לקנות ציוד בארץ או בארגנטינה?

I Gabe

New member
רק הסתייגות קטנה ברשותך

רוב הסניפים של הרשתות שרואים בצרפת באתרים הם זכיינים של הרשתות. אז בחלקם לפחות אתה עדיין מקבל את היחס האישי שאתה מדבר עליו. יש רשתות שאוכפות יותר אחידות גם בטיב הציוד וכמראה גם בשירות ואחרות פחות. אבל גם באלה שיותר אוכפות, עדיין יש הבדלים מחנות לחנות. למשל אני קיבלתי שירות מצויין באינטרספורט בארק 2000 ומישהו אחר פה בפורום קילל את האמ-אמא של החנות הסמוכה.

בנימה יותר אישית, אני דווקא מת על הצרפתים. תמיד מסתדר איתם מצויין ומקבל שירות טוב ומצליח להתחבר איתם. הכוונה בהרים באזורי סבואה-אוט אלפ-רון אלפ, לא בהכללה על צרפת. אבל אנא עארף? אני בדעת מיעוט בפורום הזה. הקונצנזוס שהצרפתים חרא והאוסטרים אחלה.

marceloros

New member
מנהל
קונצנסוס

זה מה שסיפרו לי גם, ואז הגעתי לפריז ונפתלי עד בעניין, בלילה הראשון אני מצלם וידיאו באחד הגשרים, ובא אלי צרפתי שלדבר אנגלית לא ידע, אבל דחף לי ליד מסנן למצלמה, כזה שהופך את האורות למנצנצים. זה הכי נחמד שקיים בעולם.
אני מאשים את יצפאן שקבע שהצרפתים הם "חרא של עם" וזה נדבק.
&nbsp
&nbsp

I Gabe

New member
הקונצנזוס הוא יותר רחב מישראל

גם אם תשאל גרמני או אנגלי, סביר שלא תשמע דברים טובים על צרפתים. יותר מזה, פעם דיברתי עם בחורה בחנות סקי בארק 2000. אתה מכיר את המנהג שלי להתחבר עם מוכרים, מלצרים וכו'. אז אמרתי לה שאני נורא נהנה ואוהב כמה שהאנשים נחמדים. אז היא ענתה לי כן, פה כולם נחמדים אבל בפריז כולם כולם סנובים עצבניים וגסי רוח... אז זה משהו די אוניברסלי. גם לי יש סיפורים כאלה מפריז. זוכר כשהיינו בפריז עם אחד הילדים בעגלה והסתבכנו בדלתות. אז בחור צעיר ראה ורץ, ממש רץ, מהקצה השני של הרחבה לעזור להרים את העגלה. דברים קטנים אבל שמראים שלאנשים אכפת.

skiforce

New member
אינטרספורט ואלטורנס היו אחלה השנה

נכנסתי בלי תכנון ומאוכזב אחרי חוויה לא טובה בחנות אחרת. קיבלתי אחלה יחס ואחלה ציוד. אמנם קצת יקר מחיר ההשכרה, אבל מבחינתי זה היה שווה. הנעליים היו ליגה אחרת לגמרי, וכמו שאנחנו כבר יודעים, נעליים זה בסיס.

אבל בסוף זה מאוד פרסונלי. הבחור הראשון שמדד אותי באינטרספורט עם הסרגל המיוחד (מה שלא טרחו בכלל לעשות בחנות הראשונה שבה הייתי) נתן לי מידה מסוימת. הרגיש לי אחלה. אחרי גלישה של יום הרגשתי בסדר, גלישה של עוד יום - לחץ נורא. הגעתי ובחור אחר מדד שוב ואמר: כן, אתה צריך מידה אחת יותר, ומצא לי את אותו דגם בדיוק במידה גדולה יותר. ואז היה פשוט מדהים. אז אין מה לעשות, בסוף נופלים על משהו.

אבל אז זאת נעל רגילה

תסתכל גם בלינק של אוף פיסט מלפני כמה ימים. אין שום נעל ב 1600 ש"ח. הכי יקרות למיטב זכרוני באזור ה 1300 - 1400 ש"ח והרגילות בסביבות ה 800.

marceloros

New member
מנהל
קיבלתי ורשמתי בפני

שכנעת אותי גם לבדוק בארץ, לגבי הנעל ראה בבקשה בתגובות האחרות שרשמתי.

natyh

New member
בזמנו רובי הציע את הפולטילט

במחיר מדהים טב יותר משמעותית ממחירי ארהב .
את זוג הדלבלו שלי קניתי בסקימולטור למיטב זכרוני ב 2012 או 13 בסביבות ה1000 שח.
בחרמון פגשתי מישהי שגלשה עם מגפי דלבלו מצוינים ממספר שנים אחורה שקנתה בלילה לבן ב200 שח זו לא טעות .
לפעמים יש מציאות בסיילים ,כי דברים טובים קורים למי שמחכה וסבלני , אבל בשיא העונה באתרים הצרפתיים אוסטרים לא תמצא שוב דבר במחיר סביר , אך את המחירים הכי גרועים ובו בזמן כמעט הכי זולים שיש מצאתי בבקירה בהבדלי זמן של חודשיים , הכי יקר שאפשר בינ פב. והכי זול בסוף מרץ .
מחיר ציוד הוא ענין עונתי ובו בזמן ענין של היצע וביקוש בסוף מאי המחירים הכי טובים הם בארהב דוקא ןהכי כדאי לטוס דרך ארהב ולהצטיד שם.

marceloros

New member
מנהל
אחלה

רק שאם זה לא בתחילת חופשה איבדת את הקטע של להתאים אותם בשטח תוך כדי גלישה.

דווקא לא אמרתי את זה

נתתי את זה בתור דוגמה למחירים.
אני טוען שהכי חשוב זה המבחר ועוד פעם המבחר ועוד פעם המבחר ואת זה אין בארץ.
לפעמים גם נעל שמרגישה בסדר, מייד אחריה אתה מודד נעל שמרגישה מצויין ולא מבין איך בכלל שקלת את הקודמת.
אני אומר רק בחו"ל ורק בחנות עם מבחר גדול. או באתר איפה שיש לך 20 חנויות אחת ליד השנייה ויכול לנסות נעליים בכולן.

marceloros

New member
מנהל
ברור

זה התחבר לי לדברים אחרים שנאמרו, לבדוק זה בחינם.

natyh

New member
אם אתה נוסע אז אין סיבה לקניה בארץ וודאי שלא בארגנטינה

הזמן לקנןת הוא עכשיו .
המקום לקנות הוא ארהב או אירופה בסייל סוף עונה דגמים של שנה שעברה או אחת לפני .
מה שנשאר לך הוא לחפש חנויות למצןא מקום להתאכסן בטיסת חיבור קונקשן לחפש ברשת דגמים מתאימים ולשמור לעצמך .
עכשיו בענין הסקי פאס לעונה ארוכה .
שתי עצות.
הראשונה שקול קנית ספליט בורד ועורות.
השניה יש המון אתרים קטנים וגדולים בארגנטינה צילה כל כך רבים שלא יכנסו להודעה אחת.
אם תכתוב בווימאו בחיפוש פאשיונאט וולקן באמגלית או סנוא קייט צילה תמצא סירטון המכיל את עיקרי האתרים .
פראיונס וויה נבדו קולורדו לה פארווה. קןראלקו וויהריקה צילה , לאס מוייס ארגנטינה ועוד .
השלג שונה מאתר לאתר לפי התקופה כשתהיה שם תדע .
ויתכן מאד שתצטרך לרדת ואולי הרבה דרומה .

בהצלחה .

marceloros

New member
מנהל
עלה בראשי להציע קונקשן כזה

פשוט לא העזתי לרשום, נשמע לי מסובך מדי רק כדי לשלם פחות.

natyh

New member
לא כדי לשלם פחות אלא כדי להצטייד ברצינות.

במקרה נסעת בקיץ אך למי שנוסע בחורף לטיול רציני אפשר להכין רשימה מאד מסובכת וארוכה החל משמיכת.מילוט ליינר. אוהל קליל למקרי חירום בנזניה ,וכולי , הזמן הנדרש להצטידות כזו הוא רב.
השיטה הכי פשוטה לקנות ברשת.ולשלוח ,או להקדיש כמה ימים להצטידות או לקנות ולבקש מהחנות.לשמור ובו בזמן לארגן מלון ולתזמן הגעה עם המשלוח.
בכמה פעמים עשיתי כמה וריאציות בענין הזה , תלוי כמובן ברמת הסיבוך של ההצטידות האמורה.
באירופה מחוץ לעונה אפשר למצוא מחירים שיפתיעו אפילו את שועלי הקניות בארהב .
מנסיון .
אז שוה.

marceloros

New member
מנהל
כןןןן....אבל לא כולם נתי

הבחור כולה צריך קרש ונעליים, הוא לא מטפס על האקינקגוה או איך שאומרים את זה

למעלה