אולי יעניין אתכם...

A Lemon Tree

New member
עצוב מאוד שאתה משווה את המזוכיזם

המחריד הזה לנכות שנכפית על אדם. כל אדם נכה יתן כל הון שבעולם לקום וללכת על הרגליים.

polegra

New member
טל....רק שאלה....

אני שוקלתי 195 קילו עד לפני כמה חודשים...איפה זה שם אותי בסקאלה שבין האנורקסיות פה לסטיה ששם? חשבתי שאת הטיפה מעבר...ולא אני לא מתחילה עם פולניות טלי

טלטול

שימי לב שבאף אחת מהתגובות שלי לא היה לי דבר להגיד על העניין עצמו או על המשקל עצמו, אני לא שופטת אף אחת, ומי כמוני יודעת כמה קל לטפס במעלה הסקאלה בימים כאלו ואחרים יכול להיות שהדבר היחיד שמבדיל ביני וביניהן, או הקילוגרמים שמבדילים ביני לביניהן, זה רק עוד כמה ימים קשים או עוד צרה או שתיים. הגברים שראיתי בתכנית, וזה לא היה מוסתר במיוחד היו גברים שחיפשו את הנשים האלו קודם כל על פי המראה. מי שבוחר אישה כזאת רק על פי המראה, לדעתי יש בו סוג של סטייה. הוא יכול אחר כך להתאהב בה, ולחיות לנצח באושר, בדיוק כמו שיש כאלו שייגשו אל הבלונדינית השזופה הרזה בפאב רק בגלל שהיא בלונדינית רזה ושזופה ואחר כך להתאהב בה... כמובן שכן, אני חושבת שאני הבעתי את עצמי בפורום הזה מספיק פעמים כדי לתת לפחות טיפת רושם שאני לא בחורה מטומטמת ולא מרובעת, והראש שלי די פתוח.... אני הגבתי על הפורום ההוא. את יכולה לשקול גם 500 קילו , ולאהוב את עצמך באמת ולהרגיש טוב , ואני אצדיע לך אבל ברגע שאני רואה בחורה שההליכה שלה מתנדנדת ורואים על הפרצוף שלה איך כל צעד הוא בעייתי בשבילה, נכנסת לחופה עם אדם שהיא בקושי מכירה רק בגלל שהוא בחר בה על פי תמונה בגלל הגודל שלה, מה אני אגיד לך, קשה לי לאהוב את זה.

A Lemon Tree

New member
בהחלט מדובר בסוג של סטייה

סטייה מוגדרת כחריגה מהנורמה ואין ספק שמשיכה דווקא לנשים במשקלים כאלה, שהקילוגרמים העודפים על גופן כבר פשוט מערימים ומסתירים את אותם איברים אצל האשה שאליהם גבר אמור להמשך, לא נמצאת בתחום הנורמלי. אני סבורה שהמשיכה לאותן נשים קשורה איכשהו לעובדת היותן משועבדות למקום בשל המגבלה הזאת וכן לאפשרות השליטה של הגבר על המשך ההשמנה. לצערי הדבר מזכיר לי מערכת יחסים בין גברים שתלטנים ואפילו אלימים ונשים כנועות ועצובות. זאת תופעה עצובה מאוד בעיני ואני לא רואה איך אהבה קשורה לעניין בכלל, אם אותו גבר היה אוהב את זוגתו היה איכפת לו מהבריאות שלה שאין ספק שבמשקל כזה נמצאת בסיכון גבוה.

זה בדיוק מה שאני אומרת

שאני יכולה להבין את המשיכה כי כל אחד והטעם שלו ואני אפילו לא מנסה להבין את זה או לחקור את זה אלא לוקחת את זה כעובדה, שיש אנשים שנמשכים לכל מיני סוגי יופי, וזה אחל'ה. אבל איפה האכפתיות מהאדם עצמו? זו אגואיסטיות לשמה "לאהוב" בצורה כזאת

גבולות הטעם.

אני חושבת על הקטע הבריאותי נראה לי שלכל אחת כמובן את זכות הבחירה לחיות ולקצר את חיו איך שהוא רוצה. לדעתי הן מתעללות בעצמן רפואית. אם זה נראה להם יפה, זה כמובן היופי בעיני המתבונן.... אין לאף לאף את הזכות לקבוע מה אמור וצריך להיות נורמה אסטטית. אני רק חשבתי כמה שזה לא בריא, וזה עלה בצורה מאוד שולית... וזה עצימת עיניים מטורפת, אבל גם לזה, לכל אחד יש זכות לעשות מה שבא לו...

כל אחד ראוי לאהבה

נכון שמשקל גבוה מאוד הוא לא בריא אבל אסור לנו לשפוט אף אחד כל אחד מגיע למצב שלו בגלל הסיבות שלו ובכל זאת מגיע לנו להיות אוהבים ונאהבים

אני לא מתכוונת לרע..חס וחלילה

אני גאה בהם ושמחה בשמחתם אבל זה לבריאות שלהם לא שאני רזה אבל קשה לי לראות בנות במצב כזה..אבל אני גאה מאוד..ומקווה שהיה להם טוב בחיים...ושהגברים שלהם ידעו לעניק לה חום ואהבה שהם זקוקות

עופר 123

New member
ראיתי אך לא שמעתי ../images/Emo3.gif

הוידיאו הקליט ללא קול, ויישלח לתיקון בימים הקרובים
. הסרט מקסים, לא מציג את השמנים, השמנות ואוהביהן כמפלצות, פריקים או שאר אופני הצגה שנתקלנו בהם בעבר. מאוד מאוד מאוד מאוד מזכיר את מה שקורה בפורום שלנו, ועם זאת, יש לנו לאן לשאוף עם כמה מהפרוייקטים שהוצגו שם (bbw-dating, פרוייקט דוגמניות שמנה/דוגמנית רזה שהוצג שם ועוד). לא יודע מתי יהיה שידור נוסף, אבל למי שרוצה הקלטה ללא קול - בהחלט יש
.
עופר

ראיתי סופסוף ונהיניתי...

במיוחד מהקטע שמדבר על בגדים... שמתם לב על הקולקציה השווה גם לרזות וגם לשמנות???.... הלוואי שהיו מפנימים את המסר הזה גם פה בארץ. שנית, בקשר לפטיש, זה קצת צרם, למרות שבתכנית חזרו והדגישו שלא מדובר בפטיש עובדה היא שהמודעה שלהם היתה בלוח מודעות של פטישים, פלוס, אני אחזור ואגיד, ומבחינתי זה אותו הדבר גם לרזות וגם לשמנות, כמו שאת לא רוצה שמישהו יהיה איתך אך ורק בגלל שאת בלונדינית אז את גם לא רוצה שמישהו יהיה איתך אך ורק בגלל שאת שמנה. בתור מי שעברה את זה והיתה עם מישהו שרצה אותה רק בגלל המשקל, אני יכולה להגיד שכן! זה מקפיץ את ההערכה העצמית שלך בכמה דרגות, וכן זה אחלה להרגיש סקסית ויפה אחרי שנים שפמפמו לך ששמן זה מכוער, וזה כיף לא נורמאלי שמישהו חושק בך ברמה הגופנית, אבל פה זה נעצר, אפילו בתכנית הבחור האנגלי שהתחתן עם האמריקאית מה הוא חיפש בסופו של דבר? את הנשמה התאומה שלו....

למעלה