שבוע למתחילים ב2019

לסינגלים יותר משתלם במועדוני 4 קילשונים

בדקתי ואפשר בסביבות 1,500 יורו למצוא חדר לסינגל בכמה מועדוני 4 קילשונים.
אני שוקל לקנות רק כדי לבדוק האם באמת 4 קילשונים יותר טוב מ-3...

I Gabe

New member
ואתה הולך לשתף איתנו איפה/מתי יתרחש הנס הזה?

תמורת המידע הזה שיחסוך ממני לעבור קלאב, קלאב (או להציק למעוז) אני מוכן להזמין אותך לבקבוק שלג דאשתקד אצל אילן.

איזה מידע?

אני לא זוכר, אני זוכר שבשבוע שעבר עשיתי סיבוב קלאבים, עברתי אחד אחד וראיתי שבשלושה קילשונים המחיר לסינגל הוא לא נורמלי, כי זה בחדרים זוגיים.
&nbsp
לעומת זאת מצאתי כמה מועדוני 4 קילשונים שהיה בהם מחיר לסינגל. אתה רוצה שאני אעשה עוד סיבוב לבדוק לך אחד אחד? אתה שוקל את זה בכלל? אני כן, כי שנה שעברה אני מתכנן נסיעה אחת לפחות סינגל, ואחת עם המשפחה. אם אתה רוצה אבדוק לשנינו, ואז נפנה למעוז

I Gabe

New member
חשבתי שאתה זוכר בעל פה את המועדונים

הרצתי חיפוש זריז ובאלה שבדקתי, המחיר היה מאד מאד גבוה, 2,000 יורו וצפונה שזה קצת יקר לי. נו טוב, מאד יקר לי. אני יודע ממעוז שעם טיסות לואו קוסט ובשבוע לא מי יודע מה בתחילת ינואר אפשר לרדת לסביבות 1550 יורו בלז ארק.

גם אני מתכנן כמו בשנים האחרונות יציאה אחת לבד ויציאה אחת עם שני הבנים אבל ברמת המחירים הנוכחית של הקלאב, אני לא סגור שזה עדיין כל כך משתלם. ממילא הייתי מאד רוצה לחזור לסיבוב לימוד נוסף עם הסקי נאצי בגארמיש כי זה עזר לי מאד. יותר מההדרכות הפרטיות שהיו לי בצרפת ואיטליה.

כפי שכתבתי, אני עדיין חושב על זה. אין עדיין החלטה לפה או לשם. במבצע המכירה המוקדמת לא הזמנתי.

marceloros

New member
מנהל
זו לא הפליה, להיפך זה מתוך כבוד

כפי שאמר הזמן שכיסה את עיניו.
חדר זוגי בקלאב פותר בעיות בהזמנה (מחיר וזמינות), אבל לא הייתי מציע בת זוג לשני הגברברים השרמנטים האלה.

I Gabe

New member
עזוב, ממילא הוא נדלק על הפסיכית הארגנטינאית באנדורה

למעלה