למכירה
4 ספרים עלילתיים של "מכושפות"

TheLost

New member
למכירה../images/Emo70.gif 4 ספרים עלילתיים של "מכושפות"../images/Emo70.gif

אני מוכר 4 ספרים עלילתיים (סיפורים שלא סופרו בסדרה) של "מכושפות", מקוריים כמובן. הספרים במצב מעולה רשימת הספרים ופרטים: 1. "Shadow of the Sphinx" מאת קרלה ג'בלונסקי (183 עמודים) 2. "Something Wiccan This Way Comes" מאת אמה האריסון (214 עמודים) 3. "Mist and Stone" מאת דיאנה ג. גאלגר (201 עמודים) 4. "Between Worlds" מאת בובי ג. וויס ו-ג'קלין ווילסון (201 עמודים) הספרים כמובן באנגלית, כולם טובים מאוד ומומלצים המעוניינים יכולים ליצור קשר על ידי תגובה להודעה זו או על ידי מסר. תודה

flying eagle

New member
../images/Emo6.gif

זאת רק אני או שכל חודש-חודשיים הוא מפרסם פה את ההודעה הזאת מחדש?

TheLost

New member
זאת לא רק את ../images/Emo13.gif

מה לעשות, כנראה שאין הרבה צופי מכושפות שיודעים אנגלית.

flying eagle

New member
פשוט הספר זה לא כמו פרק..

חסרים המון אלמנטים חשובים, והחשוב ביניהם - המשחק (של הולי כמובן..
)

TheLost

New member
ברור שלא

אבל עדיין, זה עדיף מכלום, לא? עוד דרך לשמוע עוד סיפור וכאילו לראות פרק שלא צפיתם בו. מה גם שהכתיבה בספרים מאוד פשוטה כזאת ולא מלאה בתיאורים ארוכים, ככה שאפשר בעצם לקרוא אותה בדיוק כמו שרואים פרק. לפחות לדעתי.

flying eagle

New member
זה לא סוג הספרים שאני קוראת בכל אופן...

תנסה בכל הe-bay ושות'....

always be me mc

New member
האמת שקריאה בספרים היא הרבה יותר מצפייה בפרק

היא פשוט מציתה את עולם הדימיון ומביאה אותנו לעולם אשר הטלוויזיה(והקולנוע למען האמת), לעולם לא תוכל להביא וזאת ניתן לראות בכך שעם כל הפירוט הרב שיש בתיאור הדמויות: במחשבות, במראה ובפעולות של הגיבור בכל זאת יוצא שאת המראה והאופי הסופי מגבש הקורא ולא הספר(בניגוד ל-TV שמכתיבה מראש דברים אלו בדיוק ומציגה לרוב דמויות באופן סטריאוטיפי) ולכן זה גם מרתק כי העולם אינו ממסוגר בקופסת טלוויזיה אלא הוא פתוח לחלוטין כמעט לפרשנות הקורא. בקיצור לספר(וגם לספרי מכושפות אשר אני יודעת כי קראתי 2), לא חסר יתרונות מעל הטלוויזיה ובשביל מי שרוצה להנות מעולם מגוון, ציבעוני ומעשיר יותר אז בהחלט הייתי מציעה לקרוא ספר.

flying eagle

New member
בתור "תולעת ספרים",

אני מאוד מסכימה עם מה שאמרת על ספרים בכללי. אבל לפי דעתי, כשספר יוצא מתוך משהו שכבר הופיע (וראיתי) בטלוויזיה/בקולנוע, חופש הדמיון שלי מוגבל בעקבות מה שכבר ראיתי כי אין מה לעשות - זה משפיע. לעומת זאת, אני מאוד בעד לקרוא את הספר במקום לראות את הסרט (כי בימינו כל סרט שני שיוצא מבוסס על ספר - הנה רק עכשיו גיליתי שגם ל"המצפן הזהוב" עשו סרט...). בד"כ הספרים שהם המקור והבסיס לסרט, טובים בהרבה הרבה מהסרט (לדוגמה - מדריך הטרמפיסט לגלקסיה). אבל מרגע שראית את הסרט לפני קריאת הספר, החוויה היא פשוט לא אותה חוויה, והיא לא טהורה, כמו בקריאת ספר לפני צפייה בשלוחה שלו על המסך. אני אתן לדוגמה ספר/סרט שאני אישית לא מאוד מחבבת, "הארי פוטר" יצא קודם עם שלושת הספרים הראשונים (מקווה שאני לא טועה במספר..) לפני שיצא הסרט הראשון בכלל. אני מודה, כי את הראשונים קראתי (כן קראתי עד החמישי כי כל הזמן אמרו לי "זה משתפר, זה משתפר" - חיכיתי וחיכיתי, והחמישי היה הקש השובר..) וכמו תמיד פיתחתי לי בראש מעין מראה של כל הדברים והדמויות שם - ואני בטוחה שזה מה שרוב האנשים עשו. אבל מרגע שראיתי את הסרט הראשון (שממש ממש ממש לא תאם לדמיון שלי), בספרים שהמשכתי לקרוא אחרי הצפייה בו הסרט הרג לי את יכולת הדמיון החופשית. ראיתי את הדמויות דומות יותר ויותר לאלו שבסרט, וכך גם את האתרים והכול. ואני בספק מאוד גדול שיש מישו שזה לא קרה לו... חחח אבל זה בכלל לא דיון שקשור לפורום "מכושפות"... חחח נסחפתי...

flying eagle

New member
אה, הם קוראים לסרט "מצפן הזהב"...

אולי זה בכל זאת לא לפי הספר... (חח תפילה חרישית..)

למעלה