לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2047620,476 עוקבים אודות עסקים

פורום שמנות ויפות

כמה פעמים את, השמנה והיפה, הלכת לך ברחוב, ומבטים חודרים ננעצו בך, משדרים, צועקים – "יו איזו שמנה, איזו ענקית, איך היא מעיזה להסתובב ככה?". או כמה פעמים, אתה צעדת לתומך עם בת זוגתך הגדולה, ואנשים לחששו מסביב "איך הוא מסתובב עם השמנה הזו??". 
אבל את ממשיכה לאהוב עצמך גדולה, מלאה - ולא רק במקומות הנכונים - ונשית כמו כל אשה ואף יותר, ואתה ממשיך לצעוד עם זוגתך השמנה והיפה בראש מורם וגאה, דווקא בגלל שהיא – היא. הפורום הזה הוא בשבילכם, בשבילנו - נשים גדולות והאוהבים אותן - נשים שמנות מכל מקום וגיל, שאוהבות את עצמן, גאות במי שהן ויודעות ששמן זה יפה, גדול זה סקסי ושאשה היא אשה בכל משקל, בכל מידה. 
"שמנות ויפות" הוא הבית לכל אותן אלו שהחליטו שנמאס להן להתחבא, להתבייש בגופן, להסתיר את עצמן, ולכל הגברים שרוצים להראות לכולן שהם אוהבים אותן בכל גודל ומשקל, וגם כמובן, לכל אלו שרוצים "לצאת מארון החיבה לשמנות".

ברוכים הבאים לפורום הכי עגול ברשת  

אודות הפורום שמנות ויפות

כמה פעמים את, השמנה והיפה, הלכת לך ברחוב, ומבטים חודרים ננעצו בך, משדרים, צועקים – "יו איזו שמנה, איזו ענקית, איך היא מעיזה להסתובב ככה?". או כמה פעמים, אתה צעדת לתומך עם בת זוגתך הגדולה, ואנשים לחששו מסביב "איך הוא מסתובב עם השמנה הזו??". 
אבל את ממשיכה לאהוב עצמך גדולה, מלאה - ולא רק במקומות הנכונים - ונשית כמו כל אשה ואף יותר, ואתה ממשיך לצעוד עם זוגתך השמנה והיפה בראש מורם וגאה, דווקא בגלל שהיא – היא. הפורום הזה הוא בשבילכם, בשבילנו - נשים גדולות והאוהבים אותן - נשים שמנות מכל מקום וגיל, שאוהבות את עצמן, גאות במי שהן ויודעות ששמן זה יפה, גדול זה סקסי ושאשה היא אשה בכל משקל, בכל מידה. 
"שמנות ויפות" הוא הבית לכל אותן אלו שהחליטו שנמאס להן להתחבא, להתבייש בגופן, להסתיר את עצמן, ולכל הגברים שרוצים להראות לכולן שהם אוהבים אותן בכל גודל ומשקל, וגם כמובן, לכל אלו שרוצים "לצאת מארון החיבה לשמנות".

ברוכים הבאים לפורום הכי עגול ברשת  
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום 'שמנות ויפות' עוסק בחיים במידות גדולות, באהבה ובקבלה עצמית בכל מידה ומשקל, ובמאבק באפליה האנטי-שמנית בחברה. הפורום אינו פורום דיאטות, וניתן להפנות את הדיונים בעניין לפורומים הרלוונטיים. כללי הכתיבה בפורום בהרחבה - כאן

המשך >>

לצפיה ב-'הצעת החוק לאיסור "הרזיית" דוגמניות'
הצעת החוק לאיסור "הרזיית" דוגמניות
<< ההודעה הנוכחית
20/12/2009 | 12:46
22
42
חברי הכנסת רחל אדטו (קדימה) ודני דנון (ליכוד) מגישים בימים אלו הצעת חוק מעניינת: איסור על חברות להציג דוגמניות בתת משקל בתת-משקל בפירסומיהן, וכן איסור להשתמש בתוכנות מחשב כדי להצר היקפים של מצולמים.

מתוך האתר של מגישת החוק, ח"כ רחל אדטו -
" בהצעה נקבע כי חברה מסחרית לא תציג בתשדיר פרסומת מטעמה צילומי דוגמן או דוגמנית אשר נמצאים במצב של תת משקל [BMI מתחת ל-18.5]. ההצעה מתייחסת גם לסוכנויות הדוגמנות, אשר לא יוכלו להעסיק דוגמניות הסובלות מתת משקל . בהצעת החוק נקבע בנוסף כי יחול איסור על שימוש בתוכנות מחשב לצורך הצרת היקפים של דוגמנים בכל פעילות מסחרית ו/או מערכתית, ובכלל זה מגזינים, עיתונים ומשרדי פרסום."

אני עדיין מנסה לאתר את ההצעה המדוייקת כדי לעיין בה לעומק, אבל באופן עקרוני - מה דעתכן/ם על הנושא, או בעצם - שני הנושאים:
1. האם צריך לאסור בחוק הצגת דוגמניות ודוגמנים רזים מדי, או שמא זו אפליה אנטי-רזונית? ובכלל, האם צריך חוק, במקום שבו כשלו עורכות ועורכי המגזינים?

2. האם צריך לאסור שימוש בפוטושופ לשם הצרת היקפים, או שכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה?

שאלות לא פשוטות - כי מצד אחד, מדובר במאבק נכון נגד הנצחת אידיאל הרזון, ומנגד, נכנסת פה עניין של לאסור על אנשים במשקל מסויים לעבוד בתחום מסויים (שזו אחת הטענות שלנו במאבק לאפליה בקבלה לעבודה).

מה דעתכן/ם?

ע'

שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אני לא אוהבת חוקים כאלו'
אני לא אוהבת חוקים כאלו
20/12/2009 | 15:02
1
תכלס זאת אפליה נגד רזים. וגם אם אני חושבת שהתעשייה הזאת מעודדת רזון חולני, אני לא חושבת שזה מוסרי לחוקק נגד מי שרזה מידי (תעלה חצי קילו ותהיה חוקי ?!?).
העניין של הפוטושופ הוא אדיוטי לדעתי. בכל תמונה עושים עיבוד. לך תחקור אם הגדילו את הציצים, השרירים, או הקטינו את המותניים, זה כמעט בלתי אפשרי.
מה שאי אפשר לאכוף אין טעם לחוקק.
מלבד הצד הטכני, זו גם אפליה נגד רזים לדעתי.

רוזי שמאמינה שאם יאשרו אפליה נגד רזים, האפליה נגד שמנים לא תהיה הרחק מאחוריה.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'חס וחלילה אם יעבירו חוק כזה'
חס וחלילה אם יעבירו חוק כזה
20/12/2009 | 15:07
אני כן בעד לראות בחורות קצת יותר נורמליות (מבחינת משקל) בפרסומים שונים אבל זה חוק אנטי דמוקרטי בעליל.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'מכיר הרבה מקרים בהיסטוריה שהחוק הקדים את'
מכיר הרבה מקרים בהיסטוריה שהחוק הקדים את
20/12/2009 | 18:03
2
1
הנורמה החברתית? יש סיבה שהדברים האלה ממעטים לקרות: ההצעה הזו פוגעת בחופש העיסוק ומנסה להכתיב טעם בחקיקה - וזה פסול.

לטעמי זו הצעה פופוליסטית שכל תכליתה להביא להפניית תשומת לב תקשורתית כלפי יוזמיה. אם המצב כה מטריד אותם, שיציעו להוסיף כך וכך מיליארדים לתקציב החינוך לשיעורי ביקורת הפרסומת - אלה כלים מועילים ואפקטיביים הרבה יותר מאיסור שאין שום דרך לאכפו. ואם "אמן" עושה פוטושופ שלדי של דוגמנית ומציג אותו בתערוכה כאידיאל יופי - זה בסדר? איפה עובר הגבול? ומה נוציא עוד מחוץ לחוק לאחר שהפוטושופ יצאה החוצה? אולי את תוכנת האקסל? שמעתי שחישובים מורכבים מדי גורמים מועקה למשלמי החשבונות.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'יש ישעורי "ביקורת הפרסומת"???'
יש ישעורי "ביקורת הפרסומת"???
20/12/2009 | 23:28
1
2
לצפיה ב-'אין - וחבל'
אין - וחבל
21/12/2009 | 01:12
לדעתי זה שיעור מועיל.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'זה סותר את חופש הביטוי לדעתי.'
זה סותר את חופש הביטוי לדעתי.
20/12/2009 | 18:08
2
אין מצב שבג"צ לא יבטל חוק כזה לאור חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו. דברים כאלו צריך להסדיר לא בחוק, אלא בחינוך שחברה מקנה לפרטים שבה. צריך להיות גינוי בתקשורת, בבלוגים וכו' על חברות שמציגות דוגמניות כאלה כדי להפחית את היקף התופעה.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'בגצ ממש ממש לא יפסול חוק כזה'
בגצ ממש ממש לא יפסול חוק כזה
21/12/2009 | 17:18
1
לא מבטלים חוקים של הכנסת אלא אם פוגעים פגיעה לא מידתית, כלומר לא עומדים בפסקת ההגבלה. כאן אין בעיה - חוק לתכלית ראויה, הולם את ערכי מדינת ישראל, וגם נראה שמידתי, בתכלס. אין אמצעי במידתו פחותה שאפשר להשתמש בו, והפגיעה לא גדולה בכלל- פרסומאים יצטרכו להתמודד עם היקף של עוד 4 ס"מ ודוגמניות ירעיבו את עצמן קצת פחות, אוי ואבוי. חוסר צדק משווע! נגד כל מה שהתחנכנו עליו.  
הסיבה שצריכים כזה חוק הוא בגלל שאותן חברות הרגילו אותנו, הצרכנים, לנורמה של נשים מאוד מאוד רזות. אם הנורמה הזאת קיימת, קשה לדרוש לשנות אותה חינוכית. אולי החוק יגרום לכולנו לראות את זה אחרת.
בכל אופן, אין מצב שבשביל דבר חיובי כזה בגצ יפסול חוק של *הכנסת*, זה לא משהו שעושים כל יום-יומיים. בטח ובטח במעמדו הנוכחי של בית המשפט. זה כמו להוביל את עצמו לגרדום.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'*אמצעי שפגיעתו פחותה'
*אמצעי שפגיעתו פחותה
21/12/2009 | 17:22
לצפיה ב-'זלזול באינטלגנציה הנשית '
זלזול באינטלגנציה הנשית
20/12/2009 | 20:55
זה לא מה שיביא פחות נערות ונשים להיות אנורקסיות .
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'חוק נהדר'
חוק נהדר
20/12/2009 | 21:09
3
שימנע מילדות בנות 10 לחשוב שהן שמנות. שהדוגמניות שנמצאות בתת משקל יעלו ויקבלו עבודות. אין שום סיבה להמשיך לסגוד לרזון.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'ואין חשיפה לדוגמניות מחו"ל?'
ואין חשיפה לדוגמניות מחו"ל?
20/12/2009 | 21:24
הרי זה שינוי קוסמטי בסופו של דבר, אנשים היום חשופים למידע בכל הצורות, בכמעט כל גיל.

מה שיקרה זה שהדוגמניות בארץ "ישמינו" (למרות שכבר עכשיו הדוגמניות הישראליות נחשבות "עגלגלות" יותר מאשר חברותיהן למקצוע בחו"ל, וגם נמוכות יותר..), ופשוט לא יקבלו עבודות בחו"ל. אז כביכול הכל בסדר, רק שהמפרסמים פשוט יעדיפו לקחת דוגמניות מחו"ל, או שיקחו מהארץ, אבל הפרסומות החו"לניקיות ימשיכו להופיע תחת כך עץ רענן ומה עשינו בזה?
וזה עוד לא להזכיר את העובדה שזו אפליה.

והשימוש בפוטושופ ייאסר? שטות גמורה.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אבל יהיה משקל מסויים שיחשב לטוב.'
אבל יהיה משקל מסויים שיחשב לטוב.
21/12/2009 | 16:47
ובדר"כ במשקל הזה הדוגמניות עדיין רזות מאוד... אז מה זה משנה?
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אולי נגן על הציבור גם מאופנת השיזוף?'
אולי נגן על הציבור גם מאופנת השיזוף?
22/12/2009 | 05:12
מה דעתכם על חוק שימנע מאנשים שחומים להופיע הפרסומות כדי לא לעודד את הציבור להמשיך במנהג המגונה והמסרטן של שיזוף מכוון? אם אסור לאנשים במשקלים לא בריאים להציג עצמם כיפים, בואו נסדר גם מתאם בין צבע עור לעדה ולא נרשה למי שהשתזף יותר מדי להציג עצמו כיפה?

נכון שהרעיון שלי נשמע נורא? הוא באמת רעיון נורא. ממש כמו החוק הזה שאף אחד לא טרח לחשוב על כל המשמעויות שלו. אבל אני לא דואג בקשר לחוק. אם הוא יעבור קריאת תרומית, הוא לא בהכרח יעבור בקריאה ראשונה, שניה ושלישית. מי יטרח להמשיך ולדחוף חוק שכבר מזמן סיפק את הכותרות וקשה להמשיך ולחלוב ממנו יחסי ציבור?
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אבל - '
אבל -
20/12/2009 | 23:27

הגעתי מהראשי, אגב.

תראו, יש הגדרות לגבי מה נחשב בריא ומה נחשב לא בריא. BMI מעל 30(?) לדעתי, נחשב כבר ללא בריא, על פי החלטת הרופאים. אם BMI מתחת ל18.5 נחשב למשהו שגורם לנזק בריאותי אם לא מבוצע באופן נכון, אז יש למנוע את קידומו או לחליפין, לספק אזהרה. לצורך העניין, פרסומת שהייתה מציגה מין לא מוגן היתה זוכה לגינוי, משום שזה משהו שלא רצוי לעודד. אותו דבר כאן. (עכשיו, שימו לב, לאור שם הפורום, שאני לא מתייחס כאן לסוגיית היופי של אנשים עם BMI כזה או אחר או לאיכות החיים שלהם, אלא לקביעות המקובלות בעולם הרפואה). אבל ניחא, זה עוד משהו שאפשר לחיות איתו.

החלק השני של הצעת החוק מצויינת בעיניי וחובה להעביר אותה בצורה שתמנע "עקיפה" שלה. יחד עם זאת, חשוב גם לקבוע איזשהו מדד לגבי הסעיף הראשון כאמור, כדי שחברות הדוגמנות לא יעקפו את האיסור באמצעות העסקת דוגמניות רזות יתר על המידה. האמת שאם כבר, הייתי אוסר באופן גורף על כל שינוי ממוחשב שאינו עריכה סתם. מה רע? שאנשים ייראו שגם לדוגמניות יש חצ'קונים. הורדת אידיאל היופי מהענן הבלתי מושג שעליו התיישב היא אקט מבורך.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'טוב חוק טוב הכל טוב '
טוב חוק טוב הכל טוב
21/12/2009 | 03:23
החוק הבא הוא , ... חברות למידות גדולות יהיו חייבות לקחת דוגמנים דוגמניות מעל למידה 46 !!!! בגברים ו42 אצל נשים !!!!!

זה מעצבן להכנס לML ולראות איזה דוגמן שחיף

(בתור אחד שיש לו מניות בML  אני הייתי שמח לחוק כזה )
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'חוק מעולה וחשוב מאין כמוהו...'
חוק מעולה וחשוב מאין כמוהו...
21/12/2009 | 13:32
ולמי שמתעניין,  עדות אישית של דוגמנית ישראלית באחד הפורומים...

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אני תומכת בהצעה!'
אני תומכת בהצעה!
21/12/2009 | 16:48
למה בשנים האחרונות הדוגמניות מרעיבות את עצמן בשביל לקבל קמפיין.. אסור שזה יקרה. צריך לחזור לימים של פעם שהדוגמניות היו טבעיות ולא מידי רזות וכמובן בלי ריטושים ובלי פוטושופ.. ותאמינו לי שזה הכי יפה!
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'חוק מצוין וחשוב'
חוק מצוין וחשוב
21/12/2009 | 17:46
אני מקוה מאוד שבאמת יאכפו אותו, ושלא יהיה כמו חוק העישון במקומות ציבוריים, שלכולם היה מה להגיד עליו והיום אף אחד לא שם עליו.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אז כככככככככככה'
אז כככככככככככה
21/12/2009 | 18:08
הם יכולים לעשות פוטושופ הפוך ולהפוך את הרזות ליותר מלאות
מלבד זאת שלא מדובר ברזון אלא בתת משקל

לדעתי צריך פשוט חוק שיסדיר יחסות,
זאת אומרת אם הנורמה צריכה להיות 10% מהנשים מאוד רזות הרי
שככה גם חברת פירסום צריכה לעבוד
ו10% מהתמונות של הנשים יהיו דוגמניות רזות
במילים אחרות לתת ייצוג הולם לכל פילגי האוכלוסיה

דבר שני אני יותר מוטרד
מהחופש של נשים עם בולימיה או אנורקסיה
לקבל עזרה וטיפול באמצעות קנבינואידים והמפ במקום סימום בסמים
ממש גרועים פסיכיאטריים.
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'חוק מעולה! החוק הכי צודק!!!'
חוק מעולה! החוק הכי צודק!!!
21/12/2009 | 21:23
1
1
מדוע לצה"ל לא מגייסים מתחת למשקל מסויים אבל המדינה תתן תעסוקה ולגיטימציה לאותה גברת שמשנה אדרת?!
יש כל כך הרבה בנות שנכנסות לאנורקסיה, בולימיה והפרעות אכילה כדי לדמות לדוגמנית נערצת...אותן דוגמניות שגם ברובן אנורקסיות צריכות לרדת מהמסך נקודה. כך תרד בעיית דימוי הגוף השלילי והרצון להידמות לדוגמנית אנורקסית. אין דרך אחרת....
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'מי אמר שצה"ל לא מגייס?!'
מי אמר שצה"ל לא מגייס?!
21/12/2009 | 22:44
1
צה"ל, בניגוד לכל אלה שאוהבים להדביק סטראוטיפים, יודעים טוב מאוד שתת משקל זה לא בהכרח אנורקסיה, בולמיה או בכלל בעיה כלשהי. זה מה שכולם חפרו לי לפני הגיוס שלצה"ל יש משקל מינימאלי שמתחתיו לא מקבלים לצבא. בצו ראשון שלי שקלתי 39 ק"ג , שזה תת משקל רציני ביחס לגובה שלי, וגייסו, בלי לחשוב יותר מידיי, ולמה שלא יגייסו? בדיקות תקינות , הכל תקין, מה בעיה? ככה ה' ברא אותי- רזה (מאוד).
ולמה נראה לכולם שאם דוגמניות יהיו במשקל תקין זה ימנע מבנות להגיע למצב של אנורקסיה או בולמיה? יש מלא דוגמניות עם משקל תקין אבל הם עדיין נראות מדהים ולא חסרות נשים בעולם שלא נראות ככה ומתות להראות כמוהן. אם מישהי עם מידה 44 תראה דוגמנית במידה 36 ולא 34, זה ישפר לה את הדימוי העצמי? זה לא יגרום לה לעשות דיאטה רצחנית ולהרעיב את עצמה כדי להראות פצצה? ומי אמר שדוגמנית עם משקל תקין היא בהכרח לא אנורקסית ולא מרעיבה את עצמה כדי לא להשמין?
שמנות ויפות >>
לצפיה ב-'אם אסור להציג תת משקל, מה עם עודף משקל.'
אם אסור להציג תת משקל, מה עם עודף משקל.
22/12/2009 | 05:04
2
יש לי עודף משקל ומצבי אינו בריא. האם הצגתי בפרסומת כאדם יפה צריכה גם היא להיות לא חוקית כדי לא לעודד אנשים שרואים את הפרסומת להשמין בכוונה תחלילה?

חברי הכנסת הישראלים מקבלים כותרות בזכות הצעות חוק מקוריות. לא בזכות הצלחה בהעברת חוקים. לא בזכות היותם אלה שחוקקו חוק ששינה את המצב באופן משמעותי לטובה. לא בזכות התמדתם בקריאת הצעות חוק של אחרים ותגובה והצבעה עליהם - זה ממש לא. הם לא טורחים בכלל לבוא כדי להצביע זה על חוקיו של זה.

יש לנו בית מחוקקים עלוב ביותר.
שמנות ויפות >>

הודעות אחרונות

00:02 | 06.03.17 crema30
17:43 | 16.01.16 jb485
22:33 | 01.12.15 jb485
18:45 | 16.11.15 בנדה25
05:28 | 14.11.15 גבר זורם1
09:42 | 04.11.15 שחום נאה 37

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ