סים מקומי באנדורה..יש?

• פותח הנושא iec
  • פורסם בתאריך

iec

New member
סים מקומי באנדורה..יש?

מישהו קנה שם סים מקומי באנדורה ויכול אם משתלם?
אם כן, איפה קונים?

אני מניח שבשדה תעופה של ברצלונה לא מוכרים סים כזה..

marceloros

New member
מנהל
אין לי מושג

אבל גלובל סים של פלאפון אופציה לא רעה, היות והוא בתוקף ל-3 שנים.
כך שעם טעינה אחת של 5 גיגה אני יכול להשתמש 3 שנים רצופות.
*נכון אני לא אבלה באינסטוש ופייסבוק כמו הילדים, זה רוצח חבילות ואז זה מחייב הכל כלול בהרבה כסף.

נפתלי99

New member
גם אני משתמש בזה

גם אני משתמש בגלובל סים הזה של פלא פון כבר שנתיים, ומבחינת עלות זה בערך כמו לרכוש ב-012 (הרשת של הסים הישראלי שלי) חבילה שתקיפה רק ל-30 יום.
&nbsp
בסים הבינ"ל אני משתמש כדי שתהיה לי זמינות בכל זמן הגלישה, וגם בנסיעות אל ומהאתר, אבל בגלל שאני מתחבר ל-wifi שזמין היום כמעט בכל מקום בחינם, ה-5gb הללו מספיקים לי לכמה וכמה נסיעות לחו"ל, כי את רוב נפח הגלישה אני לא עושה עם הסים הזה, אלא ב-wifi.
אגב - אני עושה follow me למספר הישראלי שמקבלים עם הסים, ואז אני רואה מי מחפש אותי, ואם בא לי, אז אני חוזר אליו בשיחת whatapp.
&nbsp
אני רק מחכה ש-012 יתעשתו ויציעו חבילה מתחרה לזו של פלאפון, כדי שלא אצטרך להחליף סים בעת הנסיעה לחו"ל.

marceloros

New member
מנהל
בדיוק כך

אני אולי בסלקום (טלפון עבודה) אבל כל המשפחה 012.
סלקום אגב מציעים לפחות לנו איזו חבילה ב-100 שקל. נו? 150 שקל של הגלובל סים זה חצי מחיר בהנחה של נסיעה אחת בשנה בלבד.
אני נשאר מחובר למספר שלי ע"י העברת הסים למכשיר קודם, אנדרואיד, כל האייפונים מתים לפני שמשדרגים אותם..

natyh

New member
יש

לא הצלחתי להעלות קישור מהנייד.
פשוט חפש בגוגל
tarjeta prepago por mobile en andora.
תקפוץ לך תוצאה של חברת הטלפוניה המקומית.
הספרדיות לא טובות לאנדורה למיטב ידיעתי .
בברצלונה רכשתי בזמנו כרטיס סים של אורנז
לספרד מה שפחות מעניין אותך .
באנדורה עצמה יש מרכזים מסחריים די גדולים
כך שבטוח תוכל להשיג ,בקישור שתמצא הכל אמור להופיע.
או כמובן ללכת על החבילה מהארץ.

סים באנדורה

לפני 4 שנים ניסיתי והתברר ששרותי הסלולאר יקרים מאד.גם החבילות שניתן לקנות בארץ יקרות וגם סים מקומי יקר. אבל, בכל רחבי האתר (גראנד ואלירה) בכל מסעדה, בפאס דה לה קאסה כמעט בכל מקום היה וויפי חינמי כך שממש לא היה קשה להיות מחובר. כנראה שלא שווה לקנות.

למעלה