ייתכן שזהו יומו אחרון של הפורום עלי אדמות...

ייתכן שזהו יומו אחרון של הפורום עלי אדמות...

או לפחות יומו האחרון עלי השרת של תפוז... אז באתי לבקר ולהיפרד מהפורום, אם כי לא מכם! עושה רושם שהקבוצה בפייסבוק עולה ופורחת... טוף. אין ספק שהיו לנו פה תקופות יפות... ושהגיע הזמן לעבור הלאה. בהצלחה לכולנו!

n i v1

New member
יומו האחרון של הפורום: To New Beginnings

שלום חברים יקרים, היום יום רביעי, מחר, כנראה בשעה זו ינעל הפורום מלקבל הודעות חדשות של חברים. הוא לא יימחק, הוא לא ייבלע, כתובתו לא תשתנה. אבל הכל ייעצר. אמרו את זה לפניי, No goodbye, just good memories‬ אבל אמרו את זה יפה עוד יותר: All Good Things Must Come to an End במקרה שלנו, רק הפלטפורמה משתנה... ואנחנו בפייסבוק עכשיו, אז: To New Beginnings! כן, לחלקכם אין פייסבוק, בשביל זה נפתח קומונה, שאתם מוזמנים להרים לחיים בכתובת: http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=37627 בכל אופן, הרמתי קבוצה בפייסבוק שמגבשת בימים אלה את אישיותה ואשמח לראותכם שם (נרשמו עד כה כ-70 איש). מי מכם שלא בא, you will be missed. כתובת הקבוצה היא: http://www.facebook.com/group.php?gid=10150138626915416. פתחתי גם עמוד הערצה למסע בין כוכבים אליו אתם מוזמנים להצטרף: http://www.facebook.com/pages/ms-byn-kwkbym/363578099493?ref=mf כאמור, נראה שזו כפילות (זו לא), אבל הפעילות האמיתית מתרחשת בקבוצה וכולכם מוזמנים לבוא להזמין חברים להצטרף. הפלטפורמה החדשה אמנם שונה, השירשורים אחרים, אין שמות בדויים, אבל יש הרבה דברים אחרים, כמו גישה בלתי מוגבלת לתמונות, לשיתוף, לשליחה, לוידאו, לתגובות, הרבה דברים טובים. לכבוד היום האחרון של הפורום שלנו- בואו וכיתבו דברי סיום, אני יודע שאני מתרגש. Not Goodbye, Just Good Memories LIVE LONG AND PROSPER ניב קלדרון, מנהל פורום מסע בין כוכבים

papal

New member
קצת עצוב אין ספק

, למדתי להכיר אנשים ובני שיחה חדשים זה ליווה אותי תקופה משמעותי ,מצאתי שיש אנשים שאוהבים טרק כמוני ושמחתי לקרוא ומדי פעם לכתוב נתראה בפיס

live long and prosper

והלאה לפייסבוק

BORG 972

New member
הפייסבוק הוא החללית החדשה

סה"כ כמעט כולנו למדנו לאהוב את האנטרפרייז החדשה, המסע ימשיך בחללית משופרת..

cפיר

New member
abandon ship, i repeat, abandon ship!

all crew set course for facebook FULL SPEED she was a fine ship....

Bufreak

New member
להתראות, פורום מסע בין כוכבים ../images/Emo13.gif

זה היה הפורום הראשון ששמעתי עליו. ("פ-ו-ר-ו-ם?"). ובאמת, היו ימים שדברים שהתרחשו בו היוו עילה לשיחות טלפון למשה (שמעת מה אמרת בפורום?!). אני לא יכול להגיד שהייתי יותר מדי פעיל בפורום, אבל בכל זאת הייתי עובר לפחות פעם ביום כדי לראות מה הולך. וזהו. רוטינת הבוקר שלי של גלישה לאתרים הקבועים הולכת להשתנות. במיוחד בגלל שהיא כוללת פחות ופחות אתרים (לעשות 'רענן' בפייסבוק, זה לא נחשב). מקווה שהעמוד בפייסבוק יהיה תחליף מעניין
היה נחמד להיות כאן! דוד.

DDN

New member
Qapla

את השבוע הנוכחי אני "מבלה" במילואים, אז לא יצא לי להגיע להספיד את הפורום כמו שצריך. היה נחמד פה. נהניתי משהותי כאן. מתישהו אגיע לנסות את הפייסבוק הזה ואתחבר לקבוצה. בינתיים אני מדשדש בקומונה. QAPLA לכל החברים!

subatoi

New member
מתוקף היותי ניינר,

אני שמח לשבור את רצף הפרידות ה-TNG-איות (אפילו אין להם שם, מעריצי "הדור הבא") הנדושות. פעם שמעתי או קראתי איפשהו שאולי All Good Things וכו', אבל מה שבאמת קובע זה What You Leave Behind. נתראה באתרים כאלה ואחרים, או בפורום חדש שיקום מתישהו. Go Fish

אז שנגיד תודה על הדגים ? אפשר להצליב מד"בים? לצערי מאחר ואני אנטי פייסבוק וחבריו ואין סיכוי בעולם שישכנעו אותי לפתוח שם כרטיס אז זה כנראה הפעם האחרונה שאני אשמע ממכם ככה שהיו שלום ותודה על הדגים .. היה כייף לכתוב ולקרוא כאן וחבל שהפורום יסגר בזמן שפורומים אחרים עם נושאים מפגרים ברמות נשארים פתוחים ../images/Emo7.gif

n i v1

New member
למה שלא תפתח פרופיל בשם בדוי בפייסבוק?

זה אפשרי, זה אפילו מצוי וכך תוכל להיות איתנו

פרופיל בדוי או לא זה בכל מצב פרופיל ואני נגד 90 אחוז ממה שהאתרים האלו מייצדים ככה זה יהייה יום קר מאוד (מה זה קר .. אפס מוחלט! ../images/Emo6.gif) בגהנום כשאני אשתכנע לפתוח פרופיל בפייסבוק ../images/Emo3.gif

למעלה