שירשור GTA SA

The Fury

New member
../images/Emo66.gifקבלו איזה טריקים מטורפים

באק פליפ ענק ומטורף מעל בנין...ליד הבית חולים איפה הרחובות שכולם ירידות

The Fury

New member
אחי חפש ג'מפים במשחק כי יש שם

אתה לא יודע מה אני עושה שם... הבאתי גאפ ליד כביש מהיר..מעל 2 כבישים גשר וניידת משטרה

The Fury

New member
כנס אחי יש לי טיפש בשבילך..

שמע...באיפשהו במפה בצד שמאל באמצע כזה...כשאתה מת אתה הולך לבית חולים שאם אתה יוצא ופונה ממנו שמאלה אתה מגיע לרחובות עם מליון ירידות חפש בקצות הרחובות ירידות ומולן יש מדרגות בין הבניינים..זה פונה כזה לכיוון הים המדרגות..אלה מדרגות ג'אמפ שמביאות לך גאפים ענקיים אחי אני משחק במשחק הזה בגלל הג'מפים שם אחי

The Fury

New member
אחי אתה לא יודע איזה דבר מצחיק קרה

אני משחק בסאן אנדרס..יש עלי מרדף.. קיצר אני נעלם לשוטרים פתאום אני קולט 2 ניידות רודפות אחת אחרי השניה במעגלים
אחי אני בכיתי מצחוק

AdAmD1

New member
../images/Emo121.gifשאלה :X

נכון יש את המשימה הזאת שהולכין לאתר בניה וצריך להרוס כאלה קופסאות כדי להשיג דינמיט או משהו כזה [בעיר השלישית]? אז אני לא מצליח לשבור את זה..אומרים לי שצריך משהו כבד, אז לקחתי עת חפירה, לא עובד. לקחתי מסור חשמלי, גם לא עובד.. מה לעשות?

chinuk

New member
הא?!

נותנים לך שם את הרמז הכי "דק" שיכול להיות..
כשאומרים לך את זה מראים בסרטון איזשהו כלי רכב עצום שנמצא שם.. כנס אליו ותדרוס את החבילות

cast a

New member
בעיה במשחק

המשחק קורס לי כל פעם שאני מתקרב ל-eastern basin docks (איפה שמייצאים\מייבאים מכוניות), מישהו יודע אם יש פתרון לבעיה הזאת?

ס ג ל ג ל

New member
חברים שלי אני מצטער שאני כזה בור

אבל עוד שאלה לי אליכם איפה אני מוצא את המכונית LOWRIDER או איך שלא קוראים לה בשביל המשימה של הסיזר הזה

oshrib7

New member
היא לא חייבת להיקרא LOWRIDER.

פשוט אתה מחפש מכונית קופצנית. יש לך ממש ליד המשימה...תחפש בסביבה...

למעלה