בעיית טלפונים...

בעיית טלפונים...

חשבתי שסמסונג רגישים מדי לקור ומסך המגע לא עובד טוב על ההר (נדגם עם כמה דורות של הפלאגשיפ). עברתי לפיקסל 3, מסתבר שאותה בעייה

נפתלי99

New member
יש לי +samsung s9 ועובד סבבה בקור

אני מחזיק את הטלפון בכיס המכנסים בזמן הגלישה, וכך הוא נשמר בטמפרטורה סבירה, וכאשר אני מוציא אותו מהכיס לצלם או להסתכל על ה-GPS, אז הוא עובד מצויין למשך הכמה דקות שהוא נחשף לקור.
&nbsp
מה שאתה מתאר עשוי לקרות רק אם המכשיר נחשף לקור או לחום גבוה מאוד לפרקי זמן ממושכים, ואז השכבה שמצפה מלמטה את המסך, ויוצרת את סגירת המעגל החשמלי (כלומר ממשק המגע) ככל הנראה קופאת, ויוצאת מתחום ה-temperature range המוגדר למכשיר.
&nbsp
בקיצור - שמור את הטלפון במקום צמוד לגוף , ותוציא החוצה לשלג רק לזמנם קצובים, וצריך להיות בסדר, ולא משנה מי היצרן.

marceloros

New member
מנהל
מסכים עם כל מילה

לא כל הצ'יפים נבדקים במינוס 40, כמי שבדק צ'יפים בהרבה פחות מזה.

I Gabe

New member
וואווי P10 פרו השתולל לגמרי אחרי חשיפה של כמה דקות ל 20-

עליתי לפסגת פרסנה (3,100) ולפני שהתחלתי לרדת, הסתובבתי וצילמתי קצת. ככל שהתקרר התחיל פחות להגיב ואז ממש להשתולל ועצרתי אותו שנייה לפני שהתחיל תהליך חזרה להגדות מפעל ונכנס לסייף מוד. שמתי בכיס פנימי של המעיל ועד למטה הכל הסתדר מעצמו. אז כן, הם די רגישים לקור מסתבר.

אפשר לשאול אם באופן כללי אתה מרוצה ממנו?

בדיוק מחפש טלפון ושוקל ברצינות את ה P20.

I Gabe

New member
רגשות מעורבים

בעד:
מצלמה נהדרת (בגלל זה בחרתי בו)
מסך טוב
מעבד מהיר מאד
יישום האנדרואיד, מערכת ההפעלה, מהירה ויציבה מאד
איכות קול טובה

נגד:
חומרה ואיכות בנייה באופן כללי ברמה ירודה, לא משתווה בכלל לסמסונג
קורא טביעת אצבע כבר מתקשה לזהות אחרי פחות משנתיים
מסך נשבר תוך כמה שבועות שלא מנפילה, פשוט מלחיצה
חיבור מטען התרופף, המגעים לא תמיד עובדים.
חיי הסוללה התקצרו עד בלתי שמיש כמעט

שורה תחתונה, וואווי עדיין לא לגמרי בצמרת. עוד לא בטוח אם הטלפון הבא שלי יהיה גם וואווי.

I Gabe

New member
כחבילה כוללת יש לי תחושה שעדיין סמסונג הכי טובים

הסינים טובים אבל עדיין לא שם.

Seth666

New member
1 + 3 בן שנתיים וחצי, עובד מצוין. כולם די בשוק מאיכות המצלמה

גם רואים טוב רוב הזמן (כמובן לא כשהשמש משתקפת מהמסך).

specto

New member
P9 בן שנתיים

נשמר בכיס חיצוני של המעיל, מבודד ממים אך לא מקור. בקור של עד 17- לא הייתה בעיה מיוחדת בשימוש (המגבלה היחידה הייתה קצות אצבעות שקפאו ואיבדו תחושה).
מה שכן, בקור קיצוני הורגשה ירידה מסויימת בזמן סוללה.

כמו שיגיד לך כל מטפל זוגי

הבעייה היא אצלך.

לאשתי אין את הבעייה הזאת, מניסיון עם כמה מכשירים שונים. אצלי תמיד יש את הבעייה הזאת, שוב כמה מכשירים שונים. אבל מה לעשות, היא באמת לוהטת
וביותר ממובן אחד.

וגם אם נחשוב רגע בהגיון, המכשירים האלה תוכננו ונבדקו גם עבור מדינות קרות, קנדה, צפון ארה"ב, רוסיה וכו'. מה שנראה לנו קור חריג, שם זאת שגרה.

למעלה