לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2059120,591 עוקבים אודות עסקים

פורום שמנות ויפות

כמה פעמים את, השמנה והיפה, הלכת לך ברחוב, ומבטים חודרים ננעצו בך, משדרים, צועקים – "יו איזו שמנה, איזו ענקית, איך היא מעיזה להסתובב ככה?". או כמה פעמים, אתה צעדת לתומך עם בת זוגתך הגדולה, ואנשים לחששו מסביב "איך הוא מסתובב עם השמנה הזו??". 
אבל את ממשיכה לאהוב עצמך גדולה, מלאה - ולא רק במקומות הנכונים - ונשית כמו כל אשה ואף יותר, ואתה ממשיך לצעוד עם זוגתך השמנה והיפה בראש מורם וגאה, דווקא בגלל שהיא – היא. הפורום הזה הוא בשבילכם, בשבילנו - נשים גדולות והאוהבים אותן - נשים שמנות מכל מקום וגיל, שאוהבות את עצמן, גאות במי שהן ויודעות ששמן זה יפה, גדול זה סקסי ושאשה היא אשה בכל משקל, בכל מידה. 
"שמנות ויפות" הוא הבית לכל אותן אלו שהחליטו שנמאס להן להתחבא, להתבייש בגופן, להסתיר את עצמן, ולכל הגברים שרוצים להראות לכולן שהם אוהבים אותן בכל גודל ומשקל, וגם כמובן, לכל אלו שרוצים "לצאת מארון החיבה לשמנות".

ברוכים הבאים לפורום הכי עגול ברשת  

אודות הפורום שמנות ויפות

כמה פעמים את, השמנה והיפה, הלכת לך ברחוב, ומבטים חודרים ננעצו בך, משדרים, צועקים – "יו איזו שמנה, איזו ענקית, איך היא מעיזה להסתובב ככה?". או כמה פעמים, אתה צעדת לתומך עם בת זוגתך הגדולה, ואנשים לחששו מסביב "איך הוא מסתובב עם השמנה הזו??". 
אבל את ממשיכה לאהוב עצמך גדולה, מלאה - ולא רק במקומות הנכונים - ונשית כמו כל אשה ואף יותר, ואתה ממשיך לצעוד עם זוגתך השמנה והיפה בראש מורם וגאה, דווקא בגלל שהיא – היא. הפורום הזה הוא בשבילכם, בשבילנו - נשים גדולות והאוהבים אותן - נשים שמנות מכל מקום וגיל, שאוהבות את עצמן, גאות במי שהן ויודעות ששמן זה יפה, גדול זה סקסי ושאשה היא אשה בכל משקל, בכל מידה. 
"שמנות ויפות" הוא הבית לכל אותן אלו שהחליטו שנמאס להן להתחבא, להתבייש בגופן, להסתיר את עצמן, ולכל הגברים שרוצים להראות לכולן שהם אוהבים אותן בכל גודל ומשקל, וגם כמובן, לכל אלו שרוצים "לצאת מארון החיבה לשמנות".

ברוכים הבאים לפורום הכי עגול ברשת  
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום 'שמנות ויפות' עוסק בחיים במידות גדולות, באהבה ובקבלה עצמית בכל מידה ומשקל, ובמאבק באפליה האנטי-שמנית בחברה. הפורום אינו פורום דיאטות, וניתן להפנות את הדיונים בעניין לפורומים הרלוונטיים. כללי הכתיבה בפורום בהרחבה - כאן

המשך >>

לצפיה ב-'אולי יעניין אתכם...'
אולי יעניין אתכם...
03/11/2005 | 21:31
33
היום ב- 22:00 (ממש עוד מעט) בערוץ דוקו בYES (ערוץ 8) יש איזשהו סרט בשם "דרושה רווקה שמנה". רק קראתי בערך על מה מדובר ולא בטוחה בדיוק בדיוק על מה, אבל נראה לי שווה צפיה.

תהנו.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אולי יעיין אותכם'
אולי יעיין אותכם
03/11/2005 | 21:51
2
עכשיו נכנסתי לאתר סרט משודר הלילה בשעה 22 ושעה קרוב ל2 בבוקר ו מחר בשעה 16 מסופרעל חברה שנקראה  chubby chasers
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אולי יעיין אותכם'
אולי יעיין אותכם
<< ההודעה הנוכחית
03/11/2005 | 22:47
1
עכשיו צפיתי לסרט  שוו לצפיה על גברים שנקראים רודפי שמנות נשים שנקראים  bbw שנפגשים דרך אתרי הכריות ומסיבות מש כאןחסר בישראל  אתר הכריות רק לנשים שמנות
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אין לי מילים מאוד נהנתי מהסרט'
אין לי מילים מאוד נהנתי מהסרט
03/11/2005 | 22:50
לצפיה ב-'בעיני הסרט מקסים'
בעיני הסרט מקסים
03/11/2005 | 22:58
5
ומאוד מזכיר לי מפגשי פורום ונשים מהפורום הזה.
אני חושבת שהוא מעלה המון שאלות וסוגיות בחייהם של שמנים שאוהבים את גופם או לחילופין אוהבי שמנות.
לא על כל השאלות הוא עונה , אבל הסרט בעיקר לא שופט אלא מציג את הדברים בצורה מאוד יפה.

מומלץ בהחלט ותודה על ההמלצה.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'סרט מקסים'
סרט מקסים
03/11/2005 | 23:10
3
מישלא ראה  או רוצה לראות אעוד פעם  יש שדור חוזר בשעה 16 מחר  דרך אגב  אף פעם לא היתי במפגש פורום  איך אפשר להגיע לפגישות
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'פשוט לבוא:)'
פשוט לבוא:)
03/11/2005 | 23:16
2
הפגישות מתפרסמות על גבי הפורום.
ביום שישי הקרוב יש מפגש בבאולינג בחולון בשעה 22:00
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'פשוט לבוא'
פשוט לבוא
03/11/2005 | 23:24
1
האם יש פגישות  באמצעה שבוע  כיאני מסורתי  בשישי ושבת אני בבית או בבית הכנסת
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'לפעמים כן.'
לפעמים כן.
03/11/2005 | 23:26
צריך לעקוב אחרי ההודעות , כל הפגישות מתפרסמות על גבי הפורום לנוחיות כולם.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'גם אני אהבתי'
גם אני אהבתי
03/11/2005 | 23:17
זה היה סרט מעניין ואני חושבת שהוא העביר את הדברים בצורה יפה ומכובדת.
יודעים לעשות טלויזיה הבריטים האלו...
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את ההקלטה'
ראיתי עכשיו את ההקלטה
04/11/2005 | 00:20
1
מאוד אהבתי את הסרט. הזדהיתי עם המפגשים שלהם. ובייחוד עם הסיפורים על כך שהקהילה שינתה את חייהם! הדוגמנית הזכירה לי את ימי הצילומים של לוח השנה, ואת ההתעלות שחשתי בסופם. אולי נחפש ספונסר שיטיס את כולנו לפגוש אותם?
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ספונסר?'
ספונסר?
04/11/2005 | 14:34
אפשר לבקש ממנו גם שישלם על סיור קניות באוסקפורד? :)
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ראיתי אתמול, יש גם היום שידור חוזר'
ראיתי אתמול, יש גם היום שידור חוזר
04/11/2005 | 09:26
בסביבות 16:00 (פחות או יותר).
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ראיתי אך לא שמעתי '
ראיתי אך לא שמעתי
05/11/2005 | 15:25
2
הוידיאו הקליט ללא קול, ויישלח לתיקון בימים הקרובים .

הסרט מקסים, לא מציג את השמנים, השמנות ואוהביהן כמפלצות, פריקים או שאר אופני הצגה שנתקלנו בהם בעבר.

מאוד מאוד מאוד מאוד מזכיר את מה שקורה בפורום שלנו, ועם זאת, יש לנו לאן לשאוף עם כמה מהפרוייקטים שהוצגו שם (bbw-dating, פרוייקט דוגמניות שמנה/דוגמנית רזה שהוצג שם ועוד).

לא יודע מתי יהיה שידור נוסף, אבל למי שרוצה הקלטה ללא קול - בהחלט יש .

עופר

שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'לי יש הקלטה'
לי יש הקלטה
05/11/2005 | 16:33
1
עם קול... למי שמעוניין.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'טל לשמור לי אני רוצה לראותתתת'
טל לשמור לי אני רוצה לראותתתת
05/11/2005 | 20:19
לצפיה ב-'מישהי צפתה אתמול ב"דרושה רווקה שמנה'
מישהי צפתה אתמול ב"דרושה רווקה שמנה
04/11/2005 | 13:46
16
היי לכולן. החלטתי לכתוב כאן בפורום בעקבות תכנית ששודרה אתמול ביס : "דרושה רווקה שמנה". התכנית עסקה בנשים גדולות מאוד באנגליה ובארה"ב, שגילו שיש חיים גם במשקל כבד, בעקבות אתר האינטרנט נשים גדולות ויפות (משהו כזה). פשוט מדהים לגלות כמה שהמשקל מנהל אותי, וכמה דיאלוגים יומיים יש בינו לביני. מגניב לדעת שהפורום עוסק בטבעיות בכזה נושא... באהבה נמסטה 2
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'יש על זה שרשור קצת יותר למטה'
יש על זה שרשור קצת יותר למטה
04/11/2005 | 13:52
15
בכל מקרה - ברוכה הבאה.
גם הפורום שלנו משנה עולמות, בכל אופן שינה את שלי!
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ראיתי את זה..אבל המשקל שלהם מוגזם'
ראיתי את זה..אבל המשקל שלהם מוגזם
04/11/2005 | 20:11
14
יוו הם חייבות לרדת  במשקל. המשקל מוגזם במיוחד של אנה ראיתי תתוכנית ובכיתי חשבתי לעצמי עם אני היה ככה  מה היה....אני מצידה להם על הביטחון עצמי כול כבוד אבל אפילו שיש גברים שאוהבים שמנות.. המשקל שלהם מוגזם..והיום גבר  אמר לי.. שלשמנות יש פנים יפות יותר משל הרזות שיש לשמנות פנים מושכות...אבל משקל כמו שהיה בתוכנית זה מוגזם...
טליה הייתה כאן ותחזור
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'לא חושבת שמתפקידינו לשפוט'
לא חושבת שמתפקידינו לשפוט
04/11/2005 | 20:58
11
היופי בסרט הוא לראות שלא משנה מה המשקל שלך, לא משנה כמה את שוקלת, למה העלת במשקל ומה ההשלכות שלו את עדיין אשה, סקסית, מושכת, נאהבת, אוהבת, מצחיקה, מדמנת, שוחה, רוקדת, נהנת.

כל השאר זה ביניך לבין עצמך ולאף אחד אין זכות להתערב בכך.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ליאורי'
ליאורי
05/11/2005 | 02:16
9
אני גם חושבת כמוך שיפה שהסרט עשוי בצורה לא שופטת, ונייטראלית, וכל מה שהוא עושה זה להציג את כולם שם כבני אדם.

אני גם שמחה בשביל אותן בנות שהן מצאו את הפורום הזה שהן יכולות להרגיש בו בנוח, וגם בני זוג.

ונכון שלא מקומינו לשפוט. ואני לא שופטת, אלא מביעה דיעה. ואני חושבת שזה לא מוגזם, אלא אבא של המוגזם. אני חושבת שאלו בנות שמחייכות למצלמה (לא כולן) אבל מכרו את נישמתן לשטן. הן פשוט הרימו ידיים , מצאו מישהו (שבעיניי כשמדובר בגודל כזה זה כבר סוג של סטייה, ויסלחו לי כולם, אבל אני לא מאמינה שיש מי שראה את התכנית ולא יסכים איתי).
היו שם בחורות שבקושי הלכו על הרגליים. אני לא קונה את החיוכים שלהם...
אי אפשר לאהוב את עצמך ככה, מי שאוהב את עצמו דואג לעצמו לפחות במינימום. ואני לא מדברת כאן על הבנות, כי יחסית לבנות שם כולנו נחשבות אנורקסיות...
אני חושבת שמי שכבר הגיעה למצב הזה, אז טוב שהיא מצאה בנות כמוה, שאיתן הן יכולות להרגיש חופשי, וטוב שיש את הבחורים שיכולים להשלים את הנשים האלו עם האהבה שלהם... אבל אני לא מאחלת לאף אחת להגיע למצב הזה, כי זה לדעתי מאוד מוגזם.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'שלוש הערות :'
שלוש הערות :
05/11/2005 | 16:33
2
כמה הערות:

א. הבחור אוהב שמנות הרבה מעל הממוצע. העדפה שונה? כן. סטייה? ממש לא. אני מכיר בחורות שאוהבות בחורים הרבה יותר גבוהים מהממוצע (2 מטר מינימום), ובחורים שאוהבים בחורות עם חזה הרבה יותר גדול מהממוצע. סטייה? ממש לא. גם הבחור ההוא לא סוטה, והשמנות הנאהבות הן לא מושג לסטייה.

ב. כתבת ש"היו שם בחורות שבקושי הלכו על הרגליים. אני לא קונה את החיוכים שלהם... אי אפשר לאהוב את עצמך ככה". יש כמה אנשים בעולם שלא מסוגלים ללכת, ובכל זאת אוהבים את עצמם ככה, את יודעת.

ג. אם אתה כבר שמן, אפשר להתבאס מזה כל הזמן ואפשר לחיות עם חיוך. הנשים בסרט, כמו הרבה אנשים בפורום הזה, מעדיפות את האופציה של החיוך. אני בעדן.

עופר
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'3 תשובות'
3 תשובות
05/11/2005 | 23:32
1
או אוליי יותר...

אני לא הולכת לחפש במילון הגדרה מילה מדוייקת למילה "סטייה" מפאת עצלנות.
אבל אני די בטוחה שכל דבר שהוא די רחוק מהנורמל, יכול להתחבר למושג הזה.
אני לא חושבת שישנה מועצה שיושבת ויכולה לקבוע מה נחשב סטייה ומה לא.
אז אולי אני קצת מיושנת,מרובעת, קיצונית או איך שלא תחליט להגדיר אותי, אני עדיין חושבת (ראית בכלל את הסרט?) שמדובר שם בסטייה...

אני לא ראיתי שם בחורים שמתאהבים באישה בגלל האהבה לאישה. אני ראיתי אנשים שכל מה שהם דיברו היה על איך הוא אוהב את הבטן שלה ואת החזה שלה ולעשות סקס איתה בלה בלה בלה
לדעתי, מדובר כאן בסטייה.

לגבי החיוכים, מדובר שם בבנות שחלקן הודו בפירוש שהן לא אהבו את עצמן, ושלקח לגבר המון זמן לשכנע אותן שבאמת הוא נמשך אליהן. נמשך, לא אוהב, נמשך.
בוודאי שגם אני שמחה בשבילן שהן מעיפות את האופציה לחיוך ועוד יותר אשמח לדעת עם החיוך אמיתי, למרות שזה לא מרגיש לי ככה.

אף אחד לא דיבר איתן שם על החיים האמיתיים, וכל הסרט עסק בעיקר בגברים שנמשכים לנשים בגודל הזה. המעט שדובר על החיים האמיתיים לא היה מלבב במיוחד, וראית שם בחורות שמתקשות למצוא עבודות וכו' וכו'
אחת אפילו מצאה עבודה הזויה, לנצל את המשקל שלה, כאילו היתה משקולת בשביל איזה ספורטאי שצריך לבדוק את כוח הסבל שלו ובשביל זה היא צריכה ללבוש גרביונים וללכת לו על הגב ... נו באמת?

והפורום הזה כעס לא אחת ולא שתיים על כאלו שעשו השוואה בין נכות לבין שומן.
אז הפעם אתה בעצמך בא ואומר לי שיש נכים שלא הולכים על הרגליים ועדיין מחייכים?
מה יש להשוות עופר?
בן דוד שלי משותק לכסא גלגלים לנצח בגלל פיגוע, ואחרי תקופה מסויימת למד לחייך. שום דבר לא היה באחריותו וגם אין לו שום שליטה על המצב שהוא הגיע אליו,זה סיפור אחד.
אבל אישה שמדדה על רגליה, בפירוש מדדה, ובו זמנית יושבת בהנאה עם העוגות הכי שמנות והפיצות הכי גדולות ומזלזלת ברזות ש"לא יודעות להנות מהחיים" ואומרת איזה כיף שאין הגבלה...
אני לא קונה את זה, לא מאמינה לזה, לא אוכלת את זה
ואם באמת יש מישהי שם שבאמת ובתמים חושבת ככה, אני שוב "אתחצף" וארשה לעצמי להגיד, שלדעתי, זה לא אנושי.

למרות כל זה, המצב כרגע הוא מצב קיים עבורן, ואם הן לא מסוגלות או לא מעוניינות לשנות אותו, אז אני שמחה בשבילן שכן הן מצאו כל אחת לעצמה את הג'וב המתאים והגבר המתאים, והאופציות לחייך.

שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'עצוב מאוד שאתה משווה את המזוכיזם'
עצוב מאוד שאתה משווה את המזוכיזם
06/11/2005 | 11:31
המחריד הזה לנכות שנכפית על אדם.
כל אדם נכה יתן כל הון שבעולם לקום וללכת על הרגליים.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'נוטה להסכים עם טל '
נוטה להסכים עם טל
06/11/2005 | 01:58
1
לצפיה ב-'בעיקר עם הקטע הבראותי'
בעיקר עם הקטע הבראותי
06/11/2005 | 09:46
לצפיה ב-'טל....רק שאלה....'
טל....רק שאלה....
06/11/2005 | 09:09
3
אני שוקלתי 195 קילו עד לפני כמה חודשים...איפה זה שם אותי בסקאלה שבין האנורקסיות פה לסטיה ששם?

חשבתי שאת הטיפה מעבר...ולא אני לא מתחילה עם פולניות

טלי
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'טלטול'
טלטול
06/11/2005 | 10:53
2
שימי לב שבאף אחת מהתגובות שלי לא היה לי דבר להגיד על העניין עצמו או על המשקל עצמו, אני לא שופטת אף אחת, ומי כמוני יודעת כמה קל לטפס במעלה הסקאלה בימים כאלו ואחרים

יכול להיות שהדבר היחיד שמבדיל ביני וביניהן, או הקילוגרמים שמבדילים ביני לביניהן, זה רק עוד כמה ימים קשים או עוד צרה או שתיים.

הגברים שראיתי בתכנית, וזה לא היה מוסתר במיוחד היו גברים שחיפשו את הנשים האלו קודם כל על פי המראה.
מי שבוחר אישה כזאת רק על פי המראה, לדעתי יש בו סוג של סטייה.

הוא יכול אחר כך להתאהב בה, ולחיות לנצח באושר, בדיוק כמו שיש כאלו שייגשו אל הבלונדינית השזופה הרזה בפאב רק בגלל שהיא בלונדינית רזה ושזופה ואחר כך להתאהב בה...
כמובן שכן, אני חושבת שאני הבעתי את עצמי בפורום הזה מספיק פעמים כדי לתת לפחות טיפת רושם שאני לא בחורה מטומטמת ולא מרובעת, והראש שלי די פתוח....

אני הגבתי על הפורום ההוא.

את יכולה לשקול גם 500 קילו , ולאהוב את עצמך באמת ולהרגיש טוב , ואני אצדיע לך

אבל ברגע שאני רואה בחורה שההליכה שלה מתנדנדת ורואים על הפרצוף שלה איך כל צעד הוא בעייתי בשבילה, נכנסת לחופה עם אדם שהיא בקושי מכירה רק בגלל שהוא בחר בה על פי תמונה בגלל הגודל שלה, מה אני אגיד לך, קשה לי לאהוב את זה.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'בהחלט מדובר בסוג של סטייה'
בהחלט מדובר בסוג של סטייה
06/11/2005 | 11:16
1
סטייה מוגדרת כחריגה מהנורמה ואין ספק שמשיכה דווקא לנשים במשקלים כאלה, שהקילוגרמים העודפים על גופן כבר פשוט מערימים ומסתירים את אותם איברים אצל האשה שאליהם גבר אמור להמשך, לא נמצאת בתחום הנורמלי.

אני סבורה שהמשיכה לאותן נשים קשורה איכשהו לעובדת היותן משועבדות למקום בשל המגבלה הזאת וכן לאפשרות השליטה של הגבר על המשך ההשמנה. לצערי הדבר מזכיר לי מערכת יחסים בין גברים שתלטנים ואפילו אלימים ונשים כנועות ועצובות.

זאת תופעה עצובה מאוד בעיני ואני לא רואה איך אהבה קשורה לעניין בכלל, אם אותו גבר היה אוהב את זוגתו היה איכפת לו מהבריאות שלה שאין ספק שבמשקל כזה נמצאת בסיכון גבוה.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני אומרת'
זה בדיוק מה שאני אומרת
06/11/2005 | 12:08
שאני יכולה להבין את המשיכה
כי כל אחד והטעם שלו
ואני אפילו לא מנסה להבין את זה או לחקור את זה
אלא לוקחת את זה כעובדה, שיש אנשים שנמשכים לכל מיני סוגי יופי, וזה אחל'ה.

אבל איפה האכפתיות מהאדם עצמו?
זו אגואיסטיות לשמה "לאהוב" בצורה כזאת
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'גבולות הטעם.'
גבולות הטעם.
05/11/2005 | 10:40
אני חושבת על הקטע הבריאותי נראה לי שלכל אחת כמובן את זכות הבחירה לחיות ולקצר את חיו איך שהוא רוצה. לדעתי הן מתעללות בעצמן רפואית.
אם זה נראה להם יפה, זה כמובן היופי בעיני המתבונן....
אין לאף לאף את הזכות לקבוע מה אמור וצריך להיות נורמה אסטטית.

אני רק חשבתי כמה שזה לא בריא, וזה עלה בצורה מאוד שולית... וזה עצימת עיניים מטורפת, אבל גם לזה, לכל אחד יש זכות לעשות מה שבא לו...
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'כל אחד ראוי לאהבה'
כל אחד ראוי לאהבה
04/11/2005 | 21:14
1
נכון שמשקל גבוה מאוד הוא לא בריא
אבל אסור לנו לשפוט אף אחד
כל אחד מגיע למצב שלו בגלל הסיבות שלו
ובכל זאת מגיע לנו להיות אוהבים ונאהבים
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אני לא מתכוונת לרע..חס וחלילה'
אני לא מתכוונת לרע..חס וחלילה
04/11/2005 | 22:20
אני גאה בהם  ושמחה בשמחתם אבל זה לבריאות שלהם לא שאני רזה אבל קשה לי לראות בנות במצב כזה..אבל אני גאה מאוד..ומקווה שהיה להם טוב בחיים...ושהגברים שלהם ידעו לעניק לה חום ואהבה שהם זקוקות
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ראיתי סופסוף ונהיניתי...'
ראיתי סופסוף ונהיניתי...
06/11/2005 | 10:43
במיוחד מהקטע שמדבר על בגדים... שמתם לב על הקולקציה השווה גם לרזות וגם לשמנות???.... הלוואי שהיו מפנימים את המסר הזה גם פה בארץ.

שנית, בקשר לפטיש, זה קצת צרם, למרות שבתכנית חזרו והדגישו שלא מדובר בפטיש עובדה היא שהמודעה שלהם היתה בלוח מודעות של פטישים, פלוס, אני אחזור ואגיד, ומבחינתי זה אותו הדבר גם לרזות וגם לשמנות, כמו שאת לא רוצה שמישהו יהיה איתך אך ורק בגלל שאת בלונדינית אז את גם לא רוצה שמישהו יהיה איתך אך ורק בגלל שאת שמנה. בתור מי שעברה את זה והיתה עם מישהו שרצה אותה רק בגלל המשקל, אני יכולה להגיד שכן! זה מקפיץ את ההערכה העצמית שלך בכמה דרגות, וכן זה אחלה להרגיש סקסית ויפה אחרי שנים שפמפמו לך ששמן זה מכוער, וזה כיף לא נורמאלי שמישהו חושק בך ברמה הגופנית, אבל פה זה נעצר, אפילו בתכנית הבחור האנגלי שהתחתן עם האמריקאית מה הוא חיפש בסופו של דבר? את הנשמה התאומה שלו....
שמנות ויפות >>

הודעות אחרונות

00:02 | 06.03.17 crema30
17:43 | 16.01.16 jb485
22:33 | 01.12.15 jb485
18:45 | 16.11.15 בנדה25
05:28 | 14.11.15 גבר זורם1
09:42 | 04.11.15 שחום נאה 37

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ