישהו אחר (הרווק הכי מבוקש) אבל בעיקרון היא עוד עם ליאו אז מה היא בגדה בו או מה? ולפי הפרק שפיבי מגלה שליאו הוא מאיר לבן אז מכושפות לא צריכות לדעת שיש להן מאיר לבן. אבל איך הם רוצים שהוא יעזור להם עם הן לא יודעות על קיומו. ויצא לנו לראות במהלך העונות שיש עוד מכשפות שיודעות על המאיר הלבן שלהן אז אי אפשר לומר שליאו גילה לבנות על קיומו כי נפלת לו כי מה לכול ה"מאיר לבן" נפלת שהם מאיר לבן. ובכלל בסדרה יש המון דברים לא הגיונים למשל
כריס, עם הוא בא להציל את וויאט אז בעתיד (אם כריס הצליח להציל את וייאט) וויאט צריך להיות טוב ואז לכריס אין סיבה לבוא לעבר להציל את וייאט כי הרי הוא טוב ואם כריס לא בא לעבר אז הוא לא מציל את וייאט ואז וייאט רע ואז כריס בא לעבר להציל אותו וכ'ו מסכנה: אם הכותבים חשבו על זה, זה סימן שכריס לא הצליח להציל את וייאט.

Nitzan122

New member
../images/Emo58.gif

בקשר לליאו אין לי מושג וגם אני חשבתי על זה אבל בקשר לכריס זה באמת לא הגיוני בכלל מסע בזמן זה לא הגיוני בדיוק מהסיבה שאמרת שאם הוא ישנה אז הוא לא היה צריך לחזור ואז הוא לא היה משנה וכך הלאה אבל ככה זה במכושפות הרבה דברים לא הגיונים

kittycatbone

New member
זה בעצם ../images/Emo58.gif

כל העניין הפילוסופי המסובך שיש במסע בזמן. שאם בעצם אתה חוזר לעבר בשביל לעשות משהו. ואתה מצליח באותו דבר, אז באותו הזמן אתה כבר לא צריך להיות שם כי בעתיד כבר סידרת את זה.. ועוד כל מיני דברים שכשאתה חושב עליהם הם פשוט חוזרים בלופ כזה תמידי... זה דבר מאוד קשה לחשוב עליו לדעתי.. אז פשוט עדיף כבר שלא לנסות להתעמק בזה יותר מדי..
אלא אם כן אנחנו איזה פיסיקאים שמנסים למצוא את ההיגיון שבמסע בזמן והכל..............
(עזבו תמשפט האחרון שאמרתי הרגע......
)

barhenhalliwell

New member
לגבי הפרק של היום: פרו כפול 3

מה הפרוש של great great great aunt ?! ורגע, פרו לא מתישהו מתחילה להפעיל את כוחותיה הפעילים בעזרת היידים!? אז הם דיי צדקו האיש הזה ואחותו

barhenhalliwell

New member
וגם פרו הכחולה הזכירה לי את שאנן

מאוד ! היה לה כזה אופי ביצ'י אבל עדין כזה על סטייל

deandean

New member
זה אומר...

דודה רבא= דודה של אחד ההורים. דודה רבא רבא= דודה של הסב או הסבתא. וכן הלאה...

CastroBoy

New member
דוקא לא...

3 דורות של דודות (לא בטוח המס') דודה של פיבי, אז דודה שלה, ודודה שלה ודודה שלה- זאת הדודה רבא רבא רבא

דיןdean

New member
אתה מודע לזה שזה אותו הדבר?

דודה היא אחות של אחד ההורים, לכן הדודה של הדודה היא גם הדודה של ההורה.

barhenhalliwell

New member
חחחח, אבל זה לא ככה...

זה דודה של הדודה של הדודה, עם פערי דורות לא כ"כ הבנתי תצמי..חחח

CastroBoy

New member
נכון,

טעות שלי, חשבתי שאתה מדבר על משהו אחר.... יש לך שם יפה (!!)

אילקו

New member
קוראים לזה פרדוקס....

תיראו במסע לעתיד, במיוחד ב2 שהוא אומר שזה יכול להרוס את כל היקום!!!

למעלה