שירשור GTA SA

tnhr2

New member
תמשיך עם העלילה

תגיע לבי"ס לטיסה. ולמשימה Freefall- פשוט עניין של תזמון...צריך לדעת מתי לסובב את המטוס.

mGmix

New member
יש לי בעיה בהגה ..

יש לי הגה של מיקרוסופט והבעיה שבמשחק GTA SA אי אפשר להשתמש בדושות בתור גז וברקס.. ז'א הדוושות פועלות בתור הכפתורים של הצדדים בצד ימין (אלו ששולטים על הכיוון של המצלמה) ולא מצאתי דרך בOPTIONS איך לשנות את זה.. מה אפשר לעשות?

AdAmD1

New member
../images/Emo121.gifלך לים, תצלול עד שיגמר לך

האויר..תעשה את זה כמה פעמים, ואז יעלה לך ל Lung Capacity.. מספיק אחד בשביל המשימה, אבל כדאי כמה שיותר..

oshrib7

New member
תראו מה יש במשחק... ../images/Emo6.gif

דגלי גאווה
, אין ספק שסן פיירו = סן פרנסיסקו עיר ההומואים והלסביות... ראיתי אפילו ששני בנות מחזיקות יד ביד בעיר...

oshrib7

New member
זה דווקא לא בסאן פיירו...

אבל כנראה שגם לאס ונטורס = לאס וואגס.

Sid

New member
בעיה מעצבנת למדי

הגעתי כבר ל-91 אחוז במשחק, והחלטתי לעשות את המשימה של האופנוע NRG500 ליד המנוף של הImport\Export בנמל, אבל לא יודע למה פתאום אני לא יכול להגיע לשם כי זה יוצא לי מהמשחק או נתקע, ניסיתי כבר הכל, שיניתי הגדרות, מה שאני יודע שזה לא קשור לקבצים של המשחק וזה רק בשמירה הנוכחית קורה לי, כי הורדתי שמירת 100 אחוז מאיזה אתר ושם אני כן יכול להגיע לאופנוע ולבצע את המשימה. אין לי מושג מה אני יעשה עכשיו, אני לא יכול להגיע ל100 אחוז בגלל זה. ממש מבאס....

Sid

New member
טוב, לפחות זה לא קרה רק לי

ועכשיו אני בטוח מאה אחוז שזה באג במשחק, נראה לי שהפיתרון היחיד זה לחכות לאיזה פיקס או פאטצ' של רוקסטאר...

a8145060

New member
ומה צריך לעשות כאן?

משימה שלא מובנת לי, נמצאת בעיר הראשונה בחוף הים ליד המגדלור וגם בחוף לי עיר PALOMINO CREEK

a8145060

New member
תודה אבל כבר מצאתי במקום אחר...

רק בשביל אם מישהו ישאל... זאת משימה שנפתחת אחרי שמגיעים לעיר השלישית,במשימה צריך לרדוף(עוד מירוץ?) אחרי הטבח של המסעדה(שיש בה מלצרים אם תחפושת של תרנגולת)

gilf

New member
זאת גנראה משימת צד

היא לא מוכרת לי וסיימתי את המשחק (את העלילה הראשית כאילו) כנס - www.gamefaqs.com ואז ל- GTA:SA ושם יש FAQים, שבהם יש גם כאלה שיש בהם גם משימות צדדיות. יש שם כמה שהם מדריכים עד 100%

chinuk

New member
משימה מעצבנת!!! ../images/Emo58.gif

המשימה שצריך להשתלט לביג פופה או משהו כזה על האחוזה שגנבתי ממנה בשביל OG LOC את הדיסקים.. כבר 3 פעמים אני מגיע בלי בעיה לקטע של המרדף מכוניות- אבל האוטו שאני מקבל כל כך חרא שזה פשוט בלתי אפשרי!! ואין כל כך זמן להחליף אותו.. שונא את המשימה הזאת!!! אהההההההה!!!#%&$#*%^)^$(@#!%@!%@!#%!#$% עצות מישהו? ^^

למעלה