לחזור לאתר מוכר או לנסות משהו חדש

לחזור לאתר מוכר או לנסות משהו חדש

דחיתי ודחיתי אבל צריך לקבל החלטה.
מישהו מפה גלש בנורווגיה?

מה שבדרך כלל קורה אצלי

זה שבהתחלה יש לי נטייה חזקה לחזור למקומות שהייתי בהם כי נהניתי שם או שאני מרגיש שלא מיציתי אותם או לחזור עכשיו עם יותר ניסיון לאתרים שבהם גלשתי כמתחיל או סתם כי אני מרגיש נוסטלגי לגבי אתר מסויים. בדרך כלל אני מתגבר על הדחף הזה, נוסע למקום חדש ונהנה.

לגבי נורווגיה, לא מאמין שתמצא הרבה ישראלים שגלשו שם.

נפתלי99

New member
הרבה יותר קר בנורבגיה

לא גלשתי שם, אבל חברים לעבודה שהיו שם בפרויקט, ניצלו כמובן אץ ההסמנות לגלוש, וחזרו עם סיפורים על קור מזעזע, כשמינוס 25 ביה נחשב שם לנעים.
נכון שיש כאן בפורום חברים שהיו איתי בצ׳רביניה בקור רציני עוד יותר, אבל באלפים הקור הזה נדיר מאוד, ושם זה השגרתי.

מתחיל לגלגל בראש טיול משולב של שבוע סקי ושלושה ימים אופנועי שלג. אני תוהה איך החצי השני תקבל את זה. עד שהספקתי לגרום לה להתמכר לסקי, אני חושש לא להרים את הרף יותר מדי.

marceloros

New member
מנהל
לך על זה נשמע מעולה

ומבחינתי תמיד כדאי לנסות משהו חדש.
אבל אתה כבר מכיר אותי, אני נוהג לסייג, יש גם יתרונות לחזור למוכר

* אבל עם עדיפות לחדשים

נפתלי99

New member
עכשיו ראיתי את שגיאות הכתיב אחרי מתקן שגיאות הכתיב באנדרואיד

כנראה שלא כדאי לכתוב תוך כדי נהיגה בפקק,
אבל עוד יותר מעניין - הממשק של תפוז בסלולר הוא זוועה, ונשאר חלון טקסט בגודל מיקרוני ביותר, שמסביב הכל פרסומות. אז מנהל הפורום - אתה מדבר עם ראשי תפוז כל שיפור ה- UX המזעזע בסלולר ?
&nbsp
&nbsp

I Gabe

New member
הממשק הסלולרי בלתי אפשרי

אני תמיד עובר לאתר הרגיל. יש לך תפריט בצד ימין. גם זה לא הכי נוח כשצופים דרך סלולר אבל לפחות אפשר איכשהו לעבוד עם זה.

marceloros

New member
מנהל
שגיאות כתיב לא נוגדות את רוח הפורום

אבל כתיבה בנהיגה (טובבבב פקק) זה מסוכן אז שמור על עצמך.
אני לא זוכר מתי נגעתי בפעם האחרונה בתפוז בסלולר, בכל מקרה קיים "פורום משוב" בו אתה מוזמן לפרסם את טענותיך.
אגב ע"פ החוקים למנהלים אסור לרשום בפורום משוב, יש פורום מנהלים לצורך העניין, אבל זה לא שהפנייה שלי תקבל יחס מועדף - כבר רשמתי שם בעבר, ציינתי מה כל הגולשים "שלי" אומרים, זהו, לא נכנסתי לשם המון זמן, מתנצל, אני לא מנהל מכור לפורום מנהלים.

Kicker Girl

New member
לא הבנתי, נורווגיה זה החדש או המוכר?

יש שם כמה אתרים, אחד אפילו גדול, אבל עד כמה שידוע לי לא תחרות לאתרים באלפים ובצרפת ומשרתים בעיקר את תושבי המדינות השכנות.

למעלה