שירשור GTA SA

Capi 5

New member
בקשר למשימה ה-2 של ZERO

זו המשימה שאתה מפעיל מסוק קטן ואני יודע מה לעשות, אבל זה נורא קשה. מישהו יכול לעזור לי ?? (טיפ או משהו בסגנון)

izik99999

New member
תכוון את המקשים ככה שתוכל

להגיע לכולם בקלות... זהו בעצם...

ran 15

New member
תגידו מה צריךלעשות במשימה של..

בין הראשונות מקבלים מכונית כזאצת "LOWRIDE" ...ואני הולך ל-"LOWRIDE MEETING" מה אני צריך לעשות שמה???... רצים חצים למטה ויש עיגול ואין לי מושב מה הם רוצים.

tnhr2

New member
אתה צריך לעשות כמו משחקים...

עם השטיח ריקוד הזה. אתה צריך ללחוץ מ-NUM PAD על המספרים הזוגיים כדי שהמכונית תרקוד לפי החצים שרצים למטה. שחץ מגיע לעיגול תלחץ על החץ שמתאים לו.

יש לי כמה שאלות על המישחק

אז ככה השבוע הזה אני קונה את המישחק ורציתי לשאול כמה דברים האם המישחק עצמו יש מקומות כאלה שיש כבישים ארוכים מאוד שצריך לנסוע הרבה זמן ויש רמזורים כמו שהיה בוייס סיטי וב gta 3 תודה

DECK

New member
תשובות

יש במשחק מפה ענקית, ככה שיוצא לך לנסוע הרבה ויש רמזורים, אבל למי איכפת... P:

fcomxp

New member
צריך צ'יטים של סאן אנדרס....

מישהו יודע צ'יטים ל PC ???

fcomxp

New member
מישהו מכיר פתרון לבעיה עם הדמויות?

הדמויות במשחק לא שלמות ולפעמים אף נעלמות לגמרי ... אם מישהו יכול לעזור עם פתרון... יש להם בכלל תמיכה ???

sevelin3

New member
שאלה בקשר לסאן אנדריאס

אפשר לחבר\להוסיף מוזיקה מהמחשב שלי למשחק (לשמיעה ברדיו) כמו שאפשר היה לעשות גם בוייס סיטי ובGTA 3 הרגיל ? תודה.

k2Dogg

New member
גם לי יש כרטיס מסך כזה, אתה בטוח ש

אתה בטוח שאם אני יתקין את הדרייבר לא יהרס לי המחשב/כרטיס מסך או משהו כזה? אתה יכול לעזור שניה במשהו? אם אמרו שיש שני סוגים של עדכון vivo ו- vivo and tv ואני לא יודע מה להתקין מהם, אתה יכול לעזור לי? זה אותו כרטיס מסך כמו שלו GeForce FX 5200

DECK

New member
יש לך איסיקיו?

זה יהיה הכי נוח להסביר באיסיקיו, המס' שלי בחתימה

שאלה

במשימה FREEFALL אני רואה את המטוס מסתובב אבל המטוס בהרבה יותר מהיר ממני... ההגדרות אצלי הכי נמוכות...

למעלה