שירשור GTA SA

talosh4

New member
GTASA כנסו

פליז שלחו לי קודים אני התחלתי לפני כמה שעות את המשחק ואני לא מצליחה להשיג קודים..... תשלחו לי אתר או קודיםם............ (תודה)

talosh4

New member
ניסיתי ולא ראיתי שום קודים!

נוו תשלח לי את הכתובת או את האתר אני לא מוצאת............

talosh4

New member
izik999999 כנס לזה!

תשלח לי קישור אני לא מוצאת וחיפשתי!!!

כל הקודים לgtasa

LXGIWYL= -סט נשקים 1 KJKSZPJ = סט נשקים 2 UZUMYMW = -סט נשקים 3 HESOYAM = -בריאות, מגן ו-250$ OSRBLHH = -מוסיף 2 כוכבי משטרה ASNAEB = -מבטל משטרה AFZLLQLL = - מזג אוויר בהיר ICIKPYH = –מזג אוויר בהיר מאוד ALNSFMZO = -מזג אוויק קודר AUIFRVQS= –מזג אוויר גשום CFVFGMJ = -מזג אוויר מעורפל YSOHNUL= –שעון מהיר PPGWJHT = -משחק מהיר LIYOAAY= –משחק איטי AJLOJYQY = -אנשים תוקפים אחד את השני BAGOWPG= –יש פרס על ראשך FOOOXFT = -כל אחד חמוש AIWPRTON = -טנק CQZIJMB = - Bloodring Banger(סוג של מכונית) JQNTDMH = - Rancher(סוג של מכונית) PDNEJOH = -מכונית מרוץ VPJTQWV = -מכונית מרוץ 2 AQTBCODX = - Romero(סוג של מכונית KRIJEBR = - Stretch (סוג של מכונית) UBHYZHQ = - Trashmaster(סוג של מכונית) RZHSUEW = -סוג של מכונית CPKTNWT = -מפווצץ את כל המכוניות XICWMD = –מכוניות בילתי נראות ZEIIVG = -כל הרמזורים ירוקים YLTEICZ = -נהגים אגרסיבים LLQPFBN = =כל המכוניות ורודות IOWDLAC= -כל המכוניות שחורות AFSNMSMW= -כל הסירות עפות BTCDBCB= -סי ג'יי שמן JYSDSOD = -אקסטרה שרירים KVGYZQK = –סי ג'יי רזה ASBHGRB= -כולם הופכים לאלוויס BGLUAWML= -אנשים תוקפים אותך CIKGCGX= -מסיבת חוף MROEMZH= -כולם חברי כנופיה VQIMAHA = -קישור נהיגה מעולים! OHDUDE = – Hunter (סוג של מטוס) AKJJYGLC = – Quad (סוג של כלי תחבורה) AMOMHRER = - Tanker Truck (סוג של כלי תחבורה) EEGCYXT= – Dozer(סוג של כלי תחבורה) URKQSRK= - Stunt Plane(סוג של כלי תחבורה) AGBDLCID= – Monster(סוג של מכונית) BIFBUZZ= -כנופיות שולטות ברחובות BEKKNQV = -מושך זונות BGKGTJH= –רק מכוניות זולות GUSNHDE= –רק מכוניות מהירות RIPAZHA= -מכוניות עפות JUMPJET = - Spawn Hydra(סוג של כלי תחבורה) KGGGDKP = - Vortex Hovercraft(סוג של כלי תחבורה) COXEFGU = -לכל המכוניות יש ניטרו BSXSGGC = -מכונית עפות רחוק כשהן מתנגשות XJVSNAJ = -תמיד חצות OFVIAC = -שמיים כתומים (21:00) MGHXYRM = -סופת רעמים CWJXUOC = -סופת חול LFGMHAL = -קפיצה גבוהה BAGUVIX = -אין סוף בריאות CVWKXAM = -אין סוף חמצן AIYPWZQP = -לסי ג'יי יש מצנח YECGAA = -תיק סילון LJSPQK =שש כוכבי משטרה IAVENJQ = -מגה אכרוף AEDUWNV =-סי ג'יי אף פעם לא רעב IOJUFZN = -מצב התפרעות PRIEBJ = -בית כיפי MUNASEF = -מצב אדרנלין WANRLTW = -אין סוף מגן ואין צורך בהטענת כדורים THGLOJ = -פחות תנועה SJMAHPE =- ע 9MM לכולם ZSOXFSQ = -בזוקות לכולם OGXSDAG = -מקסימום כבוד EHIBXQS =-מקסימום סקס אפיל VKYPQCF =-למוניות יש ניטרו

למעלה