שירשור GTA SA

ס ג ל ג ל

New member
ואם כבר אני שואל

אז איך קופצים עם האופנים המעפנות האלו חחחחח תודה מראש שוב

oshrib7

New member
טוב

בקשר לפרחים אתה מתקרב לבחורה איתם ואז אומרים לך איפה ללחוץ TAB. בקשר לאופניים, קופצים עם NUM 0.

oshrib7

New member
חבר'ה בבקשה תעזרו לי בבעיות שלא

נפתרו 1,3... תציעו לי מה לעשות...

ס ג ל ג ל

New member
עוד שאלה

אחרי שאני מגיע עם דניס ל 100 אחוז אני צריך להמשיך להוציא אותה או שאני יכול לזרוק עליה ז**

Capi 5

New member
שאלה בעיר ה-2

יש משימה שנקראת משהו כמו torinos last flightאני כל הזמן יורה ע ובה אני אמור לחסל את טורינוס כאשר נותנים לי 60 בזוקה לחסל אותו שהוא במסוק. אני עוקב אחרי המטוס ויורה ויורה וכלום לא פוגע בכח של האליקופטר. עד שלבסוף האליקופטר נעצר ואומרים לי שיש לי אמבוש. אחרי 10-15 שניות כתוב לי שהמשימה נכשלה. אני כל הזמן יורה עליו ונראה לי שאני פוגע בו אבל אני לא בטוח. מי יכול להגיד לי מה לעשות ? (מי שעבר את זה ויודע בוודאות איך זה מסתיים). תודה!

gilf

New member
ממממממ

פשוט תיסע עם האופנוע לפניו. כשאתה איזה 100 מטר לפניו תרד מהאופנוע, זה ייתן לך קצת זמן. תכוון לאיפה שהוא הולך, ותירה הרבה (יש לזה קצב אש לא רע, ויש לך הרבה תחמושת) בסופו של דבר הוא גם עוצר, אז אם לא תאבד אותו זה יהיה עוד יותר קל... אבל אם אמרת שהיה את ה- MISSION FAILED הזה אז לא יודע, אולי כמה זמן אחרי שהוא עוצר אתה מפסיד.

BLLizZarD

New member
שאלה לגבי דרישות מערכת למשחק.

לחבר שלי יש מחשב: Athelon 3000 2.1 GHz 512 RAM GeForce 5700 והרבה שטח דיסק. משום מה, המשחק אצלו זז ממש ממש לאט. מקרטע בצורה מחרידה, אפילו על רזולוציה הכי נמוכה
. והדרישות האלו יותר גבוהות מהדרישות הRecomanded שמראים בהתקנה. מה הסיבה שהוא רץ ככה? אני לא מבין במנוע Athelon, אז אני לא יודע עד כמה הוא טוב. ויכול להיות שג'יגה הרץ 2.16 דופק אותו? אם כן, אני כמעט בטוח שהמחשב שלי יריץ אותו דבר את המשחק: Pentium 4 256 RAM 2.6 GHz GeForce FX 5200

oshrib7

New member
בעייה מס' 3 גם נפתרה...

אני קונה בתים עושה את המשימה של הבולדוזר והאחוזים עולים! באמת התקשרו אלי בקשר למשימה, וקיבלתי את הכרטיס, אחרי שיצאתי כמה עם מילי. ועשיתי את המשימה!!! עכשיו גם יש לי את החליפה השחורה! תודה... מה שנשאר בעיה 1...
אני לא מוצא... המכונית EUROS לא במקום ההוא... בבקשה תעזרו לי זה בעייה אחרונה חביבה...

chinuk

New member
תראה, בקשר ל-Euros

תקנה את המלון הזה, אולי זה קשור
והמכונית ציכה להיות מול הכניסה למלון, יענו כשאתה יוצא ממנו היא מול העיניים שלך.. אני הגעתי לשם והיא לא הייתה, הסתובבתי מלא וחזרתי ועדיין לא, קניתי את המלון, יצאתי וראיתי את המכונית
ושאלה [אם לא תראה אותה למעלה]- למה אתה צריך את הפיניקס?

oshrib7

New member
קניתי אבל את המלון הזה!!!!

ואני לא רואה אותה... חייב לשנות משהו בVeicels.ide!!!

oshrib7

New member
הפיניקס לא כל כך חשובה...

אבל היורוס!!!צריך לשלוח אותה לEXPORT בBASIN DOCKS! השמירה שלי נמצאת שם בפירמידה, אני בכל פעם יוצא, אני לא רואה אותה... גם ברחובות... אם אתה רואה אותה ברחובות... אז כנראה יש איזה משהו שצריכים לשנות בקבצים או שחסרים לי קבצים לא יודע...

chinuk

New member
אני לא רואה אותה ברחובות..

אבל תגיד סתם לידע כללי- למה אתה צריך את הפיניקס? סעמק..

oshrib7

New member
נו תגידו כבר למה לא רואים את

המכונית EUROS, וצריכים אותה לEXPORT????

oshrib7

New member
זה הכ.מ.

לי יש Geforce 4 MX 440 וזה עובד לי מצוין. 256 RAM בלבד. 2.40 GHZ אינטל פנטיום 4. לפני שהתקנתי את המשחק השארתי 5.45 GB פנויים. אני משחק ברזולוציה 768X1024

BLLizZarD

New member
ענית לי חלקית...

יותר מעניין אותי לדעת למה אצלו זה לא עבד. מישהו יודע?

למעלה