שירשור GTA SA

izik99999

New member
לא נורא קשה

ממש טיפה לפני שהחץ מגיע לעיגול הצהוב תלחץ על המקש שמתאים לכיוון החץ - חץ שמאלה - מקש שמאלה וכו' קאפיש? כשתעשה את זה מספיק פעמים תוכל להמשיך את המשימה

nir172

New member
עשיתי מה שביכולתי פשוט אי אפשר

לעבור את המשימה הזאת המשימה בחוף הייתה דומה אך יותר קלה ועברתי אותה בפעם הראשונה

spiderrrman

New member
כל העניין הוא ללחוץ בזמן שהחץ ...

מגיע לריבוע ועוד משו שאף אחד לא הזכיר צריך להשתמש בחיצים הימנים ביותר יענו איפה שיש חיצים עם מספרים שקופאיות משתמשות בזה ומקש 0 גדול

spiderrrman

New member
שניסיתי לעבור את המשימה עם החיצים..

הרגילים הוא לא הזיז את האוטו וכתס כל הזמן שנכשלתי ולא הצלחתי לצבור נקודות

nir172

New member
ואם אני יוצא באמצע כאשר אני מוביל

אני נחשב כמנצח?

alone66

New member
לא מצליח לעבור ...........

למישהו יש פתרון איך עוברים את השלב הזה ואת השלב של הנמל שצריך להעמיס סחורה על המשאית כל הזמן מגיעים חיילים והורגים את השותף מה עושים תודה

alkai

New member
ככה:

קודם כל, תוודא שבמשימה עם המכונית אתה משתמש בחצים עם המספרים, כלומר, מצד ימין. אחרת זה לא יפעל. כנראה שזו הבעיה, כי זה ממש לא קשה. בקשר להעמסת הסחורה, זה לקח לי הרבה זמן עד שהבנתי שיותר חכם לצאת מהמלגזה, לירות בחיילים שבאים, לשים ארגז ושוב לחזור לירות במי שבא. הרי החיילים לא באים בצורה אקראית. כל פעם שאתה עולה על המלגזה הם באים. מקווה שעזרתי.

DECK

New member
....................

את "ריקוד המכונית" אפשר לעבור רק עם תרגול ותזמון טוב במשימה עם הנמל תרד לעזור לחבר שלך, באים חיילים? תהרוג אותם ותחזור להעמסה, לוקח קצת זמן עד שבאים עוד, זה איך שאני עשיתי

izik99999

New member
אהבתי את איך שריידר קורא למשמר הלאו

מי - WEEKEND SOLDIERS זה בערך מתאים גם לתותחנים, לא?

DECK

New member
הלוואי!!!!!!!

אבל בנתיים אתה זה שכל הזמן בבית

izik99999

New member
כי עדיין לא התחלתי נו...

אבל אל תדאג, בקורס ובשירות אני 11\3

ashkeloni

New member
שירשור GTA SA

כרגיל, הודעות שיימצאו לא משורשרות לדיון הזה יימחקו.

למעלה