הטסת ציוד סקי/בורד עם איזי ג'ט

air junkie

New member
הטסת ציוד סקי/בורד עם איזי ג'ט

למישהו פה יש נסיון עם זה? האם אני יכול להזמין מזוודה רגילה של 23 קילו שניתן להכניס בה את כל הציוד שלי כולל ביגוד או שאני חייב להזמין מזוודה ייעודית לסקי בנוסף למזוודה רגילה לביגוד?

I Gabe

New member
יש לך באתר שלהם מידות מזוודה

אורך+רוחב+גובה צריך להיות פחות מ 275 ס"מ סך הכל. אם ציוד הסקי שלך לא עובר את זה, אתה יכול הכל בתיק אחד. שים לב שאתה יכול להוסיף משקל מעבר ל23 ק" ג בכפלות של 3 ק" ג. אבל בלי לחרוג מהמידות הנ"ל.

איל שחר

New member
לקחתי אתי תיק סנובורד עם גלגלים ובתוכו שני זוגות מגלשים

וכמובן הבגדים. זו הייתה המזוודה שלי. עלה 30 דולר או יורו, לא זוכר.
חשוב מאד להזמין את זה באתר שלהם ומבעוד מועד, שכן בשדה התוספת תעלה לך הרבה יותר.

daniweb

New member
מניסיוני באיזיג'ט וטראנסאוויה אין כלל אצבע...

ב EJ הזמנת מזוודה של ציוד סנובורד זה עד 20 ק"ג, מעולם לא פתחו לי אותה לבדוק מה יש בפנים, מצד שני תמיד הזמנתי גם מזוודה וגם מזוודה לציוד.
באיזיג'ט יש לך טרולי במידות 56*45*25 (10 ק"ג)בחינם.
רוב הבעיות שראיתי זה בחזור של אנשים ולאו דווקא בהלוך
דני.

I Gabe

New member
באיזיג'ט אין מגבלת משקל על הטרולי שלוקחים למטוס

חברת התעופה היחידה שאני מכיר שאינה מגבילה משקל, רק מידות.

מאידך, מזוודה במשקל 20 ק"ג בוטלה ממש עכשיו לאחרונה, לפני כמה ימים. נשאר או 15 ק" ג או 23 שניתנת להגדלה (בתשלום כמובן) עד 32 ק"ג.

Maki869

New member
לא יודע מתי זה שונה.. אבל

אם כבר הזמנתי לפני השינוי ורשום עד 20 קילו לציוד?

I Gabe

New member
אם כתוב 20 אז זה 20

פשוט ביטלו את המדרגה של 20 קילו ועכשיו אפשר להזמין רק מדרגות של 15 או 23. כבר אי אפשר להזמין אותה אבל מי שכבר הזמין, יש לו אותה. שונה ב 15 בנובמבר אם אני זוכר נכון. ממש לפני כמה ימים.

I Gabe

New member
מה שכתוב לך בכרטיס זה מה שקובע

השינוי חל רק על הזמנות שעושים מעכשיו והלאה. אם אתה טס איתם הרבה כדאי לך להירשם לניוזלטר שלהם. ולא שינו כלום ביתר הדברים, רק ביטלו את המזוודות 20 ק"ג, זה הכל.

I Gabe

New member
ועוד דבר יפה באיזיג'ט

שאם אתה קונה את המושבים המועדפים שזה שורות יציאת החרום (המועדף עלי) או השורות הראשונות, אתה מקבל תיק גב בנוסף לטרולי. ככה הצלחתי לצאת שנה שעברה לסקי בלי מזוודה!! נעלי הסקי בטרולי, לתוכם דחסתי גרביים וכו', מסביב ביגוד תרמי וזוד מכנסיים וחולצה לערב, מעיל ומכנס סקי לבשתי עליי במטוס והקסדה, הגוגלס וספר קריאה בתיק הגב.

I Gabe

New member
זה תלוי יעד

סדר גודל של 40 € המזוודה וכ- 15 € המושב בשורת יציאת חירום. אבל כאמור משתנה מיעד ליעד.

skiforce

New member
נשמע טוב. תודה גבי!!

I Gabe

New member
שוב, המחיר תלוי ביעד

להיות בטוח אפשר להתחיל הזמנה פיקטיבית באתר ולראות כמה עולה. במושבים ההפרש לא גדול, יורו אחד או שניים. במזוודה ההפרש בין היעדים כבר משמעותי. יכול לקפוץ מ 20 יורו ל 40.

כמובן הכל מדובר בהזמנה מראש, לפני הצ'ק אין. אחרי הצ'ק אין ובדלפקים בנמה"ת המחירים קופצים משמעותית. אפילו כפול.

I Gabe

New member

אני עשוי לחזור על התרגיל. אבל הפעם אחליף מכנסיים באוטו. לא היה כזה כיף לנהוג שעתיים במכנסי סקי.

למעלה